Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás: izmosítja, vagy vékonyítja a combot? (tapasztaltak előnyben:)) fórum

Futás: izmosítja, vagy vékonyítja a combot? (tapasztaltak előnyben:)) (beszélgetős fórum)


1 2 3
22. inuzama (válaszként erre: 3. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 13:27

Szia! Tudnod kell, hogy ha a szervezeted ilyen kevés táplálékot kap, akkor egy ideig fordítva fog működni. Tehát tartalékol, a tartalékolás pedig zsír formájában nyilvánul meg:((

Tehát 1-1,5 hónapig rendszeres testedzés mellett sem fogysz úgy, hogy azt később ne hízd vissza.

21. csimby
2010. márc. 26. 13:12
Az elején fél órát futottam csak és nagyon lassan, kb. 2.5 km volt meg annyi idő alatt. Aztán emeltem 40 percre. Már egy hónapja írom, h ennyi idő alatt mennyit futok és nagyon sokat fejlődtem. Majdnem másfél km-rel több most. Ja és még annyi, hogy régen nagyon utáltam futni, mert sosem bírtam, szúrt az oldalam. Most pulzusmérővel folyamatosan ellenőrzöm, h a pulzusom mindig a zsírégető tartományban legyen. Nem fulladok ki annyira, de azért kellemesen elfáradok.
20. csimby (válaszként erre: 18. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 13:08
4 kg ment le eddig.(persze a kajára is odafigyelek.) Combból meg kb 2-2.5 cm. Kicsit talán jobb az összkép, mint régebben, amikor súlyra ugyanennyi voltam.
19. Gigi13
2010. márc. 26. 12:58
Ez a téma engem is érdekel. Én is szeretnék elkezdeni futni, épospsiból, csípőből kellene leadnom.. mert felül tök szép alakom van.. Erre, és kondíció növelésre vágyom. Erre jó a futás, vajon?? ÉÉs, hogy kezdjek neki, mert most csak percekig ment, és azután meg gyorstalpaltam, vagyis joggingoltam, vagy mi.. Az is jó, vagy Ti hogy tanulnátok meg futni? Mi a titka?? Köszi
18. CsillagTM (válaszként erre: 16. - Csimby)
2010. márc. 26. 12:57
és a másfél hónap alatt mi javult? (súly, cm)
17. CsillagTM (válaszként erre: 15. - Évus26)
2010. márc. 26. 12:56

Akkor is jó az az 5 cm!:)


Én ált. szobabicózom, legtöbbször 45-60 percet, de nem nagyon látom az eredményt...persze ez csak heti 1-2 alkalom.

16. csimby
2010. márc. 26. 12:46
Szia! Ez a combból fogyás engem is nagyon érdekelne... Én kb. másfél hónapja futok, heti 3-4 alkalommal. 40 perc alatt kb. 5200-5300 m futok egyenletes tempóban. Utána még 20 perc ellipszis trainer jön. Nekem is combból kellene fogyni, meg fenékből. Ja és én is iszonyú narancsbőrös vagyok. :(
15. Évus26 (válaszként erre: 12. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 12:16

Nekem azért több feleslegem van mint neked. 86 kilóról kezdtem a fogyit, 4 hete. A combom 67 cm volt, ebből jött 5 le. Mondjuk nekem a hasam a kritikus, és a csípőm. Innen a legnehezebb fogyni, csakis zsírégetéssel lehet szerintem.

Engem a legjobban Norbi kickbox aerobikja izzaszt meg, többnyire ezt csinálom. De van hogy este még legyaloglom Laslievel a 2 mérföldet.

14. CsillagTM (válaszként erre: 13. - IßyOO7)
2010. márc. 26. 11:54
nincs rá időm...vagy mondjuk de, el is felejtettem: ha nem Fornettit, akkor Ham-Letet, vagy müzli csokot, vagy Korpovit kekszet szoktam. meg sok teát:)
13. IßyOO7 (válaszként erre: 11. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 11:51

Az,hogy nem eszel reggel,az már régen rossz!

Folyamatosan enni kell,be kell lőni a fehérje-szénhidrát mennyiséget!

12. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Évus26)
2010. márc. 26. 11:49
azta...de jó neked!! mit, mennyi időt tornáztál? és hány kg vagy meg hány centiből ment le az az 5? (és nekem mért nincs ilyen sikerélményem?:( )
11. CsillagTM (válaszként erre: 8. - IßyOO7)
2010. márc. 26. 11:48
mondom, ez nem koplalás (arra képtelen lennék, túlságosan is szeretek enni :D), nem vagyok éhes.
10. CsillagTM (válaszként erre: 5. - Kiki8400)
2010. márc. 26. 11:47

igazából nem is diéta, mert nem vagyok így se éhes. (és nem MINDEN este eszek ilyen lightosan, néha becsatlakozom páromhoz:))


kb. 1-1,5 hónapja csökkentem a kajám meg mozgok. kilóban ugyanannyi: 65-67 között stagnál. tudom, ez nem olyan sok, de aránytalan: a karom csontsovány, hasam közepes, a fenekem-combom meg J. Lo-s :D

meg hát versenyúszó voltam, és a normál súlyom 57-58 sztem (amikor jól érzem magam a bőrömben), régen persze 54-55 volt, de azt nem akarom:), szóval 60 alá kéne mennem. meg hát baromi narancsbőrös a combom-fenekem, és nagyon zavar.

2010. márc. 26. 11:45

Futással kapcsolatos tapasztalatokra én is kíváncsi lennék. Én is most fogok nekikezdeni.

Úgy hallottam a kocogás jó a zsírégetésre, és legalább fél óra.

Eddig 4 hete, heti 4szer tornáztam, a combomból 5 centi ment le, tehát nem vastagodott.

8. IßyOO7 (válaszként erre: 3. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 11:36
Ha nem eszel,nem zsírból fogsz fogyni,hanem izomból!
7. IßyOO7 (válaszként erre: 3. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 11:33

Pont ez a baj!

A diétában is enni kell!SŐT!!!2-3 óránként,folyamatosan!De nem mindegy mit!!!

6. IßyOO7 (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 11:31

Nem,én aerobozom.

Nem futok,nem tesz jót a melleimnek!

Régen futottam,egy órákat.

Heti 2-3 alkalom már jó.

2010. márc. 26. 11:25

Szia!

Elég drasztikus, ahogy diétázol! Mikor kezdted?

Amikor én több évnyi semmittevés után elkezdtem diétázni és tornázni, 3 hónapig egy deka sem ment le rólam, teljesen el voltam keseredve, majd hirtelen két hét alatt 6 kiló ment le rólam, pedig nem változtattam a diétán és a tornán. Én azzal tudom csak magyarázni, hogy talán ennyi idő kellett a szervezetemnek, hogy átálljon az újra.

Mennyit szeretnél fogyni?

4. CsillagTM (válaszként erre: 2. - IßyOO7)
2010. márc. 26. 11:22
am te futsz? mennyit, milyen gyakran? és vékonyodott a combod?
3. CsillagTM (válaszként erre: 2. - IßyOO7)
2010. márc. 26. 11:21
tudom, de kvázi alig eszek már (reggeli ált. semmi, max pár Fornetti), ebéd féladag általában, vacsi alig (kefír zabkorpával, vagy sali legtöbbször), azaz ebéd és vacsi kb feleződött, mégsem fogyok...ja és emellett heti 2-4-szer mozgok (szobabicó, Rubint Réka)...tök kétségbeestem, utolsó mentsvár a futás, mondjuk lehet reménytelen, mert PCO-s vagyok...:(
2010. márc. 26. 10:56

Szia!

Az attól függ..

Ha hosszú távon,egyenletes tempóban kocogsz,az zsírt éget,ha rövid távon gyorsan futsz,az vastagíthat talán,de tudod,hogy 70%-ban az étkezésen múlik a dolog!!!

2010. márc. 26. 10:53

Gondolom, is-is, de most akarok elkezdeni futni, így szeretném hallani a tapasztalataitokat! És azt is megköszönöm, ha kiokítotok, h milyen tempóban, milyen gyakran, mennyit érdemes futni a gyors hatáshoz...köszi!

Ui. Ti hol szoktatok futni? (Bp-i helyek érdekelnének)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook