Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás: izmosítja, vagy vékonyítja a combot? (tapasztaltak előnyben:)) fórum

Futás: izmosítja, vagy vékonyítja a combot? (tapasztaltak előnyben:)) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. márc. 28. 11:49
mellesleg akkor már az 599-et is mondhattad volna :P
51. CsillagTM (válaszként erre: 50. - 87dcc92a81)
2010. márc. 28. 11:49
:P :D
50. 87dcc92a81 (válaszként erre: 46. - CsillagTM)
2010. márc. 28. 11:36

úgy, mint 500??:)))))

/bocs, magas labda volt:DD/

49. CsillagTM (válaszként erre: 47. - 9bbc382386)
2010. márc. 28. 11:34

nem iszok üdítőt, csak teát, és néha vizet. csokit igen ritkán eszem, zsírosat szintén, kenyérből rozs/magvasat csak.


és TÉNYLEG nem fogyózom, higgyétek már el...most eszek PONT ELEGET, mert eddig annyit ettem, mint a párom...sose tudnék koplalni!:)

48. iloverunning (válaszként erre: 6. - IßyOO7)
2010. márc. 27. 23:05
Miért nem tesz jót?
47. 9bbc382386 (válaszként erre: 45. - CsillagTM)
2010. márc. 27. 20:57

Szerintem nem az.....szerintem is egyénileg függ a sport és fogyókúra vagy életmód.Nem lehet egy kalap alá venni az embereket.

Tedd úgy,ahogy az Neked jól esik.Ha már elhagyod az üdítőt,kenyeret,csokoládét és a zsíros ételeket,mellette meg sportolsz,akkor biztos lehetsz a változásban.

Az egészségtelen fogyókúrát meg el kell felejteni,hosszú távon úgy sem lehet kivitelezni,és a tested sem fogja meghálálni :)

46. CsillagTM (válaszként erre: 43. - Inuzama)
2010. márc. 27. 19:52
köszönöm szépen, aranyos vagy! csak már ötössel kezdődne az a fránya kiló:)
45. CsillagTM (válaszként erre: 42. - 9bbc382386)
2010. márc. 27. 19:52
miért? azt ne mondjátok, h az alma is para...
44. CsillagTM (válaszként erre: 38. - 5e48d37001)
2010. márc. 27. 19:51

Köszi az infót!


Néztem a fotóid, nagyon csinos vagy! De nem tudom, bírnék-e olyan elszántan és durván figyelni mindenre, ahogy te...le a kalappal mindenesetre!:)

43. inuzama (válaszként erre: 25. - CsillagTM)
2010. márc. 27. 10:53

Ha már nem vagy éhes, akkor átestél vsz. az akut szakon:)))))

Egyébként csak hozzáfűzném az előttem szólókhoz, hogy senki sem egyforma, mindenkinek más és más testedzés az, ami vékonyít / izmosít/szálkásít, és nem feltétlen azon bukik el a dolog, hogy mit eszik.

CsillagTM: csak bíztatni tudlak, és dicséret Neked, hogy rászántad magad arra, hogy rendbehozd a tested!! Ne zavarjunk össze Téged! Kitartást!

42. 9bbc382386 (válaszként erre: 41. - Inuzama)
2010. márc. 27. 10:09

Így gondolom én is.Esténként bizony almát eszem,persze ezt vacsora után :) .

Jó,én speciel nem fogyókúrázom.

2010. márc. 27. 09:35
Egyébként most lehet, hogy megköveztek, de a szervezet pontosan tudja azt, hogy milyen táplálékot kíván, mire van szüksége. Nem véletlen az, hogy éppen egy almát vagy csokit vagy husit kívánunk meg. A lényeg az, hogy mennyit eszel belőle:))))
40. inuzama (válaszként erre: 24. - CsillagTM)
2010. márc. 27. 09:33
Oké, rosszul fogalmaztam meg:) előtte és utána 10-10 perc bemelegítés-nyújtás, levezetés-nyújtás. Pontatlan voltam:(
2010. márc. 27. 08:40

Zöldséget bármikor lehet enni, bármennyit, főként a zöld színűeket: brokkoli, káposzta, saláta, uborka ami most eszembejut. És gombát is. Ezekben alig van szénhidrát, inkább csak rostok, amire meg szükség van. Kalóriatartalmuk is szinte 0.


Amit nem: krumpli, répa, kukorica, borsó, bab, lencse, ezekbe sok a szénhidrát valóban.

38. 5e48d37001 (válaszként erre: 33. - CsillagTM)
2010. márc. 27. 07:10

Ezeket lehet enni este:

Kefír,felvágottak,hús,főttojás,virsli,semmi zöldség hozzá.Délben lehet zöldséges,gyümis húsis cuccokat enni.Este már ne egyél ilyesmit,mert a zöldség gyümi is szénhidrát ami elősegíti a zsírraktáraid töltését.Ezeket csak du2 óráig egyed,nem muszáj koplalni csak erre figyelj oda és előbb-utóbb lesz eredmény.

Én is szedek hasonló fogigátlót mint Te,nehéz történet volt ,a fogyás hosszú és rögös,ne ijedj meg a kezdeti nehézségektől pl. erősödés az elején.Velem is ez volt,mégis sikerült,csak ne térj le az útról és sikerülni fog.

Van fotóm a naplómban ha érdekel,egy kis biztatásnak.

37. Mimmo89 (válaszként erre: 36. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 20:18

Nem, a futás nem izmosít, csak a súlyzózás izmosít de az is csak megfelelő kajálással. És fogyasztja a combot, de nem megfelelő kajálásnál izomból.

A fornetti meg a csoki nem jó semmire, abba csak cukor meg zsír van, semmi tápanyag.

Megfelelő fehérje és szénhidrát mennyiséget kell enni, azokból, amit előbb felsoroltam. ;)

36. CsillagTM (válaszként erre: 35. - Mimmo89)
2010. márc. 26. 20:05

bocsi, biztos fáradt vagyok, de nem értem...akkor a futás nem izmosít egyáltalán?? viszont fogyasztja a combot? mert nekem az a cél, izmosnak elég izmos a combom sztem...


de én eszek rendesen! csak kevesEBBet, mint eddig, mert eddig annyit ettem, mint a párom, minden kajálásnál degeszre. de NEM éhezem. eszek reggel meg délben müzli csokit v. Fornettit, 2-kor ebédet, este meg lightos vacsit. ez nem elég?! nem is kívánok többet...az anyagcserém jó, sőt javult, mert az ivásra is odafigyelek (eddig napi fél litert ittam sokszor, mostanában minimum másfél, de inkább 2 l teát).


és most 65-67 kg vagyok, 172 cm-hez, és heti 2-4-szer mozgok, de a 4 ritka. szobabicó v torna.

2010. márc. 26. 19:48

A kajától függ. Izmosítani nem fog a futás, max. ha sose mozogtál előtte, akkor egy picit izmosabb leszel, mint eddig, de nagy csodát nem kell várni. Ha nem eszel eleget vékonyítja, de elsősorban izomból fogsz fogyni. :S Ezt tapasztaltam... pont a combom elfogyása ébresztett rá, hogy rendesen kell kajálni. Úgyhogy most súlyzózással visszanöveltem kamatostul izomból a lábamat. :D


Lassú kocogás ajánlott, 40-60 perc, olyan sebességgel, hogy kibírd ennyi ideig.

Ha alig eszel azért nem fogysz. Napi 5-6 kajálás kell legalább, sok fehérje, kevés szénhidrát, jó zsírok.

Szénhidrát források: zabpehely, rizs, bab, lencse, gabonák, fehérje: hús (csirke, pulyka, marha), hal, tojás(fehérje), sovány túró, sovány sajt, szója, tofu, tejsavófehérje turmix

jó zsír: olajos magvak, lenmagolaj, extraszűz olívaolaj, némelyik halban is van pl. a lazacban

Ezeket lehet kombinálni rengeteg zöldséggel. Délelőtt mehet gyümölcs is, de nem 1 kg, mert elég sok bennük a cukor.

Kb. délig, kora délutánig lehet benne szénhidrát, később már csak vmilyen fehérje + zöldség.

És sok-sok vizet kell inni. A kaját meg elosztani 5-6 kajálásra, hogy ne lassuljon be az anyagcsere és folyamatosan ellásd a szervezeted tápanyaggal.

A kaja mennyisége attól függ, hogy hány kg vagy, meg hogy mennyit mozogsz. Fehérje mehet sok, meg zöldség is amennyit akarsz. Csirkemell brokkolival amennyi belédfér. :P Nem kell éhenhalni.

2010. márc. 26. 19:33
ja és fogamzásgátlót szedek (Gracial), de már 6. éve, és az első 4 évben nem híztam tőle (csak a cicim;)), aztán 55-ről felugrottam mostanra 65-67-re:(
33. CsillagTM (válaszként erre: 29. - 5e48d37001)
2010. márc. 26. 19:32

milyen fehérje? kefír jó?


és miért nem lehet este zöldséget? v rosszul értem?

32. CsillagTM (válaszként erre: 28. - 9bbc382386)
2010. márc. 26. 19:30

szoktál futni? mert az bíztató, h azt mondod, fogyaszt is...nagyon vastag a combom:( (62 cm:S)


igen, a futócipő necces, mert nekem nincs, és nincs is rá pénzem, viszont a térdemnél régen volt porckopásom. de már nagyon ki akarom próbálni, hátha ez fogja meghozni az áttörést:)

31. CsillagTM (válaszként erre: 27. - IßyOO7)
2010. márc. 26. 19:27

milyen edzés mellett? ezt nem értem...én 40-60 percet szoktam bicózni.


tisztán ennék? ezt sem értem:(

30. CsillagTM (válaszként erre: 26. - IßyOO7)
2010. márc. 26. 19:26

korpovit keksz felejtős?!? meg a müzli csoki? hm...pont a Ham-Let az, aminek kb. semmi tápértéke sincs, csak telíti a gyomrot...


mellesleg ha egyszerre dolgoznál, írnál tudományos cikket és regényt, háziasszonykodnál és "mellesleg" próbálnád magad fitten tartani, hát...lehet, hogy te is úgy éreznéd, hogy zsonglőrködsz az idővel...vagy csak én vagyok ilyen béna?:)


és akkor szted mit reggelizzek?

29. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 16:44

Nem azért lassú a fogyás,mert olyan gyógyszert szedsz ami nem engedi be az androgén hormonkat a véráramba?Pl a tesztoszteront?

Mert nálam ez volt a ludas.

Nagyon sok módszert kipróbáltam és ami bevállt,az a Köv:

Napi 3 étkezés,ugyanis ez a normális.Csak a du.2 után már fehérje.Vacsi du. 5-kor.Délben lehet enni normálisan csak repetázni nem lehet.

Nem szabad leterhelni a gyomrot folytonos kajálással,mégha madár adag is,állandón l van terhelve,ameddig emészt addig nem is nyl a taralékokhoz a szervezet,mert az enrgia a kaja emésztésére megy.

Nálam ez volt jó módszer,voltak sagnálások,de másfél év alatt 50kg lettem.Csak hát ez nem gyors fogyókúra.

A futás vékonyít,szálkásít,zsírpusztító,ha továbbra is tartod a diétát,csak a zöldségek inkább délben vacsira meg mehet a fehérje

Sok sikert!

2010. márc. 26. 14:52

A kocogás,futás szálkásít és fogyaszt is.Ajánlatos sportmelltartó viselése,ha ilyen probléma merül fel.Először próbáld meg mennyit bírsz,ez kb 15 perc szokott lenni kezdőknél kocogásból.Majd lehet növelni 5perccel,ha már le tudod futni ...Nem mindenkinek megy.

Terepen egészségesebb és megfelelő futócipővel,mert az ízületeket gallyra teszi.

Ha mindez megvan és megy is a 45perc,akkor gratulálok a kitartásodhoz!

Ja!és lehet kombinálni gyors gyaloglással pihenésképpen. :)

27. IßyOO7 (válaszként erre: 24. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 14:11

Ezt viszont jól tudod!

Minimum 40 perc-max.1 óra a jó időtartam,persze edzés mellett lenne hatásos,és ha tisztán ennél!

Az vagy,amit megeszel!;-)

26. IßyOO7 (válaszként erre: 14. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 14:09

Hülyeség!

Az embernek arra van ideje,amire szán!

Kelj fel hamarabb,ennyi!Valamit-valamiért!

És az,amiket leírtál,mind felejtős,a hamlet kivételével!

Sok sikert!

25. CsillagTM (válaszként erre: 22. - Inuzama)
2010. márc. 26. 13:44
de hát ez nem kevés!! nem vagyok éhes, úh mért tartalékolna többet a szervezetem? régen ettem sokat! (ugyanannyit, mint a 96 kilós párom:))
24. CsillagTM (válaszként erre: 23. - Inuzama)
2010. márc. 26. 13:43
max. 30?? de nem 30 perc UTÁN indul be a zsírégetés? (a változó intenzitás megvan)
23. inuzama (válaszként erre: 17. - CsillagTM)
2010. márc. 26. 13:28
És ha még lehet egy tippem, akkor a szobabicózás max. 30 percig tartson, de változó intenzitással. Nem csak vékonyít, de narancsbőr ellen sem rossz.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook