Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


2009. okt. 6. 09:04
Én is látom a mappákat...csak a képeket nem.Naaaagy fehérség van csak középen:) De bármelyik mappára is kattintok,semmi nem jön be.Remélem megjavul,mert megszeretném nézni a képeket!
1884. R75 (válaszként erre: 1882. - Picúrka_89)
2009. okt. 6. 08:31
ez érdekes, mert nekem működik..
1883. Lali75 (válaszként erre: 1882. - Picúrka_89)
2009. okt. 6. 08:22
Hát igen, Renin felbuzdulva én is szerettem volna megnézni a képeket, de nem jelenik meg semmi. Ellenben látom bal oldalt a mappákat...:-( a csuda érti ezt!
2009. okt. 5. 17:21
Sziasztok! Biztos jó lehet egy ilyen találka,el tudom képzelni...ennyi kutyussal.Szuper lehet! Kár hogy mi meszebb lakunk. Am a bulldogpiknik. hu-n nem tudok egy képet se megnyitni. Pontosabban nekem meg se jelenik semmi ha rámegyek a mappára.
1881. R75 (válaszként erre: 1880. - Toika)
2009. okt. 5. 12:44

Mi elég feltűnőek voltunk, mivel a kislányom is ott volt sárga pulcsiban + narancssárga babakocsival, a férjem is sárga pólóban volt...

A bulldogpiknik.hu oldalon fent vagyunk az első képek között... a kutyánkról 2portré is készült egyből az elején ahol a lányom is fent van..

1880. toika (válaszként erre: 1879. - R75)
2009. okt. 5. 12:19

Szia,igen ezen én is elgondolkodtam.Talán ha emlékszel 3-rom kutyával érkeztünk.

Tök fekete fiú,pici nyakkendővel,aztán az élettársa fehér világos barna foltokkal,és a fia fehér fekete foltokkal és félig rózsaszín pofával.90-van %-ban együtt voltak,kivéve kisebb barátkozó és felfedező utakat.

Jómagam fehér pólóban,a sógorom szürkében és a várandós barátnőm alkottuk a csapatot.

Legközelebb remélem már megismerjük egymást.Valami ismertető jel segítségével.,

1879. R75 (válaszként erre: 1878. - Toika)
2009. okt. 4. 18:58
Mi ott voltunk, kár, hogy nem tudom, hogy ti kik voltatok:-)))
1878. toika
2009. okt. 4. 16:18

Üdv mindenkinek.Nos elmúlt a a hajógyári sziget Bulldog tali.

Sokan voltunk,és sokfélék,picik nagyok,dagik és vagányak.Összességében szuper volt,jó időben szép környezetben,sok kutyussal.

Mindenkinek aki teheti,és ráér jöjjön el a következőre,roppant érdekesen viselkednek ekkora létszámban is.

Mi ott leszünk.

1877. toika (válaszként erre: 1875. - R75)
2009. okt. 3. 21:26

Szuper,valószinüleg 3-rom kutyussal érkezünk.Nevelő apa,anya és fia.

Köszi a gyors választ Reni,akkor holnap :-)

1876. R75
2009. okt. 3. 20:25

Bulldipicknik... minden hónap elsö vasarnapjanak délelöttjén a hajogyari szigeten van 10 óra körül.

Október 4.-én Vasárnap a hajógyári szigeten a szokott helyen a sellőszobornál.

1875. R75 (válaszként erre: 1874. - Toika)
2009. okt. 3. 20:22
10kor lesz!! Jöjjön aki tud! Reni
1874. toika
2009. okt. 3. 18:47

Jajjj de szuper nem kell mennem dolgozni,most telefonáltak.

Kedves R75 mikor kezdődik a találka???

1873. toika
2009. okt. 3. 17:50
Szívesen mennék,de dolgoznom kell sajnos.A legközelebbire ha időben szólsz megyünk (persze munka függő)ha valaki tud budapesti találkozókról szerintem tegye közzé nyugodtan.
1872. R75
2009. okt. 3. 14:22

Holnap vki jön Hajógyári szigetre a talira???

Mi ott leszünk valszeg!

1871. Szuszuka
2009. okt. 2. 09:18
Szép reggelt a francia bulldogosoknak!:)
1870. NémethB (válaszként erre: 1869. - Lali75)
2009. okt. 1. 22:36

Szia


köszi szépen a tippeket, megkeresem ezeket a tenyésztőket is, remélem hamarosan sikerrel járok

1869. Lali75 (válaszként erre: 1868. - NémethB)
2009. okt. 1. 09:17

Szia, hát igen tényleg érdemes jól körülnézni és körültekintően választani. Mi is igyekeztünk ezt tenni:-)

Ami nekem most így hirtelen eszembe jutott és ajánlani tudom az a Brexton Bulls-Faddon a mi kutyusunk papája, Brúnó is itt van:-)

Aztán még a Battai Bulldogról illetve a Soroksári Boldog Bulldogról is jókat tudunk. De más helyeken is nagyon jól képzett tenyésztők vannak. Mi rengeteget felhívtunk, érdeklődtünk tájékozódtunk az elmondottak alapján ill ahogy a telefonban beszéltek az már sokat elárult némelyik helyről....Az első benyomás szerintünk rengeteget jelent nem hiába mondják;-! Remélem tudtunk kicsit segíteni Neked.


szép napot, kellemes keresgélést..amúgy minden hivatalos tenyésztőt itt megtalálsz: www.franciabulldog.lap.hu

1868. NémethB
2009. szept. 30. 15:55

sziasztok


én most állok francia bulldog vásárlás előtt és tényleg jó egy két érdekességet megtudni az új jövevényről. :-) abban tudna valaki segíteni, hogy a dunát rekesztő kennelek közül melyikkel érdemes foglalkozni???? köszi

1867. toika (válaszként erre: 1865. - Krisz22tián)
2009. szept. 30. 11:53

Szia,szomorú az eset,régebben olvastam 1 kutyás fórumon,hogy van valami 6. érzék féléjük,és a beteg,gyenge életképtelen kölyköt megölik,vagy megeszik.

Vagy ami még erre készteti őket,az a kicsik táplálása.Ha ezt nem érzi biztosnak,szelektálnak.

1866. R75 (válaszként erre: 1865. - Krisz22tián)
2009. szept. 30. 09:10

Sajnos van ilyen, főleg első szülőknél, hogy megölik/megeszik a kicsinyüket...

Nekünk anno mikor még gyerek voltam, dobermannunk volt, az összes kicsinyét megölte..

2009. szept. 30. 09:03

Sziasztok!


Hatalmas problémám van a kutyusommal!másfél éves francia buli lányka volt,de már kismama lett és másnap reggelre láttam,hogy eggyel kevesebb kis kutya van a helyükön.Nagyon kétségbe estem!Hol lehet és sajnos arra kellett rájönnöm,hogy megette a kicsinyét:-(((((((((Kérem ha valaki tud nekem segíteni bármilyen tanácsot szívesen vennék!!Köszönöm!!!

1864. Lali75
2009. szept. 29. 08:01

Sziasztok, Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a válaszokat, tanácsokat! Sokat segítettetek:-)


Szép napot!

1863. julywhite
2009. szept. 29. 07:45

Mi felválltava használjuk a hámot és a nyakörvet.

Viszont utazásnál elől ül vagy az ölemben,vagy a lábam mellett.

1862. R75 (válaszként erre: 1856. - Lali75)
2009. szept. 28. 22:38
Ja, mi is hámot használunk, a póráztól sokat fulladozott, hányt a mi kutyánk, mert megy mint az őrült...:-( Viszont így nincs gond...
1861. R75 (válaszként erre: 1857. - Lali75)
2009. szept. 28. 22:37
Nálunk hátul van egy rács a hátsó ülés mögött, és így a csomagtérben van a kutya... elől sajnos nem tudott viselkedni és szétkarmolta a bőr ülést... Amúgy imád hátul lenni, mert jó nagy helye van...
2009. szept. 28. 22:30

Lali!

Szerintem már kivihetitek az utcára,kisebb sétákra..mi is már vittük ennyi idősen,hogy minél előbb megszokja a kocsikat...embereket..volt hogy percekig kellett egy helyben állni,mert nézte,ahogy mentek az emberek. Anyukádéknál meg nem hiszem hogy elkaphat valamit a fűböl a másik kutyustól,érintkezni ne hagyd őket, ennyi!

Nekünk szintúgy, a jobb első ülés előtt a lábamnál szokott lenni utazásnál,nagyon elvan, elfekszik..alszik.Én se vagyok híve a boxoknak,de sokan csak úgy szállítják őket!

Aztán még a hám volt...mi se szoktattuk semmi extra módon.Ez nagyon egyszerű, meg szokja,mert nem tud mást tenni:) Az elején nem tudta mi ez,meg most miért is van, de majd rájön.

A boltban am tényleg nem árt rábróbálni,mert mi kicsit vettünk és mehettünk vissza:) Az elején csak pár percre a lakásban is csak úgy ráraktuk a hámot, hogy szokja az érzést...de lehet hogy nem is szükséges.

1859. julywhite (válaszként erre: 1855. - Killah fr.bulldog)
2009. szept. 28. 19:50
Köszi a tippet,kiprobáljuk mindenképp!
1858. toika
2009. szept. 28. 17:51

Szia Lali.A hámra mi könnyen rászoktattuk,ill. nem is kellett szoktatni,ami inkább zavarta,és 1 picit még mindig zavarja,az a póráz.

A hámot nyugodtan tűri,és a fel és levétel sem irritálja,sőt túl nyugodt.Ha idegesítené kutyusod,szerintem úgy is megszokja,sőt a későbbiekben ha viszed sétálni,biztos nem fogja zavarni.

A másik kérdésed,kutya az autóban.Nálunk nagyon jól elvan,90%-ban alszik.A jobb első ülés alatt kényelmes helyet biztosítva utazik velünk,és nagyon fegyelmezetten.Gondolkodtam a boxon,de szerintem nem 1 leány álom nekik az autózás,főleg nem bezárva.Ja és csak 4 hónapos.

1857. Lali75
2009. szept. 28. 13:28

Jaj igen! még egy dolog eszembe jutott...


Ki milyen módon viszi Őt autóval. Úgy értem, hogy boxban szállítjátok vagy milyen más biztonságos és természetesen neki megfelelő módot javasoltok?


Köszönjük a válaszokat!!!

1856. Lali75
2009. szept. 28. 13:20

Sziasztok,

Tanácsotok szeretném kérni. Kira kutyánk most 4-én lesz három hónapos és múlt héten csütörtökön kapta meg a harmadik oltását. A dokotor úr azt mondta, hogy már le lehet Őt vinni csak ürüléket ne szaglásszon.


A kérdésem az lenne, hogy Ti a hámra hogy kezdétek el rászoktatni? Különböző helyeken azt olvastuk a párommal, hogy érdemes már a vásárláskor elvinni és a kutyusra venni aztán otthon már rátenni és pórázzal szoktatni. Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok?


A másik kérdésem a levitellel kapcsolatos lenne...

A hétvégén mennénk anyuékhoz akik kertes házban laknak és van egy szuka egy éves keverék kutyusuk aki kennelben van. A kertben a miénk elkaphat tőle a fűből valamit? Illetve az ottani kutyussal igaz, hogy még ne érintkezzen?


Előre is nagyon köszönöm mindenki tanácsát, szép napot Nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook