Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog - rosszullét fórum

Francia bulldog - rosszullét (beszélgetős fórum)


7. aitana (válaszként erre: 1. - Ozike0501)
2013. szept. 25. 15:31
Vidd el állatorvoshoz...Jó állatorvoshoz,akit érdekli a munkája és jóhírnevü. Hányásnak sok oka lehet, ezért fontos hogy orvos lássa! Lehet allergiás valamire a kajából, lehet bélgyulladás, lehet epilepszia és még sorolhatnám.Nagyon érzékeny fajta, nagy odafigyelést és törődést igényel.Sok szerencsét!!!
6. kis krapek (válaszként erre: 1. - Ozike0501)
2013. jan. 2. 11:56
Vidd egy másik orvoshoz. Az előző francia bulldogom is ilyen tünetekkel kezdte. Epilepsziája lett. Sajnos 4 éve elpusztult. Kérlek ne várjatok.
2011. dec. 20. 19:15
Az én kutyám is hányt és remegett. Lisztérzékeny lett. Szárazból csak a rizses-bárányost bírja, a többitől rosszul van, hány, remeg, szédeleg. A tescoban van 2400-ért ilyen kaja, vagy ha puccosat akarsz neki adni akkor a happydognak is van rizses szárazkajája, direkt lisztérzékenyeknek, de az 7.000 körül van a 10 kiló és szerintem nem jobb.
4. pillangó28 (válaszként erre: 1. - Ozike0501)
2011. dec. 20. 18:42

Szia!

nálunk itt a telepen van egy bulldog, aki hasonló problémával küzdött.. neki nyelőcső szűkülete volt. Azt mondta a gazdija, sokat hányt meg rosszul volt.

megműtötték és azóta él vidáman! :))))

Jobbulást a kutyusodnak!!!!

2011. dec. 20. 18:42

Itt:

Fórum - Francia bulldog

2011. dec. 20. 18:41
van francia bulldogos fórum, oda kéne ezt beírnod...
2011. dec. 20. 18:36

Sziasztok!


3 éves szuka francia bulldogunk van.

Mostanában sokszor hányt és minden hányás után elkezd remegni és nem tud megállni a lábán. Párom szerint elcsapta a gyomrát. Nem tudom, aggódom érte. Állatorvos ismerősét megkérdezte a férjem és ő sem tud mit mondani...

Van köztetek olyan, akinek szintén ilyen kutyája van???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook