Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
315. Judit36 (válaszként erre: 314. - Rozi111)
2016. júl. 1. 14:49
Szuper, ügyes vagy :))
314. Rozi111
2016. júl. 1. 14:43

Sziasztok!!! Én ma végzek a programmal....Szerintem nagyon jó..!!! Igaz 2kiló ment csak le rólam..de!!!

A derekamról 8 cm,a csípőmröl 6 cm és a combomról 4 cm...! 70 kilóról indultam...teljesen fitt nek érzem magam..az első két nap borzasztó volt...de utánna egyre jobb....hozzászokott a gyonrom a kevés ételhez..már nem is kívánok többet enni,mert hányingerem lesz:)mindenkinek ajánlom!!

313. Judit36 (válaszként erre: 312. - Bohemian)
2016. jún. 30. 15:45

Hogyha van kedved, beszéljünk néhány szót, elküldöm az e-mailcímem és telefonszámot is privátban.

Elég, ha megcsörgetsz vagy sms-t írsz és jelentkezni fogok (nem mindig tudom felvenni, mert meditációkat tartok és olyankor nem annyira frankó:D ).

Biztosan ki tudok valamit találni, nagyon sokat fogytak már a "kezeim között" :)

2016. jún. 29. 18:14

Hát, nekem picit elment a kedvem az egésztől, persze be fogom fejezni, és minden mást folytatok úgy, ahogyan elterveztem (táplálkozásilag).

A 6. napon járok, és kb. 1 kg (+ pár deka) ment le, centikből is alig, pedig mindent szigurúan betartok, 3-4 liter vizet iszom, minden nap edzek. :-/ Ahogy olvastam másoktól, bőven nem itt jártak már a 6. napon. én ebben a programban is elég pechesnek bizonyultam, nem tudom, mit szúrtam/szúrok el...

311. **Katahsz** (válaszként erre: 310. - Judit36)
2016. jún. 29. 17:23
Köszönöm Judit :)!!!
310. Judit36 (válaszként erre: 309. - **Katahsz**)
2016. jún. 29. 15:40

Szia!

Küldtem üzenetet, megírtam, hogyan lehet rendelni.

Hogyha bármilyen kérdésed van vagy elakadsz, itt leszek :)

2016. jún. 28. 19:19

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy kitől tudok rendelni? Vagy "simán" menjek a webshop-ba?

Köszönöm a válaszokat :))!!!

308. angelia
2016. jún. 27. 20:02

Sziasztok!

Holnap veszem át a csomagot, már nagyon izgulok :)

Csütörtökön kezdem...

Olvastam már párszor a fórumot,de csak most szántam el magam.

Olvastam, hogy nem minden úgy van a füzetben, ahogy azt ténylegesen csinálni kell. Tudna nekem majd valaki segíteni,hogy biztos jól csináljam.

Köszönöm előre is :)

2016. jún. 27. 18:19
Sziasztok! a masodik nap estejen vagyok. Eddig csak ketszer tudtam vizzel inni a gelt, mert sajnos nem birom az izet. A tobbi alkalommal frissen csavart es preselt gyumolcslevekkel ittam. Lehet ez valamilyen hatassal a kurara?
306. Judit36 (válaszként erre: 305. - Gabi8611)
2016. jún. 27. 14:23

Ügyes vagy, gratulálok :))

ForeverLulunak is :)


Én ugyan nem esküvő, hanem gyerkőc miatt csináltam végig kétszer (összesen 8+ kg ment le:D ),

azóta pedig a gélt még iszom (nekem ízlik hehe) és Garcíniát szedek, a fehérjeport nyomom és eszem, amit egyébként is főzök.

Így is halad lefelé szépen. No meg van is még miből, de ennek egyszer s mindenkorra a végére járok :)

305. gabi8611 (válaszként erre: 302. - Forever Lulu)
2016. jún. 27. 08:17

Nagyon-nagyon gratulálok!!!Nagyon szuper eredmények, nekem ma van a 9. napom :) hát igen egyszerre volt sok és kevés ez a 9 nap :) Csak mérlegelni volt időm munka előtt, de az -2,0 kg lett a 9 nap alatt, azért ez nagyon nagyon durva, hogy csak 9 nap alatt ennyit sikerült fogyni.

Tapasztalatok: első nap nem volt extra, 2. nap és 3. nap délig nagyon kóválygós voltam, de tényleg nagyon legyengült! 4. naptól tényleg élettel teli voltam és ami a fura, hogy nem hiányzott sem a kávé, sem a cigi. Viszont hiába a déli kis étkezés, hiányoznak az ízek, a harapás, a rágás. Viszont végig betartottam semmilyen gyümölcsös, zöldséges pótlást, társítást nem engedélyeztem magamnak, és a párom elmondása alapján : "nem is voltam vészes" :D

Szerintem nagyon-nagyon megéri megcsinálni és tényleg a legnagyobb nyeremény benne az önismeret, hogy képes vagy rá, hogy büszke vagy magadra minden egyes nap után :)Nekünk is lagzink lesz augusztus 27-én remélem addig sikerül még rádolgozni! :)

304. Fit-Timi (válaszként erre: 296. - Mia0923)
2016. jún. 26. 10:55

Szia!


Tudom, hogy sajnos már nem aktuális (remélem) a válaszom, de azért gondoltam leírom. Nekem 2. nap reggelvolt elég erős hányingerem, de aztán én rájöttem, hogy azért, mert előtte nap nem ittam meg a minimális vizet, lehet hogy nálad is ez volt az ok?

2016. jún. 26. 08:22

Sziasztok, Szandri vagyok


Én tegnap kezdtem el a C9-es programot :)

1. napot tökéletesen teljesítettem, Én is meglepődtem mennyit bírok inni....:D

Nekem az Aloe verával vannak picike gondjaim, körülöttem sok embernek ízlik, de Én pont az ellenkező csoportba tartozom :D sajnos .

Szóval eléggé küzdök vele amikor megkell inni. :( vízzel probáltam higítani , citrom lé, de egyszerre sajnos még nem sikerült leguritanom , ülök fölötte vagy 15 percet szerintem mire mindet megiszom:D

valahogy az utó ízétől hány ingerem lesz mindig .:(

Így a 2. napra ma reggelre kicsit fáradtabb lettem , még mérlegelek, hogy mikor menjek el kondizni (elipszis+lépcsözőgép)

2016. jún. 25. 15:05

Ma van a 9. napom! :)

Jöjjenek a számok:

összesen 2,3 kgt fogytam

a legtöbb mellkasból ment le 4,5 centi

derék-vádli 3-3 centi, csípő - comb 3,5-3,5 cm

felkar 1

összesen 18,5 cm mínusz

ÉS jó rám az a szűk csizma amit télen nem tudtam már hordani :D ÖRÖM ÉS BOLDOGSÁG VAN :D

Ja és folytatom tovább, bár nem veszem meg a következő lépcsőfokot (f*t1 program) mert baromi drágának tartom. De ha valakinek kedvet csináltam a c9 - hez örülök! Ennek a 9 napnak több tanulsága is van:

- kiderült hogy kevesebb kajával is jól lehet lakni

- kiderült hogy eddig borzasztó keveset ittam...

- kiderült hogy van kitartásom, csak motiváció kell hozzá.


NEM HITTEM A PROGRAMBAN és abban sem hogy végig fogom tudni csinálni.főleg az első két nap...


Hajrá mindenki! Még a végén vékony leszek az esküvőmön :D :D :D :D

Amúgy maradok a fórumon :)

301. Forever Lulu (válaszként erre: 295. - Gabi8611)
2016. jún. 24. 12:11

Szia! nehogy azt hidd hogy túlzásba viszem a sportot :) nem kondizom meg semmi ilyen dolgot nem csinálok :)

Mindig amihez kedvem van :) pl szoktam kocogni (40 percet) de ha nincs kedvem akkor csak sétálok. vagy ha nagyon meleg van akkor párommal strandolunk - úszunk és ott szoktunk röpizni :D azt meg órákig tudjuk játszani, mert mindig az aktuális legújabb rekordunkat akarjuk megdönteni :D.. tollasozni is szoktunk szintén rekorddöntés miatt :D No meg nem utolsó sorban egészségügyben dolgozom 12 órás folyamatos műszakban... ahol a 12 óra úgy telik, hogy kb örülök, hogy lyuk van a popómon és szelel ... (már bocsi.. :D )

300. Hoxa (válaszként erre: 299. - OnlineAnyu,Barbara)
2016. jún. 22. 22:39
Szintén törlésre kerültek már.
299. OnlineAnyu,Barbara (válaszként erre: 298. - Hoxa)
2016. jún. 22. 22:33
Észrevettem,viszont nem értem h előzőekben a 2 hozzaszolas ami értékesitről szolt,ft megjelolessel miert került törlesre?? Ezért mertem én is kiirni...
298. Hoxa
2016. jún. 22. 22:27
Sziasztok! Kérem, hogy a fórum tapasztalatcseréről szóljon, ne termékárusításról és hálózatépítésről! Az ilyen hozzászólásokat töröljük. Megértéseteket köszönjük.
297. Sasa27 (válaszként erre: 296. - Mia0923)
2016. jún. 22. 22:25
Írtam privit neked :)
296. Mia0923
2016. jún. 22. 20:26

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, ma tartok a 3 napnál. Eddig egész jól alakult eddig minden, már lement 2 kg, de ma este amikor a liteot ittam olyan hanyingerem lett, hogy azt hittem azonnal kihányom az egészet... Ez normális? Vagy valamit rosszul csináltam/csinálok?

295. gabi8611 (válaszként erre: 294. - Forever Lulu)
2016. jún. 22. 13:53

Szia! Igen azt elfelejtettem írni, hogy 1-1 cm ment le a kritikusabb helyekről comb, derék és igen ez azért nagyon durva teljesítmény 3 nap alatt :)

Nagyon-nagyon gratulálok ezek nagyon szuper eredmények!!!Te mit/miket sportolsz?

294. Forever Lulu (válaszként erre: 293. - Gabi8611)
2016. jún. 22. 10:49

Szia! Jó tanácsként írom, hogy ne csak a súlyvesztést nézd hanem a füzetben vezesd a centiket!!!! Azon jobban látni a változást. :)

Igen Ma van a 6. nap úgyhogy mérlegeltem én is meg centiztem is. Egyenlőre a 3. nap adataihoz képest írom le a változást nem az elsőhöz (azt majd a végén a 9. napon):

Mellkas: -0,8 cm

Felkar : makacsul változatlan

derék: -1cm

csípő: változatlan

comb: -1cm

vádli: -0,5 cm

kg: -0,3kg


Így leírva nem sok de eddig 6 nap alatt a súlyomból majdnem 1,5 kgt, centiben összesen pedig - 12,3cm ment le :)

293. gabi8611 (válaszként erre: 287. - Forever Lulu)
2016. jún. 22. 09:00

Szia! Hát nekem ez nagyon furán alakult, mert hétfőn volt a második nap és jöttem dolgozni, és hát ahogy írtam is elég kótyagosan telt :) Tegnapra ki kellett vennem (egyéb okokból) egy nap szabit, hát a legjobb ötlet volt mert alig bírtam felkelni, de komolyan annyira gyengének éreztem magam, hogy húúú, ahogy megittam a reggeliket úgy kezdett kicsit visszajönni belém az élet, a déli evés...na hát valakinél olvastam már, hogy azt soha nem fogom elfelejteni :D annyira jó volt és tényleg eléggé felpörgetett és ma reggel is nagyon jól érzem magam! :) Ami csalódás volt egy kicsit az a mérlegelés, -0,6 kg úgy hogy rengeteget ittam, és semmit, de semmit nem ettem ,de komolyan se zöldség,se gyümi, a shaket se azokkal csak magára mindent...lehet nekem picit több idő kell amíg beindul, csak valahogy úgy gondolja az ember, hogy ha már két napja nem eszek legyen valami látszatja :D Neked ma van a 6. napos mérlegelés...hogy sikerült?

Megírnád majd priviben ezt azt oldalt, amúgy én a füzet 1. ételét főztem a barna rizses csirkemellet gombával :)Ma pedig cukkini pörit szeretnék csinálni! :)

292. Sasa27 (válaszként erre: 289. - Bohemian)
2016. jún. 21. 22:28
Szia, írtam neked :) És itt is kívánok Neked sok sikert és csak ügyesen :D
291. Bohemian (válaszként erre: 290. - Judit36)
2016. jún. 21. 22:13

én is erre gondoltam, hogy azokban biztos benne vannak a szükséges vitaminok. Viszont akkor lehet, hogy spórolok a másikkal, és kihagyom. :-))

Köszönöm! :-)

290. Judit36 (válaszként erre: 289. - Bohemian)
2016. jún. 21. 21:24

Szia!

Nyugodtan szedd őket, ha gondolod.

Az aloe gélben nagyon sok vitamin és ásványi anyag van, ugyanezt a fehérjeporról is el lehet mondani.

De semmi bajod nem lesz belőle, ha 9 napig pluszt is szedsz :)

2016. jún. 21. 21:05

Sziasztok

Szerintetek szedhetem a 9 nap alatt is tovább a megszokott multivitaminomat?

Mióta nem eszem húst, a körmeim és a bőröm állapota rengeteget romlott, előbbi tőből letöredezett, az arcom pedig, a hátam és a mellkasom tele volt pattanásokkal, dudorokkal. Pár hét alatt rendbe hozott mindent a vitamin, és félek elhagyni, még csak pár napra is. (Tudom, a táplálkozással van baj, de annyi mindent próbáltam már; egyáltalán nem eszem lisztes dolgokat, tésztaféléket, rizst, ellenben sok gyümölcsöt, zöldséget, és sajnos sajtokat is, de semmi sem hozott rendbe, sőt... csak a vitamin.) Valakinek volna valami hasznos tanácsa, esetleg van tapasztalata, hogy továbbra is szedjem a 9 nap alatt, vagy hagyjam el addig?

288. Kinga22foreverc9 (válaszként erre: 285. - Sasa27)
2016. jún. 21. 17:01
Írtam!és köszi
287. Forever Lulu (válaszként erre: 275. - Gabi8611)
2016. jún. 21. 09:08

Szia! :)


Én kb két naponta tudok itt a fórumon lenni mert úgy dolgozom folyamatos munkarendben, de bármikor írsz nyugodt lehetsz hogy válaszolok rá!


Nekem tényleg rossz volt az első két nap... sokan írják, hogy nem éhesek meg semmi.. hát ők a szerencsések táborába tartoznak. sajna a vízivás sem enyhítette a dolgot de túl lehet élni.

A harmadik nap reggel már annyira felvillanyoz majd a tudata annak hogy ehetsz 600 kcalt, hogy az már tényleg jó napként lesz megélve :) Nálam úgy zajlott, hogy már reggel azon agyaltam hogy mit főzzek magamnak :D nagy segítségemre volt egy bizonyos oldal amin a különböző ételek kalória tartalmát tudtam nézegetni és grammra kiszámolni (nem írom le a nevét nehogy reklámnak minősüljön).

Konyhai grammos mérlegen mindent kiméregettem így a tányéromra 600 kcal került :) Ami durva hogy csak a felét bírtam megenni... meg is lepődtem. no mindegy. :)

Tegnap volt a negyedik napom, dolgoztam 6tól 18ig így könnyen tudtam tartani a programot és vacsorára sikerült megennem a 600-at. :) Ma van az 5. napom most fogom kezdeni a "reggelit" :) Holnap mérlegelés bizakodó vagyok bár szerintem a 600as kaják miatt súlyban nem lesz változás csak centiben :) "csak" :D


Sok sikert Neked és írj!! :)

2016. jún. 21. 00:14

Sziasztok. :-)

Sosem voltam fórumozós, vagyis inkább olvastam, mint írtam, de most felbátorodtam, olvasva a sok pozitív kommentet.

Megrendeltem én is C9 csomagot, és szinte az ajtó előtt kuporogva (öö, tornázva, igen-igen) várom minden percben. :-))

Több, mint másfél éve vegetáriánus vagyok, nem fogyasztok kenyeret és tésztát - vagy csak nagyon ritkán -, mégis felszedtem +10 kilót (26 éves vagyok egyébként). :-( Egy pár hete tornázom - bár voltak kihagyások e rövid időn belül is :-/ -, de csupán 2 kiló ment le, és egy ideje meg is ragadtam sajnos, nem megyle több. (Tudom jól, a baj az a vacak csoki, ha nem kacsintgatna olyan csábítóan, kibírnám, hogy ne vessem rá magam.)

56 kg voltam, mióta nem eszem húst 66 lettem, és most 64-64,5 körül mozgog a mérleg gonosz mutatója. Sokat várok ettől a csomagtól, pontosabban magamtól, e csomag segítségével. Szinte csak jókat olvasok róla, Tőletek is, ezért is szántam rá magam, hogy végre magamért, rááldozok ennyit a kis malacperselyemből. Mivel nekem nincs mentorom vagy bátorítóm a mindennapokra, így szeretnék aktív tagja lenni ennek a fórumnak mostantól, a program befejezése után is.

Olyan jó olvasni Tőletek, hogy szinte mindenkinek sikerül elindulnia egy új és egészségesebb életúton ezzel a programmal. :-) Nem tudom még, mikor érkezhet, de továbbra is várom a csomagom az ajtó előtt - bizony tornázva -, aztán rá/bele is vetem magam. :-)

Sok sikert Mindenkinek, és gratulálok Mindazoknak, akik már becsülettel végigcsinálták. :-)

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook