Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
2016. jún. 13. 18:34
Ja! Ami lemaradt: Senki ne várjon csodát a C 9-től, mert nem csodaszer. Méregtelenít és nem fogyaszt, tényleg mellékhatásként lehet tőle fogyni, azonban nem fogyasztószer. Olvastam olyan hozzászólást, hogy lehet enni és fogyni... Hát nem. Ilyen a földön nincs. Ha fogyni akarsz, változtatsz az evéseden és mozogsz. Másképp nem megy!!!
254. Judit36 (válaszként erre: 253. - Forever Lulu)
2016. jún. 12. 17:55

Nyilván :))

Tuti jó lesz, meglátod. Mindent tarts be és mielőtt kezded, kérd meg a szponzorod (vagy, aki által hozzájutsz a dobozhoz), hogy mondjon el egy-két dolgot, amit az útmutatóban nem találni.

Végső esetben kérdezz engem :D

2016. jún. 12. 10:38

Sziasztok!


Ismét gép közelébe kerültem! Tök jó olvasni hogy mennyire sikeres a cucc! :)))

Megrendeltem én is a c9-et, szerdára ígérték :)

Jelenleg "előmelegítettem" magam a dologra.

Esküvő aug 13. Addigra bomba testet kreálok remélem :P

252. Judit36 (válaszként erre: 251. - Whynemall)
2016. jún. 11. 14:07

Gratulálok, nagyon ügyes vagy :)


Igen, nálam is ott kezdődött. Amikor az eredmények mutatkoztak. Brutál :D


Szintén ezért osztom meg szívesen a tapasztalataimat másokkal. Irtó jó látni, amikor másnak is sikerül velem együtt és tudom, hogy támasz tudok lenni egy esetleges elakadásnál :)


Imádom <3

2016. jún. 11. 12:58
Sziasztok. Én voltam az a csajszi aki nem tudta lenyelni a bogyókat :) belevágtam mégis a C9-be. Hát olyan brutális eredményt értem el hogy az hihetetlen, nem is a kilók, mert az csak kb 4 kg minusz. Viszont 22,5 cm!!! ami brutális, csak a pocakomból ment le 7,5 cm.(nem voltam oltári nagy darab kb 68ról indultam) -Tele voltam és azóta is vagyok energiával, a hangulatom kiváló és a ruháim újra rám jönnek. Olyan sokan megkerestek azóta, mivel látták a képeket illetve élőbe hogy megváltoztam, hogy azóta fit mentor lettem :) így akárkinek akármi kérdése van, segítek nektek bármiben, a megrendeléstől az utolsó napi kajáig, akár kérdésekben akár receptekben, akár hogy lássátok más emberek véleményét és képeit, vagy akár az én előtte utána képeimet. Irjatok nyugodtan whynemall@gmail.com. Nagyon szívesen segítek mindenkinek, hiszen most már mentorként ez a dolgom. és annyira de annyira élvezem hogy másokat is elindíthatok egy úton ahol sikerélményük lehet :) puszi
250. Judit36 (válaszként erre: 249. - Magenta75)
2016. jún. 7. 19:20

Nagyon jó, szuper és gratulálok :)

Nekem apu térdműtétet úszott meg (pedig már időpont is volt).

Ő is a Forever egyik italűt és két féle bogyót szedett.

Ezeket most isz kapkodja, csak már jóval kisebb adagban.


Azt szeretném hozzátenni az írásodra, hogy a Forever sem a C9-et, sem más termékét nem reklámozza fogyasztószerként (sehogyan sem reklámozza tulajdonképpen), hiszen ez egy intenzív méregtelenítő program, aminek a mellékhatásaként jó pár kilótól meg tudunk/tudtunk szabadulni :)

249. magenta75 (válaszként erre: 219. - Dzserrike)
2016. jún. 7. 14:45
Hát igen, ebben is lehet valami. Én csak a löttyöt iszom az ízületeimre kb 5 hónapja, 4 kanállal naponta, ha elfogy akkor az áfonyásat ugyanígy. Én nem fogyókúráztam, de mégis az első 2 hónap alatt lement 8,5 kg. Hidd el orvoshoz is elmentem, mert annyira megijedtem. A vészes fogyás nagy bajt jelenthet, ha nem diétázok. De hál istennek nincs semmi. Hozzáteszem ez nálam a mellékhatás. 40 felé közeledve, néha rám is könnyebben feljönnek a kilók, de soha nem engedtem magam elhízni. Max 5 kg volt ami a legtöbb felesleg volt, de azt mindig sporttal le tudtam dolgozni. Az étkezésem teljesen átlagos tejtermékek nélkül. Egy valami biztos ezek a termékek 2002-től,( nem vagyok biztos a dátumban) jelen vannak kis hazánkban. Aztán kicsit leült és piacra dobták a fogyasztó termékeiket. Ma jelenleg a világon, ha valamit nem tudsz eladni, csak rá kell írni, hogy fogyaszt. Onnantól kezdve pörög az üzlet, ezek a tények. Azt mindenki maga dönti el, hogy mennyit áldoz egy termékre és a józan ész határain belül próbál dönteni. Nem irigylem a fogyni vágyókat, azokat főleg nem, akiken 20-30 kg van. Lehet itt bármit mondani, egyszerűen nem szabad meghízni. Persze tudom vannak betegségek stb :( Bár nekem az endokrinológus azt mondta, kedvesem attól hízunk amit megeszünk és milyen igaza volt....
2016. jún. 7. 14:27
Nem csináltam még C9 kúrát, viszont iszom a narancsosat az ízületeimre, 4 evőkanállal naponta. Ha elfogy, akkor jön az almás -áfonyás ugyanennyi. Folyamatosan felváltva iszom már kb 4 hónapja. Az első 2 hónap alatt átalakult a testem. Az első hónapban 5,5 kg-ot fogytam.Elmentem orvoshoz, mert azt hittem valami gond van, mivel nem változtattam semmit az addigi életvitelemen. A 2. hónapban 3 kg fogyás. Szerintem ennyi "szemét" volt a testemben. Nem volt visszahízás diéta nélkül sem. Én képtelen vagyok diétázni, szeretem a sütiket, inkább lefutom, de kell. Jól érzem magam, a bőröm simább,ezek ugyebár nálam a mellékhatások. Az ízületeimnek sokat segített és nekem ez a lényeg. Csak leírtam a tapasztalataimat. :)
247. Judit36 (válaszként erre: 246. - Dumboci)
2016. jún. 6. 18:58

A C9-cel minden a legnagyobb rendben :))


Valóban. A magam részéről hálás vagyok annak vagy azoknak, akik ezt az egészet kitalálták, megalkották és kész :)

246. dumboci
2016. jún. 6. 18:34
Köszi! Tehát akkor a lényeg, hogy nem kifejezetten a C9-el van a baj? :)
245. Judit36 (válaszként erre: 244. - Dumboci)
2016. jún. 6. 17:19

Semmiféle intenzív fogyókúrát nem kellene szoptatás alatt csinálni, mert a felszabaduló méreganyagok (ugye fogyókúránál méregtelenít a szervezet) bekerül(het)nek a tejcsibe.


Ésszel, étkezésre odafigyelünk olyankor, de semmiféleképpen nem fogyókúrázunk.


<3

244. dumboci (válaszként erre: 243. - Judit36)
2016. jún. 6. 15:40
Judit, látom, de kiismered magad a termékekkel. Azt tudod, hogy miért nem lehet csinálni szoptatás alatt?
243. Judit36 (válaszként erre: 242. - Moonlight13)
2016. jún. 6. 11:31

Jól tudod.

Ha szoptatsz és a C9-et választottad, hogy méregteleníts és fogyj is, mindenképp halaszd el.

Meg mindenféle fogyokúrát halassz el :)

Viszont gélt ihatsz, remekül segíti a tejelválasztást :)

242. moonlight13 (válaszként erre: 199. - Eszterr09)
2016. jún. 5. 20:42
Szerintem szoptatás alatt a fogyókúrát sem ajánlják. Vagy rosszul tudom?
241. moonlight13 (válaszként erre: 239. - Fit-Timi)
2016. jún. 5. 20:39
Megköszönöm, ha leírod, hogy miket lehet enni-inni. Sajnos én is keveset iszom naponta.
240. Fit-Timi (válaszként erre: 237. - Moonlight13)
2016. jún. 5. 17:49
Pedig ez csak 9 nap összesen! Én lassan 2 hónapja csináltam meg és egy deka sem jött vissza rám, és eddig az összes ismerősöm, aki megcsinálta nem hízta vissza.Ráadásul megtanultam inni,ami nekem nagyon fontos volt, mert volt hogy napi 3 dl! vízzel elvoltam. Azért verhetetlen szerintem ez a program, mert nem diéta. A diétáknál az a gond, hogy amit a diéta közben megváltoztatsz, azt a diéta után ugyanúgy csinálod, mint előtte és persze, hogy vissza pakolódik a felesleg. Plusz egy sima diétánál a mérgek a zsírraktárakban maradnak,ezért nem pucolódik ki semmi, a narancsbőr ott marad, mert nem tud "feloldódni" a zsírréteg,hiszen továbbra is tele van. (A szervezetünk, ugye azért raktározza a zsírt, hogy a felhalmozódott méreganyagokat távol tartsa a létfontosságú szervektől, ezért "telepíti a hasra, combra, fenékre, stb.) Ennél a programnál minden "piszok" ki tud pucolódni, így megbontja a zsírréteget, ezért a látványos centi fogyás.
239. Fit-Timi (válaszként erre: 235. - Moonlight13)
2016. jún. 5. 16:50

Azon alapszik ez a program, hogy az első 2 napban nem eszünk ételt, viszont amit beviszünk (aminosavak, növényi rost, fehérje,stb. – ha érdekel a program, ezek listáját elmondom Nektek majd), azok olyan anyagok, amikre a szervezetünknek szüksége van a működéshez, és mivel ezeket megkapja (folyamatosan a 9 nap alatt), nem érzi úgy, hogy valamit megvonunk tőle, tehát nem kezd el raktározni (ezért nem lesz jo-jó effektus utána). Aztán a 3. naptól már lehet enni napi 600 kalóriát, az utolsó 9.-en pedig 900-at. (Tudok tök jó recepteket is, amik nem bonyolultak és nagy adagot is lehet enni belőle, mert olyan kevés kalóriát tartalmaznak.) Szóval miközben kitisztul a tápcsatornád, ez a program vércukorszint regeneráló és köztudott, hogy a vércukorszint ingadozás (is) felelős a sűrű éhségérzetért, ha ezt regenerálod,akkor nem leszel annyit éhes.

Ha érdekel, írj 

238. Csemerkrisztina (válaszként erre: 237. - Moonlight13)
2016. jún. 5. 07:55
Ahogy gondolod😊 Nekem arra nagyon jó ez a program hogy 5 litert megiszok egy nap ami eddig fél liter volt, illetve rendszer alakult ki hogy mikor vannak étkezések. Szeptemberben lesz az esküvőm és nekem pont ez a pár kiló mínusz hiányzik amit a legnehezebb leadni.
237. moonlight13 (válaszként erre: 236. - Csemerkrisztina)
2016. jún. 4. 23:30
Hú de rosszul hangzik! Azóta megnéztem, miből áll ez a program! Hááát... Inkább a szétválasztós diéta!
2016. jún. 4. 22:35

Sziasztok!


Én tegnap kezdtem tehát ma zártam a 2. Napomat. Őszintén szólva én azt hittem nehezebb lesz.Sokkal könnyebb tartani mint gondoltam. Mivel vidéken dolgozom egy rendezvenyen nem tudok adatokat mondani a fogyásomról de érzem hogy valami már történt. Egy csokiszokokut üzletben dolgozom gondolhatjátok milyen lehetett így ez az első két nap:((( de mi hősök vagyunk ugyebár:) az aloeveratol majdnem hánytam az első nap de erdekes ma már legúztam magába és utána ittam rá vizet. Nekem ugy sikerült először meginni hogy előtte egy mentolos rágót elrágtam tudom vicces de valahogy nekem ez bejött majd lehuztam 3 kortyban a cuccot mindegyik utan egy Mini kocka alma👌 Mindenkinek kitartast kívánok és igyatok sokat reméljük a legjobbakat

235. moonlight13 (válaszként erre: 223. - Fit-Timi)
2016. jún. 4. 20:44
Örülünk, hogy neked sikerült, de mi is ennek a lényege?
234. 3d787b167a (válaszként erre: 232. - Vacsa)
2016. jún. 4. 16:01
Hivatalból tette na.😊
233. Judit36
2016. jún. 4. 14:22
:D :D :D
232. vacsa (válaszként erre: 230. - 3d787b167a)
2016. jún. 4. 12:57

Most baromira megsértődtem radírpókra.

Alig jövök fórumozni, de majd ennyit se'.

231. NomNom (válaszként erre: 229. - Vacsa)
2016. jún. 4. 12:56
Nekem is törlődött. -.-"
230. 3d787b167a (válaszként erre: 229. - Vacsa)
2016. jún. 4. 12:54

Nahát.


De lehet!:)

Van is;)

229. vacsa
2016. jún. 4. 12:52
Nekem nem lehet csodám??? Miért lett törölve???
2016. jún. 4. 12:24

Évek óta TUDATOSAN ISZOM, tehát ez pipa.

5 hete diétázom(?), viszont minden nap van nasi, tehát nem vagyok frusztrált.

Eddig 5 kiló ment le, fingom sincs mennyi ez cm-ben, de a nadrágjaim extrémül bők

:)



Ez meg az én csodám.😊


Nem kell hozzám csatlakozni, mindenki azt csinál, amit akar.


A csodák mindenhol ott vannak.😄

227. Flóra76 (válaszként erre: 225. - NomNom)
2016. jún. 4. 12:21
Ez lehet annyira jó, hogy csak úgy működik..:)
226. Judit36 (válaszként erre: 219. - Dzserrike)
2016. jún. 4. 12:01

Szia!

Teljesen megértem, hogy el vagy keseredve.

Én (és a velem együtt fogyókúrázók) nem tapasztaltam csomósodást a fehérjepor oldásakor. Pedig napi szinten iszom hónapok óta és már mindenben kipróbáltam :) (tej, mandulatej, rizstej, Forever-es tea és síma víz is, gyümölcslé, csakazistentudja, miben nem :) )


Sok éve állandó túlsúllyal küzdve, hozzád hasonlóan én is szinte minden márkájú és ízesítésű fehérjeport kóstoltam már.

Mindenképpen ízlése válogatja,kinek mi jön be; a vajas kenyeret sem szereti mindenki.


Az is valóban szerencsétlen eset, hogy kellemetlenül reagáltál a zöld kávéra. Azt gondolom, hogy ha nekem bármiféle allergiám lenne, minden bizonnyal jó előre tájékozódnék, mielőtt bekapok valamit. Szerintem, hogy ne legyen legközelebb, te is tedd ezt :)


A termékek pontos összetevőjét nagyon szívesen megosztom veled, ha szeretnéd, mert teljesen alaptalan, amiket összehordtál.


Kérlek vedd építőnek, amit írtam és légy körültekintő, mielőtt belefogsz valamibe, hiszen a megfelelő tájékozottság hiányából eredő csalódás és elégedetlenség nagyon rossz érzés tud lenni, ne engedd meg magadnak, hogy legyen egy legközelebb <3

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook