Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás ösztönző fórum :) fórum

Fogyókúrás ösztönző fórum :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
237. hidewatch (válaszként erre: 236. - 6cent)
2010. okt. 6. 07:56
De akkor is, 3 kg nem sok, és szerintem nem eszel sokat, az a 3 kg pont ahhoz kellene, hogy szálkás tested legyen, azon meg csak a sport segít. Azt semmiképpen nem javaslom, hogy csökkentsd a kajamennyiségedet, mert így sem vagy túlsúlyos, és ha lecsökkented, az anyagcseréd könnyen kibillen az egyensúlyából, és utána nagyon könnyen felszedhetsz még többet. Szerintem iktass be több mozgást, tornázz otthon, sétálj nagyokat, és szerintem nem kell aggódnod :)
236. 6cent
2010. okt. 6. 07:37
azok a képek nyáron készültek,azoóta fel szedtem 3 kg-t
235. hidewatch (válaszként erre: 234. - 6cent)
2010. okt. 5. 12:00

Ha a képeid frissek, akkor szerintem tök jól nézel ki, ha lefogysz, vézna leszel.

De ha mégis ezt szeretnéd, akkor szerintem rengeteget kell sportolnod. Mert a képek szerint nincs felesleged, max szálkásítani tudsz.

234. 6cent
2010. okt. 5. 11:51
fogyni akarok,de nem tudok
233. hidewatch (válaszként erre: 232. - 26d3e2557c)
2010. okt. 5. 11:24

Szia!


Szerintem a hosszútávú eredmény csak az energiabevitelen-leadáson múlik.


Ha beveszel valamit, ami esetleg segít lefogyni, de nem változtatsz semmit, minden visszaáll a régi kerékvágásba, a súly is. Tudom, hoyg közhelyes, de mögöttem soksok diétával tényleg azt mondom, hogy csak az számít, hogy hány kcal megy be, és hány kcal-t használsz el plusszban. (Persze fontos a fehérje-szénhidrát-zsír arány is, de ez tulképpen csak a közérzetedhez, és a sikerességhez fontos szerintem.)


Ha elhatároztad magad, és tényleg hosszútávon szeretnél fogyni, akkor keress mintaétrendeket. Ezek betartásához tudok csak ajánlani egy szert, ami nekem bevált, a Hoodia sprayt. Ez csökkenti az étvágyadat. De ez sem hatékony hosszútávon akkor, ha enm változtatsz életmódot, mert kiéheztetéssel csak ártassz magadnak. A hoodia mellett is ügyelj amegfelelő kalória értékekre, mert ha nagyon elveszi az étvágyadat a hoodia, és nem eszel megfelelő mennyiségű kalóriát, irtóra le fog lassulni az anyagcseréd, és amint abbahagyod a sprayt, hip-hop vissza fogsz hízni, még többet.


Tehát. Ha most fogyókúrázni szeretnék, sztem próbáld ki az 1200-1300 kcal-ás étrendet. Ha ennél kevesebbet ettél eddig, akkor az eleján valszeg feljön egy pici, de utána meg fog indulni lefelé. De kitartónak, és elszántnak kell lenni.

2010. okt. 5. 11:16
Sziasztok! Elhatároztam, hogy lefogyok. . . de magamtól nagyon nem megy, alig tudok fogyni vmicskét (lassú az anyagcserém nagyon). Tudnátok olyan szert ajánlani, ami nem nagyon ártalmas a szervezetre és tényleg használ? Kipróbáltam már az Allit, a szűzteát (Forte változatban is), Formavit-et. . . de sajnos nemhogy fogytam, híztam. Segítsetek kérlek, hogy kinek milyen "segítsége" van. Nagyon köszönöm!!! :)
231. hidewatch (válaszként erre: 229. - 7aab4d3657)
2010. okt. 5. 11:14
Szerintem minden egyénfüggő. Azt is csak ember állapította meg, hogy 17-nek kell lennie a csuklónak, tehát nem örökérvényű törvény, szerintem a 16,5 cm elég közel van a 17-hez ahhoz, hogy a BMI problémás legyen. Szerintem gondolj ki egy reális értéket, és ahhoz tartsd magad. Aztán ha eléred, megnézheted, hogy okés-e, vagy szeretnél még fogyi. Meglátod majd akkor. Én ezért kezdtem el fogyóükúrázni, mert be akarom bizonyítani, hogy nem a 63 kg a normál testsúlyom, ergo be akarok mutatni a BMI-rohadék-indexnek :)))
230. hidewatch (válaszként erre: 228. - 7aab4d3657)
2010. okt. 5. 11:08

Én is imádom az excelt, ott csináltam a táblázatot (én is mérnök vagyok :D akkor ez lehet az oka :D).


Az étkezési napló nagyon jó dolog, én is írom, és számolok. Engem egyetlen dolog aggaszt, mégpedig az, hogy egyes hozzávalóknál ahány helyen nézem meg, annyi féle adat van a kalóriatartalomról. Eddig úgy gondoltam, hogy az "egyetemes" (lila) kalóriatáblázatnak lehet hinni, de most elbizonytalanodtam, és nem tudom, hogy honnan vegyem az értékeket a számításaimhoz. Lehet, hogy nincs is jelentősége, de akkor is.


Elég frusztráló, van valakinek ötlete?

2010. okt. 5. 11:02
Hidewatch, belenéztem a naplódba, és én is megmértem a csuklómat :-)))) Nekem 16,5, akkor rám érvényes a BMI??? Mert akkor sajna nekem is 63-ra kéne fogyni, de az képtelenség :-(((( Nem hiszem, hogy meg tudom csinálni.
228. 7aab4d3657 (válaszként erre: 227. - Hidewatch)
2010. okt. 5. 10:50
Én is imádom a táblázatokat!!! (Talán mert mérnök vagyok...:-))) ) Nekem is van egy ecxel, és egyre bonyolódik :-))) Időpont, kaja, folyadék, kalória, minden van benne :-))) Remélem, nem fogom megunni a vezetését, pár napig biztosan hasznos lesz, mert ebből látom, hogy ténylegesen mennyit eszem, amikor azt hiszem, hogy alig ettem.
227. hidewatch (válaszként erre: 226. - 9dbcf299a7)
2010. okt. 5. 09:04

A Dr. Zsírvágó 17:00-kor kezdődik, az tuti, a másikat nem tudom, mert azt régebben láttam mindig, most nem találtam a műsorrendben, talán pont most nem adják.

Sorozatra nagyon jó szoba biciklizni is, biztos menni fog az ell. tréner! Észre sem fogod venni, hogy csinálod :)

Ja, csináltam egy táblázatot, a hét hét napját írtam a sorokba, és minden sor egy hét. Ezt beleragasztottam a nappaliban a szekrény belsejébe. Az a célom, hogy minden sorban (1 hét) 4 kocka minimum legyen kitöltve (beleírom, hogy mit mozogtam). Mondjuk ebbe most még azt is beleírom, ha 50 percet gyalogolok. ezzel motiválom magam, mert valahogy imádok táblázatokat kitölteni :D

226. 9dbcf299a7 (válaszként erre: 225. - Hidewatch)
2010. okt. 5. 08:38

Nemtudnád leírni ezek mikor szoktak kezdődni?-lehet én is megnézném.

Hát én is hogy nekiálltam az elliptikusozásnak tartott 2 napig, mert el kelett utaznunk na azóta ismét nem tudtam ráhangolodni! Pedig nagyon kéne! A sorozat oldalon elkezdtem letölteni az árva angyalt mert arra kivi vagyok csak egy-két részt láttam mikor mamámnál voltam és bejött, ugyhogy már várom az estét hogy tornászhassak rá.

Talán most ez fog egy kicsit motíválni.

Lusta vagyok!

A gyerekeim étkezésére meg sportolására odafigyelek,de a magaméra...

Nagyobbik csajszim mától viszem úszásra eddig táncra is járt.

2010. okt. 4. 22:51

Hahó!

:)

Most, hogy meggyógyultam, elkezdtem végre sportolni, már két napja szobacangázok! :)

Na figyi! Van a LifeNetwork nevű csatornán az a műsor, aminek az a címe, hogy Dr. Zsírvágó. Arról szól, hogy van egy csomó annyira elhízott ember Nagy-Brittanniában (rengeteg, de tényleg naggggyon sok), akiken már csak a gyomorszűkítés, vagy a gyomorgyűrű segíthet. Minden műsor 2-3 ilyen ember műtétjéről, előtte való életéről és a műtét eredményeiről szól. Ne tudjátok meg menyire motiváló, és inspiráló ez alatt a műsor alatt szobabiciklizni! :)


A másik, amit még szeretek ilyen szempontból, az asszem a Zone Clubon szokott lenni, abban van egy vékony kis középkorú szőke nő, aki elmegy túlsúlyos emberekhez, és kiosztja őket, meg szembesíti őket a heti kajamennyiségükkel, majd utána segít nekik életmódot változtatni. Az is nagyon jó ilyen szempontból :)


Mindenkinek hajrá! :)

224. 9dbcf299a7 (válaszként erre: 223. - Hidewatch)
2010. okt. 4. 11:02
:D
223. hidewatch (válaszként erre: 220. - 9dbcf299a7)
2010. okt. 4. 10:55
Előre a pumatestekért! :)
222. hidewatch (válaszként erre: 219. - Sweetgirl93)
2010. okt. 4. 10:55
Minden sikerül, amit az ember igazán akar! :) Kitartás! Ha elbizonytalanodsz, szólj :)
221. hidewatch (válaszként erre: 217. - 7aab4d3657)
2010. okt. 4. 10:54
Hajrá, mindent bele! Gondolj mindig az unokatesódra! :)
2010. okt. 3. 21:21

Sziasztok!

A napokba csak olvastalak titeket írni nem igen írtam nem volt mit a héten eléggé ellustultam, holnapi mérlegelésemkor lehet meg is látszik majd.

De hétfőtől teljes gőzel folytatom!

Kitartás mindenkinek!

2010. okt. 3. 18:50

Sziasztok!

Ösztönzésre nekem is szükségem van :( egyszerűen nincs kitartásom.Pedig 10kg-ot szeretnék fogyni. És ennyi lelkes ember közt talán nekem is menni fog. :) Mindig azon töröm a fejem hogy mire kéne gondolnom ami motivál, de nincs semmi...vagyis eddig nem találtam rá.

2010. okt. 3. 16:51
undosítóan=undorítóan
217. 7aab4d3657 (válaszként erre: 214. - Hidewatch)
2010. okt. 3. 16:50

Ami azt illeti, nálunk óriási vendégség volt, plusz anyukám, kissé szétestem, hogy finoman fejezzem ki magam. Viszont újabb ösztönző: a legundibb és legdundibb unokatesóm undosítóan vékony és sportos lett. Ezt nem hagyhatom. Óriási rizsfelfújtnak éreztem magam mellette :-(((


Párom hétfőn elutazik, az lesz a meglepi, hogy elkezdek fogyni!!!!

216. hidewatch (válaszként erre: 215. - GEsztianyu)
2010. okt. 2. 20:57

Köszi! :) Már jobban vagyok, tegnap volt a mélypont.


Épp light muffint sütök jövő hétre, tök izgulok :) Kezdem élvezni ezt a számolgatást, meg a taktikázást a kalóriákkal :D

215. gEsztianyu (válaszként erre: 213. - Hidewatch)
2010. okt. 2. 14:09
Jobbulást!!! Célokat nem felejtem, de ma kicsit engedékenyebb leszek :)...
2010. okt. 2. 10:58
Hahó! Bár hétvége van, de ne felejtsétek a célokat!!! :)))
213. hidewatch (válaszként erre: 210. - 7aab4d3657)
2010. okt. 1. 21:09

Helló! Hát, úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger... Mint akinek 39 fokos láza van, mikor nincs is lázam.


Nem tudom mikor voltam beteg utoljára :) Mondjuk lehetne rosszabb is :)

2010. okt. 1. 14:21
Végül nem főztem semmit, mert totálkáros vagyok. Talán holnap.
211. gEsztianyu (válaszként erre: 208. - Trixi....)
2010. okt. 1. 13:03
Én is úgy tudom, hogy Hafermehl.
2010. okt. 1. 10:22

Sziasztok! Hidewatch, javulsz? Én nem igazán. Valahogy egyre lentebbről köhögök, most már fáj is :-(((


A rakott zöldbabod jó ötlet, én most valszeg kelkáposztából fogom megcsinálni, mert tegnap volt párolt zöldbab.

209. hidewatch (válaszként erre: 208. - Trixi....)
2010. okt. 1. 09:46
Szerintem Hafermehl, vagy Vollkorn Hafermehl, vagy valami ilyesmi :)
2010. okt. 1. 08:08

szép reggelt neketek :-)

Tudnám mi a zabpehely liszt Németül.De majd mindjárt rákeresek.

Tegnap nagyon jó volt az edzés :-)

mindjárt megkeresem a mintaétrendnek a honlapját és belinkelem nektek

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook