Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrához keresek társakat fórum

Fogyókúrához keresek társakat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
14. 12d083b51b (válaszként erre: 12. - Eszter18)
2015. jún. 3. 10:43

Igazad van, függ a kitartástól, azoktól a személytől is, akik körülötted vannak. Beszólnak-e, amivel visszahúznak, vagy bátorítanak, segítenek, lelket öntenek beléd, ha éppen "stagnál" a fogyásod és ezért csökken a lelkesedésed, a kitartásod.

Nem mindegy, hogy erőt adnak, vagy éppen beléd rúgnak, vagy ami még rosszabb, hogy állandóan, folyamatosan rugdosnak, ha nem haladsz úgy, ahogy őszerintük haladnod kellene.


Másrészt függ a szervezettől is, nem biztos, hogy ugyanaz a módszer hatásos, és ugyanúgy működik mindenkinél.

Ha rátaláltál arra, ami neked jó, ami a legkisebb stressz, megerőltetés nélkül, de eredményt hoz, ami "neked fekszik", csak hát azt a módszert meg kell találni!!!

Aki keres az talál!! Hajrá, karcsúsodó derekat kívánok!

13. Bichi (válaszként erre: 1. - Eszter18)
2015. jún. 3. 10:37
Tele van a hoxa ilyen sztorikkal, és fórumokkal...
12. Eszter18 (válaszként erre: 8. - 388b941089)
2015. jún. 3. 10:36
Szia Vanessza7! :) Sajnos tíz év "kitartó" próbálkozása sem hozott eredményt, az elszántság most úgy érzem, hogy a legnagyobb, és jó a közösség, mindenki nagyon segítőkész! :) Nem szeretnék lemorzsolódni, jó lenne a fél év is, ha nem túl megerőltető. Elolvasom a linkeket, amiket kaptam, és jön a gyakorlati megvalósítás. :)Köszi a segítséget! :)
11. 388b941089 (válaszként erre: 9. - Eszter18)
2015. jún. 3. 10:32
Ez nem a honlaptól függ, hanem kizárólag tőled.
10. Eszter18 (válaszként erre: 7. - 408020f45e)
2015. jún. 3. 10:31

Szia Ikebana2! :)

Húúú, de jók a linkek, amit küldtök, Neked is ezer hála és köszönet érte. :) Elolvasom, és tanulni akarok először minden hozzászólásból. Már több fogyiprogramba fizettem be, teljesen hiábavalóan, de az én hibám, hogy nem tudtam betartani, ami elő volt írva. Köszi! :)

9. Eszter18 (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2015. jún. 3. 10:26

Szia hópihe14! :)

Húúú, köszi a segítséget, még nehezen igazodok ki a fórumok között, de nagy ám az elszántságom ám! :)

Megnézem, amit ajánlasz, már előbb a neten keresve is azt olvastam, hogy ezen a honlapon sokaknak sikerült fogyniuk. :) Biztos nem véletlenül, körbenézek, köszi! :)

8. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Eszter18)
2015. jún. 3. 10:18
Félév alatt is le lehet tolni.;) Az a baj, hogy az életmódváltást elkezdők 90%-a lemorzsolódik. Mennyire érzed magadban az elhatározást? Többedik próbálkozásod?
7. 408020f45e (válaszként erre: 3. - Eszter18)
2015. jún. 3. 10:04

Ha gondolod olvasd el, ezt én írtam, csak a nevem változott:)

[link]


Talán segít:)

6. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Eszter18)
2015. jún. 3. 09:04

Életmódváltás, táplálkozási szokások megváltoztatása, stb. stb.


[link]


Ezt a régi fórumot a napokban találtam, érdemes átolvasni, sok-sok jó kis tanács van benne..


Olvass utána a Dr.Dukán-féle fogyónak, nemcsak fogyó, hanem egész életre szóló táplálkozási forma, életvitel-módszert ajánl, tanít,... csak éppen célszerű betartani IS!


A Dukánosok fóruma:


[link]


Ezt olvasva is sokat megtudhatsz a módszerről, de az itt talált hoxa-tagok által vezetett naplók, receptek, stb. stb. alapján már el tudod dönteni, hogy neked ez esetleg jó lesz-e, vagy valami mást keresel.

Karcsúsodó derekat neked is! :)))

5. Eszter18 (válaszként erre: 4. - 388b941089)
2015. jún. 3. 06:40
Köszi Vanessza7! :) Igazad van, az életstílust kell megreformálni valahogyan. Egy évet szánok 20 kg-ra! :)Köszi a biztatást! :)
4. 388b941089 (válaszként erre: 3. - Eszter18)
2015. jún. 3. 06:26
Èletmodváltás, nem fogyokura. Sok sikert. ;)
3. Eszter18 (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2015. jún. 3. 00:20

Szia Ikebana2! :)

Nekem már az is jó lenne, ha olyan sikersztorikat olvashatnék, akiknek bejött a fogyókúra. :) Köszi az ötletet, Te is le fogod tudni adni a súlyt, és én is, mert elszántak vagyunk,nem jó élni tíz-húsz kg súlyfelesleggel. :(

Benézek valamelyik fórumba ahogy tanácsoltad. :)

Üdv. innen a messzi távolból! :)

2015. jún. 3. 00:07

Szia!

Ha életmódot szeretnél váltani, olyan társak kellenek, akikkel a hétköznapokban akár a mozgás is egyeztethető. Itt csak elméletben lehet együtt haladni. Ha mindenki más diétát követve halad, akkor elég nehéz lesz a közös nevezőt megtalálni.

Pedig igazság szerint nem vagyunk egyformák és mindenkinek más jön be.

Nagyon sokféle diétás fórum van, nézegess be némelyikbe és biztosan segítőkész társakat is találsz. Én kb 15 kilótól szeretnék megszabadulni, de már jó ideje stagnál a súlyom. Most éppen a holtponton vagyok, a feladás határán. Remélem neked sikerül! :)

2015. jún. 2. 23:53

Sziasztok! :)

Keresek fogyókúrához társakat. Én életstílusváltást szeretnék inkább, mert eddig a fogyókúra nem jött be. Várnék ötleteket, és sikersztorit is, de főleg kitartó társat, társakat, akikkel együtt diétázhatnánk. Nekem 20 kg-tól kellene megszabadulni, ha sikerül egy év alatt, de a lényeg az, hogy stílust váltsunk. :)

Várok mindenkit szeretettel, és nagy-nagy súlyfelesleggel. :)

Írjatok, ha van kedvetek! :)

Üdv: Valéria

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook