Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák fórum

Fogyni vágyó anyukák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
62. Noncsi22 (válaszként erre: 60. - INDUS11)
2011. dec. 9. 09:10
Jajj de szépek a gyerekeid Indus!Gratulálok!A középső képen te vagy?Ha igen,mégis miből akarsz te fogyni??
61. Noncsi22 (válaszként erre: 60. - INDUS11)
2011. dec. 9. 09:07

Ők unokatestvérek!!Nem én vagyok ott a lányommal,hanem a nővérem kisebbik lánya!:)))Nem te vagy az első aki azt hitte!Pedig sajnos nem vagyok ennyire fiatal...:)Magamról nincs jó képem,legalábbis mostani.Régről van,olyan amilyen nagyjából szeretnék lenni..:)

És köszi,büszke is vagyok rájuk!!!

Megnézem a képeidet,ha befejeztem..:)

Én is megyek majd kondiba jövőre.Azért nem kezdtem el,mert még nem vagyok túl jó erőbe,regenerálódnom kellett,meg kicsit össze szedni magam.Talán Januárra vagy februárra leszek olyan formában,hogy érdemes legyen pénzt adni a bérletre.Ja,és gatyám nekem sincs,a futáshoz meg cipőm..:)Bár azt kapok még az idén apától!:))

Igen,az az!Stop táblával az elején!:)

Úristen!Én éhen pusztulnék ha 4-kor ennék utoljára!Szerintem az durva!Nem hinném hogy egészséges!A 6 óra még rendben van,mert estére lassul az anyagcsere,így ki lehet bírni,na de 4-től!Áááá!Nekem még a 6 is necces,mert 10 nél előbb sosem fekszem le.

2011. dec. 8. 22:18

Sziasztok!

Noncsi, mintha testvérek lennétek! Gondolom nem én vagyok az első és utolsó, aki ezt mondja :) Hát, nekem "másféle" alakból van lefaragnivalóm..

A kiscsajok meg tök cukik, mindkettőtöknek! :)

Én is tettem fel képeket délután.

Ma eldöntöttem, hogy kondizni fogok menni, találtam egyet nem messze tőlünk, busszal 10 percre.

Idén már nem jön össze az anyagiak miatt (karácsony, stb..+még egy melegítő alsóm sincs), de januártól belecsapok a lecsóba! Lecsó..Hmmmm :D

Ja, a cukormentes háztartási keksszel már én is összefutottam. Rémlik, hogy egy piros stop tábla van a csomagolásán. :)

Engem egyébként Németh Dorottya ihletett meg -többek között - fogyás terén. 1-2 hónapja láttam vele riportot. Nagyon szimpi csaj, és 42 kg-ot adott le!! Én azt hittem, hogy azzal, hogy 6 után nem eszik, de megtaláltam itt is a naplóját, és 4 után nem eszik. Úúúúúú. Erre még mentálisan gyúrnom kell :)))

59. Noncsi22 (válaszként erre: 56. - Shiren)
2011. dec. 8. 20:00
Köszönöm szépen!Hát a te lánykád is zabálni való!Egyem meg!:))
58. Noncsi22 (válaszként erre: 55. - Shiren)
2011. dec. 8. 19:58
Taposóm nekem is van,nem igen használom...Nekem kevés...:)Szeretem ha érzem,hogy csinálom..:)
57. Noncsi22 (válaszként erre: 54. - Shiren)
2011. dec. 8. 19:56
Először bioboltban vettem,de most utoljára a DM-ben vettem a kekszet...Ja,és nem tudom ismered-e,de szoktam venni cukormentes műzli szeletet,nasinak az sem rossz,azt is ott veszem,de van a Sparban is.
56. Shiren (válaszként erre: 53. - Noncsi22)
2011. dec. 8. 18:58

Szép a nagylányod és nagyon édes kis babád van!!!!!:))))

Tettem fel én is a Hannáról!

55. Shiren
2011. dec. 8. 14:39

Ne féljetek rajtam is van narancsbőr elég. Szeretnék feszesíteni is. Ne legyek lötyögős. Tegnap gondoltam, hogy eljárok konditerembe, a párom már többet lesz itthon. Futni télen nem igazán fogok tudni. Van itthon taposógépem, de még azt sem nagyon tudtam használni, mert nem volt se időm, se energiám.

Noncsi látom belejöttél nagyon. Csak így tovább. Biztosan meg tudod csinálni és csinibb leszel, mint vha.

54. Shiren (válaszként erre: 49. - Noncsi22)
2011. dec. 8. 14:36

Hol veszel cukormentes háztartási kekszet?! Biztos fini ez a kókuszgolyó. Jól hangzik a recept. Ki fogom próbálni.

Szerintem is nagyon fontos, hogy legyen időd magadra a gyerek mellett is. Nekem sajnos nem sok van. Sokszor ez miatt már tiszta türelmetlen és depis is voltam. A párom egész nap dolgozik. Nyáron reggel 6-ra ment és este fél 8 felé ért haza. És az éjszakák is rám maradtak, mert elég sokat vezet és veszélyes a munkája is. Nem akartam, hogy vmi baj történjen. De mostanra nagyon megelégeltük, hogy nincs a Hannával semmit és egész héten dolgozik. Szerencsére most sikerült egy jó helyet itt helyben kifogni. Kevesebb a pénz az igaz, de legalább többet lehet velünk. :)))

Úgy hogy remélem már nekem is lesz időm magamra.

2011. dec. 8. 11:06
Tettem fel képet a gyerkőcökről...Tennétek fel ti is?Szívesen megnézném őket!
2011. dec. 8. 10:53
Lehet,hogy vaksi vagyok,de nem látom,hogy ki mit mozog,vagy mit szeretne mozogni!Shirennel kiveséztük ezt,de asszem a többiek még nem írtak erről...Ha igen,bocsi!:)
51. Noncsi22 (válaszként erre: 43. - Azurit)
2011. dec. 8. 10:49
Visszaolvastam,hogy hogyan csinálod,szerintem ügyes vagy!Fog ez menni,csak kitartás kell!:))
50. Noncsi22 (válaszként erre: 42. - INDUS11)
2011. dec. 8. 10:47
Én igazából már terhesség alatt tudtam,h diétáznom kell majd,és sokat mozognom,ha vissza akarom nyerni a formámat.Kb 18 kilót híztam..Tiszta narancsbőr vagyok.Úgyhogy most azon vagyok,ha már ilyen jól belejöttem,érdekel a sport,akkor ha lehet még jobb formát szeretnék mint terhesség előtt.És tudom,hogy meg lehet csinálni!Szerintem legalább 1 év kell ahhoz,hogy legalább hasonlítsak arra a nőre aki szeretnék lenni!De szerencsémre a párom is sportember,kondiba jár,meg futni.Így van hogy együtt megyünk futni,meg az étkezéssel kapcsolatos dolgokat is meg tudjuk vitatni,Van ahol a testépítés és a diétával egybekötött testformálás találkozik!:))
49. Noncsi22 (válaszként erre: 40. - Shiren)
2011. dec. 8. 10:34

Én is imádom a sütiket!:)Íme a recept:

Kókuszgolyó

10 dkg cukormentes háztartási keksz

1,5 ek. édesítő

1 dl tej

1,5 ek.lekvár

1 dkg natúr kakaópor

rum aroma

Beleforgatod kókuszreszelékbe,és kész is!:)

1,5 ek. aromát ír,nekem még az 1 is sok volt tegnap.Előtte nem volt itthon úgy csináltam,nekem úgy jobban bejön!

Jó étvágyat!!!:)

Nekem a nagy lányomnál nem volt vészes a fogzás...Az első fogaknál picit belázasodott,de utánna semmi.Remélem a kis hercegnőmnél is könnyű lefolyású lesz!

Én sem aludtam az éjjel megint!Annyira elegem van már!Még jó,hogy a párom megetette az Izabellát reggel mielőtt ment dolgozni,így aludtam fél 10-ig.

Na!!Az szuper,ha majd tud vigyázni a párod a picire!Egyébként szerintem nagyon fontos,hogy a babázás mellett legyen időnk magunkra.Akár a torna miatt,vagy bármire ami kikapcsol!Én pl.nemrég koncerten voltam a barátaimmal,a párom még küldött is,hogy menjek csak,ennyi kijár nekem!:)

48. Noncsi22 (válaszként erre: 39. - INDUS11)
2011. dec. 8. 10:21
Sziasztok!Indus!Mekkora a nagy fiad?
47. Shiren
2011. dec. 8. 08:13

Ja, Indus11-nek! A Véda név nagyon szép!!!! Mi Zarát adtunk volna a Hannának, de eszünkbe jutott, hogy a gyerekek biztosan Szarának fogják csúfolni. :))))

Így hát megkíméltük ettől szegénykét!

46. Shiren
2011. dec. 8. 08:10
Én állandóan a súlyommal foglalkozom. Gyerekkoromban kövér voltam és mindig arról álmodtam, hogy én egyszer vékony leszek. Középiskolás koromban sikerült is lefogynom, azt tartottam évekig, aztán kicsit elhanyagoltam. De 70 fölött még nem voltam. Kivéve a terhesség alatt. De nekem nagyon nagy dilemma ez a súlykérdés. Mindig kövérnek látom magam. Nekem ez ad erőt. Hogy ne legyek megint kövér. Akkor nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben. És most is utálom a testem. Jó, nem vagyok kövér, de nekem ez is sok.
45. Shiren
2011. dec. 8. 08:06
Na, ma éjjel sem sokat aludtam. Szegénykém megint fél óránként fent volt. :( Már 4 kint van neki, szerintem még 6 jön neki. Az ötödiknek már látom a vonalát. Napok kérdése és kibújik. :)) Végre vki! Körülöttem mindenkinek olyan könnyű volt a fogzási időszak, hogy meg sem érezték. Csodálkoztak is, hogy szegény Hanna miért szenved ennyit. Hát nem minden gyerek egyforma.
44. Azurit (válaszként erre: 35. - Noncsi22)
2011. dec. 7. 23:50
70-ről kezdtem a terhességet.
43. Azurit (válaszként erre: 34. - Noncsi22)
2011. dec. 7. 23:48

Sziasztok!


77 kg.-ról indultam,és mondjuk 55kg.szeretnék lenni....160cm. vagyok.

42. INDUS11 (válaszként erre: 40. - Shiren)
2011. dec. 7. 22:05

Shiren!

Hátha hamar túl lesztek ezen a fogzós időszakon! Mi is nagyon megszenvedtük Petivel! :( Konkrétan még Nóri születésének a napján is a foga miatt lázasodott be (utolsó rágók jöttek), ezért nem is lett apás szülés. De most úgy néz ki, már kint van mind a 20 :) Remélem Nórival könnyebb lesz!

Hanyadik foga jön már Hannának? - akinek szintén szép a neve!! :)

A nem alvásba meg teljesen bele lehet jönni :) Na, nagy vigasz....


Nálatok mi volt az utolsó csepp a pohárban, amiért elkezdtétek a fogyókúrát/ életmódváltást?

Miből/kiből merítetek erőt?

41. Shiren
2011. dec. 7. 20:37

Az én kislányom Hanna! De mi csak Hanna manónak hívjuk!

Remélem én is hogy hosszú távú lesz a fórum. Én nem nagyon szoktam írogatni egyikbe sem, de ennek a témája nagyon megtetszett. Amikor van időm, majd mindig jövök!

Ja, én régebben még zumbáztam is itthon. Azt is nagyon élveztem. A Réka nem nekem való. Halál unalmas az a sok ismétlés. :))

40. Shiren (válaszként erre: 36. - Noncsi22)
2011. dec. 7. 20:33

Hát igen, az elhatározás már meg van. Sajnos imádom a sütiket. Hogyan csinálod a diétás kókuszgolyót? Érdekelne a recept.

Szerintem a nem alvással vallatni lehetne annyira rossz. Én mióta megszületett a kislányom nem aludtam végig egy éjszakát sem. Igen, első baba.Most kezd talán már jobb lenni a helyzet. De most meg sorban jönnek a fogai szegénynek és van, hogy fél óránként felkel. VAgy felkel és 2-3 órán keresztül nem is alszik vissza. Szóval nagyon gáz. Régebben főzni sem volt erőm annyira fáradt voltam. Nem hogy fogyózni. A futás rettenetesen hiányzik. Remélem hamarosan elkezdhetek vmit sportolni. A párom most megy új munkahelyre. Sokkal hamarabb itthon lesz, úgy hogy nekem is több időm lesz magamra. :)))

2011. dec. 7. 13:11
A nagyfiamat Petinek hívják, a férjem választotta. Ez még idetartozott :)
2011. dec. 7. 13:10

Sziasztok!

Örülök, hogy többen vagyunk!

Este írok részletesebben, csak még most értünk haza a 3 hónapos oltásról: most reggeliztem..

Krumplit hússal! Én erről sehogy sem tudnék "leszokni". Inkább már, ha a hosszútávon gondolkodom, akkor a húst szeretném elhagyni, vagy nagyon mérsékelni, de ez még a jövő zenéje. Eü-i okokból egyébként, (nem idealizálom meg a dolgot) :)

És én is remélem, hogy nem egy pár hetes fórum lesz ez :)

A nevek nagyon szépek! Azért is kérdeztem, mert kiskorom óta névmániás vagyok!!! Pl. a Frida név kiskori kedvencem volt! Az Izabella is gyönyörű, erről a névről mindig DidO Isobell c száma jut eszembe :)

Az én kislányom A Nóra nevet kapta, de nálam az 1. számú kedvenc a Véda volt. Most azon gondolkodom, hogy utólag adjuk neki majd a Véda nevet, másodikként. Jajj, jól megbonyolítottam ezt is :) Meg jól eltértem a tárgytól.

Na, megyek, mert... (Mert nem kell ezt magyarázni :)))

2011. dec. 7. 11:32

Még annyit Csajok!

Remélem ez a fórum hosszútávú lesz,mert csatlakoztam már 1-2 helyre,de valahogy mindig ellaposodott!És szerintem jó dolog,hogy tudunk olyanokkal beszélgetni akik hasonló cipőben járnak több szempontból is!Egyet értetek?

36. Noncsi22 (válaszként erre: 31. - Shiren)
2011. dec. 7. 11:29

Szia Shiren,üdv a csapatban!A lényeg,hogy az elhatározás megvan!És már az sokat jelent,ha 5 ször eszel keveset,és kiiktatsz néhány dolgot az étrendedből,valamint ha a pizzát meg a sütiket kicsit hanyagolod.Sütiből lehet csinálni diétásat,és szoktam ha édesség ehetnékem van.Vagy a norbis somlóit szoktam néha venni,ha nincs idő sütögetni,mert azonnal de azonnal kell!!:)

Ma pl. csinálok diétás kókuszgolyót.Pillanatok alatt megvan,és nagyon fincsi!Én imádom!

Ami a kimerültséget illeti,teljesen átérzem!Igaz,én nem panaszkodhatom,mert mivel sajnos tejem nem volt mi tápszeresek vagyunk,a párom is felkel éjjel.De ennek ellenére nagyon kimerült vagyok állandóan,szerintem ez mástól lehet.De már elmúlhatna,mert kiborít.A hétvégén kipróbáltuk,mi van ha csak inni kap éjjel.2 napig csak itattuk éjjel,és most már 2 napja csak reggel kel fel.Remélem ez nem véletlen csupán!:)Most meg 2 napja elaludni nem tudok,csak hajnalban.Nem értem...Valami nagyon felborult nálam.

Írtad,hogy rossz alvó.Ez mit jelent konkrétan?Első baba?

Ha ennyit futottál régen,akkor te hamar vissza fogsz fogyni ha már lesz lehetőséged mozogni!Ebben az időszakban a baba irányít sajnos!:)

2011. dec. 7. 11:13
Bocsi,már látom,h 70-ről!:)
34. Noncsi22 (válaszként erre: 30. - Azurit)
2011. dec. 7. 11:12

Ez a türelmetlenség nagyon ismerős!!Ugyan ezt csinálom én is!Próbálgatom a régi ruháimat,de hát 3 kiló még nem olyan sok,h rám jöjjenek!!:)))De így legalább motivál valami!:)

Te mennyiről kezdted?És mennyi akarsz lenni?

33. Noncsi22 (válaszként erre: 28. - INDUS11)
2011. dec. 7. 11:08

Ahogy az előbb írtam,számolom a kalóriát,szénhidrátot,és szinte minden nap mozgok valamit.Nem eszem cukrot,krumplit,rizst,édességet.Fehér lisztet is keverem szénhidrátcsökkentő keverékkel,és így használom a rántáshoz,meg bármihez ha kell,így fele lesz a szénhidrát.

Az elején Rékáztam,ill. elliptikus tréneren tekertem felváltva,a héten 1 nap pihivel.Most áttértem Péntek Enikőre,az ő edzésterve alapján tornázom.Sok okosság van az oldalán a tornavideo.hu-n.Ha gondoljátok nézzétek meg!Ja és hétvégén a párommal szoktunk futni,vagy valami mást.Most hétvégén megmásztuk a Turul-hoz vezető lépcsőket fel a hegyre,valahol futottunk.Hát nem volt semmi,majdnem megfulladtam!:)

Az én pici lányomat Izabella Noéminek hívják,valamint van egy nagy lányom is,ő 14 éves.Őt Henriettának hívják.

A kifogásokról annyit,hogyha tudod hogy kifogás,az már valami!Tehát kapd össze magad,és mozogj valamit,sokkal eredményesebb lesz a diéta,valamint feszesebb leszel tőle.Nekem sincs sokszor kedvem,de muszáj,mert tavaszra jól akarok kinézni!Valamint már több helyen olvastam(Érdekel a téma,mindig olvasgatok),hogy aki fogyni akar annak az izomtömegét is növelni kell,mert minél több az izom,annál több kalóriát éget el mozgáskor,de még akkor is ha éppen nem sportolsz.Sokkal előbb le lehet fogyni.Úgyhogy hajrá!Én szorítok neked!!:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook