Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák fórum

Fogyni vágyó anyukák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
92. Noncsi22 (válaszként erre: 89. - INDUS11)
2011. dec. 21. 14:58

Szijja!

Szerintem ne tűzz ki új időpontot,az nem jó megoldás!Azért mert most kicsit elhagytad magad,az nem azt jelenti,hogy fel kell függeszteni amit elkezdtél...Mert így biztos hogy teleeszed magad az ünnepek alatt,felszedsz még 1-2 kilót,és még rosszabbul fogod érezni magad!Lehet mértékkel enni,sőt este is.Én is eszek,mégis fogytam...Ezért jó,hogy számolgattam.Most ugyan már nem számolom,de azért nagyjából tudom fejből is...

De te tudod,ez csak az én véleményem.Mert rosszabb lenne ha még plusz 2 kilóról kéne újra kazdeni!

Kitartást neked!!!Pussz!

91. Noncsi22 (válaszként erre: 88. - Shiren)
2011. dec. 21. 14:45

Szegény!Hát nem irigyellek!!!De ne légy türelmetlen magadhoz,ilyen esetben más sem tudna a fogyóra figyelni.Szerintem nem is kéne erőltetni annyira a dolgot,mert a fáradtságtól úgyis éhes leszel....Inkább csak próbálj kevésbé hízlaló dolgokat enni,és többször kicsit.Talán akkor nem hízol.Gondolj arra,hogy egyszer túl lesztek ezen az időszakon,és ha pihent leszel,sokkal könnyebben fog menni minden!Nekem ez az időszak még csak most jön...Már előre félek,ahogy így olvaslak titeket!Ezért addig igyekszem leadni amit tudok!Kíváncsi vagyok hogy bírok majd ellenállni karácsonykor...:)

Én is pénteken sütök,meg a káposztát csinálom.Szombaton meg a halat,és a maradék sütit...Ma takarítunk a lányommal ezerrel,egész jól haladunk!Még holnap takarítás,aztán egy kis lazulás a barátnőmnél,apa vigyáz a picúrkára.

Töltöttem le egy tornát,most hirtelen nem tudom a csaj nevét,de tök jó.A kardiót,meg még 2 másik típusú mozgást ötvöz a videón,3 szinten.Tuti hatásos,de egyszerűen nem jutok oda hogy tornázzak!

Kitartást,és ne keseredj el.És fel ne add,nehogy sütievésbe menekülj,mert utánna csak megbánod!!!Pussz!

90. INDUS11 (válaszként erre: 79. - Noncsi22)
2011. dec. 21. 13:16
Cukornádkisasszonyt keresd! :DDD
2011. dec. 21. 13:13

Sziasztok!

Kicsit lemaradtam innen, aminek az az oka, hogy igencsak "visszaestem". Ettem esténként is, stb. Nem részletezem. Borzalmasan érzem magam emiatt. De ismerve magam, karácsonykor nem fog menni a nem evés. Új dátumot fogok kitűzni magamnak, és megpróbálom onnantól tartani a dolgot. Az a bajom, hogy mindig extra lelkesen indulok, aztán hamar a mélybe jutok. Óóó.. Na de azért is vagyok itt, mert nem akarom feladni.

Ti viszont úgy látom, elég ügyesek vagytok!!! :)

(Egy kis erőt merítek belőletek, de csak jövőhéttől :DDD )

Fogzásra nálunk a Dentinox jött be, de csak akkor, amikor éjszaka felébredt Peti. Ha gyorsan bekentem neki, esélyes volt a visszaalvás. Jó párszor Panadolt is kellett neki adnom, mert annyira szenvedett. Az orvos azt mondta, hogy már nem lát fogmozgást, meg van mind a 20!! De mondom, hogy még hónapokkal ezelőtt is nagyon megszenvedtette a legutolsó rágó, volt, hogy dagadtra sírta a szemét. Na, csak egyszer volt ilyen, de elég is volt. Remélem megtaláljátok azokat a "szereket", ami a leginkább könnyít a helyzeten!

Majd este még írok.

88. Shiren
2011. dec. 21. 09:09

Sziasztok CSajok! A helyzet változatlan, az éjszakáink borzalmasak. Na, mondjuk a nappalok sem jobbak. Akkor is édes keveset alszik a kisasszony. Szóval pihenni nem tudok semmit. :((( Majd két ünnep között már itthon lesz a párom is, majd akkor ő is tud kelni hozzá. Akkor talán összeszedem magam egy kicsit. Nekünk sajnos nem nagyon jöttek be ezek a homeos dolgok. Már kipróbáltunk többet is az elején, mikor jöttek az első fogacskák. Most néha mikor már nagyon nyűgös és nagyon fáradt, akkor szoktam neki adni ben-u-ron szirupot éjjelre. Na, akkor csak 1x kel éjjel. De hát ugye azt sem adhatom állandóan. Így hát marad az éjszakázás.

Igen, ezt én is tudom, hogy ha fáradt a szervezet, akkor kívánja a szénhidrátot. Na, az én szervezetem pedig nagyon fáradt már több hónapja. És ugye az egész éjszakát szinte ébren töltöm és még szoptatok is. Na, az én szervezetem sajnos még duplán kívánja a kaját. Próbálom visszafogni, de ha meg nem eszem nekem nagyon hamar leesik a vércukrom. Régebben én sokszor ájultam el ez miatt. Szóval nem nagyon akarok ezzel szórakozni, mert csak rosszul leszek. És hát így ezek a fránya kilók meg nem mozdulnak. Nem beszélve arról, hogy ilyen hulla fáradtan nem tudok tornázni. Na meg persze időm sincs, mert a Hanna nappal sem nagyon alszik most. Szóval meg vagyok lőve rendesen. De majd csak változik a helyzet. Ja, és a másik jó dolog! Minden nap mást mutat az a rohadt mérleg. Pedig mindig ugyan oda teszem. De ilyen kg-at ingadozik. Szóval most fogalmam sincs, hogy tényleg hány kg is lehetek. :((((( El is vagyok keseredve rendesen.

Noncsi gratula neked!!!!! Milyen jó tornád van?

Mi vasárnap kitakarítottunk a párommal, leadtuk a Manót a nagyszülőknek. Ajándékok már megvannak, süti sütés nálam pénteken lesz.

2011. dec. 20. 17:56

Sziasztok!

Én jelentem alássan fogytam újabb 1 kilót!!!Fogalmam sincs hogy csináltam,mert nem mozgok már egy ideje,pedig ma nagyon akartam.Van egy új tornám,ami rohadt jó,de egyszerűen nem jutok oda,hogy tornázzak!Ma vettük meg az utolsó ajándékot.Elkezdtem takarítani,de azzal sem haladtam még sokat,elég pepecselős a konyha takarítása.A többi hamar meglesz,az ablakokat meg a nagylányom pucolja.És mire végzünk már a főzésnek,sütésnek kell nekiállni!!!Én diétás sütiket csinálok,és a kajákat is úgy csinálom,hogy én is tudjak valami olyat enni,ami nem annyira hízlal.És mérték!!!!Legalábbis ezt terveztem!Én is elégedett lennék,ha tartani tudnám ezt a 68-at,mert annyira örülök neki!

Ti hogy álltok az ajándékokkal és minden mással?

86. timiz
2011. dec. 20. 15:23

sziasztok! vegre van megint netem!!!

Shiren gyere olvas te is ha gondolod, en szivesen beengedlek! bar nincs semmi kulonleges modszerem csak probalkozok :) Kornelka fogai is jonnek es amikor ugy latom rajta hogy nagyon faj neki akkor ejjszakara adok neki Viburcol (valami ilyesmi a neve)kupot ami csak gyogynovenyes es kifejezetten fogzasi fajdalomra van. itt a neten talaltam valahol ahol homeopatias dolgokat ajanlanak babaknak. nekunk eleg jol bejott tegnap este vegre aludtunk igy o is meg en is pihentebbek vagyunk. de vissza a fogyi temahoz ez azert is jo (marmint ha kipihentek vagyunk) mert Dr Oz :D azt mondja hogy ha faradtak vagyunk akkor a szervezetunk tobb szenhidratot kivan ezert tomjuk magunkat ilyenkor a rosz csunya (altalaban isteni) szenhidrattal. Kari alatt remelem hogy maximum maradok amennyi most vagyok de persze nehez lesz mert sutom a kedvenc finomsagokat csutortokon (zserbo, hokifli) es mar sutottem sosat is. nem tudom hogy lesz ez igy... ugy donottem hogy minden harom szem suti utan kotelezoen 15p futast vagy biciglizest irok elo magamnak ez majd elveszi a kedvem a zabalastol! (remelem...) ti hogy vagytok??? fogyott valaki? jaj azt nem is irtam hogy 4dkg visszajott :((( szep kilatasok...

85. Noncsi22 (válaszként erre: 83. - Shiren)
2011. dec. 18. 18:49
Egészségedre!!!:))
84. Shiren
2011. dec. 17. 22:37

Timiz, neked gratula! Nagyon ügyes vagy, hogy már ennyit lefogytál. Kíváncsi lennék én is a naplódra és a módszeredre.

Jaj, aranyosak vagytok, hogy örültök a 1,5 kilómnak. Én is nagyon, de ma aztán adtam a kalóriáknak, úgy hogy szerintem a duplája vissza is jött. :)))De ez egy ilyen nap volt. Valahogy ma nem volt akaraterőm. De majd reggel kiderül a mérlegelésnél.

Na puszi csajok, jó éjszakát mindenkinek!

83. Shiren (válaszként erre: 80. - Noncsi22)
2011. dec. 17. 22:33
Nagyon aranyos vagy! Persze, hogy mindkettőt megittam és nagyon jól estek! Köszönöm!
82. Shiren (válaszként erre: 79. - Noncsi22)
2011. dec. 17. 22:32

Nem hiszem, hogy letörölte, mert én is még csak nem régen kezdtem olvasni és nem jutottam a végére. De én be tudom hozni.

Jaj, ne is mondd már ki vagyok ezektől a fogaktól. Tudom, hogy neki még rosszabb lehet, de ez a nem alvás már kinyír. A Hanna előtte sem volt jó baba. Az elején hasfájós volt, akkor azért sírt sokat. Minden frontot megérzett, akkor is tiszta nyűgös és sírós volt a leányzó. Az alvással mindig problémák voltak. Ő még egyszer sem aludt át egy éjszakát sem. Mikor kijött 2 foga utána már egy kicsit jobb volt és akkor már csak 2x kelt. Aztán a 4 fog után volt pár éjszaka mikor már csak egyszer. De most hogy jön neki - jaj nem is tudom hány - fog, na most megint iszonyat szarok az éjszakák. Na meg van hogy nappal sem tudok 1 métert arrébb menni, mert sír. Szóval nehéz. De remélem ha ezek kibújnak neki, akkor már kicsit nyugodtabb éjszakák következnek.

81. Noncsi22 (válaszként erre: 78. - Timiz)
2011. dec. 17. 21:13
Köszi,hogy beengedtél a naplódba,olvasni foglak!Szép eredmény amit eddig elértél!!Ügyes vagy!Megyek is,és elolvasom a módszeredet!!!:)
2011. dec. 17. 21:11
Küldtem neked egy frissítő kávét,és egy lazító koktélt,választhatsz,hogy melyikre van nagyobb szükséged!!:)Szerintem húzd le mindkettőt!!!!:)))
79. Noncsi22 (válaszként erre: 77. - Shiren)
2011. dec. 17. 21:09

Sziasztok!Megtaláltam a Nádszálkisasszonyt,de nincs naplója...Letörölte vajon???

Szegénykém!!!Megszenvedtek azokkal a fogacskákkal!Elhiszem,hogy eleged van!Nagyon nehéz ez az időszak!De valami pozitívum az egészben,hogy egyszerre jön ki szinte a négy,utána nyugalom lesz.Fogzás előtt milyen baba volt?

Kitartást neked!!!!

78. timiz
2011. dec. 17. 12:11

sziasztok! en is olvastam Dorottya naplojat :) a fokuszban lattam es onnan kaptam ihletet meg foleg akkor amikor elolvastam a naplojat, hogy igy is lehet :) en 98kg voltam szoptatas vegere a naplomat 96kgosan kezdtem irni es szeretnek 60kg korul lenni. ez a terv de majd meglatjuk nekem mi az "idealis" suly amit meg tudok tartani folyamatos fogyokura nelkul. most 87.4kg vagyok szoval eddig volt -10.6kg val dicsekedhetek :D. kivancsi vagyok karacsony alatt kepes leszek e tartani????

Shiren en is gratulalok a -1.5kg masfel het alatt az nagyon jo eredmeny!!!

Indus11 ha olvasod a naplomat akkor tudod, hogy nekem is surun vannak ilyen rohamaim... szerintem a lenyeg nem az hogy ilyenkor mennyit es mit eszel hanem az hogy masnap visszaterj es ne hagyd a kilenges miatt abba a fogyokurat. mindenkinek kell neha egy ket nap kilenges maskepp nem is lehetne csinalni.

na puszi mindenkinek es szep napot :)

77. Shiren
2011. dec. 17. 09:34

Jaj, csajok! MÁr annyira elegem van. 8 körül elaludt és már fél 10-kor fent is volt. Utána fél óránként óránként felkelt. Kivagyok! Ma meg megyünk Fehérvárra ajándékokat venni. Remélem jól viseli majd a kisasszony!

Én arra a Dorottyára gondolok akinek itt a Hoxán Nádszálkisasszony a neve. Leadott 42 kg-t. Van neki 2 naplója és írt cikket is. Olvasd el ha érdekel Noncsi. Szerintem nagyon érdekes.

Na, mentem mert felkel a Manóka!

2011. dec. 16. 09:21
Jajj!És gratulálok a másfél kiló fogyáshoz,ügyes vagy!!!!!Megyek,mert felkelt a csöppségem!:)
2011. dec. 16. 09:15

A kereső kiadott egy csomó Dorottyát.Melyikre gondolsz?

Ja,és gratula a fogacskához!!!Megszenvedtek érte rendesen!!!

74. Shiren
2011. dec. 16. 09:05

Sziasztok! Most van egy kis időm, mert a Manó alszik. Na, már 1 fog kint van a négyből. :))) Másfél hét alatt leadtam másfél kg-t. Úgy hogy nem eszem 6 után, max egy kis mandarint.(imádom) Édességet semmit nem ettem azóta. De most nem is hiányzik. Ja és visszafogtam az adagokat.

Én is olvasom a Dorottya naplóját. Nagyon jó fej a csaj. Mozognom kellene, de nincs időm.

Én nem félek a karácsonykor. Nem szoktam telezabálni magam soha. Sütit persze fogok enni. De az a pár nap nem érdekel. Ennyi jár nekünk is.

Noncsi, én is mindig rágörcsölök a fogyásra. És ha nem megy lejjebb a mérleg nyelve tiszta szar kedvem lesz. De nem adom fel, majd változik. Ehhez is most a Dorottya ad erőt. Olvasd el te is a naplóját.

Ja, ez a szar idő is közrejátszik a jó hangulatunkhoz. ÁÁÁÁ

Szia Timiz! Üdv közöttünk.

2011. dec. 16. 08:40

Ja!A karácsonytól nem félek annyira,csinálok diétás sütiket,a husi mellé salit,és igyekszem mértékkel enni.Max. ennyit tehetek,és bízom benne,hogy nem fogok hízni.

A tervem az,hogy karácsonyig még lemenjen 1 kiló.Az nem olyan sok!Csak jönne már meg,akkor tutira tudnám végre,hogy mennyi az annyi!:)

72. Noncsi22 (válaszként erre: 71. - INDUS11)
2011. dec. 16. 08:36

Sziasztok!

Igazából fogalmam sincs!Tegnap arra jutottam,hogy lehet,hogy nagyon lelkiismereti kérdést csináltam ebből a diétából.És mivel fáradt voltam,nem tornáztam,még rosszabb kedvem volt.A mérleg nyelve pedig nem mozdul,már azért sem,mert állandóan meg akar jönni.Szóval a hormonok szórakoznak,és nem tudom mikor álljak mérlegre.És mivel nincs változás ettől kicsit befordultam.:(

De olyan elhatározásra jutottam,hogy nem fogok számolgatni,egészségesen,és minél kalóriaszegényebben fogok enni,csak így fejből.És nem görcsölök arra rá,hogy minden nap mozogjak.Amikor van kedvem.A hétvégi futás az úgyis tuti,mert a párommal megyek.Ha azon kívül mondjuk 2 napon még ráveszem magam,az már nem rossz.Túl a lelkemre vettem ezt az egészet,sokat vártam magamtól.De most hogy ezt így letisztáztam,jobb lett a kedvem is!:)

2011. dec. 15. 23:39

Sziasztok, szia Timiz! Olvasom a naplódat, amikor időm engedi. Én is ezt a módszert próbálom követni. De az utóbbi 2 napban eléggé kudarcot vallottam :(( Olyan szénhidrát-csoki éhségem van, hogy az félelmetes. Olyan depis az idő is... Áááá.

Összeszedem magam, csak legyek túl a szombaton. És még a karácsony... Ti nem féltek tőle? :)

Úgy látom Noncsi, te sem vagy szuper hangulatban..

Mi az oka?

2011. dec. 14. 09:32

Örülök,hogy nem tűntetek el!!!Mindenkinek kitartást a problémáihoz,aztán akkor majd beszélünk!

Shiren!Átérzem a helyzetedet,én sem alszom jól mostanában.Bár nem az Izabella miatt,hanem fogalmam sincs miért.Eléggé ki vagyok,talán kicsit depis is vagyok.Remélem átmegy rajtam...:(

De tarts ki!!!

Indus!Sok sikert a vizsgádhoz,és visszavárunk téged is!!:))

Pusza nektek!

Kép majd érkezik ígérem...:)

2011. dec. 14. 08:27

Ó, az előbb írtam egy "csomót", de valahogy elveszett az éterben :(( Így csak annyit írok, hogy nekem vizsgám lesz szombaton+ egy grafológiai elemzést kell leadnom addig, amivel sehol sem tartok, pedig éjjel 2-ig nyomom az ipart :)

Vasárnaptól/hétfőtől "normálisan" leszek!

El ne menjetek nekem sehova !! :)))

Azurit, te hol vagy??

Shiren, kitartás... Nem irigykedem.. Melyik fogacskái jönnek Hannának?

Noncsi, nem tettél fel képet! Mondjuk még én sem :) Izabellán nagyon cool a piros szerkó :)))

Na, lépek, írom az elemzést, amíg alszik a 2 gyerek :)

68. Shiren
2011. dec. 14. 06:27
Sziasztok csajok! A Hannának egyszerre 4 foga jön, úgy hogy nekem se nappalom se éjszakám. Totál ki vagyok purcanva. Majd igyekszem vissza, csak most nincs időm semmire.
2011. dec. 13. 09:31
Hol vagytok csajok???
66. Noncsi22 (válaszként erre: 65. - INDUS11)
2011. dec. 12. 12:23

Sziasztok!

Nem tudom ki hogy van vele,de olyan punnyadt vagyok,nem aludtam túl sokat az éjjel,és tiszta depis vagyok!!Nincs is kedvem tornázni,igazából semmihez!

Indus!Majd teszek fel képet,de inkább a régiek közül.:)Csak azok lemezen vannak,valahova el vannak rakva.Most még ahhoz sincs kedvem,hogy megkeressem!

Amúgy a képen nem látszik a 84 kiló!!!Rizs helyett próbáltad már a bulgurt?Sokkal egészségesebb!!És nagyon finom!A húsgombócba meg a rakott kelbe pl. árpát teszek rizs helyett,és fincsike.

Várom a hájas képet!:DDD

Vasárnap viszont megint voltunk lépcsőzni a párommal a hegyen!Jó volt,jó fárasztó!És kaptam a párom jézuskájától futó cipőt,úgyhogy így nagyon jó volt!!!

Nektek hogy telt a hétvége?Mozgás?Vásárlás?

Mi most vasárnap letudtuk a vásárlás egy részét szerencsére!

Na mentem,további szép napot!

2011. dec. 9. 23:13

Sziasztok!

Köszi, kedvesek vagytok, de tudtam volna jóval előnytelenebb képet is feltenni magamról!

Azért a 167 cm-hez a kb. 84 kg magáért beszél... Szerintem. :D

Amúgy egyre jobban bírom a 4-6 után nem evést, nem érzem, hogy ezzel ártanék magamnak. Legalábbis nagyon nem szeretnék.

Egyébként mindenki maga érzi, hogy kinek milyen módszer jön be. Na, az hogy én elhagyjam a krumplit, rizst, édességet (!!), na ahhoz én kevés lennék. Ezt biztosan tudom magamról, ezért is próbálkozom mással.

Noncsi, tényleg azt hittem , hogy te vagy a képen!! Aztán jót nevettem, amikor írtad, hogy nem. Gondoltam is, hogy egy ilyen szupernő mégis mit akar??? Persze ettől még te is lehetsz szupernő, félre ne érts!

Azért tehetnél fel képet magadról, de csak ha gondolod! Akár régebbit is :)

Shiren.. Én kb. olyan alakot szeretnék elérni, mint amilyen te vagy a képen!!! :DDD

Na, majd jövőhéten felrakok magamról egy hájas képet, csak hogy értsétek, miről beszélek! Jó éjt!

64. Azurit (válaszként erre: 51. - Noncsi22)
2011. dec. 9. 18:57
Köszi! :)
63. Shiren
2011. dec. 9. 10:01

Sziasztok! Mindegyikőtöknek nagyon édesek a gyerekei. :)))

Na, akkor mindegyikőnk a kondit fontolgatja. Hát szerintem én is csak januárba kezdem. A karácsony miatt. Most másra kell a pénz!

Majd megnézem akkor azt a cukormentes kekszet.

Hát a négy óra utáni nem evés nekem is kicsit durva. Ha esetleg lefeküdnék 8-kor és nem kellene éjjel sokszor felkelnem, akkor még talán-talán kibírnám. De így, hogy a fél éjszakát ébren kell töltenem, nem hiszem, hogy menne. Még a 6 is szar. De próbálom betartani. Vagy ha megéhezem már csak gyümölcsöt eszem.

Indus szerintem tök jól nézel ki azon a képen. Tényleg nem kellene fogyóznod. Bár mindenki maga tudja, hogy hogyan érzi jól magát.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook