Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk Herbafasttal és Norbi duci tréninggel! fórum

Fogyjunk Herbafasttal és Norbi duci tréninggel! (beszélgetős fórum)


19. cb82b220ce (válaszként erre: 18. - 2df174aa9c)
2009. jún. 24. 15:02
86 kg vagyok és mindig azt csinálom,az jött be,az fáraszt és izzaszt le annyira.Hát igen,a legelső alkalom nem volt semmi de végig csináltam,lett is olyan izomlázam h felkellni se bírtam az ágyból.De belejöttem és imádom,nekem ez jön be,a többi nem elég megeröltető.Amúgy csak elijesztenek vele,csak az első pár alkalom olyan nehéz.volt olyan h hónapokig kihagytam és utána nem is volt már izomlázam amikor újrakezdtem,viszont nagyon eredményes,az tuti.A többi se rossz,nem mondom,de nekem ez jön be a legjobban.Mindent megdolgoz!
18. 2df174aa9c (válaszként erre: 17. - Geridina)
2009. jún. 24. 14:55
Azért azt megnézném, hogy a Kiképzést hány 80 kiló feletti csinálja meg lazán. :) Az nem is Duci Tréning sorozat egyébként, és még a nem túlsúlyos edzetteknek is komoly mozgássor szerintem.
17. geridina (válaszként erre: 16. - 2df174aa9c)
2009. jún. 24. 14:52
íííígy igaz!
16. 2df174aa9c (válaszként erre: 14. - Geridina)
2009. jún. 24. 14:50
Nekem sem tetszik a 2008-as, az Aerobzóna meg egyszerű és mégis pörgős, pikk-pakk letelik a 40 perc.
15. 2df174aa9c (válaszként erre: 8. - Danama)
2009. jún. 24. 14:48
Heti 1, havi 4 kilótól nem fog lógni a bőröd. :)
14. geridina (válaszként erre: 13. - Cb82b220ce)
2009. jún. 24. 11:03
Igen, az. Bár igaz, hogy eléggé mosolyogtató, főleg mikor már ezerszer megcsináltad. Nekem nagyon bejött, és az update fórumon sok lány is azóta beszerezte, és nekik is tetszik. A 2008-ast megszereztem, de úgy szar ahogy van. Egyszerűen nem lehet őket követni:) Van akinek viszont az jön be. Az egyik fórumtársam csinálja a kiképzést, neki tetszik.
13. cb82b220ce (válaszként erre: 12. - Geridina)
2009. jún. 24. 10:37
Az aerozona a Katinkás meg Kovis?Amikor otthon csinálják? Próbáltad már a ducitréning 2008-at?vagy a kiképzést?
12. geridina (válaszként erre: 11. - Danama)
2009. jún. 24. 10:19
Igen, az aerobzon a duci téring 4-es. 3 évvel ezelőtt a duci 2-vel fogytam le, arra esküdtem, mióta ismerem a 4-est, szerintem az a legjobb. A másik kettő nagyon gagyi, Lacibácsival meg a másik emberrel. Viszont Rékától kiver a víz:)
11. danama (válaszként erre: 9. - Geridina)
2009. jún. 24. 10:11
az mi dvd?
2009. jún. 24. 10:10
Egyébként én is terhesség után próbáltam ki, isteni sugallatra, és bejött. Képek az adatlapomon:)
9. geridina (válaszként erre: 2. - 2df174aa9c)
2009. jún. 24. 10:09
Egyetértek, az arobzona tuti, én is azzal fogyok és az update-tel
8. danama (válaszként erre: 2. - 2df174aa9c)
2009. jún. 24. 08:37
terhesség és stirák után inkább lassabban kell,mert akkor meg lóg a bőr mint a szatyor
7. danama (válaszként erre: 4. - D3b7982380)
2009. jún. 24. 08:36
Én csak Norbira tornázok, saját magam állítom össze a kajámat, saccra
2009. jún. 24. 08:36

Sziasztok!Én is Norbizok,igaz nem 100%-ra tartom be az update-t,azért nem mert olyan 12-12:30 körül szoktam ebédelni és vannak benne 3-asok is de mivel kapom a munkahelyemen az nagy segítség.Lassan 2 hete kezdtem bele keményen.Reggelente eszem kenyeret (teljeskiörlésűt) néha becsúszik reggel 1-1 péksüti,délben ebéd,leves meg második (kenyér soha)-különben már le is szoktam a kenyérről,csak a reggelinél igénylegm.Amikor hazaérek akkor eszem vmit,ált 19 előtt de 18 előtt is szoktam enni utoljára,felvágottat,tojást,virslit,zöldségeket,

salit stb...persze ezeket felvátva estékre.Hetente háromszor tornázom (ez a hét...hát nem igazán mert megkell jönnie és baromira fáj a hasam) Nekem a Kiképzés vált be,ajánlom mindenkinek,a legkeményebb videója,de nagyon jó,mindenre,lazább napokon pedig a D.T. 2008-at.Hát ennyi.Ti hogyan csináljátok?Szerintetek jó ez a módszer?Nekem ez már régebben is bevált csak amikor már látszódott eredmény akkor abbahagytam,de most nem fogok,ennyire elszánt még nem voltam.

Különben 86 kg vagyok és 167 cm,képeken lehet látni milyen is vagyok.

Iszok még néha-néha zöldteát,lehet h kéne mindig...?

Hajrá!!!

5. danama (válaszként erre: 3. - Nagyir)
2009. jún. 24. 08:35

igen, én is már így felnőttebb fejjel 2 gyerek után így gondolkodom, hogy nem hajt a tatár.


régebben voltam anorexiás, buliémiás is, aminek az lett a következménye, hogy lassabban dobog a szívem, így az anyagcserém is lassabb.


Hetente 1x ( már amikor megtartják ) járni szoktam itt helyben tornázni, ami nem ugri-bugri hanem torna egy gyógytornásszal.


A napi kajám a naplómban

2009. jún. 24. 08:35

én soha nem hittem Norbi módszerében. Aztán egyszercsak az élet úgy hozta, hogy hihetetlen motiváló erőm volt, és kipróbáltam. Pár hónap alatt majdnem 20 kiló lement. Még 15 van hátra. Sajnos az elmúlt 1 évben semmit nem csináltam, pár hétig futottam, de társ nélkül sajnos nem voltam elég kitartó, és abbahagytam. Most vettem egy biciklit, amin több, mint 20 éve nem ültem már. Imádom, ahova csak lehet, azzal járok. Remélem, lelkesit majd, és motivál egy kicsit, ugyanis még legalább 15 kilótól szeretnék megszabadulni. Nagyon nehéz elkezdenem, mert nem motivál semmi saját magamon kivül, és sajnos az nem szokott elég lenni.

Július 6-án jövök haza egy biciklitúráról, aznaptól naponta torna, és komoly harc a kilók ellen.

Érdekes, hogy mióta ennyit lefogytam, kivánom nap mint nap az édességet, holott előtte utáltam a csokit, a kekszeket, a sütiket, mindent. Igy azért nehezebb. :)

2009. jún. 24. 08:31
Szia! Én éppen tegnap szereztem be a Norbi Duci Tréning 2008-at, már belenéztem, hogy lássam milyen gyakorlatokról van szó. Évekkel ezelőtt a fősuli alatt is a duci tréning gyakorlatain alapuló aerobic edzésre jártam, nekem nagyon jó volt. Hasonlóképpen gondolkodom, mint te, lassabb de biztosan tartósabb fogyás. Április közepén 92-ről indultam, időnként leálltam, most 85 kg-nál tartok, abszolút nem megerőltető munkával. A kitűzött célom július elejére a 80 kg volt, ez most nem jön össze, de folyamatosan próbálok alakulni. Elkezdtem kettlebell edzésre járni, remélem ez az izomzatom erősítését is elősegíti, ami azzal jár, hogy súlyból nem feltétlenül fogok fogyni. De az izom nehezebb a zsírnál. Inkább izmos legyek, mint kövér. :D
2009. jún. 24. 08:28

Heti 1 kiló az egészséges a dokik szerint.

Hajrá mindenkinek! Szerintem az Aerobzóna dvd-je a legjobb!

2009. jún. 24. 08:19

Sziasztok!


Én ezt a kettőt szedem illetve csinálom, a gyógy bogyi arra jó, hogy ne egyek minden félét.

A tornától meg alakul a testem.

103-ról indultam most 94 vagyok, nem drasztikusan csinálom, heti 0,5 kg az egészséges.

A diétám egyszerű, nem kell mindent megenni amit az ember kíván, saccra érdemes 1500 kcal alatt maradni naponta.

Csináljuk együtt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook