Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, úgy könnyebb fórum

Fogyjunk együtt, úgy könnyebb (beszélgetős fórum)


19. Regina. (válaszként erre: 18. - Csurmi)
2014. máj. 16. 12:27
Ez így van ha kicsit összébb megy a gyomor, utána könnyebb már.
18. Csurmi (válaszként erre: 17. - Larissa88)
2014. máj. 16. 12:23
igen a hétvége az nehéz, de én most nagyon elszánt vagyok, menni fog én tudom :) mert meg lehet csinálni, csak azt kell megvárni míg a gyomrunk kicsit összeszűkül, akkor meg már nem fog kelleni annyi kaja és étvágy sem lesz ekkora mint az elején.
17. Larissa88 (válaszként erre: 16. - Csurmi)
2014. máj. 16. 12:21

Én hétfőn még 82,9 voltam ma reggel már kereken 80.

csak a hétvége mindig olyan kritikus amikor neki állok a családnak mindenfelé finomságot főzni...

16. Csurmi (válaszként erre: 14. - Larissa88)
2014. máj. 16. 12:15

én is 168 vagyok :) és jelenleg 78. szóval kb ugyan ott vagyunk :D

én is ütöttem pár hete a 80-at aztán valahogy bestagnáltam 79-en jó ideig, és most ebben az első hétben vagyis az első 5 napban végre lement 78 ra. hétfőre cél nekem a 77

15. Regina. (válaszként erre: 11. - Larissa88)
2014. máj. 16. 12:12

Nagyon okosan gondolod, és csak helyeselni tudom.

Meg is kell tenni mindent, mert tény ha majd babát akarsz nem mindegy egy nőnek akkor sem utálna hogyan fog kinézni.

Jóval előtted járok évekkel (47 éves vagyok) és tapasztalatból merem írni, én nem voltam következetes magammal, meg is van az ára.

23 éves lesz nyáron a nagy fiam, a kisebbik 15 éves.

Mikor terhes voltam nagy boldogságban, elfelejtettem azt nő vagyok, és elkövettem azt az óriási hibát kettő helyett ettem.

Megbántam persze ennyi év távlatában, már tudom nem jól csináltam. Neked még van esélyed arra, csinos szép pocid legyen ha a baba megszületik, csak tényleg nem szabad elfelejteni azt nőből vagyunk, és nem engedni az olyan kedves kínálgatóknak majd "egyél mert neked most kettő helyett kell".

Mert nem, de ezt szerintem te már tudod.

2014. máj. 16. 12:06

168 cm vagyok és ahhoz vagyok most 80 kg...

még kb 2 éve 63 voltam és még azt is soknak éreztem.

13. 388b941089 (válaszként erre: 11. - Larissa88)
2014. máj. 16. 12:03
Hány cm vagy?
12. 388b941089 (válaszként erre: 6. - 993dda84ef)
2014. máj. 16. 12:03

Nem, jól látod. :)

De már röhögök rajta :D

2014. máj. 16. 11:45

Nálam az a helyzet hogy mikor terhes lettem az első kisfiammal akkor voltam 63kg, és terhesség után is elértem ugyanezt a súlyt az elmtúlt 2-3 évben viszont sikerült közel 20kg-t magamra szednem...

most viszont szeretnénk majd a kisfiamnak testvért de ha tudom ezzel a súllyal kezdem a terhességet az már utána sosem fog lemenni rólam, ezért most a cél min 15 kg mínusz a kistesó előtt.

napi szinten sportolok ami jót tesz abszolút és az evésben is visszavettem és eddig sikerül is tartanom, naponta ahogy számolgatom max 1200 kcal-t eszem egyenlőre.

2014. máj. 16. 11:36

Sziasztok.

Állandó kezdőnek számítok, mert igazán folyton elrontom.

Most mégis beállok ide lehet többen biztatnak jóban megy.

Most én kalóriázik. Ma vagyok a harmadik napomnál 70 dkg ment le.

A béres cseppről én azt hallottam étvágyat csinál.

Nekem a kalória megosztásom nagyon széles skálán fog mozogni. Igazán szerintem most kifogom figyelni a szervezetemet mi az amitől fogyok, és hol van nekem az a határ ahol már stagnálok, és inkább híznék. Szóval nem akarom magamat beskatulyázni kimondottan 1200-1400 kcal közé.

1200-1900-ig A lényeg szerintem azon van, lehet vele fogyni. Nincs agyonéhezés, de mégis kell egy kis kontroll, mert bezabálás itt szóba sem jöhet.

Legtöbb 97 kg voltam, voltak már sikereim, de szörnyű nagy bukások is. Mert nem szabad a fejünkbe szálljon a dicsőség, mikor már lemegy 7-10 kg. Igazán még csak ott van nagy fegyelemre szükség, mert ha ott elkönnyelműsködi az ember, utána gondolom mindenki tudja milyen rossz érzés tud elhatalmasodni. Mozgás nálam az ami nehezen akar menni, de rajta vagyok nagyon, ez szívből változzon, és ne kötelességnek valami muszálynak éljem meg. Sok sikert akkor jönnék közbe, hajrá csajok fogyjunk!

2014. máj. 16. 11:30
Egy frászt könnyebb, ha mindig a zabálás a téma!
8. Csurmi (válaszként erre: 7. - Vikyci)
2014. máj. 16. 11:23
nem baj, az nem zavar engem, kalóriát számolok, így tudom, hogy mennyit ehetek, étvágyam meg amúgy is mindíg van (nem is kicsi hozzáteszem) szóval ... :D ennél több biztosan nem lesz, viszont így vitamin hiányom sem. Fogyni lehet a béres csepptől/mellett, szóval nem hiszem, hogy gondot okozok ezzel magamnak.
7. Vikyci (válaszként erre: 3. - Csurmi)
2014. máj. 16. 11:02

Szia!

Én úgy tudom, hogy a béres csepp étvágyat csinál!

Háziorvosom is mondta, és több kolléganőm is, aki szedi.

6. 993dda84ef (válaszként erre: 5. - 388b941089)
2014. máj. 16. 10:18

:D


Úgy vettem észre, hogy téged igen megviselnek a témában nyíló új próbálkozások. Tévednék?:))

2014. máj. 16. 10:01
Akkor is írok, ha törlik. :D Egyébként azt nem értem, hogy ezeket a fórumokat miért nem vonják össze?
2014. máj. 16. 09:58
Én is az egészséges táplálkozással szeretném kezdeni meg a kevesebb evéssel, rendszeres sport. minden nap ugráló kötelezem plusz ha az idő engedi futni járok. kb 15 kg-ot szeretnék még fogyni.
2014. máj. 16. 09:48

sziasztok , én is már egy hete nyomom a diétát, még nem vagyok annyira tökéletes benne, mint szeretnék, egyenelőre az 1200-1300 kalória az amit naponta eszem, de remélem lesz ennél jobb napom is . Mától kedztem szedni a béres cseppet diéta mellett + c vitamint, nehogy vitamin hiányom legyen. Én eddig -1 kg-nál járok :) 5 nap alatt szerintem ez egész jó. Célom 5-6 naponta átlag 1 kg-t fogyni :) + futni rendszeresen, ha végre áláll az eső :)


Sok sikert mindenkinek!!!!!


Célom -18 kg még :)

2. peonia53 (válaszként erre: 1. - Larissa88)
2014. máj. 16. 09:38

Szia!


Én nem vagyok túlsúlyos, érdekel a fogyókura az egészséges táplálkozás, férjem szeretne fogyni.

Elolvasom az ilyen témákat.

Kitartás, ne bízd el magad a 2 kg fogyástól, szoktam olvasni, hogy van amikor megáll a fogyás.

Szerintem van itt más fogyókúrás fórum is ha ez nem indul be, akkor csatlakozzál a már jobban pörgő fórumokhoz.

Sok sikert, a fogyáshoz!


Dóra

2014. máj. 16. 08:57

A héten végre elszántam magam a diétára, és a rendszeres mozgásra már 2kg mínuszba vagyok, de néha azért még sikerül kísértésbe esnem evés terén.

Talán ha megosztanánk itt többen a tapasztalatokat sikereket ezen a téren könnyebben menne :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook