Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, úgy könnyebb fórum

Fogyjunk együtt, úgy könnyebb (beszélgetős fórum)


79. Angyalkaa6 (válaszként erre: 76. - Csurmi)
2014. máj. 26. 15:32
Az az igazság, hogy nem mindig tehetem meg, hogy megvegyek ilyen dolgokat, általában abból válogatok, ami éppen van itthon. Főtt kaja minden napra van, pl. leveseket minden nap eszek, mert nagyon szeretem, és leginkább húsokat eszem, mindig más módon elkészítve. Szendvics nálam ritka, és édességet sem eszem, nagyon ritka.
78. f3000dc5ef (válaszként erre: 76. - Csurmi)
2014. máj. 26. 15:28

Kérdezhetek?

Miért kizárt a vaj?

És miért ilyen sovány sonka? miért nem valami zsírosabb?


És igen. A szénhidrát az a mi hízlal, és az akadályozza a fogyást is.

77. Angyalkaa6 (válaszként erre: 75. - F3000dc5ef)
2014. máj. 26. 15:27
Harcos, az oké is lenne, de nekem az ilyenek, nem nagyon válnak be, úgy érzem bármit eszek mindentől hízok, ez a baj :(
76. Csurmi (válaszként erre: 74. - Angyalkaa6)
2014. máj. 26. 15:23

Én eddig teljes kiörlésű kenyérből csináltam szendvicset (lidl-be vettem nagyon fini imádom), vékonyan megkentem vajkrémmel (vaj kizárt) és tettem rá egy füstölt csirke vagy pulykamell sonkát. + esetleg zöldség-paradicsom, paprika, ubi


Amúgy sajna elég egyoldalú az étkezésem, most próbálom úgy csinálni, hogy fehérjét egyek főként ne ilyen szénhidrátokat. lehet azért is stagnálok, mert sok a szénhidrát.

75. f3000dc5ef (válaszként erre: 74. - Angyalkaa6)
2014. máj. 26. 15:20

Többször nem mondom el, hogy Harcos!!!

A reggeli az aztán egy teljesen felesleges és leterhelő kajálás :D



De befogtam már a szám. És sok sikert nektek! Akárhogy éritek is el! :)

74. Angyalkaa6 (válaszként erre: 73. - Csurmi)
2014. máj. 26. 15:18

Köszi, bízok benne, hogy meg lesz nektek is, nekem is :)

Milyen kajákat eszel egyébként mondjuk reggelire?

Én sajnos eddig nagyon ritkán tudtam beiktatni, szeretek sokáig aludni :D

73. Csurmi (válaszként erre: 71. - Angyalkaa6)
2014. máj. 26. 15:15
hát valahol el kell kezdeni, és ahogy megy le egyre több erőd lesz és egyre elszántabb leszel. :) kitartás-- és ez rám is vonatkozik :)
72. f3000dc5ef (válaszként erre: 70. - Csurmi)
2014. máj. 26. 15:15

Igen. Én ezt csinálom. Több energiám van mint valaha :DDD

Nem nem vagyok rosszul. Nem mindegy mit eszik az ember. Én paleos vagyok alapból. De a sima Harcosnál sincs leterhelve semmi. A gyomor meg pláne nem.

Nem véletlen, hogy mindenki este akar enni, és küszködik ha nem teheti. Az lenne a természetes.

71. Angyalkaa6 (válaszként erre: 69. - Csurmi)
2014. máj. 26. 15:13
Most én is elég elszánt vagyok, de azért mire az a sok kiló lemegy rólam, beletelik elég sok időbe.
70. Csurmi (válaszként erre: 68. - F3000dc5ef)
2014. máj. 26. 15:10
én nem szeretnék este enni, mert akkor nem lenne energiám a futáshoz, sport után meg már egyáltalán nem vagyok éhes, és üresebb hassal én személy szerint sokkal jobban alszom mintha tele van a hasam. Te próbáltam különben ezt a diétát? Működik? Nem vagy rosszul ha este sokat eszel?
69. Csurmi (válaszként erre: 67. - Angyalkaa6)
2014. máj. 26. 15:08
igen én is nagyon hízékony vagyok (nem véletlenül, mert baromi jó étvágyam van) De most nagyon elszánt vagyok, bármit megtennék, csak augusztusig sikerüljön leadnom 15 kg-t még. nehéz, de ez a pár hónap megérné, bármiről is kell lemondanom. meg most mióta már diétázom nem is kívánok semmi egészségtelet, semmi édességet, semmi zsírosat. Szóval azt hiszem átlendültem már a nehezén. Nagyon elszánt vagyok . sikerülnie kell, és sikerülni is fog.
68. f3000dc5ef (válaszként erre: 65. - Angyalkaa6)
2014. máj. 26. 15:04
Napközben csak gyümölcs, este ami belefér :DDD de leginkább fehérje és zsír :D (lásd: pörkölt, szalonnás rántotta, és társai :D )Finomított szénhidrát kilőve (kenyér, péksüti, cukor ...etc...) :DDD Ennyi.
67. Angyalkaa6 (válaszként erre: 63. - Csurmi)
2014. máj. 26. 15:03
Az igazság az, hogy rengeteget szeretnék fogyni (70 kg-ot :/ ) Sajnos erős a csontozatom is, és hajlamos is vagyok arra, hogy könnyen hízzak :(
66. f3000dc5ef (válaszként erre: 63. - Csurmi)
2014. máj. 26. 15:02
Neked is harcos étrend :D
65. Angyalkaa6 (válaszként erre: 62. - F3000dc5ef)
2014. máj. 26. 15:02
Próbálgatom úgy összeállítani az étrendet, hogy jó legyen, demég azért elfogadnék pár tippet, jó tanácsot :)
64. f3000dc5ef (válaszként erre: 61. - Angyalkaa6)
2014. máj. 26. 15:00

A másik: soha ne kezdj egyszerre mozogni, és étrendet váltani.

Ha eddig mozogtál akkor OK. Ha nem akkor, várj pár hetet, amíg az étrend beáll.

63. Csurmi (válaszként erre: 61. - Angyalkaa6)
2014. máj. 26. 15:00

igen sajnos a vacsi nálam is gond, mindíg elhatározom, hogy nem eszek vacsira, de persze eddig még egyszer sem sikerült :) talán ma.... (lehet ez is csak álom lesz... ) de kalóriába benne vagyok erre nagyon figyelek, hogy ne lépjem túl a napi megengedettet.


Rubint R. nagyon jó, de ha sok a felesleg, akkor lehet valami könnyebbel kéne kezdeni. mennyit szeretnél fogyni? Én is szoktam rékázni, de most a futásra vagyok rákattanva, vagyis a kocogásra, mert az zsírégető

62. f3000dc5ef (válaszként erre: 61. - Angyalkaa6)
2014. máj. 26. 14:57
Javaslom a harcos étrendet. Akkor nem kellene erőszakot tenni magadon. És baromi hatásos.
61. Angyalkaa6 (válaszként erre: 60. - Csurmi)
2014. máj. 26. 14:56
Igazság szerint már vagy 1000 oldalt megnéztem, végigolvasgattam, hogy mi a helyes, a legcélszerűbb megoldás, bár nagyon sok minden ellent mond egymásnak. Kaja tervnek most először is be szeretném iktatni a napi 5x-i étkezést(bár ez elég nehéz nekem,mert eddig napi 2x ettem, csak ugye az volt a probléma, hogy leginkább estére a többet, és ezt nem nagyon tudtam eddig elhagyni, sajnos :( , keveset is iszok, bár kellene a sok folyadék, úgyhogy megpróbálok ezeken is változtatni. Tornának viszont most Rubint Rékát szedtem le,nem tudom mennyire fogom bírni, mert hát elég sok súlyfelesleggel rendelkezem, de most megpróbálok kitartani, hogy elérjem a célom :)
60. Csurmi (válaszként erre: 59. - Angyalkaa6)
2014. máj. 26. 14:50
Szia! Örülünk, hogy jössz. Mi lesz a módszered? Kaja tervek? torna? Hátha tudsz valami jót írni, mert engem már minden érdekel, mert bestagnáltam :(
2014. máj. 26. 14:44

Sziasztok! Csatlakozhatnék hozzátok? :)

Nagyon szeretnék fogyni, de eddig akárhányszor ekzedtem sajnos mindig elfogyott a kitartásom, most viszont úgy gondoltam regisztrálok erre az oldalra és megpróbálok motivációt, tanácsokat gyűjteni, hátha így több sikerrel járok! :( :)

58. Csurmi
2014. máj. 26. 11:18
Lehet nekem is bűnöznöm kellett volna, bár kicsit tegnap én is többet ettem a kelleténél, mert letöltam egy túró rudit és egy kosaras süteményt. :) de ennyi baj legyen, viszont még mindíg egy grammot sem mozdult a súlyom és már baromira idegesítő ez. :( hihetetlen, hogy ilyen lassan megy )
57. Larissa88 (válaszként erre: 56. - Csurmi)
2014. máj. 26. 11:10
szia! én sem fogytam egy dekát sem a múlt héten viszont én őszintén bevallom bűnöztem is párszor egy kis pizza, fagyi sok sok eper... de legalább nem is híztam, de a héten bekeményítek, mert már strand idő van...
56. Csurmi
2014. máj. 24. 09:46
Már egy hete stagnálok, erre szavak sincsenek, hogy most mit érzek :(
2014. máj. 21. 10:14

Sziasztok! Én csak heti 1x állok mérlegre most mondjuk hétfőn ráálltam ugye legközelebb majd max pénteken. tegnap meg későn értem haza nem nagyon jutott időm a mozgásra, de evésre sem túl sok.

a kalória Nálam is 1000-1200 naponta és ezt sikerül is tartani.

54. Csurmi
2014. máj. 21. 08:43

igen, ez jó módszer, szerintem én is ráállok erre a séta futás séta kombinációra, mert momentán kb 2 km-t bírok aztán kakukk :) és hát az elég kevéske. ma futok én is, (mert én minden másnap futok, vagyis így terveztem be, tegnap pihi nap volt)


És lányok hogy álltok a diétával? mérlegelt már valaki múlt hét óta? én még nem, majd talán a hétvégén, de a diétát tartom, kalóriában jó vagyok, bár tegnap este tészta salátát csináltam, és hát belekostoltam, mert isteni fini lett, le is toltam 3 evőkanálnyit, gondolom csomó kalória van benne ,mert ugye tészta, szalonna, tejföl, majonéz, kukorica, hát ezek nem éppen a diétás kaják , de nem baj, ennyi bele kell, hogy férjen.

53. Tusi30 (válaszként erre: 52. - Csurmi)
2014. máj. 21. 07:15

Szia!

Én is most kezdtem újra csak pár napja. Távot nem tudok neked mondani. Annyi, hogy ugye egyenlőre több sétát iktatok közbe, fokozatosan emelem a futás adagját.

52. Csurmi (válaszként erre: 51. - Tusi30)
2014. máj. 20. 15:29
Szia! Mennyit futsz? én is járok futni, de még most tanulom :) szóval még annyira nem megy, van esetleg valamilyen módszer, ami bevált?
51. Tusi30
2014. máj. 20. 14:27

Sziasztok!

Csatlakozhatnék hozzátok? Én is fogyni szeretnék. Nem olyan régen megint elkezdtem futni, és igyekszem odafigyelni arra hogy mit eszem. Kb 10 kilót szeretnék leadni.

50. Csurmi
2014. máj. 19. 13:30
igen a látvány a lényeg, meg aki edz annak még izma is nőhet, ami meg súlyban többletet jelent. de szerintem nem kell rágörcsölnünk, ha eltelik egy két hónap, már biztosan látványos lesz az eredmény, 1 hét után még sajna csodákat nem kell várni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook