Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, úgy könnyebb fórum

Fogyjunk együtt, úgy könnyebb (beszélgetős fórum)


49. Larissa88 (válaszként erre: 48. - Csurmi)
2014. máj. 19. 11:50
igazából nem feltétlenül a kilók számítanak hanem a látvány... Nekem már 1 fokkal kisebb a hasam, legalábbis én úgy látom:) amúgy nálam a mozgás időhiány miatt is nehéz, mert dolgozom 3ig utána rohanok az oviba, aztán többnyire gyerek, főzés, takarítás mellett-közbe jut időm a mozgásra.
48. Csurmi (válaszként erre: 47. - Larissa88)
2014. máj. 19. 10:40

Igen, ez a ruhán való fogyás mérés nagyon jó. Ma én is felvettem egy gatyát ami nem jön rám, na az az első cél, hogy az rám jöjjön :D de ahoz el kell érnem a 70 kg-t mert kb akkor volt jó rám.


én is fogok ma ugrókötelezni, most kedvet kaptam hozzá, csak én kötél nélkül mert nekem nincs kötelem. de majd úgy csinálok, mintha lenne :D láthatatlan kötelem.

47. Larissa88 (válaszként erre: 46. - Csurmi)
2014. máj. 19. 10:35

Én elvből nem is tartok otthon mérleget. Csak a munkahelyen állok rá néha, de amúgy a kedvenc nadrágom rám meg bővebb lett. Én amúgy a ruháimon tesztelem mennyit fogytam, van egy nadrág amibe szeretnék belefogyni:) már amúgy könnyebben jön rám, csak nem tetszem magamnak benne:)

Nekem olyan ugrálókötelem van amit számolja az ugrást meg hogy hány kalóriát égettem el a testsúlyom alapján.

46. Csurmi (válaszként erre: 45. - Larissa88)
2014. máj. 19. 10:32

hát én is remegve léptem rá a mérlegre, mert egyáltalán nem érzem még most sem, hogy fogytam volna. Az ugrókötél az nagyon jó, lehet én is nekiállok ma és azt fogom csinálni. Nem szabad feladni, mert még nagyon az elején tartunk, most még csak víz ment le rólunk, de heti 1 kg-nak le kell mennie ha 1200 kal-t nem haladjuk meg.

Én nem is mérlegelek majd csak a hét vége felé, mert szerintem én is kitépném a hajam, ha nem menne lejebb a súlyom

2014. máj. 19. 09:48

Én ugrálóköteleztem egész hétvégén, meg tornáztam, és nem is ettem olyan hú de sokat, még sem ment le semmi. Ilyenkor úgy el tudok keseredni....

bár az első héten fogytam 2kg-ot örülnöm kellene, de valahogy mégsem vagyok elégedett.

44. Csurmi
2014. máj. 19. 08:46

Szép jó reggelt lányok!


Huh hát én nagyon boldog vagyok, mert képzeljétek, lement újabb 2 kg , így már összesen 3 kg-t fogytam az első héten. Gondolom most fog majd belassulni a fogyás de nem baj, én már heti 1 kg-nak is nagyon fogok örülni. Szóval eddig úgy állok, hogy 79-ről lementem 76 ra. :)


Torna terén nekem is fejlődnöm kell, szombaton voltam futni, de most nem ment olyan jól. Ma ismét futás nap lesz.

2014. máj. 19. 08:17

Jó reggelt!

Hogy alakult a hétvégétek? Én tartottam a súlyom de nem ment le egy deka sem :( azt hiszem a sportra még keményebben kell koncentrálnom.

42. Csurmi (válaszként erre: 41. - Regina.)
2014. máj. 16. 16:11

igen, csakis az akarat az ami kell, mert mindegy ,hogy két hónap alatt megy le, vagy fél év alatt, a lényeg, hogy csináljuk és ne adjuk fel. Én inkább rááldozom ezt a nyarat, hogy a többi nyáron szép legyek már, mert ez a három hónap igazán nem sok azért ,hogy vékony legyek, és ennyi evéssel (1200 kal) nem is nehéz. A sportot meg csak elkezdeni nehéz, egy idő után meg már kívánja is a szervezet.


Basszus és már megint esik, pedig azt hittem ma már ki tudok menni futni... a fene egye meg... :(

41. Regina. (válaszként erre: 38. - Csurmi)
2014. máj. 16. 15:58

Szerintem nem kevés ha két kiló lemegy.

Igazán én lehet nem is akarok ettől gyorsabban fogyni.


Már engem nem érdekel a gyorsan fogyni..mert az nekem triplán képes vissza jönni.


Megfigyeltem magamnál ha lassabban adom le, azokat nem is szedem vissza.


Természetesen ha valakinek a szervezete ezt másképpen viseli egészségére, és csak örülhet neki gyorsan megy, és nem jojozik tőle.


Csak hát mindenkinek más-más jön be, és nem törvényszerű az sem mindenki egyformán tudjon fogyni hiába eszik keveset, vagy éppen többet, de neki még így is a mérleg kedvez.


A sport a mozgás, az már igen azzal biztos gyorsítható a fogyás, de ez számomra a legnehezebb.

Minden elismerésem akik mindennap képesek legalább fél órát sportolni.

Nekem ezzel kell barátkoznom, de egyenlőre még a gondolatól is rosszul vagyok.

Max addig eljutottam néha biciklizek, vagy kutya sétáltatás, nagy séta.

Ez tudom halottnak a csók, mert olyan izzasztó ugrálást bizony én nem csinálok.


Mentem csajok én szurkolók mind-ötöknek, akik gyorsan akarják leadni, és akik lassabban.


Mind kettő sikeres lehet, mert igazán az akaratól, kitartástól függ mind a kettő.

40. 388b941089 (válaszként erre: 37. - Larissa88)
2014. máj. 16. 14:47

5 hónap XDDD

Kicsit keményen toltam :)

2014. máj. 16. 13:19
Most mára búcsúzom de legkésőbb hétfőn írok, és jó hétvégét Mindenkinek:))
38. Csurmi (válaszként erre: 36. - Larissa88)
2014. máj. 16. 12:58
Tudom, hogy a 2 kg nem sok, de az tartható, amúgy én is többet szeretnék ennél fogyni, mert én elvben 4kg-t szeretnék leadni hó végéig. De azért is csinálom most ezt az 1200 kalóriát, mert az alacsony kalória bevitelbe rendre belebuktam. Már isten tudja hány diétát buktam el pont ez miatt, hogy halálra éheztettem magam, votl hogy két hétig semmit sem ettem, és lement rólam 8 kg (léböjt), de simán visszajön tök gyorsan, szóval annak meg semmi értelme, így inkább lassan, de biztosan ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS Egészségesen, mert én is babát szeretnék, és az máshogy nem megy. Még az idén teherbe szeretnék esni, de nem erre az ordenáré sok súlyra
37. Larissa88 (válaszként erre: 32. - 388b941089)
2014. máj. 16. 12:53
És mennyi idő előtt sikerült leadnod azt a sok kilót?
36. Larissa88 (válaszként erre: 35. - Csurmi)
2014. máj. 16. 12:53

Az a mínusz 2kg Nekem kevés, nem vagyok telhetetlen, de mondjuk nyáron nem szívesen mennék így ki strandra, van egy ismerősöm Ő kaja megvonással és rendszeres mozgással az első hónapba 10kg-ot fogyott, persze tudom mindenki más.

de én most nagyon küzdeni fogok.

Napközbe még nincs is gond a munkahelyen keveset eszem, főleg gyümölcs vagy valami könnyű, inkább otthon volt mindig a probléma a vacsorával, de a héten azt is kordában tudtam tartani.

35. Csurmi
2014. máj. 16. 12:46
Legen a cél hó végére minimum -2 kg mindenkinek :D
2014. máj. 16. 12:45

Csajok most mentem, de majd jövök és remélem csak jókat olvashatok.

Nekem meg nem kell azt írnom elcsesztem, ..

33. Regina. (válaszként erre: 26. - Csurmi)
2014. máj. 16. 12:43

Szerintem én már jó fél éve is tartottam, nem ettem este hat után.

Könnyelműen megszegtem mikor a férjem itthon volt szabin.

Most meg megörülök szenvedem este éhes vagyok.

Pedig meg lehet szokni, már nekem nem is hiányzott.

Elrendetlenkedtem, szóval van mit rendbe tegyek.

32. 388b941089 (válaszként erre: 29. - Larissa88)
2014. máj. 16. 12:41

59 :)

Kajaodafigyelés, brutál mozgás :)

31. Larissa88 (válaszként erre: 23. - Regina.)
2014. máj. 16. 12:40
Én 168-hoz vagyok most 80kg
30. Csurmi
2014. máj. 16. 12:40

Kinek mia cél? Nekem a 60 vagy alatta, de a 60 már bombasztikus lesz


Első cél hó végére 74 kg (majd meglátjuk mi jön össze belőle, mert az még 4 kg lenne... :S )

29. Larissa88 (válaszként erre: 27. - 388b941089)
2014. máj. 16. 12:40
ÉS most mennyi vagy Vanessza? valami tuti tipp esetleg?
28. Regina. (válaszként erre: 24. - Csurmi)
2014. máj. 16. 12:40

Ez szuper jó, te nagyon ügyes vagy.

Jelenleg én még most megint elején tartok, a magam megfegyelmezésében.

Kemény egy nő vagyok, ronda makacs, ha kajáról van szó elfelejtem azt nő vagyok. Inkább malacka jelző, az illene rám.

Nem adom fel, és inkább nő szeretnék lenni, mint "disznó".

Most itt nem a dagi nőkre, hanem az én lehetetlen össze-vissza evésemre írom. "disznó'

Mert nem tartom rondának a kövér embereket sem, aranyosak.

27. 388b941089 (válaszként erre: 23. - Regina.)
2014. máj. 16. 12:38
Én is 162 vagyok és 80-ról kezdtem... :S
26. Csurmi
2014. máj. 16. 12:35
persze a vacsi elhagyással még küszködök, mert eddig még mindíg lecsúszott valami :D de remélem egyszer majd siekrül
25. Regina. (válaszként erre: 21. - Larissa88)
2014. máj. 16. 12:35

Benne vagyok:) Segítsünk egymásnak.

Mert néha lelkileg is kell az legyenek akik szurkolnak érted.

24. Csurmi
2014. máj. 16. 12:34

én 168 /78


Fogyis módszer kalória számlálás + vacsi kiiktatása (max 1200 kal/nap)

Torna: futás

2014. máj. 16. 12:32
Csajok milyen magasak vagytok? Én 162 cm ehhez vagyok most 81,1 kg
22. Regina. (válaszként erre: 20. - Csurmi)
2014. máj. 16. 12:31
Szerintem nem sok az a 1200 kcal, nekem ha mindig ennyit ennék 5 nap alatt összeugrana az biztos. Sokat eszem tudom, de nekem is ki lehet tágulva a gyomrom. Víz ivással lehet ezen kicsit segíteni.
2014. máj. 16. 12:30
most én is elszánt vagyok, meg ha megosztjuk a tapasztalatokat talán könnyebb lesz.
20. Csurmi (válaszként erre: 19. - Regina.)
2014. máj. 16. 12:29
csak az a kérdés, hogy 1200 kalória mellett mikor megy össze a gyomrom? :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook