Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
5753. Nikita4
2013. márc. 18. 12:15

Sziasztok!

Járt már valaki úgy, h nagyon sötét vörösre festette a haját, olyan sötétre, h az már feketének néz ki, de egyébkánt vörös?

Lehet belőle később világosabbat "csinálni" (miután jól kikopott a sötétebb)??

5752. Anda39 (válaszként erre: 5751. - Pakung)
2013. márc. 18. 09:23
Erre én tutira nem tudok válaszolni.
5751. pakung
2013. márc. 17. 10:09
szia kérlek írd le hogy mit tudok kezdeni a lelapult hajamml , most ki is hullott sok, göndör hajam van és nagyon idétlen hogy a fejtetőn lapos lenn meg szétál, mi lehet az oka hogy lelapul?
5750. Anda39 (válaszként erre: 5749. - Kitty1130)
2013. márc. 16. 19:20

A sötétebb szőkék nem szoktak narancsosak lenni. Arra vigyázni kell, hogy a nagyon fehéres és emiatt biztosan sérült hajhosszra ne hamvas festéket tegyél, mert könnyen szürke lesz (vagy lila, esetleg kék). :)

Hetes színmélységűnél világosabbat nem érdemes felkenni, mert úgyis legalább 2-vel világosabb lesz az eredmény.

5749. kitty1130
2013. márc. 16. 19:14
Köszi a választ! A 9-es tuti elég? Nem akarok narancssárga v ilyesmi színt :/ A kiszőkített részen mennyi ideig kell rajtahagyni? Vagy ezek rá vannak írva a festékre?
5748. Anda39 (válaszként erre: 5747. - Kitty1130)
2013. márc. 16. 17:15
A hajtövedre 9-essel (gondolom nem szőke az eredeti színed), a hajvégre elég a festék 3-assal, de még jobb, ha színezőt teszel rá.
5747. kitty1130
2013. márc. 16. 17:12

Sziasztok!Segítségre van szükségem! Jelenleg nagyon világos szőke hajam van, szeretnék sötétebb, kicsit természetesebb szőkére váltani. Eddig a Garnier kiszőkítő hajfestéket használtam. Viszont utánaolvastam a dolgoknak, és mindenki inkább fodrászkellékesnél kapható festéket ajánlott. Tehát ott szeretnék vásárolni, viszont fogalmam sincs, hogy van ez az oxival... A hidrogén szőke hajamra gondolom más oxival kell keverni a festéket, mint a barna tövemre? De pontosan hogyan? Mennyi ideig hagyjam a tövén, mennyi ideig a teljes hajon? Elég csak egyszer befesteni az egész hajamat, hogy új színe legyen, vagy minden egyes festésnél végig kell menni rajta? Egyáltalán egyedül próbáljam meg az új szín elérését? 5 éve festem a hajam, szóval van már tapasztalatom, de azért mégis... Mi a véleményetek? Ja és erről jut eszembe, ti melyik festéket ajánlanátok? Alfaparfról vélemények??

Köszönöm!!! :)

5746. maxité
2013. márc. 14. 09:00

Még egy hajfesték érdekelne, mert talán errről olvastam a legtöbb jót:


Natural&easy


Szőkéjére lennék kíváncsi, kinek jött be?


Egyébként azt vettem észre, hogy a drogériás hajfestékek közül minimális az, amiből van hamvas szőke.


Nekem azt ajánlották, hogy ha hamvasat szeretnék, akkor olyat vegyek, amibe szerepel a "hamvas" szó.


Ehhez képest általában ilyen feliratok vannak:

jégszőke, gyöngyszőke, opál szőke, sarki ezüst szőke ...


Maga, hogy havas szőke talán a Garnier-ben van, meg a Pallettében, de én azt sajnos már kilőttem, mert hiába szép, hullik tőle a hajam.

5745. maxité (válaszként erre: 5744. - Anda39)
2013. márc. 14. 08:57

Köszi Anda!


Éreztem én, ezért vissza is tettem, csak olyan jó színe volt, és az ára is jó volt akciósan.

5744. Anda39 (válaszként erre: 5743. - Maxité)
2013. márc. 13. 13:53

Ha nem ajánlják, akkor nem kísérleteznék. Még akkor is sokszor sárgás lesz az eredmény, ha amúgy elvileg sötétebb hajra is lehet kenni.

Épp most javítottam ki egy otthon festett hajat, ami a szép hamvasszőke helyett nem átallott klassz csibesárga lenni. :)

5743. maxité
2013. márc. 13. 13:34

Aki próbálta már a Féria szőke hajfestéket, írjon nekem légyszi. Most le van árazva félárra és gondoltam kipróbálom. Eddig soha nem is néztem, mert nekem drága volt. Viszont most megnéztem, és a hátulján csak szőke színre írja a szőkét.


Tehát mondjuk középszőkére, ami nekem már barnának számít, arra nem ajánlja.

Akkor nem szívná meg rendesen? Vagy azért érdemes kipróbálni?

Köszi.

5742. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 5738. - Anda39)
2013. márc. 11. 19:51

lépcsőzetesen van vágva az enyém is, de azért köszi :)

Hát, ahogy szárad úgy kezd kunkorodni, mindig is göndör volt, csak nem volt ilyen kezelhetetlen :/

5741. Anda39 (válaszként erre: 5740. - Ab0319f203)
2013. márc. 10. 08:20
Én ezt nem ajánlom. Mármint az otthoni dauerolást úgy, hogy fogalmad sincs, mit kell csinálni. Fodrászok is el tudják rontani...
2013. márc. 7. 20:37

Sziasztok!

Valaki házilag csinált már tartós hajtő emelést? Ezt a terméket találtam Schwarzkopf Professional Natural Styling Kreatív hajtődauer-zselé. Vagy esetleg mást tudtok ajánlani erre a célra? Nem szeretném elégetni a hajamat.Köszi

5739. Szini07
2013. márc. 7. 19:35

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Diapason hajfestékkel?

Ma vettem a fodrászkellékesnél 7/07-est, kiváncsi leszek az eredményre. Legutóbb 6/43-as BES-el lett befestve, de már lenőtt és eléggé kikopott.

Vagy tudtok ajánlani valami nagyon szép barnát??? 6-os, 7-es árnyalatban..aminek nem lesz vörös beütése.

5738. Anda39 (válaszként erre: 5736. - A6f6bb6c75)
2013. márc. 6. 19:12

A göndör haj akkor lesz szép, ha lépcsőzetesen van vágva - így a felső rész rövidebb, és nem lapul le a haj, a saját súlya nem húzza le.

Nem írtad, hogy vizesen szépen bekunkorodik-e, vagy akkor is kezdi elveszíteni a göndörségét? Csak azért, mert előfordul, hogy a haj fogja magát, és más lesz, mint azelőtt - és nem csak pl. kemó után. Tehát a sima haj begöndörödhet, akinek meg göndör, fogja magát és egyenesebb lesz.

5737. Anda39 (válaszként erre: 5735. - Bobcsi2)
2013. márc. 6. 19:09

Ezzel azt akarod kérdezni, hogy két különböző márkájú festéket össze lehet-e keverni? :)

Mivel úgy sosem próbálta senki, azt sem lehet tudni, milyen lesz az eredmény. (nincs színminta, amire támaszkodjon az ember)

2013. márc. 5. 20:51

Sziasztok!

(bocsi ha már kérdezték, de rengeteg hozzászólás van itt :))

Sötétszőke, vékonyszálú, hátközépig érő, nagyon könnyen töredező göndör hajam van. Nem az a nagyon göndör, de több mint hullámos; inkább ilyen "hajvég felől göndörödő", mert a rövidebb tincsek meg inkább hullámosak. A problémám az, hogy az utóbbi időben alig göndörödik és nem értem, hogy miért. Borzalmasan néz ki nem áll sehogy sem, egyik szál göndör a másik egyenes, eléggé elvékonyodott a hajam, kevesebbnek is érzem. Sok folyadékot iszom, nem festem, selyempárnán alszom, nem hajszárítózom, kókuszolajozom...Rengeteg mindent kipróbáltam már. Egyenesíteni nem szeretném , mert borzasztóan tönkreteszi a hajam és jobban is tetszene göndören, ha normálisan nézne ki :( Tudna vki tanácsot adni, hogy mivel ápoljam, mivel mossak hajat, milyen termékekkel próbálkozzam, esetleg vmi vágási technika? 1-2 éve fodrásznál sem voltam, magamnak vágom a hajam, mert egyik sem tudott igazán bánni a göndör hajammal és vagyonokat hagytam már ott jó pár fodrásznál a semmiért :/

Előre is köszönöm szépen

(képet szívesen teszek fel ha szükséges)

5735. bobcsi2
2013. márc. 4. 20:56
Szia!Tudnál nekem segíteni.Eladó vagyok egy boltban.Vendégem palette/lila/ hajfestéket vitt ,kérdezte hogy a csökentett ammóniatartalmú /zöld/ festékkal kavarhatja-e?Nem tudtam a választ.Szerinted?
5734. Anda39 (válaszként erre: 5733. - Mkjudit)
2013. márc. 4. 08:21
Intenzív szín akkor lesz, ha a saját pigmentekből nem sok sötét van a hajban. Ezért jó pl. előszőkített hajra kenni egy divatszínt, csak úgy rikít. :) A hajtőnél a fejmeleg úgyis rátesz a világosító hatásra, ha ott is ugyanolyan erőset használunk, világosabb lesz az eredmény.
5733. mkjudit
2013. márc. 3. 18:31
Azt olvastam a Londa fodrászfesték használati utasításában, hogy az intenzív színek eléréséhez használjunk eggyel erősebb oxit a hajvégekre, a hajtövekhez képest! Nem éppen fordítva kell?
2013. febr. 28. 13:15

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni olyan ügyben,hogy láttam egy nagyon szép hajfestéket de voltam több Rossman-ban meg Dm-ben is de 1ik-ben sem kaptam. Leírnám a márkáját számát hátha valaki tudna segíteni?


[link]


Ez lenne :))) Köszönöm előre is

5731. Anda39 (válaszként erre: 5730. - Konacafe)
2013. febr. 28. 12:48

Ja, nem tudtam, hogy a szülés régebben volt.

Nem ártana egy vérképet csináltatni, abból a doki látni fogja, merre induljon el.

5730. konacafe (válaszként erre: 5728. - Anda39)
2013. febr. 28. 12:38

Koszi, de mar nagyon regen nem rendezodott..

Lehet, hogy nem is a szules a baj?

5729. mkjudit
2013. febr. 28. 09:17
A jóban rosszban Mónika nővérének milyen színnel festhetik a haját? Milyen kódszáma lehet?
5728. Anda39 (válaszként erre: 5727. - Konacafe)
2013. febr. 27. 20:26

A terhesség alatt általában megerősödik, megszépül az ember (mármint az asszony) haja, a megemelkedett ösztrogénszint miatt. Szülés után a hormonális változások hatására megnő a hajhullás mértéke, de ez magától is elmúlik. Azok a szálak potyognak ki, amik addig a hormon miatt nem.

Lehet szedni vitamint éppen, ártani nem árt, de valószínű, hogy anélkül is rendeződik a dolog.

5727. konacafe
2013. febr. 27. 18:05

Terhesseg ota es szules utan nagyon elkezdett hullani a hajam.


Ha revalidot vagy hasonlo tablettat szedek, segit szerintetek? Vagy valami sampon?

5726. konacafe (válaszként erre: 5722. - Vizsgyiné)
2013. febr. 27. 18:04
Miota hasznalod? Es nem valt be?
2013. febr. 27. 17:55
Hadd panaszkodjak egy picit. Vàgatni akartam a hajamból, picit puhitani felül, mert a hossza ês a sürüsége miatt lelapult. Mondom a csajnak, felét vàgja annak amit gondol, meghogy màs varrat hajat, nekem meg rengeteg van. Mire êszbe kaptam felül jó sokat vàgott, tiszta 80as êvek. Nem tudok vele mit kezdeni, oldalt is túl rövid, hàtul legalàbb meghagyta a hosszàt. pitypang fejem lett. Remêlem hamar megnö. Igy kàrtam. Ofa a gyönyörü hosszu hajam.
5724. almaborr
2013. febr. 23. 14:17
Sziasztok! Nagyon szuper ez a fórum, sok hasznos dolgot olvastam már itt. Problémám a következő lenne: Szőkés/barnás, amolyan seszínű eredeti hajszínemet szeretném elkezdeni festeni, - de lenövés nélkül -, így mindenképpen színezőt szeretnék. Szép barna színre vágyom, vöröses beütés nélkül. Mit/melyiket javasolnátok? Jelenleg a Garnier Color&Shine hajszínezőjével szemezgetek, de tanácstalan vagyok, hogy a 6.0-ás árnyalatú sötétszőkét, illetve a 7.0-ás árnyalatú szőkét válasszam-e. Mert azt olvastam, hogy sokszor sötétebb a vártnál. Próbálta már valaki? Szívesen várnék véleményeket, tapasztalatokat. Köszi előre is!
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook