Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Flavon max termékek - tapasztalatok fórum

Flavon max termékek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


155. sztolyka (válaszként erre: 153. - Alexa77)
2008. szept. 19. 11:06
Szia!Csépán lakunk,Cserkeszőlő mellett.Köszönöm,hogy írtál!
154. Alexa77 (válaszként erre: 152. - A9e1c02a7b)
2008. szept. 19. 11:02
Az is, egyszerűen imádom!:-)
153. Alexa77 (válaszként erre: 151. - Sztolyka)
2008. szept. 19. 11:02
Szia! Boltban nem kapható, terjesztőtől lehet hozzájutni. Érdemes - ha megengedheted magadnak - egy kartonnal megvenni, mert úgy olcsóbb. Azt hiszem, most 9800, ha egyet veszel, ha kartonnal, akkor meg 8000körül jön ki darabja. Azért nem tudom pontosan, mert bár foglalkoztam terjesztéssel, amióta babám van, kicsit kiestem, de lassan újra rákoncentrálok.:-)) Hol laksz? Esetleg megérdeklődhetem, hogy ki terjeszti a közeledben, vagy ha elérhető vagy tőlünk (Jászberény), akkor én is megoldom szívesen.
152. a9e1c02a7b (válaszként erre: 150. - Alexa77)
2008. szept. 19. 10:10
Hát, nem vagy semmi ezzel a lovaglással! Tök jó lehet!
2008. szept. 19. 09:23
Sziasztok!Szeretném adni a Flavon Kids lekvárt az 5 és fél éves fiamnak.Hol lehet hozzájutni és mennyibe kerül?Van valaki,aki adja óvodáskorú gyermekének?Mi a tapasztalatotok?
150. Alexa77 (válaszként erre: 149. - A9e1c02a7b)
2008. szept. 19. 09:19
Köszi!:-) Amúgy tényleg azt gondolom, hogy a Flavon valóban nagyban hozzájárul ahhoz, hogy jó a közérzetem, nem vagyok fáradt, pedig éjjel is szopizik a kismanó, de sose érzem azt, hogy zombi lennék. Persze kell ehhez egy jó szervezés, nem mndom, meg egy jól szopizó baba, aki szinte önkiszolgáló, nem nagyon kell felébrednem sem szopi közben, de a Flavon valóban rengeteg plusz energiát ad. Távlovagló versenyeken is piszok jól jön, amikor 80-100km-t lovagolok néhány óra alatt. :-)
149. a9e1c02a7b (válaszként erre: 143. - Alexa77)
2008. szept. 19. 09:10
Jó látni olyan emberkét, aki már ilyen hosszú ideje fogyasztja. Nagyon szerencsés a gyereked, hogy már a kismamaságod előtt is etted a Flavont. Így kapott egy kiegyensúlyozott, türelmes, nem fáradt anyukát a saját jó közérzete mellé. Sajna én a terhességem előtt még nem ismertem a terméket, az első gyerekem születése előtt terhesvitamint szedtem, örökké fáradt, idegbeteg voltam, látszott is szegény gyereken. Másodjára már egy fokkal jobb vitaminkészítményt találtam, de még mindig nem az volt az igazi. Harmadik gyerkőcöt egyelőre nem tervezünk, de szerintem neki lenne a legjobb dolga. :))
148. Icus (válaszként erre: 145. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 15:27

Nem!:)) Ő vonta meg saját magától. A forgalmazónak odaadtuk a 30000Ft-ot a 4 doboz árát, erre közli, hogy már nem 7500FT. A férjem pedig berágott, hogy reggel még annyi volt? Kiderült valakitől hozta aztán elkezdett neki a csajszi nyávogni, hogy ő már elhozta, meg minden, egyébként rokon, no eddig sem birta a férjem, de ezen annyira összekaptak, hogy a férjem azt mondta nem kell neki a lekvár:( Nem sokkal drágább üvegenként 800Ft. De, az Uram agya elborult és közölte ennyiért nem kell:( Igy nem vettünk a ót a környékemen rendelek tőle, de ettől a csajszitól nem:(

Pedig a férjem dicséri. Mondtam is neki jó bolond vagy:( Ha jól érzed magad tőle vegyük meg. De, mst hajthatatlan:(

147. Alexa77 (válaszként erre: 145. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 15:04
Nekünk azt mondta a Flavonos képzésen a tulaj fia (én ugyanis forgalmazom is) hogy csak az hívhatja lekvárnak, aki tudja, hogy miért nem lekvár.:-) Ebben azért van valami!:-)
146. Alexa77 (válaszként erre: 144. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 15:02

Köszi!:-))

A Green-t még nem kóstoltam, de tervben van.:-)

145. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 141. - Icus)
2008. szept. 17. 14:17

Ez a hit kérdés érdekes, a tesómtól is hallottam már, hogy biztos azért, mert nagyon hiszek benne.

43 kg gyümölcs flavonoid kivonata van a dobozban. Nem is szeretem, ha lekvárnak mondják, mert félrevezető. Klinikai kisérletek igazolják a hatását. Ha megennél napi egy-két kilót ezekből a gyümölcsökből, amikből gyártják, ugyanezt a hatást érnéd el vele. De ki tud megenni két kiló áfonyát, fekete ribizlit, homoltövist, ginzengete, stb., stb. És most még csak nem is az árról beszélek, hanem a mennyiségről.


A barátnőm egyébként a 18 éves spánieljével is eteti, s az orvos baromira csodálkozik, hogy milyen jól van, ő már januárban az altatást javasolta, ugyanis rákos szegény eb. Gondolod, hogy a kutya is hisz benne?? :))


Ezek szerint szegény férjedtől is megvontad? :)

144. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 143. - Alexa77)
2008. szept. 17. 14:10

:))


Igen, olvastalak már máshol is, sőt a szülésed történetét is elolvastam, meg a csodaszép Rékádat is megsasoltam :)). Stramm csajszi vagy! :)


Én is csak jó visszajelzéseket hallottam róla eddig. Egyetlen egy emberről tudok, aki csalódott benne, de sajnos ő egy hónapot szavazott meg neki, hogy a súlyos allergiáját rendbe tegye. Nem tette. Apám viszont 5 hónap elteltével napi kétszer fúj orrot, kb. 15 éve fuldokolta végig a nyarakat.


A Greent megkóstoltad már?

143. Alexa77 (válaszként erre: 138. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 13:59

Szia, én már második éve fogyasztom. Tavaly november óta a kids-et, mivel most júliusban született a kislányom. El kell mondjam, hogy nem szedtem más vitamint, mégis egész terhesség alatt ki voltak akadva a doki meg a védőnő, mert tökéletes volt a vérképem. Mások nyakalták a terhesvitamint, mégis vashiányosak voltak és hasonlók.

6 hónapig lovagoltam, egész végig mozogtam, rengeteg energiám volt és semmi panaszom. Most mivel szoptatok, még mindig a kids-et eszem, rengeteg tejem van, tegnap volt 7 hete hogy szültem, de már nincs rajtam plusz súly, nincsenek csíkjaim, nem hullik a hajam, mint sok szoptatós anyának, tele vagyok energiával, szóval minden tuti. :-)

142. a9e1c02a7b (válaszként erre: 141. - Icus)
2008. szept. 17. 11:56

Talán az lehet, hogy te javulást vártál egy bizonyos területen, de valahol máshol indult el javulás, amire viszont nem figyeltél. Pl. vártad, hogy majd fittebb leszel, ez nem történt meg, viszont pl. szebb lett a bőröd vagy a hajad, kevesebbet fáj a fejed vagy akármi más. Elindul egy méregtelenítés a vitaminokkal, de nem lehet tudni, kinél milyen panaszokat szüntet meg először. Lehet, hogy nem azokat, amelyeket mi a legsúlyosabbnak gondolunk. Előbb-utóbb sor kerülne valamennyire, csak van úgy, hogy elveszítjük a kedvünket, lelkesedésünket, ha nincs elsőre kézzelfogható javulás.


Nem tudom, tényleg így van-e, csak találgatni tudok. Valamiféle magyarázat biztos van. Még arra gondolok, ez az új, zöldséges változat biztos erősen lúgosítja a szervezetet, ami sok-sok problémára lehet másféle megoldás.

141. Icus (válaszként erre: 140. - A9e1c02a7b)
2008. szept. 17. 11:33

Persze:)) Ezt már megbeszéltük itt:)) 2 dobozzal lecsúszott:)) Mégis én semmit sem vettem észre a férjem meg ugyan úgy áradozott, mint ti. Én azt mondom, hogy én nagyon szkeptikus vagyok ezekkel a dolgokkal szemben, a férjem pedig nagyon hitt benne:))

Ezért mindig elolvasom amit írtok és teljesen belelkesülők, aztán a beszerzésnél elkedvetlenedek és hagyom az egészet a fenébe:(

140. a9e1c02a7b (válaszként erre: 139. - Icus)
2008. szept. 17. 11:29
Hát, ezt én sem értem. Rendszeresen etted?
139. Icus (válaszként erre: 138. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 09:34
Olvaslak csak és olvaslak csak benneteket:)) És egyszerűen nem értem, hogy én miért nem éreztem ezeket a hatásokat. :(
138. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 137. - Alexa77)
2008. szept. 17. 09:28

:))


Hagyjuk abba, mert a végén még azt fogják mondani, valami szektához tartozunk :))


Ez nagyon jó hir, mert évek óta kerülöm a napot, hogy ne égjek le. képzeld el, kék szem, sötét haj, fehér bőr, mint hófehérke az üvegkoporsóban :)))


Mióta fogyasztod? Én április vége óta.

137. Alexa77
2008. szept. 17. 09:22
Ha rendszeresen fogyasztjátok, lesznek még meglepő tapasztalataitok. Én pl. alapvetően fehér bőrű vagyok, általában könnyen leégek. Amióta flavonozok, csak gyönyörűen barnulok, sosem égek le, de mindenki irigyli a szép egyenletes, barna bőrömet.
136. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 135. - A9e1c02a7b)
2008. szept. 17. 09:08

:))

én is futok mint a nyúl, pedig rám sem volt jellemző. Tényleg rengeteg energiát ad. De ez természtes, hisz gyakorlatilag naponta megeszünk egy kiló tiszta gyümölcsöt és zöldséget :))


Ha vizsgára készülök, én is napi három kanállal eszem vagy egy egész napos konferencia, stb. előtt. Kevésbé vagyok fáradékony. Sőt az idén kifejezetten jól birtam a légkondit is. Biztos vagyok benne, hogy köze van ehhez is.

135. a9e1c02a7b (válaszként erre: 134. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 08:30

Szóval, nem az ízéért... :)) Nem baj, azért benyomjuk, ha tényleg annyira hatékony. Biztos az, mostanában az alga és a búzafű varázsigének számít az egészségüket megőrizni kívánók körében. A többi összetevő még hab a tortán.


Valamelyik nap aerobikra mentem, előtte benyomtam egy kanál Flavon Max-ot. Hát úgy végigbírtam az órát, meg se kottyant. Pedig kemény volt, mindenki szenvedett (rajtam kívül, ha-ha). Most kezdtem még, néhány órát voltam, előtte hat évig csak lustultam, úgyhogy azt sem mondhatom, hogy benne vagyok a gyakorlatban. Én a Flavonnak tulajdonítottam az energiát és a teherbírást.

134. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 133. - A9e1c02a7b)
2008. szept. 17. 08:20

:))

Én bizony leszoktam a kávézásról, pedig szeretem én is. De csak néha-néha nyáron iszom egy jeges kávét.


Megvettem a zöldségest is, reggel Flavon max, este egy kanál Green - amit nem az izéért szeretünk :). Alig pár napja eszem a Greent, de mérhető a változás, még több az energiám, ha ez egyáltalán lehetséges még :))

133. a9e1c02a7b (válaszként erre: 131. - A9e1c02a7b)
2008. szept. 17. 08:16

Ja, és az emésztésem sosem volt ennyire jó, pedig mindig gondom volt vele.


A kávéról nem szoktam le, mert nem akartam. Úgy szeretem az ízét, és magát a kávézás szertartását is! De biztos meglennék nélküle.

132. Alexa77
2008. szept. 13. 18:06

Alább már leírtam sok mindent, amit szerintem a flavonnak köszönhetek.

Sokat gondolkodtam, lehet-e vajon összefüggés, szerintem igen, bizonyítani nem tudom, hogy hathetes lányom jóval erősebb, mozgása fejlettebb, mint hasonló korú társaié. Születése óta képes tartani hosszú percekig a fejét, meg tud fordulni hasról-hátra, stb. Mivel másra nem tudom fogni a dolgot, én a Flavon kids-re gyanakszom, amit terhesség alatt is fogyasztottam, s azóta is folyamatosan, a babám meg kizárólag anyatejes.

2008. szept. 12. 10:54

Leírom én is a tapasztalataimat, ezek mostmár tényleg látványos és hihetetlen eredmények. Két kisfiam van, egyikük 4, másik 1 éves. A kisebbik kb. két hónapja eszi a Flavon Kid lekvárt, a nagyobbnak nem tudtam beadni, makacsul ellenállt. (Szegény annyi rosszízű vitamint kóstolt már életében, hogy nem volt bizodalma megkóstolni sem.) A nagyobb gyerek két hete elkezdte az óvodát, azóta szortyogott, folyt az orra. Pár napja a kicsi is elkapta sajnos, sőt hőemelkedése is volt. Már féltem, hogy megint antibiotikum kell. Tettem egy próbát a Flavonnal, megemeltem az adagját egy kanálkával: délben is adtam neki egy kanál lekvárt, amúgy csak reggel és este szokott kapni. A lényeg, hogy másnap reggelre teljesen elmúlt az orrfolyása, hőemelkedése mindenféle lázcsillapító nélkül megszűnt. Ezen fellelkesülve rábeszéltem a nagyobbik gyereket is, hogy ugyan vegye már be. Látva, hogy öcsikéje mennyivel jobban van, szót fogadott, és már aznap éjszaka nem horkolt, nem folyt az orra.


Én kb. egy hónapja eszem, mostanában könnyebben fel tudok kelni reggel, nem zsírosodik annyira a hajam (pedig katasztrófa volt előtte), nem leszek olyan könnyen ideges.


Mostmár van zöldségkoncentrátuma is a Flavonnak, biztos, hogy ki fogom próbálni azt is!

2008. szept. 5. 15:36

Üdvözlök mindenkit!

Előre bocsátom én nem a nagy cég nevében írok. Én is csak egy klubtag vagyok, aki lelkesen fogyasztja és élvezi az előnyeit a tagságnak.

Örömmel veszem tudomásul, hogy a többségnek jó a tapasztalata a termékekkel kapcsolatba. Így legalább látom, hogy jó irányba mozdultam én is, amikor csatlakoztam.

Egy barátom egyébiránt azt mondja, hogy neki a látása javult kb 2 hónap fogyasztás utá. Egy családtagom pedig arról számolt be, hogy a nagyobb fizikai igénybevételeknél már nem szédül, amikor például kevesebbet evett, vagy ivitt (a hagyományos ételekből).

Hát egyenlőre ennyi. Érdeklődéssel várom a további tapasztalatokat, hogy én is meg tudjam osztani másokkal. :)

Mindenkinek szép napot :)))

129. Alexa77
2008. aug. 24. 12:31
Ja, mint ahogy előttem is írta KeA, én is leszoktam a kávéról. Nincs rá szükségem, teljesen normális a vérnyomásom - nekem extrém alacsony volt, azért kellett a sok kávé - nem érzem a frontokat sem!
128. Alexa77
2008. aug. 24. 12:29

A várandósságom előtt a Flavon max-ot, várandósság alatt a Kids-et fogyasztottam. Nem szedtem semmi más vitamint. Végig tökéletes volt a vérképem, a pici lányom 3,8kg-al, makkegészségesen, 10/10-es apgarral született, szerintem a Kidsnek is köszönhetően. Most is ezt eszem, rengeteg tejem van, jól szopizik a babám.

Régebben - még a Flavon előtt - volt aranyerem, ami most, mióta Flavonozok, még a terhesség, illetve a szülés alatt sem jött ki! Sportsérülések miatt elég sok ízületi problémám volt, ezek is megszűntek. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, szuper!

2008. aug. 19. 16:18

Ma vettem észre, hogy a bal vállamon egy szemölcs teljesen eltűnt.

Megszűnt a hajhullásom, a hajam egyre erősebb és dúsabb. De ami a legfontosabb, hogy abbahagytam a kávézást, annak ellenére, hogy napi 5-6-ot ittam.

Április közepe óta fogyasztom.

2008. aug. 19. 15:59

Sziasztok!Mi 6hónapja esszük a flavon-t.Nekem a hajhullásomat teljesen megszüntette, illetve elmúlt a térdfájásom. A lányom immunrendszerét felerősítette, ezáltal egy fülgyulladás 2napig tartott nálunk!:)

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook