Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fiatal kolléganőm ruhazsepit használ, tocsog a takonytól a... fórum

Fiatal kolléganőm ruhazsepit használ, tocsog a takonytól a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
73. barai (válaszként erre: 39. - Syria)
2023. jún. 29. 10:54
Elolvastam a "kommentjaidat" nem találtam semmi sértőt ami miatt "karanténben" vagy. Valaki nagyon irigyli az 1 helyet :(
72. syria (válaszként erre: 71. - PöttyösPanka)
2023. márc. 11. 19:04
A válasz egyszerű ezen a platformon: többen élvezik, és minden dolgot megragadnak annak érdekében, hogy kötözködhessenek. Csak egy dolgot hagynak ki a számításból: elég ütésálló vagyok (a való életben is, mert volt min edződnöm), ezért csak röhögök a nemtelen támadásokon. 🤣
71. PöttyösPanka (válaszként erre: 70. - Syria)
2023. márc. 10. 13:35
Nem fér a fejembe, miért kell azon felháborodni, hogy valaki így csinálja. Még akkor sem, ha neki nem jut el a tudatáig, hogy miért is fontos.
70. syria (válaszként erre: 68. - PöttyösPanka)
2023. márc. 10. 13:26

Köszönöm, kár hogy kevesen követik a példát, mi több a szenteltvizet is leszedik rólam egyesek az ilyesmikért. 😢

Ne keverjük össze a reklámoknak való évenkénti egy-két bedőlést azzal, hogy a többség birka módjára hagyja, hogy naponta átmossák a zagyát! Tény: velem is előfordul, hogy rohanok, felírom a bevásárlólistámra a csokit, kekszet, tisztítószert, bármit. 😉Nincs ezzel semmi baj.

Több cikket is írtam ide környezetvédelemmel kapcsolatosan, az elsőt 2009-ben, az utolsót 2016-ban. Kaptam hideget, meleget azokért is. Volt aki kikérte magának, hogy nehogy spórolnia kelljen az irodában a paírral, a főnöknek kutya kötelessége azt biztosítani. Nem jutott el a csökött agyáig, hogy az elpazarolt papírt, más egyebet is a végén ő fizeti, mert olyan, hogy valami ingyen van, olyan nincs. Semmi nincsen ingyen, valahol, valakik megdolgoznak, fizetnek érte ...

2023. márc. 10. 11:35
Fúj, fúj!
68. PöttyösPanka (válaszként erre: 65. - Syria)
2023. márc. 10. 11:26

Gratulálok! Példaértékű.

A mai ember a mérgeket is önként nyeli, mert az meg a szája elé van tolva. A saját testét sem tiszteli annyira, hogy lemondjon a kényelemről, nemhogy a bolygót vagy az unokái érdekeit.

Megkérdőjelezem, hogy az értelmesebbje nem manipulálható. Magamat valamelyest értelmesnek tartom (tudom, tudom, nagyképű vagyok), mégis néha azon kapom azon magam, hogy mondjuk bedőltem egy reklámnak. Például megkívánok valamit, amit amúgy nem vennék meg. És ezek csak azok az alkalmak, amikor tudatosul a dolog. Mennyi lehet, amikor észre sem veszem?

67. ,zumba (válaszként erre: 63. - PöttyösPanka)
2023. márc. 10. 11:11
Így van.
66. ,zumba (válaszként erre: 62. - Syria)
2023. márc. 10. 11:09
Igaz.
65. syria (válaszként erre: 63. - PöttyösPanka)
2023. márc. 9. 22:19
Az értelmesebbje nem manipulálható. A mai ember helyzete nem könnyű, hiába van a segge alá tolva ezernyi komfort. Én se megveszekedett környezetvédőnek születtem, de hamar észrevettem, hogy az állami irodákban a köztisztviselők milyen pofátlanul pazarolják pl. papírt (többek közt magáncélra nyomtatott hülyeségekre). Az osztály rajtam röhögött, mert nem voltam hajlandó a a programmódosításokat kísérő, legbonyolultabb körlevelet 1 oldalnál többre írni. Több kollégám ugyanannyi infomációt 2-3 oldalra fosott. A másik neuralkigus téma a víz. Bevallom: az ivóvízre 2007 óta vagyok nagyon kényes, amikor rá kellett kötnünk a csatornára. Azóta nálunk a 2 WC egyike sincs ivóvízzel öblítve. Megoldom eső-, mosó-, kútvízzel és nincs se pangó pisi, egyéb szag. Amíg a lábaimat és a manikűrözött kezeimet emelni tudom, addig nem fognak leesni a gyűrűk az ujjaimról azért, mert cipelek néhány vödörnyi vizet annak érdekében, hogy az unokáinknak legyen tiszta ivóvizük.
64. syria (válaszként erre: 63. - PöttyösPanka)
2023. márc. 9. 21:28
A 64.-et neked szántam, de elmulasztottam a nyilacskára kattintani. :(
63. PöttyösPanka (válaszként erre: 62. - Syria)
2023. márc. 9. 07:16
Sajnos nagyon igazad van. Plusz ezen is nagyon jól látszik, hogy mennyire manipulálhatóak vagyunk. A mai ember rengeteg olyan dologról vélekedik úgy, hogy anélkül nem lehet élni, ami pár évtizede még nem is létezett. A mesterségesen generált igény a fogyasztásra hihetetlenül jól működik.
62. syria (válaszként erre: 49. - PöttyösPanka)
2023. márc. 8. 13:18
Hiába beszélünk az ilyen megrögzött, bizonyos dolgokat zsigerből elutasítóknak. Megkockáztatom: az ilyen „undi” szennyeződéseket szenvededett textileket nemes egyszerűséggel a kukába teszik, mert az értelmük csak a mosógépig terjed, az áztatásról fogalmuk sincs. Hogy az unokáik belefulladnak abba a szemétbe, amit nem kellene előállítani, arra magasról tesznek. Lényeg: a pillanatnyi kényelem, komfort, elvégre a XXI. században élünk.
61. Léna123 (válaszként erre: 60. - Dfc04c70e4)
2023. márc. 8. 10:45
Jézus, mi a fenét gondolt, mikor megmutatta? Fújj. Undorító.
60. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 09:15

Ha valaki a zsebébe teszi a takonytól tocsogó zsebkendőjét, tök mindegy, hogy az éppen textilzsebkendő vagy papír. A lényegen nem változtat. Még mindig jobb, mintha közszemlére tenné a zsebkendő tartalmát.

Nekem volt részem olyan „élményben”, amikor „megtisztelt” a főnököm azzal, hogy megmutatta az orrából kifújt produktumát. Na! Ha valami undorító, hát az az volt. Nem tudom, miből gondolta, hogy kíváncsi vagyok a trutymójára. Pfujj!


Én papírzsebkendő-párti vagyok. Ettől senki és semmi nem tántorít el. Textilzsebkendőt nem mosnék semmi pénzért.

59. Soufflet (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 01:32

Nekem szinte allandoan folyik az orrom, legkondinal tusszogok. De en vagyok ugyanaz, akit soha nem lattak ennyit kezet mosni.


Amugy meg igen, aki igy hasznalja, kimissa, es vasaltam is ban a bakteriumok miatt. Azon a hofokon megdoglenek.

58. syria (válaszként erre: 52. - Főnix3)
2023. márc. 7. 21:01
Enyhe tünetekkel valóban nem indokolt otthon maradni, de a FI masszív nátháról írt, amikor percenként kell orrot fújni. Hasonló esetben, amikor nem akartam anyagiak miatt táppénzre menni, kivettem péntekre, hétfőre, vagy inkább hétfőre, keddre 2 nap szabadságot (ez nyilván nem minden munkakörben, munkabeosztásban tehető meg). Csodákat tud tenni 4 nap pihenés, amire nagy szükség van, pláne ha nincs jól valaki.
57. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - ,zumba)
2023. márc. 7. 18:11

Azért általában az ember nem tenyerel bele a betétbe, legalább is én a szélénél lehúzom megfogom és lehúzom a bugyiról. Hála az égieknek, még nem pisilem, focom össze magam.

Nem vagyunk egyformák, én öklendeztem, ha a saját gyerekem is hányt. Természetesen megcsinálja az ember, mert muszáj, de akkor is más taknyos zsebkendője undorító. Legyen az textil, vagy átázott papír.

56. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 55. - PöttyösPanka)
2023. márc. 7. 12:04
:-DD
55. PöttyösPanka (válaszként erre: 54. - ,zumba)
2023. márc. 7. 12:03
Lehet, hogy a muffot sem mossák piros napokon, nehogy hozzá kelljen érni 🤣
54. ,zumba (válaszként erre: 16. - B9e097a9f6)
2023. márc. 7. 11:52
Ezekhez a betétekhez, bugyikhoz is hozzá kell nyúlni, az nem undorító.
53. ,zumba (válaszként erre: 45. - 9b10f3d7ff)
2023. márc. 7. 11:45
Jajj nem mosogatok, mert valaki evett abból a tányérból...nem nyúlok a nyers húshoz mert..., kesztyűben főznek....lehet sorolni a ma embere már mindentől irtózik.
52. Főnix3 (válaszként erre: 39. - Syria)
2023. márc. 7. 11:43
Nekem egy évre van 6 nap betegszabim. Ha tovább vagyok beteg, nem kapok fizetést. Tehát, megyek dolgozni egy kis náthával.
51. Főnix3 (válaszként erre: 19. - Eandi78)
2023. márc. 7. 11:37
Lehet kapni menstruációs kelyhet, én évek óta használom. Az egyik legjobb találmány. :)
50. syria (válaszként erre: 44. - Kacsahercegno)
2023. márc. 7. 09:02
A fateknő emlegetése nem off? Vajon ki, mikor jön elő azzal, hogy menjünk vissza a barlangba, mert ott is lehetett élni? 😄
49. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Bichi)
2023. márc. 7. 08:19
Tudod, van egy óvodás lányom. Nagyon cuki, meg minden, de mióta megszületett, gyakran kell nem túl higiénikus cuccokat mosnom. Néha még most is becsurran a pisi, néha maszatol a popsi. Télen szinte folyamatosan csurog az orr, amit néha még mindig a ruhája ujjába töröl. Mostanában "viccből" csurgatja a nyálát. A játszótéren mindenbe belehempereg, túrja a sarat. Hétvégén még egy kutyagumival is összefutott. Arról meg ne is beszéljünk, amikor összeszed egy hányós vírust... Igen, ezeket mind kimosom.
2023. márc. 7. 06:25
Amikor nagyon náthás vagyok én is textilt használok. A papír kidörzsöli a nózimat és azt nem szeretem. 🙂
47. syria (válaszként erre: 44. - Kacsahercegno)
2023. márc. 6. 21:36
Miért lenne off? A FI a munkahelyen történő sérelmét hozta elő. Vagy nem? 😄
46. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 6. 21:18

Megértelek, én is undorodnék, aztán a taknyos kezével fogdos össze mindent, fujj.


Én már nagyon régen láttam textikzsepit használni valakit.

45. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - ,zumba)
2023. márc. 6. 21:15
Ennyi erővel fateknőben is moshatnánk, mert akkor jó volt az. :)
44. Kacsahercegno (válaszként erre: 39. - Syria)
2023. márc. 6. 20:43
Ez tökre igaz amit írsz, de sajnos attól még vannak szar főnökök, meg kiszolgáltatott helyzetben lévő emberek is. De ez mostmár nagyon off topic a taknyos zsepiktől. :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook