Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjem van, de biszex vagyok. Régóta vágyom egy felkavaró,... fórum

Férjem van, de biszex vagyok. Régóta vágyom egy felkavaró,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. fibromialgia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 17:09
Nagyon sok nő van ezzel így.Te is 45 körüli lehetsz most kezded felvállalni msgad előtt hogy igen valóban biszex vagy
19. Dogei
2023. jún. 21. 16:01
Azóta meg teted már amire vágysz?
18. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 21:53

A legcsodálatosabb dolog az életben, ha mindenről tudsz beszélgetni a társaddal.

Elképzelhetetlennek tartom már azt, hogy ennél lejjebb adjam.

Megkérdezhetem, hogy miért nem szeretnél erről a vágyadról beszélni vele?

A vágy olykor elrugaszkodhat a valóságtól.

Nekem is van olyan, amit tuti élveznék, játszom a gondolattal, de valójában soha nem tenném meg. :)

17. Dogei
2023. jún. 16. 16:08
Akkor tedd meg amit szeretnél.késób . meg bánod.
2023. jún. 10. 14:31
Nem szeretném ezt vele megosztani. Ez van.
15. timycat (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 22:49

Ha tudna róla probléma lenne számára?


Az én férjem imádná, de - számára - sajnos a biszexualitás szikrája sincs bennem.

2023. jún. 7. 22:46
A férjem nem tud róla.
2023. jún. 7. 21:18
A férjed tud erről?
2023. jún. 7. 18:51
Ez a jó itt h senki nem tudja ki vagy, anonim irhatsz bárkinek, max nem válaszol 🤷‍♀️
2023. jún. 7. 07:55
Köszönöm a reakciókat! :) Nem, nem vagyok unatkozó férfi. Harmincas, dekoratív, nem unatkozó nő vagyok. :D Viszont teljesen jogos, hogy nem név nélkül kellett volna ezt kiírnom... Látjátok, ennyire nyuszi vagyok... Főleg nőkkel, férfiakkal sosem voltam nyuszi, de nőkkel szemben rám jön egy ilyen bátortalanság, pedig nagyon vágyom egy barátnőre.
10. 71ddaa07fa (válaszként erre: 9. - Violet18)
2023. jún. 6. 21:44

A pöcsöm rátenném, hogy egy unatkozó férfi írta ki a fórumot.

Annyit mindenesetre elért vele, hogy megtudhattuk ki az aki mindkét kapura játszik. :)))

9. Violet18 (válaszként erre: 7. - Gumicukor√)
2023. jún. 6. 21:07
Ugye? Pont erre gondoltam én is. Így honnan tudhatnánk kinek írjunk? 😜😘
8. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. jún. 6. 19:09
én ehhez se értek..-))
2023. jún. 6. 16:02
Ha nem névtelenül nyitod meg ezt a fórumot, lehet, hogy innét is kaptál volna érdeklődő privát üzeneteket.
6. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 12:38

Halkan megjegyzem, hogy remek megoldás az is, ha nem titkon van a lány. Nem kell rejtegetni, ha férjednek is bejön, mehet közösen. :P

Sosem titkolóznék a férjem előtt. :)

5. Főnix3 (válaszként erre: 4. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 6. 10:41

Milyen romantikus! Célzás?

Tuti nem én vagyok egyik se! 🤷🏻‍♀️

4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. jún. 6. 09:12
Két lánynyuszi sétál az erdőben, kéz a kézben..-))
3. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 03:52

Ha szerencsed van, a ferjed sem nyuszi. Foleg nem gyorstuzelo, hogy csak "megnyusziz".


En most sem hirdetem magamrol, hogy felre huzok. Csak par ev utan mondtam el a ferjemnek, hogy felre huzok egy kicsit. Undoritonak mondta, es nagyon osszevesztunk. Aznap haza is mentem.

Joval kesobb megbeszeltuk, es igazabol csak az csipte a szemet, hogy mason is megakad a szemem.

Pihentetore kerult a dolog. Kesobb egyutt osztalyoztunk meg "vadasztunk".

Sajnos az alkalmas leult velem inni. Es kovetett, en meg iszonyat mennyisegu piat tudok eltuntetni. Hazavittuk taxival, es en nyitottam ki a zarat neki.


De amugy olyan elmenyem is volt, hogy egy parnal voltam, harmasban keztduk, es a faszi egyszer csak felpattant feltekenysegbol, elhuzott a masik szobaba. Reggel uvoltiztek egymassal, en meg bekoszontem, hogy lelepek. Es a valasz: vard meg a kavet!

Megittam, aztan szoltam masodssor, es elhuztam.

Foleg, mert epp dugtak.


Igazan en nem tudom, hogyan kell ezt kezelni.


En nem tudok egy parkapcsolatot elkepzeln sem egy novel, csak szeretek szexelni veluk.

Meg furcsa, kozeli baratsagokat tarto neha barkivel.

2023. jún. 5. 23:32

Nem vagy egyedül. :)

Ne légy nyuszi.;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook