Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem mobiljában olyan becenéven vagyok elmentve, ahogy... fórum

A férjem mobiljában olyan becenéven vagyok elmentve, ahogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6
dec. 16. 15:46
Esetleg olyan nem jöhet szóba, hpgy amúgy mondjuk simán a neveden, vagy valami külső szemmel nézve gázabb/viccesebb néven voltál beírva, de valaki meglátta egyszer, szóvá tette neki, hogy ez milyen gáz már, és hirtelen felindulásból átírta egy "elfogadottabb" verzióra? És kellemetlen neki, hogy piszkálták ezzel, vagy épp nem akarja, hogy téged is bántson a dolog, ezért nem beszél róla?
153. bsrb (válaszként erre: 96. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 15:16
ez k,,va jó :))
152. bsrb (válaszként erre: 32. - Globus)
dec. 16. 14:56
ja valszeg es szepen megnyugszik mert a sajat becenevet talalja a teloban
151. bsrb (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 14:54

ha egy masik noi nev/noi becenev van, akkor az lehet a szereto hogyha o nezi a telefont ne talaljon meg téged

viszont ez se tuti "megoldas",

ha egyutt vannak a szertovel, nyilvan nem hivja, viszont ha ugyanugy mint nalad kiszall a kocsibol es ott hagyja a telefont es te hivod, akkor bukta van.

150. bsrb (válaszként erre: 19. - Violet18)
dec. 16. 14:42

mit arult el a rekcioja?

hogy jogosan voltal feltekeny? vagy mit

149. bsrb (válaszként erre: 18. - Violet18)
dec. 16. 14:40

micsoda okos gondolat

amirol nem tudunk az nem faj

tolem nyugodtan felrek..h.t a bnom, felesegem

es ez most nem ironia hanem komolyan gondolom

148. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 146. - Michelle.r)
dec. 12. 10:41
Amúgy igen.
147. Egy lány 789900 (válaszként erre: 144. - Michelle.r)
dec. 12. 10:21
Most teljesen egyetértek veled.
146. michelle.r (válaszként erre: 145. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 10:05
Nem is értem a házigazdát, hogy miért lehet hozzászólni. Teljesen elveszíti a vallomás jellegét.
145. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 144. - Michelle.r)
dec. 12. 09:59
Én csak egy vallomast írtam ki :)
144. michelle.r (válaszként erre: 143. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 09:19

Ha tőle nem kapsz választ, itt aztán biztos nem fogsz. Mindenki a saját szemüvegén, saját és örökölt nézőpontjai keresztül látja a helyzetet.


Van akinek ez semmiség, bolondozás, más szerint meg szóljanak a vészharangok, mert több mint gyanús, most aztán figyeld minden mozzanatát, mert tuti nője van, megcsal, stb.


Ennél sokkal furcsább, hogy évek óta nem szólít meg, és ez neked oké. Ehhez képest semmi furcsa nincs a Nyuszóban. Te ismered, egyedül te tudhatod, mit jelenthet ez.


Mi lenne, ha nem aggódnál ezen, mert azzal csak rosszat teszel magadnak? Előre nem tudsz forgatókönyvet írni arra az esetre, ha kiderül, hogy mi van emögött. Vele beszélgess! Őszintén, mert minden itt elhangzott mondat, csak még jobban félre viszi a sztorit.

143. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 136. - Globus)
dec. 12. 06:02

Nem én mondtam a szeretöt, ti kombináltátok össze ezt a lehetséges verziót.

Én megakadtam ott, hogy nem értem, és ezen nem lendültem túl.

Ha mondjuk engem Évának hívnak és Kati néven lennék elmentve, ez kb.olyan. Mert ha amúgy viccből Katinak hívna, akkor teljesen oké, azt érteném, de ezt nem.


Ismerek olyan nőt, aki kislány kora óta más keresztnéven hívhatja magát, mert a sajátja nem tetszik neki, úgy is hívja mindenki. Tiszta sor.

De ez? Nem értem, választ nem kapok. (Már az embertől, úgy értem).

142. Karmol
dec. 12. 01:02
Az elet szep, nem en hanytam.
141. Karmol (válaszként erre: 140. - Karmol)
dec. 12. 00:26
Foleg, hogy egy "kerlek" nincs benne. En egy alkalmazottat alatam nem hivnek ugy, mint egy kutyat.
140. Karmol (válaszként erre: 106. - Epresturmix)
dec. 12. 00:24

En a sajat nevem vagyok, mert mast potyogott. De soha nem hivott annak.


Engem az bantana, ha vezenyszora hivnal, mint lent itt.

139. Karmol (válaszként erre: 137. - Fidel)
dec. 11. 23:52

En gyerek voltam, amikor Lingzi neni a belugan maszott a Lacajban.

Keves volt, aki ven szerint volt ismerted.

138. Karmol (válaszként erre: 101. - Andi6020)
dec. 11. 23:48

A telefonomban Ivan Szolt, akivel jartam, mert rosszult mentettem le.

Egy Peter baratom maig Ciril az egesz az egesz csaladnak. Mert sok volt Peter a telefonomban, es igy neveztem el. Mindenki igy szoktam meg.

A regi becenevekrol nem beszelve, mikor a rendornek azt mondtak: ez nem az a kikoto xd

137. fidel
dec. 11. 23:13

Már jóval a mobiltefonok megjelenése elött, minden reggel más néven szólítottam ,szólítom a nejem , ez nálam a mai napig "divatban" van.

Talán már furcsán is nézne rám ,ha reggelre nem lenne mindíg más neve, egyszer szilveszter után 1/2 mólésan ,ötlethiányosan bevetettem a hát te ki vagy-ot...,vette lapot!

Bár csak mindenben ennyire értenénk egymást...

136. globus (válaszként erre: 134. - Ilián)
dec. 11. 21:43
102-es hsz-ben feltettem kérdésben...
dec. 11. 21:40
ééés megérkeztek a nem borúlátó naív és okoskodó "emberek" is. így teljes a csapat. Csak árúljátok már el, ha ez veletek történt volna meg, csak adott esetben nem nyuszóka hanem más becenévvel akkor hogyan állt volna a szátok? Akkor is csak bele gondolnátok meg az ördögöt festenétek a falra? Vagy esetleg problémát kreálnátok magatoknak? Hisz úgy is semmiség...? De utána azért lenne pofán esés mikor a munkából hazaérve meg ott tömik a túrós bélest... Szerintem aki nincs felkészülve ilyen helyzetre hallgasson mert ez a saját kapcsolatban is megtörténhet és NEM nem jól kell választani hisz ez sok mindenen múlik. De ha már van megkell beszélni, nem ellene menni a másiknak. Vélemény? Senki se kérdezte mielőtt még bárki belekötne.
134. Ilián (válaszként erre: 57. - Napsugár8)
dec. 11. 21:36

Ezen a vonalon indulva , akkor amikor az " állítólagos" szeretőjével van és éppen a felesége hívja , kijelzi a telefonja, hogy nyuszóka?

Ilyen erővel lehetne Géza, aztán akkor a szeretőt lehetne etetni , hogy otthon már nem is beszélnek stb....

133. vigyefene (válaszként erre: 132. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 20:41
Őreg a fenét. A klasszikus jobban hanzik.
132. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 131. - Jennyvagyok)
dec. 11. 20:38
Öreg vagyok már naiv királylánynak.
dec. 11. 20:37

Szerintem kérd meg, hogy mostantól hívjon így, mert ez annyira kedves.

Nem kell mindenben a rosszat látni!

130. Karmol (válaszként erre: 129. - Michelle.r)
dec. 11. 20:33
Felolem...
129. michelle.r (válaszként erre: 123. - Karmol)
dec. 11. 20:23
Dinkának, egészen biztos, hogy dinka vagyok 🤗 Nem, és nem is szándékozunk. Néha lükébbek vagyunk, mint a kölykeink. 🙃
128. Myra
dec. 11. 19:35
Igy csak ő tudja, hogy te hívod vagy keresed.
127. Sirga (válaszként erre: 119. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 18:54
Igazad van. Fura. Épp egy vallomásnyira gondolkodtatja el az embert - nem hiszem, hogy ekkora összeesküvés-elméletet kéne köré szőni. :)
126. gyöngy:) (válaszként erre: 118. - New(l))
dec. 11. 18:25
Nem tudom, de vannak, akik már egy külön történetet találtak ki mögé, ők biztos értik.
125. Karmol (válaszként erre: 87. - Egy lány 789900)
dec. 11. 18:24

Mire?


17-en landol, par hetig maradt.

Annig talalkozot az ex-el, akit en ismerem meg az uj pasijat is.


Utalok oket. Jogom. Kesz..

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook