Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felháborító és morbid a magyar rák ellenes liga óriás plakátja... fórum

Felháborító és morbid a magyar rák ellenes liga óriás plakátja... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2010. jan. 7. 13:37

Én is láttam, és azt figyeltem meg, hogy "jól választottak" témát. Mindenki felkapja a fejét. Én is, kollégáim és, akik elmennek a plakát melett/alatt.

Igen, morbid. Remélem ez a kislány csak egy számítógépes rajz.....

2010. jan. 7. 13:36
teljesen igazad van, engem is teljesen megdöbbentenek az ilyen reklámok, bennem nem szánalmat, hanem undort váltanak ki
4. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2010. jan. 7. 13:35
A reklámban is ez van..nem láttad még? Elég szomorú, h ilyen hibbant agyúak léteznek:(
2010. jan. 7. 13:35
ezt én is pont ma láttam,hihetetlen:-(
2010. jan. 7. 13:34
Hát morbid, ez tény. Én sem értem hogy engedhették a szülők ezt az egészet. Már a kislány szülei... Gondolom nem kevés pénzt kaptak érte... :S
2010. jan. 7. 13:32

voltam ma a városban,amit ma láttam az nálam kiverte az összes biztosítékot. . . .


a lányom volt sulijába kellett mennem, nem is ez a lényeg, hanem, hogy emberek, akik épeszű felnőtteknek tartják magukat, miért készítenek el efféle plakátokat. . .

a plakát a magyar rákellenes liga kb 1,5mx2 m óriási hirdetése, amin emberek állnak egy temetésen, előttük egy üveg koporsó, benne egy kislány fekszik...

anyósom szerint ezzel akarják az embereket rábírni arra, hogy szánakozzanak és főleg adakozzanak. . . csak azt nem tudom ki volt az az elmeroggyant, aki a gyerekét erre a plakátra engedte feltetetni. . . anyósom szerint halott is lehet a kislány, de akkor meg pláne. . . . .

nagyon kiborított a dolog, nem semmi. . . le is fényképeztem a telefonommal. . .

feltettem a képeim közé. . . nézzétek meg, aki még nem látta esetleg a városban, sajna biztosan nem csak ez az egy készült belőle, és mindezt egy óvoda és egy iskola elé kitenni. . . . . . . . :((((

ez nálam túl ment mindenen,mert rendben van,amit hirdet,hogy az élet a születéssel kezdődik és a halállal végződik,de ez nekem már sok volt...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook