Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Feleségem 4 hónapja külön utakon jár, de a 2 éves kisfiam szinte az egészet végignézi..mit csinálhatnék? fórum

Feleségem 4 hónapja külön utakon jár, de a 2 éves kisfiam szinte az egészet végignézi..mit csinálhatnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
58. Zizisicc (válaszként erre: 54. - Mimi2)
2009. jan. 4. 10:33
Kapcsold ki légyszi a caps lockot, mert ez így olyan, mintha kiabálnál! :o)
57. cateye
2009. jan. 4. 10:29
Ez nekem nem olyan egyértelmű! Először is arra hivatkozni, hogy volt valakije a párodnak már előtted is, hülyeség, mert az a magánügye, semmi jogod a fejére olvasni. A másik dolog amit tenned kellene, az önvizsgálat, és úgy változtatni a dolgokon.Ha állandóan dolgozol nyilván keveset törődtél a pároddal.Mindegy milyen okból koncentrálsz csak a munkádra, az hiba. Ha egy nőt meg akarsz tartani ne csak azt várd el, hogy mosson, főzzön, takarítson, lássa el a gyereket és még álljon helyt a munkahelyén is. Kellenek közös dolgok, romantikus séták, mozi, vacsora, szórakozás stb. ami csak kettőtökről szól. Lepd meg egy szál virággal, egy ezüst fülbevalóval, vagy csokival, és öleld meg gyakran, tudasd vele, hogy szereted. Hidd el nem vezet sehova ha állandóan féltékenykedsz, szekálod és számon kérsz minden egyes percet.Ha nem akartad a kisfiadat, akkor most mégis miért akarod kizárólag Te nevelni? Egy gyereknek anya és apa is kell.Ha meghallgatnánk a társadat is, bizonyára azt kifogásolná, hogy féltékenységed elviselhetetlen, és elhanyagolod.Hát változtass a kapcsolaton! Ne csak mondd a dolgokat, hanem tegyél is valamit kettőtökért.
56. syria (válaszként erre: 14. - 867f9adc74)
2009. jan. 4. 10:28
Na a verés (túl azon, hogy mint tudjuk, az erőszak erőszakot szül) egyszer s mindenkorra betenné az ólajtót a gyermekelhelyezésnek. Az „anya” mindenhol azt rikácsolná: egy verekedős apának ítélni gyereket?
55. R.Gábor83 (válaszként erre: 45. - Mimi2)
2009. jan. 4. 10:28

Ha tudnám miért csinálja tennék ellene..

Mindent megkapott..

És ez a szó legszorosabb értelmében..

Más velem egykoru azért gyüjt egy hétig hogy hétvégén elverje egy buliban..

Mi lakást vettünk,bár részletre.Semmiben nem mondtam neki nemet..

De a kezdetekkor nem volt egy rendes mosógépünk,akkor épp az volt a baja..

Anyukám kérte még 4 hónapos terhesen menjen dolgozni,kell egy bejelentett állás,és kell a pénz..Ezen felháborodott,és az én családom volt a legrosszabb a földön..

Jó anya volt egészen 4 hónappal ezelöttig..

Semmi jele nem volt annak hogy ez lesz..

Elment dolgozni,és a munkahelyén egy biztonsági őr volt az első..Aztán egy vevő,most a főnöke..

Mintha nem az lenne akit megismertem...Mindene volt a fiunk..

Ma már nyiltan megmondja,a gyerek megvárja otthon..Van ki vigyázzon rá..

A szeretete egy 40ezer forintos motorban nyilvánul meg..

De sokkal többet jelentene Dominak a motor helyett ha este nem én vagy a nagymamája hanem az anyukája fürdetné...Mesélő macit vett neki,hogy ne kelljen az ágya mellett ülni és mesélni..

Tegnap este lement a közértbe és 3 óra mulva jött haza..Leült enni mintha ez lenne a világ leg természetesebb dolga..

De a szívem megszakad mikor Domi az ajtóhoz rohan mert valakit hall a folyosón és azt hiszi anya...

54. mimi2
2009. jan. 4. 10:25

EZ,HOGY AZ ANYJÁBA RUGOTT,MÁR ANNAK A JELE,HOGY A KISFIU NEM TUDJA FELDOLGOZNI AZT,AMIT LÁT,ÉREZ!!!!

HA IGY FOLYTATÓDIK,NÁLATOK IS KOMOLYABB GONDOK LESZNEK A KISFIU VISELKEDÉSÉVEL.

EZÉRT MONDTAM A PSZICHOLOGUST,AKI MÁSBAN IS TUD SEGITENI.

PL ELHELYEZÉSES DOLOGRÓL,VÉLEMÉNYT IRNI.

53. syria (válaszként erre: 46. - R.Gábor83)
2009. jan. 4. 10:25
Azzal a rúgással a kisfiad egyértelműen állást foglalt. VEZESS NAPLÓT, hogy utólag tárgyilagosan tudd bizonyítani, mi miért történt.
2009. jan. 4. 10:24
Nem zárhatod ki a közös tulajdonú lakásból, mert magánlaksértés miatt feljelenthet.Megegyezésre kell jutnotok mielőbb.Menj ügyvédhez, jó tanácsokat adhat, abban is ha te szeretnéd nevelni a kisfiadat.Úgy menj ügyvédhez, hogy te tisztában legyél azzal, hogy mit akarsz.Gondolok itt arra: kell a lakás, nevelni akarom a gyerekem.
51. Zizisicc (válaszként erre: 50. - Castellina)
2009. jan. 4. 10:23
Egyetértek Veled!!!!!
2009. jan. 4. 10:20

Én a te helyedben leülnék vele beszélgetni. Mit szeretne? Mi célja? Hogy lehet ezeket úgy megvalósitani, hogy mindenki számára jó legyen? Biztos vagyok benne, hogy egy indulatok nélküli beszélgetés sokat segítene. És kezd úgy, hogy nem bántani akarod, hanem felajánlod neki a segitségedet. Ha nem akar veled maradni, akkor ezt tudomásul veszed, de a helyzet megoldásához mindkettőtök együttműködésére szükség van. És mond azt is, hogy szeretnéd elkerülni azt, hogy elmérgesedjen a helyzet, az semmiképp se tenne jót a kisfiúnak.

Tudnod kell, hogy minden támadás, ami a feleséged ellen írányul csak védekezést, vagy újabb támadást vált ki. Semmiképp se tedd meg! Amíg nem mérgesedett el a helyzet, addig próbálj meg diplomatikusan fenntartani egy jó viszonyt. Mint két felnőtt ember, akik segíteni akarnak egymásnak, hogy megoldják ezt a helyzetet. Ne szidd, ne támadd, ne vond felelősségre!

Mond neki azt, hogy megérted, elfogadod, nem akarsz az útjába állni, de cserébe kérd meg, hogy müködjön veled együtt, nem a te érdekedben, hanem a kisfiú miatt. Próbáld meg! És ne kelljen ügyvédeken keresztül hadakozni! Ne ess abba a csapdába, hogy a kisfiad védelmében csatába kezdessz és pont az ellenkezőjét éred el, amit akarsz: a kisfiad lelkivilágát fogod tönkretenni vele!

49. mimi2
2009. jan. 4. 10:20

EGY DOLGOT MÉG PÓTOLNÉK!

HA NEM FOGNAK RENDEZŐDNI A DOLGAITOK KETTŐTÖK KÖZÖTT,AKKOR ABBA IS GONDOLJ BELE,HOGY TE IS MEG FOGSZ ISMERKEDNI MÁSSAL,ÉS A KISFIAD AZT IS FOGJA LÁTNI,HOGY TE IS MÁST PUSZILGATSZ.

1 A LÉNYEG!!

NE A GYEREK ELÖTT BESZÉLJÉTEK MEG A KÉNYES DOLGOKAT!

MERT IGAZÁN AZ AMI MEGVISELI A GYEREKET!!!!!

SAJNOS TAPASZTALATBÓL MONDOM :(

48. R.Gábor83 (válaszként erre: 39. - RTimi)
2009. jan. 4. 10:17
Félek hogy ha kizárom ez is ellenem szólna majd a bíróságon,mert a fiamat nem adom ha megy!
47. supin (válaszként erre: 41. - 867f9adc74)
2009. jan. 4. 10:15
Igazad van. De ügyvédek közt is van összetartás. Itt az apukának bizonyítékok kellenek! És lépjen!!!Nincs veszve semmi.
2009. jan. 4. 10:14

A szüleimnek a felét nem merem elmondani..

Ők most elvinnék magukhoz a fiam és félek azzal most csak ártanának..

A feleségem szülei csak a vállukat vonogatják,ők tudják milyen a lányuk de mit tehetnének?

Hogy miért ragaszkodik a manóhoz nem tudom..

A látszat már biztos nem érdekli mert mandulagyulladással bölcsibe vitte hogy a pasijával lehessen,pedig megbeszéltük,hogy orvoshoz viszi.

Munka után mindig máshoz megyek a manóért,aki el tudja hozni a bölcsiből..Aztán csak vele vagyok,játszunk sétálunk...

Az a baj,hogy nemrég szó nélkül odament az anyjához és belerugott..Erre a feleségem azt mondta,hogy erre tanítom a gyereket hogy őt utálja..

Próbál engem a rossz oldalra állítani mindenki szemében de ez nem is érdekel..

Bántson engem csak Dominiknak ne ártson az életmódjával.

45. mimi2
2009. jan. 4. 10:13

KICSIT NEHÉZ LEIRNI A VÉLEMÉNYEMET,MERT NEM SZERETNÉM,HOGY FÉLREÉRTSÉL.

NEM ELLENED SZÓL!

ÉN MIND A KÉT KISLÁNYOMAT EGYEDÜL NEVELEM,IGY ÁT TUDOM ÉREZNI MILYEN,HA ÚGY ÉREZZÜK,HOGY A BABÁNAK NEM JÓ AMIT A MÁSIK SZÜLŐ TESZ.

ÉN SZERINTEM AZ,HA AZT LÁTJA A GYEREK,HOGY MOST MÁS ÖLELGETI,PUSZILGATJA,ELMÉLETILEG MÉG NEM KELLENE A GYEREK ROVÁSÁRA VÁLNIA!NAGYON SOKSZOR AZ A BAJ,HOGY A TÁLALÁSSAL VAN A PROBLÉMA.NEM IRTAD,HOGY MIÉRT DÖNTÖTT A FELESÉGED AZ MELLETT,HOGY MÁSNÁL KERESI A BOLDOGSÁGÁT,DE ÉN NEM GONDOLOM,HOGY NEM SZERETI A KISFIÁT.

ABBAN PEDIG BIZTOS VAGYOK,HOGY TE MÉG SZERETED A FELESÉGED,ÉS EZ SOKMINDENBE BEFOLYÁSOLJA A NÉZETEIDET.ÉN AZT TENNÉM,HOGY PSZICHOLOGUS VÉLEMÉNYÉT KÉRNÉM KI.

REMÉLEM NEM SÉRTETTELEK MEG!!!

44. jpne
2009. jan. 4. 10:11

Azonnal beszélj egy ügyvéddel! Ettől a nőtől pedig szabadulj meg mihamarabb! Ne próbálj kibékülni Vele, mert kutyából nem lesz szalonna!

Az ügyvéd majd elmondja, milyen bizonyítékokat kell szerezned, hogy nálad maradhasson a kisfiad. Ne mondj le róla! És ne oszd meg a feleségeddel, hogy bizonyítékokat gyűjtesz ellne, nehogy alád tehessen!

Olyan gyönyörű a kisfiad, tegyél meg érte mindent!!!

43. 867f9adc74 (válaszként erre: 42. - RTimi)
2009. jan. 4. 10:11
egyetértek
42. RTimi
2009. jan. 4. 10:10

Nem tudom engem jobban frusztrálna ha az expasi egy 200 kilós kigyúrt állat lenne :) Az ügyvédnek végig kell (!!!) járnia a hivatalos utat, és ügyvédet bárki tud fogadni.

Ráadásul ha fogadsz egyet pénzért akkor módod van keresni egy igazán jót, expasi meg ki tudja milyen...

41. 867f9adc74 (válaszként erre: 40. - Supin)
2009. jan. 4. 10:06
De a volt barátja! És ez tudod mit jelent? :ELFOGULTSÁGOT
40. supin (válaszként erre: 36. - 867f9adc74)
2009. jan. 4. 10:05
Tévedsz!!Előny!! Tudja ,ismeri a kibuvókat!!!!
39. RTimi
2009. jan. 4. 10:05

Egyszerűen cserélj zárat az ajtón. Most nagyon kényelmes helyzetben van, hülye lenne változtatni: pasizik amennyit akar, de haza tud menni, tisztában van vele, hogy bármikor megbocsájtasz neki, a gyereket is láthatja minden nap de a melós résszel nem kell foglalkoznia. Miért akarna változtatni ezen?

Ilyenkor már csak drasztikus lépés segít és az, ha megtapasztalja, hogy mit veszíthet.

Ha kizárod hetek/hónapok telnek el, mire érvényt szerezhet hivatalosan a jogainak, addig át fog élni egy csomó mindent. Ha attól nem változik meg akkor add fel, nem ér annyit ez a nő...

38. 89b99f816e (válaszként erre: 35. - R.Gábor83)
2009. jan. 4. 10:05
Voltak előjelei, h ez lesz?
2009. jan. 4. 10:05
ne a volt barát számítson hanem amit Te akarsz! keress ügyvédet, gyámhatóság pszichologust kérjetek a gyereknek is és az "anyának" is! És az esélyed nem Nulla!!!!
36. 867f9adc74 (válaszként erre: 35. - R.Gábor83)
2009. jan. 4. 10:04

Buta nő! Mást nem tudok rá mondani.. Ne haragudj.

Volt barátja ügyvéd?

Nehogy azt hidd, hogy neki az előny!! Sőt!!

2009. jan. 4. 10:01

Köszönöm,amiket irtatok,bár a legnagyobb félelmem erősitettétek meg..

Igen a multja sem makulátlan de nagyon sok minden csak most derül ki..

Egy volt barátja ma már űgyvéd..vele fenyegetőzik és azt hiszem miatta annyira biztos a dolgában..

2009. jan. 4. 10:00

Igenis nálunk is elég sokszor itélik az apának a gyereket! Ha vannak rá tanuid, Szomszédok, bölcsöde szüleitek.... akik tanusitják, hogy nem alkalmas a gyereknevelésre! És ha Te dolgozol csak illetve csak te dolgoztál igy azt is tudom bízonyítani hogy a lakás csak papiron közös! Nem lesz egyszerű menet! De ha neked fontos a kisfiad és a TI nyugalmatok akkor megéri! Ne várd , hogy aláirja a válási papírt ! Egyszerüen csak ad be ... aztán majd ha beidézik , akkor tudomásul veszi!


SOk sikert!

33. 89b99f816e (válaszként erre: 31. - Ba80)
2009. jan. 4. 09:59
Büszkeségből, gondolom..
32. 867f9adc74 (válaszként erre: 19. - Kathlee)
2009. jan. 4. 09:58

Ez tényleg így van sajnos..

Lehet ez a nő a világ legnagyobb k..vája, ha a gyereknek megad úgymond mindent. Csak akkor veszik el tőle a gyereket, ha drogos vagy alkoholista..

De itt azért más a helyzet, mert nem törődik a csaj a gyerekkel. Ezért írtam, hogy pár tanú jól jönne. ez önmagában még kevés, de máris egy rossz pont az anyának.


Szegény kisfiú.. Hát anya az ilyen??!!!:-((

31. ba80 (válaszként erre: 25. - R.Gábor83)
2009. jan. 4. 09:58
Miért ragaszkodik a gyerekhez,ha nem törödik vele,mivel magyarázza?
30. borbelya (válaszként erre: 25. - R.Gábor83)
2009. jan. 4. 09:57

Hééé nehogy így állj hozzá, dehogy ilyen rosszak az esélyeid, gyűjts bizonyítékokat.

Csak azt nem értem, hogyha ragaszkodik a kisfiához, akkor miért hanyagolja el?

29. ba80 (válaszként erre: 14. - 867f9adc74)
2009. jan. 4. 09:56

Szerinted csak ez lehet a megoldás?

Holnap a feleség kezd fórumot és a szegény apára raknánk egeret-bogarat.Biztos van más megoldás.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook