Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Feleségem 4 hónapja külön utakon jár, de a 2 éves kisfiam szinte az egészet végignézi..mit csinálhatnék? fórum

Feleségem 4 hónapja külön utakon jár, de a 2 éves kisfiam szinte az egészet végignézi..mit csinálhatnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
88. Zizisicc (válaszként erre: 86. - Mimi2)
2009. jan. 4. 11:23
Kikapcsolnád a caps lockot? A neten ez kiabálásnak számít!!!! :o))
87. d0fd18640a (válaszként erre: 86. - Mimi2)
2009. jan. 4. 11:23
Tényleg mindig kettőn áll a vásár. Ezt sajnos tapasztalatból tudom.Az is lehet,hogy a feleség csak egyszerűen már nem szereti.
86. mimi2
2009. jan. 4. 11:21

ÉN NEM SZERETNÉM VÉDENI A FELESÉGET,MERT TÉNYLEG NEM JÓ,AHOGY A KISFIÚ ELÖTT VISELKEDIK.

DE ADDIG,AMIG NEM TUDNAK EGYMÁSSAL NORMÁLISAN BESZÉLNI,MEGEGYEZNI,ADDIG MINDEN A KISFIU ROVÁSÁRA MEGY SAJNOS.SZIVESEN MEGHALLGATNÁM A MÁSIK FELET IS AZÉRT.

2009. jan. 4. 11:14
Sajnállak nagyon,de nem a Te példád az egyetlen.A gáz az lesz,ha a bíróság a kicsit az anyjának ítéli és végig kell nézni a csapongásokat.Van egy ilyen hölgy ismerősöm. A gyerek vele maradt ,de szinte állandóan az apánál van. Odajött hozzánk ez a bizonyos nő dolgozni és első nap elmesélte,hogy van akivel a mindennpai ebédért,van akivel az albérlet áráért és van akivel telefon feltöltésért szexel.Mindössze 27 éves és nagyon csinos. De sajnos a kisfiú látja a rengeteg pótpapát és nem hiszem,hogy ez jó neki.
84. Zojci (válaszként erre: 77. - Zizisicc)
2009. jan. 4. 11:03
Teljesen osztom a véleményed! Még azt hozzá tenném,h nagy szükség van ebben a korban mindkét szülőre,de főleg az anya szeretetére! Mindenképp nyugodt-higgadt beszélgetés kellene,még a családot is bevonnám,hátha tudnának hatni a leányzóra! Ha nem megy el kell válni,de normálisan,nem gyűlölettel!
83. Zizisicc (válaszként erre: 81. - Syria)
2009. jan. 4. 11:02
A belerúgást ne ragadd ki, és ne használd fel az anya ellen, mert ez nem feltétlen jelent semmi olyasmit, amit próbálsz belemagyarázni. Ebben a korban a gyerekek sok mindent kipróbálnak, láthatta a bölcsiben is másoktól. Ez egy figyelemfelkeltés csak a részéről, de nem azt jelenti, hogy utálja az anyját! Ez egy természetes reakció, más gyerek harap, vagy üt - egy kiegyensúlyozott családban is előfordul - aztán helyes odafigyeléssel ez meg is szűnik.
82. Zizisicc (válaszként erre: 80. - 867f9adc74)
2009. jan. 4. 10:57
Pont azt mondtam, hogy ez nem hazugság kérdése! Csak azt, hogy Gábor így látja a történteket, ha a felesége mesélné el, valószínűleg más megvilágításba kerülnének a dolgok, és valahol a kettőből állna össze a valóság, az egész.
81. syria (válaszként erre: 77. - Zizisicc)
2009. jan. 4. 10:55

Attól az „anyától” akibe a kisfia csak úgy belerúg, nincs mit kérdezni. Persze, mi itt csak az érem egyik oldalát látjuk, csak az egyik fél véleményét olvassuk, de nem hiszem, hogy ő hazudna. Akkor meg? Na az a NULLA, amit a nő fel tudna hozni most a mentségére.

Gábornak én is mielőbb egy jó ügyvédet javasolok, aki tudja, egy ilyen harcot milyen fegyverekkel lehet a lehető legkisebb veszteségekkel megnyerni.

80. 867f9adc74 (válaszként erre: 77. - Zizisicc)
2009. jan. 4. 10:53

Ez így van.

De feltételezem, hogy Gábor okos ember, és ahhoz hogy hasznosítható tanácsokat kapjon, ahhoz igazat kell írnia..Másképp mi értelme lenne?

Hazudik, mert olyan válaszokat vár, amitől jobban érzi majd magát?

Nem hiszem.

És ha igaz amit írt: az anya nem törődik a gyerekével, akkor ez a legnagyobb bűn, amit egy nőnek fel lehet róni!!

79. diagonalt (válaszként erre: 76. - Monika1225)
2009. jan. 4. 10:52
És nem hosszútávú kapcsolatai vannak,hanem 1-2 hetesek.Amúgy is azt mondom,h egy gyerekkel egy új kapcsolatot sokkal finomabban kell közölni,és megbarátkoztatni az új partnerrel,mint az anyuka csinálja.
78. mimi2
2009. jan. 4. 10:51

NA IGEN,EZT KIHAGYTAM.

VAN ISMERŐSÖM,AKI SZINTÉN AZÉRT MEGY MINDENFELE NYUGODT SZIVVEL,MERT TUDJA,HOGY A GYEREKE,GYEREKEI JÓ HELYEN VANNAK!

ÉS EBBEN NEM TÉVEDETT,SZERENCSE,HOGY TE ÉS A NAGYSZÜLŐK AMIT LEHET BIZTOSITOTOK A DODONAK!

MÉG A BÖLCSIT AKARTAM MONDANI,HOGY OTT IS TUDNAK SEGITENI,VÉLEMÉNYT MONDANI.

77. Zizisicc (válaszként erre: 70. - 867f9adc74)
2009. jan. 4. 10:50

Amennyiben helytállóak az egyoldalú információk. Az éremnek mindig két oldala van.

Lehet, hogy ha a csaj nyitott volna fórumot, most Gáborra fröcsögnétek, és nem feltétlen azért, mert hazudik, hanem mert semmi sem fekete és fehér. Semmi sem ilyen egyszerű, és sarkított.

76. monika1225 (válaszként erre: 49. - Mimi2)
2009. jan. 4. 10:48
vajon miért lenne az baj ha idővel az apuka mást puszilgat? Pusziljon! De az anyuka nem mást puszilgat hanem másokat!!!! Különbség!
75. 89b99f816e (válaszként erre: 71. - Sirga)
2009. jan. 4. 10:48
Sztem ez a csaj most a kamaszkorát éli, úgy is viselkedik, nem is lehet majd beszélni vele. Elég nehéz kérdés, hogy mi lenne most a legjobb, leghelyesebb döntés...
2009. jan. 4. 10:48

Most babázok egy kicsit..

Köszönöm amit írtok...

73. Castellina (válaszként erre: 67. - Zizisicc)
2009. jan. 4. 10:47
Pontosan! Ne azzal foglalkozzunk, mi történt, hanem azzal hogyan lehet megoldani! Ok, ahogy megtörtént változtatni nem lehet rajta, válás lesz. De nem mindegy hogyan fog ez a válás lezajlani! Kedves Gábor! Jól gondolt meg, milyen utat választassz! A harc=pokol.
72. Zizisicc (válaszként erre: 69. - Diagonalt)
2009. jan. 4. 10:46
Nem is Rád gondoltam. :o)
71. Sirga
2009. jan. 4. 10:46
Én is a megbeszélést javasoltam volna, de látom, megelőztek, ráadásul az sem vált be. Így már én is csak a gyermekelhelyezési perre, és tanúkra szerzésére tudlak biztatni. Sajnálom, hogy így alakult, és drukkolok Neked!
70. 867f9adc74 (válaszként erre: 67. - Zizisicc)
2009. jan. 4. 10:45

Én írtam az elején, hogy ha nem működnek az érzelmek kettejük között, akkor az egy dolog, hogy új kapcsolatban keres boldogságot az asszonyka..

De azt mélységesen megvetem benne, hogy a gyerekével nem törődik, mert fontosabb neki az új szerelem!!!! ez gusztustalan!

69. diagonalt (válaszként erre: 67. - Zizisicc)
2009. jan. 4. 10:44
Pont ezt próbáltam éreztetni egy korábbi hozzászólásomban,hogy nem kell azonnal keresztre feszíteni a nőt,még ha nem is helyeseljük,amit csinál.
68. diagonalt (válaszként erre: 65. - R.Gábor83)
2009. jan. 4. 10:43
Egyértelmű,h a kapcsolatotok meghalt.Jó lenne,ha a gyerek nem sínylené meg ezt még jobban.Olyan hamar lépni kell,amilyen hamar csak tudsz.
2009. jan. 4. 10:41

Én azért meghallgatnám a feleséget is, mielőtt elkezdenék kígyót-békát kiabálni rá, és ezzel nem Gábort akarom megbántani!

Még néhány mondat, és néhányan más képesek lennétek "meglincselni" a nőt.

Gábornak sem segítetek azzal, ha a józanság, és objektivitás helyett, belelovaljátok egy degradáló, cafkázós hangulatba.

66. vikasz
2009. jan. 4. 10:40

Felháborító a feleséged viselkedése. Észre sem veszi, hogy milyen károkat okoz?

Gábor, szurkolok neked! Harcolj a fiadért és vegyél igénybe szakértői segítséget, hogy a kisfiad a megfelelő helyre kerülhessen.

65. R.Gábor83 (válaszként erre: 57. - Cateye)
2009. jan. 4. 10:39

Ha ez lett volna a dolga..

De nem..a szülők hozták az ételt,és vettek le nagyon sok terhet a válláról!

Dolgozni Domi 1,5éves korában kezdett!

Minden csak kettönkről szólt és a fiamról mint egy normális családban..

Az aranygyürüt nyakláncot amiket kapott zálogba vitte...

Soha nem kértem számon!

Nem nem akartam,nem voltam felkészülve még rá!

Tudod,ha a párod ugy megy haza esténként hogy tudod elötte mással volt,nem hiszem hogy szeretnél már bármin is változtatni..

Mikor ott ülsz mellette és egy másik pasinak mondja szeretlek,hiányzol telefonon....

Kettönkért már semmit..csak és kizárólag a gyerekért..

64. syria (válaszként erre: 55. - R.Gábor83)
2009. jan. 4. 10:39

Nem tudsz tenni ellene.

Azt teszi, amit más, normális, gyermektelen nők csinálnak 16-25-28 éves koruk közt: pasizik. Neki ez talán kimaradt az életéből, és most, amikor érett nőként még vonzóbb lehet, mint amikor elvetted, akár a családi élet, sőt, a kisfia rovására is élvezni akarja a kalandozást.

63. 867f9adc74 (válaszként erre: 62. - Angyal63)
2009. jan. 4. 10:38
Így van!!
62. angyal63 (válaszként erre: 57. - Cateye)
2009. jan. 4. 10:36
Elviselhetetlen féltékenység????? Szerintem inkább az asszonyka igen kikapós :((((( Szegényke jó dolgában mindenkivel összefekszik, de ez ugye a férj hibája (????). A férj helyében 2 lábbal rúgtam volna ki már jó idővel ezelőtt. Ha bizonyítani tudja, hogy milyen léha életet él az anya, akkor a gyereket az apának ítélhetik. Szurkolok neki!!!
61. 867f9adc74 (válaszként erre: 56. - Syria)
2009. jan. 4. 10:36

Igen, igazad van, és ha tudsz olvasni a a sorok között, akkor rájössz, hogy én sem ezt az utat találom járhatónak. De egy ilyen "ember" megérdemelné akkor is!


És az előző hozzászólóval sem értek egyet.

Mert nem hiszem hogy lenne kedvem egy olyan nőt ajándékokkal elhalmozni,kényeztetni, aki rövidke házasságunk alatt másodjára csal meg, ráadásul elhanyagolja, "bántja" a közös gyerekünket, akit a legjobban szeretek a világon.

2009. jan. 4. 10:36

Helló!


Maholnap 22 éves anyuka vagyok.Próbálom egy kicsit a fiatalon szült korán házasodott nő,bár 18 évesen én is inkább lány voltam,oldalát felvázolni.

Sok 18 éves komoly kapcsolattal,idősebb pasival rendelkező lány gondolja úgy,h érett az anyaságra.A családunkban is van ilyen.Csak amikor szembesülnie kell azzal,h az a gyerek sír,nyűgös,foglalkozni kell vele.Mindemellett a férje dolgozik,és ő bezárva érzi magát a lakás börtönébe.Úgy várja,hogy elkezdődjön a bölcsi,és végre mehessen otthonról,mint a megváltót.

A gyerekkel együtt akkora felelősség szakadt a nyakába,ami nála sokkal felkészültebb anyákat is megvisel.Hirtelen kinyílik előtte a szabadság kapuja,és úgy érzi,hogy,amit elfelejtett vagy nem volt alkalma megtenni a gyerek születése előtt,annak mind most jött el az ideje.Hiszen a 18-20 évesen van egy nagy buli korszak,minden embernél.Ő most ezt a korszakot szeretné átélni,hiszen úgy érzi,h ő mennyi mindenről lemaradt.


Nézzük,h mik lehetnek a megoldások:

Először is beszélj vele,és próbálj az értelmére hatni.Az egy dolog,h megcsalt(én mondjuk ennél a pillanatnál adnám be a válópert,hiába a gyerek),de ott a gyerek.Ha nem tudsz az értelmére hatni,akkor jöhetnek a drasztikusabb dolgok,mint például az ügyvéd.Mondj el neki mindent.Igenis nem egy elvált párt ismerek,ahol az apának ítélték a gyereket,mert tudta bizonyítani az igazát.De nem lesz egyszerű.

Viszont,amire oda kell figyelni, bármelyikőtökhöz is kerül a gyerek,hogy egyikőtök se nevelje a másik ellen,mert abból csak a gyerek jön ki szarul.(Elvált szülők gyermekeként tudom,h mekkora sérüléseket tud okozni az ilyen nevelés.)

59. borbelya (válaszként erre: 55. - R.Gábor83)
2009. jan. 4. 10:35

Hát a szívem szorul össze, és kérlek ne ertsd félre amit most írok, de egyáltalán nem benneteket sajnállak, hanem a kisfiút.

Menj el vele pszichológushoz, mert az is bizonyíték lenne!

És ne add fel, mert a mai világ már nem teljes mellszélességgel az anyák mellett áll, aminek én őszintén örülök.


Az pedig hogy az ügyvéddel fenyegetőzik nagyon gyenge érv, hisz ki tudja milyen ügyvéd ő igazából.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook