Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feleség a szomszéddal fórum

Feleség a szomszéddal (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
201. mendra (válaszként erre: 41. - F36e266467)
2010. szept. 21. 07:16
Tudod,ha a férjet hallgatom meg akkor az elkeseredést látom ,hogy értelmetlennek tartja,hogy szarba nem veszi a neje.Ha a feleséget hallgatnám meg akkor az lenne a válasza,nem vagyok minden este rendesen megdugva ,nem veszi észre a párom,hogy befestettem és az ujj csillámot a körmömön.Ha mindenki az első komolyabb összezördülésen rendőrségre bíróságra rohangálna egy házasságban,mi lenne itt?Nem véletlen vannak a békítők kitalálva.
200. mendra (válaszként erre: 162. - 88bea36763)
2010. szept. 21. 07:02
Elment a dokihoz és igen .Beszakadt a dobhártyája .Erröl kapta a leletet és irány a rendőrség.Egyébként a fülész azt mondta ,ha 3 héten belül nem forr össze illetve nem képződik egy ujj hártya akkor 20perces műtéttel pótolnak egyet.
199. 40163fd81d (válaszként erre: 167. - 5e84ac48c0)
2010. szept. 21. 07:01

Vajon miért kell ok ,egy kis sminkhez a mai világban?:)

Nem lehet csak úgy csinosnak lenni?

198. 40163fd81d (válaszként erre: 168. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 21. 07:00
Neem,Én egyenest ide jönnék,és te lennél az első akinek elpanaszolnám a dolgaimat!:))))
197. mendra (válaszként erre: 55. - F36e266467)
2010. szept. 21. 06:53
5 év? Na ne viccelj.Nagyon méred:) De jogilag ott tart a dolog,hogy a feljelentés után a férj is járt a rendőrségen ,kihallgatták elmondta mi történt és miért tette.Halkan de megsúgom "(az előadó is férfi a személyes véleménye a megérdemelte szó volt.)Az,hogy egy munkásember uram bocsáss nem tud kis pofont adni az meg megbocsátható.)De megy az ügy a bíróságra.Állítólag manapság nem nagyon foglalkoznak az ilyen családi problémával mind addig míg nem egy gyerek a sértett.Úgy vannak vele felnőtt emberek családon belül is meg kell tudni beszélni,oldani a problémákat.
196. mendra (válaszként erre: 49. - Zizisicc)
2010. szept. 21. 06:37
Igen .A férjet ismerem csak és csak az ö szemszögéböl adom elő amit én is tudok.Az biztos,hogy a boltba többen is ismerik mindenki jogosnak tartja a pofont.Megjegyzem ezt az embert nem nagyon látni rendesen felöltözve mindig munkásruhában jár.A feleség viszont a méteres körmeitől egy liter tejet nem tud megfogni.
195. mendra (válaszként erre: 86. - Orsi86)
2010. szept. 21. 06:24
Igyvan.A nőnek kell tudnia a legjobban,ha van vagy volt is a szomszéddal valami akkor benyeli a pofont.Ha nem ,akkor meg igenis felháborodhat ,a feltételezésre,de arra akkor sincs mentség ,hogy más lakásába csillog minden ,az övékébe nem.
194. mendra (válaszként erre: 31. - Basset)
2010. szept. 21. 06:18
Nem bebizonyitot tény az ,hogy volt e a szomszéddal valami kapcsolat ,csak a férjnek gyanús,hogy ott egy elvált srác aki épp ráér ,ez már fantázia kérdése.De az ,hogy a nő panaszkodik neki mennyire elvan hanyagolva minden téren ,talán melyik pasi nem használja ki ezt a lehetöséget manapság?Neki vesztenivalója nincs ,elvált már rég.
193. mendra (válaszként erre: 167. - 5e84ac48c0)
2010. szept. 21. 06:08
Igen .Átment hulla fáradt volt ,szaladt a lakás ismételten,megkérdezte kerek perec előbb az asszonytól ,hogy mi van köztük,de a válasz HÁT SEMMI.Segitek neki mert,még benne van a csavar a karjába és nehezen mozog.Egyébként a srác elvált.
192. mendra (válaszként erre: 176. - 5b315db51e)
2010. szept. 21. 06:03
Beleszolhatok?:) Itt nincs ivászat ebben biztos vagyok.
191. mendra
2010. szept. 21. 06:00
Leirom,hogy ne ez legyen a vita tárgya. Ezt az embert (férjet)a hétköznapokbol ismerem.Odajár be vásárolni ahova én ,a párommal voltak valami kocsialkatrész ügyük régebben.Nem járok át hozzájuk nem ismerem a feleségét csak látásból.Vele még két szót nem váltottam.De azt többen észrevették ,hogy ha reggel 7 kor megy friss kifliért a gyereknek akkor is kivan festve mint aki buliba indul.
190. mendra (válaszként erre: 165. - Erikpipi)
2010. szept. 21. 05:52
Tömören a lényegre térve ennyi.:))))))))))))))))))
189. mendra (válaszként erre: 177. - Zizisicc)
2010. szept. 21. 05:49
Amennyire teljessé tudom tenni a képet ,az az ,hogy a nő a szomszéd srácnak sokat panaszkodik.Elvan hanyagolva sex-terén is és este mikor hazamegy az ember fáradtan nincs kedve bókolgatni .A férj szavait idézve unatkozik otthon és jár az agya.Átmegy a szomszédba kávézni és ott takarit.
188. mendra (válaszként erre: 183. - F36e266467)
2010. szept. 21. 05:39
Tulajdonképp nem volt itt kérdés .Elmeséltem egy történenet,ami manapság sajnos egyre többet előfordul,hisz a tv-be is nagyon sokszor hallani ilyen családi vitákról ahol szerelemféltésből bűncselekmény lesz.A tizenéves srác több késszúrással megölte a barátnőjét,mert féltékeny volt,vagy épp kinyirja az ember az egész családot utána meg magát.Ezekben a férjekben valószinü,hogy a fáradtság ,a fásultság a monoton szürke hétköznapokban amikor hazamegy a munkábol ,és csak azt látja,hogy úszik a lakás,és még egy tányér vacsora sem várja,olyan feleslegesnek érzi magát akkor minek küzd minek dolgozik ennyit.Ezzel megalázva érzi magát úgy érzi nem közös a teher és sokkkkkkkkkkkkk.Sokkkkkkkk után jön a blokkkkkkkk.Kész a tragédia.Mindennek van egy ok és okozata.Ha a feleségnek megadatott,hogy egy kényelmes munkája legyen amit otthon eltud végezni ,akkor igenis férjen bele az idejében az is,hogy minimum takarit és megfőz egy tányér meleg kaját.Ugyanis a férj nem egy irodábol tér haza este hanem egy épitkezésböl.Nem volt szabadnapja azt hiszem vagy 3 hónapja.
2010. szept. 20. 23:53

Ebben a kapcsolatban nagyon félre vannak csúszva a dolgok ahogy elnézem.Én egyiket sem hibáztatnám jobban,mert ha több szemszögből nézem,mindegyik hibás és nem is kicsit.

Például a férj,amiért ennyire nem veszi észre hogy gond van a házasságában,hogy a feleség félre megy,míg ő hajt ezerrel a munkában...párkapcsolatra nem koncentrál,a feleség otthon ül,hiányzik a törődés, feltűnően viselkedik(smink...stb...)és félremegy a szomszéddal...erre a férj rátesz egy lapáttal,és jól megveri,ami első hallatra logikusan hangzana...hisz ezerrel dolgozik,és megcsalják...:SS...de kaparjuk meg a felszínt...mit tesz érte,hogy ne legyen szar a kapcsolata a feleségével...nem elég dolgozni,és eltartani...az sajna,nem elég egy párkapcsolathoz...ezek után a verekedést sem érzem jogosnak.Természetesen a nő viselkedése sem jó,mert ha nem megy a kapcsolat,meg kellene beszélni,és felhívni a másik figyelmét a hibákra,hogy tudjanak javítani,vagy legalább az esélyt megadni(már ha a férj nyitott rá,hogy észbe kapjon....sokan odáig nem nyitnak míg nincs egy kezdeti pofon az élettől,és nem tudják mit veszíthetnek....)persze a feleség is a "könnyebb" megoldást választja,nem áll a sarkára...inkább félre megy...

Hát ,én egyiket sem sajnálnám...elvesztek a részletekben....minden okkal történik,nincs véletlen...egyik dolog következett a másikból,ahogy elnézem jól kifőzték!:O)

186. Zizisicc (válaszként erre: 184. - Hte23)
2010. szept. 20. 23:52
Ismét egyetértek.
185. f36e266467 (válaszként erre: 184. - Hte23)
2010. szept. 20. 23:28

Ez tény.


Ha felteszem, hogy a leírás igaz, akkor merül fel bennem a kérdés.


Ha nem igaz, akkor tök mindegy miről beszélünk :O)))

184. hte23 (válaszként erre: 183. - F36e266467)
2010. szept. 20. 23:26

De még azt sem tudjuk, csak találgatás folyik, hogy a feleség tényleg aljas???? vagy csak a férj hazudik, és képzeleg, mert esetleg nem olyan a feleség mint amilyennek szeretné.

Esetleg a feleség nem egy megalázkodó fajta, aki kiszolgálja minden téren kedves férjurát.


Ja ! kétségeim vannak, hogy a férj nem akarja-e véletlenül azt hogy a feleség otthon legyen. Meg ne kivánja más, vagy nehogy már önálló lehessen.

És igy legalább elmondhatja, ő személy szerint mennyit dolgozik, hogy eltartsa a családját és nem köszönik meg neki, nem hajbókolnak.


Nagyon sok az ilyen férfi is.

2010. szept. 20. 23:16

Most igaziból mi a kérdés?


Az alap kérdés az volt, hogy jogos-e, hogy a nő feljelentette.


Az jogos.


A pasi most mit csinál? Elhagyta már a nőt, vagy most mi van?


Szerintem ez a lényeg, hogy mit kezd egy ilyen nővel.


Ahogyan reagált eddig, szerintem tovább szerencsétlenkedik ebben a kapcsolatban és a barátnő vállán sírja ki a tehetetlenségének a kifogásait és a feleség aljasságait.


:O)

182. 88bea36763 (válaszként erre: 174. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 20. 23:10

Ne menjünk bele személyeskedésbe. Volt szerencsém 1-2 érdekes élethelyzethez. Persze nincs gyerekem, de attól még nekem sem habostorta volt mindig minden, van fogalmam a felelőségről, de ezt hagyjuk, mert semmi köze ehhez.


Én azt pontosan tudom, hogy az a barátom, akivel mostanság a legtöbb időt töltöm, az férfi. De a korábbi barátaim is azok voltak, és eztán sem lesz máshogy. Egyszerűen nekem magas, hogy miért hiszik egyesek, hogy "akkor úgyis ..nak".

181. Skar (válaszként erre: 173. - F36e266467)
2010. szept. 20. 23:08

Nemhogy nem biztos, egyenesen valószínű, hogy nem volt. De az sem biztos, hogy ha nem volt, az a szándék hiányán múlott, mindenesetre elment a topik ebbe a irányba.


Én nem is törvénykezésről beszélek (fórumozunk, nem esküdtszék tagjai vagyunk), de ha már itt tartunk, egyértelmű bizonyíthatóság esetén éppúgy lehetne büntetendő is, mint a családon belüli erőszak - mindaddig, természetesen, amíg minden további nélkül lehetőség van válásra.


Mondjuk mindkét majomszabásút el kellene öt évre tiltani az újraházasodástól. :)

180. erikpipi (válaszként erre: 172. - 40163fd81d)
2010. szept. 20. 23:07
Na, e legalább érted miről beszéltem:D Végre egy értelmes ember:D:D:D
179. 88bea36763 (válaszként erre: 165. - Erikpipi)
2010. szept. 20. 23:01

Na, mondjuk a bő lé sem tudom hol volt leírva, de mindegy...


Értem, Te valami tip-top tuti sznob körben mozogsz, én meg "proli" vagyok, meg valami elszánt modern pipi, aki dolgozni is akar, és nem tűri el, hogy egy despotikus férfi mindent megszabjon neki. Az átlag magyar értelmiségi szüleim egy csomó kínai cuccot húztak rám, meg amiket anyám varrt. A férjem is örül, ha épp nem kell szereltetni az autót. Az ilyen suttyó körökben nem az unalom nyírja ki a háziasszonyokat.

178. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 175. - 40163fd81d)
2010. szept. 20. 22:56
Ki eszélt itt a te feleségeskedésedről?:DDDDD
177. Zizisicc (válaszként erre: 167. - 5e84ac48c0)
2010. szept. 20. 22:55

Ez még bármit jelenthet.


Amúgy meg azt értsétek már meg, hogy mivel csak a férj és a fórumindító szemszögéből ismerjük az esetet, nem teljes a kép. Ha mondjuk a feleség írt volna be ide, és ő meséli el a történteket, akkor lehet, hogy mindenki neki adna igazat.


Szóval én csak azt mondom, hogy mielőtt bárkiről ítélkezik vki - egyáltalán nem is kéne ítélkezni, de ha már megteszi - akkor hallgattassék meg már a másik fél is.

2010. szept. 20. 22:55

Bocsi beleszolhatok??;-))

Nekem volt egy ismeros hazaspar akinel a helyzet a kovetkezo volt:asszony otthon mos foz takarit ember dolgozik..2 gyerek..Mindenki azt hitte hogy huha a mintacsalad...DE azt nem tudta senki hogy a pasi estenkent hullara issza magat meg melo utan egybol kocsmaba megy a sorocskeert az asszonyka meg szeretot tart mert mar nem birja ezt a mintahazassagot..Valas lett a vege de nagyon csunya..Pofonok ott is csattantak meg egyebek es MINDENKI az asszonyt hibaztatta mert "mekkora kurva"...Na de azt ugy nem latta senki mikor az ember maga ala vizelt ugy berugott..Csak azert irtam itt le ezt mert minden eremnek 2 oldala van..Egyebkent meg Isten tudja mi is az igazi story..

175. 40163fd81d (válaszként erre: 168. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 20. 22:55

...miről beszélsz?:))

Én hűséges és odaadó feleség vagyok.

....aki mást mondana,az most szóljon vagy hallgasson örökre!:))

174. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 171. - 88bea36763)
2010. szept. 20. 22:54
Nem lenne megalázó... dehogy nem. Azért mondod ezt, mert nem voltál családfentartó, és azt a felelőséget sose vitted a válladon. Mert ha lettél volna, akkor pontosan tudnád miről beszélek..
173. f36e266467 (válaszként erre: 170. - Skar)
2010. szept. 20. 22:54

Hát itt még az sem biztos, hogy volt megcsalás.


Amúgy a testi erőszak ellenőrizhető, a lelki nem.


A törvénykezésbe nem vinném be a megcsalást.


Ez a kettőjük ügye. A pofozkodás, önbíráskodás nem.

172. 40163fd81d (válaszként erre: 165. - Erikpipi)
2010. szept. 20. 22:52

Pipi!

Ha ezt bevállalja egy nő,akkor vagy nagyon szereti a férjét,vagy egyáltalán nem.

Szerintem nincs közép út.

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook