Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feladtam az életet. Hiába küzdök, próbálkozok soha nem... fórum

Feladtam az életet. Hiába küzdök, próbálkozok soha nem... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
42. krisztikrisz (válaszként erre: 39. - Tien)
2023. máj. 26. 21:28

Nekem dobálózás nélkül is volt ilyen.

Az ember sok mindent mondd, meg gondol, amíg nem tiszta a tudata.

Főleg ha a legkisebb problémát is hatalmasnak látja.

41. krisztikrisz (válaszként erre: 39. - Tien)
2023. máj. 26. 21:27

"Saját példámból:nagyon könnyen dobálóztam én is régebben,hogy a f@sznak élek még ,de mikor majdnem meghaltam foggal körömmel ragaszkodtam a tyúkszaros életemhez."


Erről beszélek én is!

40. libikóka (válaszként erre: 39. - Tien)
2023. máj. 26. 20:59

Talán igazad van,,elhamarkodottan írtam.

Pedig általában meggondolom.

Nem ítélem én sem.

Mégis kicsit "hiszek" a kimondott szó erejében. Jobb ha nem kíván magának még testi szenvedést is.

39. tien (válaszként erre: 38. - Libikóka)
2023. máj. 26. 07:36

Saját példámból:nagyon könnyen dobálóztam én is régebben,hogy a f@sznak élek még ,de mikor majdnem meghaltam foggal körömmel ragaszkodtam a tyúkszaros életemhez.


Egy dolog amit kívánok ,csak az ép eszem maradjon meg.

A klinikai depresszió egy mocskos dolog , inkább a testi fájdalom mint a teljes lelki összeomlás.


Én a FI nem ítélem el ,mert van az a fájdalom,mikor inkább befejezné.

Nem tudhatjuk , milyen lelki kínokat él át ,és ez egy megváltozott állapot ,mikor az ész érvek sz@rt sem érnek.

38. libikóka (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 17:06

Akármennyire is rossz neked,,azt hiszem nem láttál még elég kínt.

Különben ezt nem írtad volna le.Még akkor sem ha a legnagyobb sz.rban vagy.

2023. máj. 25. 16:34
Kedves FI! Ne add fel! Én is voltam már olyan nagybeteg hoghy az orvosok is kezdtek lemondani rólam.Mégis itt vagyok,igaz többféle betegséggel amik csak szinten tarthatók és életzem végéig gyógyszereket kell szednem de éldegélek ha néha elkeseredetten,szédelegve rossz közérzettel is... Esetleg egy rendes társ hiányzik az életedből? Mert hála Istennek én megtaláltam 23 évvel ezelőtt,nélküle nem tudom hol lennék mi len ne velem...
36. PöttyösPanka (válaszként erre: 35. - Piroska52)
2023. máj. 25. 15:17
Értem. Igazad van. Jó lenne, ha találna magának valami kapaszkodót.
35. Piroska52 (válaszként erre: 34. - PöttyösPanka)
2023. máj. 25. 15:12

Eszemben sincs haragudni rá, hiszen mindenki maga érzi a saját baját, nyügjét, kínját.

Csak azt szerettem volna ezzel mondani, hogy nem kell siettetni a dolgot.

Eljön az majd magától is.

Találjon inkább valamit, ami jobb irányba tereli a gondolatait.

Ha fiatal azért, ha nem annyira, akkor meg azért.

34. PöttyösPanka (válaszként erre: 33. - Piroska52)
2023. máj. 25. 14:42

Részvétem a férjed miatt. A veszteség mindig fájdalmas.

Azt azért halkan megjegyzem, az, hogy a FI él-e vagy hal, vagy kívánja a halált, semmilyen befolyással nincs a férjed korai halálára. Sőt, az sem, ha haragszol a FI-re.

33. Piroska52 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 14:33

Nálam most kicsit kicsaptad a biztosítékot.

Nem tudom hogy hány éves vagy.

De mindegy is, az életben semmi nem biztos, csak az hogy egyszer meghalunk.

Mi a fenének kell utána àcsingózni, úgyis eljön.

7 hónapja temettem el a férjemet, még biztosan élt volna szívesen, hiszen 68 éves volt.

A 8-ik unokát vártuk.

Előtte nap még àlmomban nem jutott volna az eszembe, hogy másnap örökre elmegy.

Nyisd ki a szemed ne siess, igaz hogy nem normàlis ez a világ, de azért nem kéne siettetni azt, ami egyszer úgyis eljön.

32. Amaunet (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 13:22

Könnyen beszélsz, mert nem történhet meg.

Tudom, mindenkinek a saját baja a legnagyobb, de abban is biztos vagyok, hogy eltúlzod.

31. globus (válaszként erre: 28. - Krisztikrisz)
2023. máj. 25. 07:13
Egy férfi ismerősömnek huszonéves korában öngyilkossági kísérlete volt, kimosták a gyomrát. Ma kétgyerekes boldog családapa. Érdekes.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Krisztikrisz)
2023. máj. 25. 07:09
Szívesen cserélnék bármelyikkel elhiheted... Ha tehetném az ősszes betegről átvenném a betegséget és megpusztulhatnék legalább
29. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 19:40
Mások meg azon vannak, hogy talpra álljanak egy betegségből, mint a Gálvölgyi János. Lang Györgyinek nem sikerült. De nem kell ahhoz híresnek lenni, hogy valakivel ilyesmi történjen. Érdemes meglátogatni egy balesetit, vannak ott szép számmal élet és halál között.
28. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 19:35
Nem voltál még igazán életveszélyben. Ha a jönne egy betegség és az életed múlna rajta, lehet hogy meggondolnád. Észrevennéd hogy az életed önmagában kincs.
27. andilaci (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2023. máj. 24. 18:38
🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️
26. Amaunet (válaszként erre: 17. - Regin_a)
2023. máj. 24. 18:13

Nem volt szándékomban vigasztalni a kiírót és nem szokásom a mások által olyan nagyra tartott Coelhot és Müllert idézgetni.


Talán a kiíróhoz kéne hozzászólnod és nem mások bejegyzéseit véleményét bírálgatni.

25. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 16:37

Mivel a halált nem lehet elkerülni, elfutni előle, kicselezni, így akár amíg itt vagy és ha már úgyis annál a pontnál tartasz, hogy eleged van,akkor akár stratégiát is válthatnál. Sokszor a dolgok azért nem sikerülnek, mert az ember nagyon próbálja, nagyon akarja és ezzel ellentétes hatást ér el. Szóval ma döntsd el, hogy nem próbálkozol tovább. Tedd azt, hogy nem teszel semmit, csak nyitottan várakozz, hogy mit hoz az élet és ha olyan, ami tetszene, akkor ragadd meg.


Mivel úgyis anonim vagy, azért írhatnál 1-2 példát, hogy mit akartál, mit tettél és mivel lett rosszabb.

24. pteri (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 15:33
Kedves FI. Én ebből a bejegyzésedből ezt làtom. Okos vagy, kertes hàzad van, nem romlott el a fűnyíród, tovàbbtanultàl 8.utàn és életcéljaid vannak. Ez mind remek dolog. Erre koncentràlj inkàbb!
23. pteri (válaszként erre: 19. - Solar-Tochter)
2023. máj. 24. 15:25

Ezen őszintén jót mosolyogtam, hiszen én is kaptam pofonokat és még csúnya is vagyok.


És sose adtam fel, mert körbenézek és làtok sokkal szerencsétlenebb és csúnyàbb embereket. És megesik a szívem rajtuk és elszégyellem magam, hogy én sajnàlom magam?

2023. máj. 24. 15:22
Kitartás! Az élet nehéz, de meg lehet találni azt, amiért megérni tovább küzdeni.
21. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - Regin_a)
2023. máj. 24. 15:21
Egyetértek Veled. Köszönöm, hogy nem nekem kellett leírni!
20. tien (válaszként erre: 17. - Regin_a)
2023. máj. 24. 15:18
Bőszen bólogat!👍
19. Solar-Tochter (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 15:12
Nekem is voltak ilyen gondolataim, érzéseim régebben és akkor eszembe jutott, hogy még csúnya is vagyok.
18. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 14:00
Nem lehet, hogy azért van, mert csak a rossz dolgokra koncentrálsz? Ha egészséges vagy (úgy értem nincs halálos betegséged) akkor elképzelni nem tudom mitől érzed így magad. Egyáltalán miért küzdesz? Miért nem kis célokat tűzöl ki magad elé? Olyan nincs, hogy valakit csak kudarc érjen, max. olyan van, hogy valaki csak a kudarcait tartja számon.
17. Regin_a (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2023. máj. 24. 12:35

Ha te fel akarod adni, mert nem vagy képes a problémáidat megoldani, akkor nem vagy normális. Fordulj orvoshoz!"


Igen vígasztaló mondatok! Nem akarnál valami Coelho vagy Müller idézetet is idetenni okosságból?

Akkor "megyek a falnak" amikor arra hivatkoznak, hogydehát a másiknak milyen sz@r. Kit érdekel, mindenkinek a saját baja a legnagyobb.


Orvos esetében, gondolom, pszichológust értettél. Tudod mi módon és mennyi idő alatt jutsz pszicho-hoz? Vagy lehetetlen, vagy hónapok múlva. A fizetőst felejtsük most el

16. semleges (válaszként erre: 2. - Cherry Coke :))
2023. máj. 24. 11:57

Egyetértek!


Kedves FI!


Minden rossznak vége lesz egyszer. Fel a fejjel!

15. kelep3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 11:46
Amíg élsz bármi jó történhet. Ha meghalsz, minden így marad örökre.
14. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 10:23

Amikor elborítanak a dolgok,,nem látsz reálisan.

Igaz könnyű a partszélről beszélni.


Mégis ülj le magaddal ,papír toll..írd le mi van ,,mi az amiben tudsz egyedül változtatni ,,mi az amihez segítség kellene,,ha van kitől,,és mi az amit el Kell engedni .Gyomláld ki a fejed is .

Ha csak 1 ember is van aki fontos,,ne add fel.De te magad is fontos vagy🙂

13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 10:13

Hidd el, van ettől még rosszabb. Vannak, akiknek sz.gépük, telefonjuk, internetük sincs és még nyomorultabbul élnek. Mégsem adják fel az életüket.

Ahhoz, hogy az ember maga ellen forduljon el kell vessze az eszét. Az élet élni akar.

Ha te fel akarod adni, mert nem vagy képes a problémáidat megoldani, akkor nem vagy normális. Fordulj orvoshoz!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook