Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feladtam az életet. Hiába küzdök, próbálkozok soha nem... fórum

Feladtam az életet. Hiába küzdök, próbálkozok soha nem... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
12. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 09:08
Pedig igaza van abban az értelemben, hogy kicsit kikapcsol. Mozdulj ki bárhová, menj el hazulról. Hagyj otthon minden kütyüt, nyitott szemmel csodáld, hogy a természet soha nem adja fel.
11. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 09:05

És ha a sok rossz után jön valami jó? Tudod egyszer fent, egyszer lent. Ilyen az élet mindenki számára.

Soha ne feledd: Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is. /Bertolt Brecht/

Harcolj és élj, de soha ne add fel!

10. Józsibirka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 09:04

Na , mesélj nyugodtan, mitörtént mostanság, úgyis névtelenvagyol, nemtudjuk kivagy,,

legaláb egy FI' szól is a kiirt vallomásahoz ..

9. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 09:00
A 2. mondatod igaz rám is, pedig próbálkozok és küzdök keményen. Sokunknak ezt osztották. Én még kitartok, még várom, hogy jobb legyen. Ennyi kaki után kell vmi kompenzáció az Univerzumtól! Mondjuk nekem az is jutalom, ha reggel jó helyen találok parkolót a melóhelynél?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Józsibirka)
2023. máj. 24. 08:48
Itthon is megcsinálom nem kell ezen aggódnod. Örülök ha csak annyi jött le, hogy biztos egy buta 8 altalános panel lakó gazdag vagyok életcélok nélkül, de nem is érdekel bárcsak az lennék és neked lenne igazad.
2023. máj. 24. 08:45
Gyere segits kapálni, fűfetvágni, az kikapcsol,,,
6. csemár (válaszként erre: 2. - Cherry Coke :))
2023. máj. 24. 08:44

Mondhatod ezt egy olyannak, aki elszánta magát, lepereg!

A napokban mondta nekem egy elkeseredett asszony (a múlt héten temette el a férjét), hogy "az okos ember akkor hal meg, amikor akar". Nos, a FI is ilyen "okos" embernek érzi magát a jelek szerint.

Szomorú dolgok ezek!

2023. máj. 24. 08:44
Vagyis hasonlóképpen!
2023. máj. 24. 08:43
Énis vagyok így sokkszor,, de asztánn nem!
3. Myra
2023. máj. 24. 08:41
Soha ne add fel!
2023. máj. 24. 06:43

Nem küzdeni meg próbálkozni kell hanem ÉLNI.

Ne dönts.Emelkedj!Tanulj meg szárnyalni a kegyelem szárnyán.A halál az egyetlen ami biztos,nem kell kérni meg siettetni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook