Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Fel nem tett kérdések"! fórum

"Fel nem tett kérdések"! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
21. a56fa55821 (válaszként erre: 13. - White-Angel)
2011. aug. 8. 10:15

Az elmondottak alapján én is erre gondolok. Jól jött a nehéz pillanataiban, hogy valaki mellette állt.


De ha szerelemmel szerette volna, akkor a vállán való kisírásnál tovább is jutottak volna.

20. White-Angel (válaszként erre: 18. - F263e5104b)
2011. aug. 8. 10:14

A válasz túl egyszerű. Amikor elmesélte, még nem voltam Belé szerelmes, elmesélte, én meg betettem egy "fiókba" a történetet.

Most már szeretem, tudom mit veszíthetek, és ezért foglalkoztatnak ezek a kérdések:)

19. a56fa55821 (válaszként erre: 17. - White-Angel)
2011. aug. 8. 10:14
Ha két év alatt egy csókot nem tudott kicsikarni tőle, akkor -elnézést a kifejezésért- bolond lenne ha ez után a nő után vágyakozna.
18. f263e5104b (válaszként erre: 13. - White-Angel)
2011. aug. 8. 10:12
És ekkor miért nem tisztázted le vele mikor neked elmonta? nem tudom mikor tette ezt meg de szerintem ,már most elkéstél! könyenn el is vesztheted,ha most hozakodsz elő ilyen kérdésekkel!
17. White-Angel (válaszként erre: 15. - Tinda84)
2011. aug. 8. 10:12

Talán azért foglalkoztat a téma ennyire, mert az én életemben is volt egy férfi, aki fülig szerelmes volt belém. Voltak kapcsolatai, próbált elfelejteni, de tudtam, hogy csak egy szavamba került volna, és velem van. Négy év kellett Neki, mire már nem rám koncentrált.


Igen, attól félek, hogy a párom is így van ezzel a nőcivel:)

16. a56fa55821 (válaszként erre: 7. - White-Angel)
2011. aug. 8. 10:10

Az előző válaszban megírtam már erről a dologról a véleményem.

Van egy bizonyos idő amíg próbálkozom, aztán, ha az alatt az idő alatt semmit sem tudok elérni annál a bizonyos nőnél akkor feladom és tovább nem forszírozom a dolgot.


Én ezekre a nőkre egy kellemes emlékként tekintek vissza és ha találkozunk még az is lehet, hogy adunk egy egy puszit egymásnakl , de többet a baráti viszonyon kívül nem szeretnék tőle.

15. Tinda84 (válaszként erre: 7. - White-Angel)
2011. aug. 8. 10:08

A talákozásokra szerintem ne kérdezz rá!!

A férfiak hajlamosak ezt támadásnak venni!

Biztos foglalkoztatja, de csak ezért, mert nem kapta meg!Biztos neked is volt ilyen férfi az életedben akit nagyon szerettél volna de nem kaptál meg.

Szerintem nincs félnivalód!! Már lelépett volna ha a másik kellene neki!

14. 9536810fa1 (válaszként erre: 7. - White-Angel)
2011. aug. 8. 10:08

... hááát ilyeneket ne kérdezz tőle szerintem... bár nem néztem hány éves vagy, 17 évesen még kb. elmennek ezek a kérdések...


Te érdekled és kész... baccus, az összes pasi érdekelne még, akibe valaha szerelmes voltam... hááááát főállásban gondolkodhatnék rajtuk. :DDD

2011. aug. 8. 10:07

És igazából az zavar, hogy nem úgy látja ezt a nőt, ahogy kellene.

Amikor ez az egymás kerülgetése ment, pont válófélben volt a nő, szerintem a párom jól jött neki, tudott a vállán sírni, nőnek is érezte magát stb. stb.

Amikor én ez elmondtam, megkaptam, hogy rosszul látom, mert a nő azt mondta Neki, hogy: "szeretlek".

Erre nem tudtam mit mondani, ill. inkább nem akartam..

Szeretni sokféleképpen tudunk, mindenkit másképp.

Ha akarta volna a páromat, akkor Vele van, és nem egy másik férfival él együtt..

Szerintem...

12. f263e5104b (válaszként erre: 7. - White-Angel)
2011. aug. 8. 10:06
Az én meg látásom szerint NEM ezzel kellene foglalkoznod!,hanem azzal hogyan tudnád elfelejtetni vele?hogy még gondolni se gondoljon rá! csak veled foglalkozzon! én ezt tenném!
11. d2299ac778 (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. aug. 8. 10:06
Tisztázd le vele...ezt beszéljétek meg mindenképp...
10. a56fa55821 (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. aug. 8. 10:04

Ha ezzel megnyugszol akkor tedd fel Neki ezeket a kérdéseket.

Ugyanakkor van egy olyan érzésem azzal, hogy a párod elmondta számodra ezt a dolgot igazából amíg a szóban forgó a kolléganőjével együtt fog dolgozni nem fogsz megnyugodni.


Szóval tedd fel Neki a kérdéseidet, aztán amit mondd azt fogadd el.


Nehogy a túlzott féltékenység menjen a kapcsolatotok rovására.


Egyébként férfi szemmel nézve a dolgokat az a véleményem lehet, hogy még most is érez valamit a párod az iránt a nő iránt, viszont ha két év alatt egy csók sem volt köztük annak valami oka van.

Szóval én nem hiszem, hogy a biztosat a bizonytalanért elcserélné.

2011. aug. 8. 10:04
Szerintem nem kell félned választól:)
2011. aug. 8. 10:04
nem rég én is jártam ilyen cipőben! és bizony ha nem hagyom abba nekem is rá ment volna a kapcsim!még jó hogy előre szólt és figyelmeztetett! nincs rá okom!!:)
2011. aug. 8. 10:03

.. de olyan agyament kérdéseim vannak:)


Foglalkoztat, hogy pl. barátilag szoktak-e talizni?

..hogy érdekli-e még az a csajszi, vagy pl., ha lenne rá lehetősége "összejönne-e" vele?


Nem tudom, hogy a férfiaknál ez, hogy mőködik.:)

Ha egy férfi reménytelenül szereles egy nőbe, akkor évek múlva is érdelki, (titkon) vagy kiábrándul, és az életben nem néz rá "úgy"?

6. Tinda84 (válaszként erre: 5. - F263e5104b)
2011. aug. 8. 10:00
Az őszinteség nagyon fontos! Osztom a véleményed! El is titkolhatta volna...a többségnek van szerintem egy "le nem zárt szerelem" az életében...bár tudja, hogy soha semmi nem valósulna meg és nem is tenne érte az ember
5. f263e5104b (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. aug. 8. 09:58
Szia nem lehet könyű a helyzeted de ha tudod.érzed,hogy szeret szerintem ne foglalkozz vele! csak azért monta,hogy ne legyen előtted titka! őszinténn elmondta.A film pedig csak film!!ott minden megtörténhet!
4. Betie01 (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. aug. 8. 09:57

Hidd el, hogy ha nem veled szeretne lenni akkor nem veled lenne.. Ez 8 hónap szerintem bizonyítja azt, hogy hogyan döntött a párod:)

Én is féltékenykedős vagyok..bár jól leplezem:)

A lényeg,hogy szerintem ne hagyd hogy a féltékenység rá menjen a kapcsolatra....nekem ment már így tönkre kapcsolatom sajnos : /

3. Tinda84 (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. aug. 8. 09:57

Szia!

Tapasztalatból tudom, hogy amíg valamilyen úton-módon nem teszed fel a kérdésedet ez fog mardosni és meg fogja keseríteni az együtt töltött szép időket is!!

Ha igazán szeret akkor nem fog patáliát csapni belőle! Mondd el neki, hogy ezek számodra nagyon fontos dolgok, meg kell értenie a félelmeidet.

A leírtakból azt szűröm le hogy nagyon szeret téged, de neked nem jó ha ilyen kétségek gyötörnek!

Én átéltem ezt és tönkre is ment a kapcsolatunk!!

2011. aug. 8. 09:55

nem baromság, amit meg akarsz kérdezni, azt meg kell :D de a pasik falra másznak az ilyentől, számonkérésnek érzik :)))

ha ilyenem van én úgy kezdem:

-kérdezhetek valamit?

és akkor ha azt mondja nem, akkor nem :D ha meg igent mond akkor igenis megkérdezem :D és ha nem-et mond, ne duzzogj mert akkor tuti azt hiszi hogy bszgatni akartad :D

2011. aug. 8. 09:51

Kicsit összetett a dolog, de próbálom röviden leírni az egész történetet.

Van egy Férfi az életemben immár 8 hónapja. Nem indult nagy szerelemnek, de ma már elmondhatom, hogy fülig szerelmes vagyok Belé, és azt hiszem, hogy kölcsönös a dolog. Életemben még soha senki nem figyelt így rám, soha nem óvott, féltett még ennyire senki. Szó szerint 'Királylány' vagyok mellette:)

Ezzel együtt olyan történt velem, mint még soha: féltékeny lettem.

Mikor megismerkedtünk nem értettem, hogy miért olyan 'óvatos', ezért elmesélt valamit, hogy megértsem.

Volt egy nő az életében, -munkatársnője- akibe fülig szerelmes lett. Állítólag olyan nő, hogy minden férfi álma, vágya.. És igen, ez a nő észrevette Őt! Két évig kerülgették egymást, de végül nem lett semmi. (még egy csók sem volt)

Azt hiszem, hogy a párom akkor olyan eszeveszetten, bolondul szerelmes férfi volt.

Azt mondja, már nem érdekli, de megmaradtak egymásnak, fontosnak.. (:S)


Néha úgy érzem, hogy bármennyire is szeret, engem soha nem fog úgy szeretni, mint azt a nőt. Soha! És, ha ebbe belegondolok fáj. Nem kicsit, nagyon!


Valamelyik nap néztünk egy filmet, -Ő már látta- és meélte, hogy a főszereplő csaj, meg a főszereplő srác, mindig is kerülgették egymást, a csajnak voltak barátai, a srácnak voltak barátnői, végül összejöttek..

Nekem meg ott volt a nyelvem hegyén, hogy: "Még most is abban bízol, hogy ....-al Te is így leszel?" ..de végül nem szóltam semmit!


Annyi kérdésem lenne, ezzel a nővel kapcsolatban, de nem merem feltenni őket, mert nem tudom, hogy mitől félek jobban, feltenni a kérdéseket, vagy az esetleges válaszoktól..?


Vagy ezek a fel nem tett kérdések badarságok, csak az én féltékeny agyam szüleményei, és nincs is okom féltékenykedésre, hiszen velem van, engem ölel, engem kényeztet, engem szeret?

Csak a féltékenység mehetett az agyamra?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook