Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti felhívnátok az exeteket, ha nőgyógyásztól feltett kérdésekre ő pontosabban tudna válaszolni? Vagy kockáztassam az egészségem? fórum

Ti felhívnátok az exeteket, ha nőgyógyásztól feltett kérdésekre ő pontosabban tudna válaszolni? Vagy kockáztassam az egészségem? (beszélgetős fórum)


24. tuskoledi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 23. 19:00

Szia!

Nem feltételezem, hogy az exed emlékezne arra, hogy 2 hónapja volt-e az ujján / szájában seb...

2019. dec. 23. 00:50
Köszönöm minden egyes válaszadónak a véleményét és hozzászólását, hogy időt szántatok a kérdésem végigolvasására. :)
2019. dec. 23. 00:49
Ne haragudj, elolvastam a válaszod, és véltem benne felfedezni igazságot (magamat szeretném megnyugtatni). Elég paranoiás alkat vagyok alapból, meg egyéb tényezők is hozzájárultak ahhoz, hogy itt tartok ahol most és úgy cselekszem, ahogy egyesek nem látják helyesen. Mindenesetre köszönöm a válaszod! :)
21. Lávli (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 23. 00:33
5 évre visszamenőleg térképezi fel egy jó doki a hálózatot, nem is tudtad?
2019. dec. 23. 00:33
Voltam laborban és az eredményeimet is megkaptam már. De úgy érzem, már hónapok óta csak egy helyben toporgunk a dokimmal és nem haladunk előre, mintha nem venne komolyan. Ezért szeretném úgymond "kézbe venni a dolgokat", és magamat megnyugtatni azzal, ha a volt barátom esetleg tudna épkézláb válaszokat adni. Tudom, hogy ő se lehet vele tisztában és lehet félrebeszél, de mégis, ha csak egy csöppnyi esély is van, hogy közelebb kerülök a megoldáshoz, már azért is megérte
19. Guruljka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 23. 00:10

El vagy te tévedve.

A "nem telefontéma" abból az időből maradt szólás, amikor még igenis előfordult, hogy egy lehallgató elvtárs is volt a vonalban.


Ma már bármit meg lehet beszélni telefonon. Chatben talán inkább ne, mert azzak vissza lehet élni.

18. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - Bözsi néni)
2019. dec. 22. 23:48
Kábé.
17. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 23:41

Ez jó nagy marhaság. Doki kenetet vesz, elkükdi laborba azt csá.

Nem érdeklődik a faszid redvás ujja, pállott szája felől.


De további jó szórakozást!

16. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 22:40

Szia.

Ha komolyan lehetne venni a fórumodat, akkor a komoly véleményem, hogy senkit nem kell keresni, senkit nem kell hívni. Hiszen a volt pasi személyesen is ugyanazt mondhatja, mint élőben, hogy: "Nem volt fertőzésem, nem volt sebes az ujjam" (ha igaz, ha nem). Arról nem is beszélve, hogy természetes módon támadhat a pasi a tali alkalmával, hogy biztosan megcsaltad, biztosan valaki mástól szedtél össze valami nyavaját.

S akkor mennyivel is vagy előrébb?

A mai orvostudomány nem egy bemondásra fog vizsgálódni. Ha meg van a baj, akkor azt kezeli és nem érdekli feltétlen (HIV fertőzést kivéve), hogy ki az aki valójában megfertőzött.

Ha komoly a probléma, akkor az orvosok megpróbálják korrigálni, gyógyítani.

Talán az van a háttérben, hogy te szeretnéd magad megnyugtatni, de ez a korábban említett dolgok miatt nem lehet.


Ha pedig komolytalanul nézem eme nyitott fórumot, akkor vicces és elgondolkodtató.

Sok sikert!

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 21:19

Én tuti, hogy nem hívogatnám, nem keresném. Új orvos után néznék, aki kitenyésztetné, milyen kórsággal fertőztek meg.

Ha nem emlékszik rá, vagy nem az igazat mondja a barétod, akkor tovább lép a doki, és nem vizsgálódik abban az irányban?

14. tamtamano (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 21:00
Ezért is volt az irónikus történet a telóról.Ezt személyesen kell megbeszélni.Meg aztán inkább te nyird ki, mint az a másik..😂
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Tamtamano)
2019. dec. 22. 20:56
Igen, tényleg ciki, de lehet jó lenne vele ezt kitárgyalni, nem szeretnék meddő lenni.
12. tamtamano (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2019. dec. 22. 20:46
Elképzelem a szitut: Kicseng a teló.…Béla az új asszonnyal épp tv-t néz, látják, hogy Béla exe az.Asszonyka mondja, ha felveszed kinyirlak.Béla mondja, biztos fontos,nem szokott hivni...Ok,vedd fel, de hangositsd ki.Teló kihangosit, és elhangzik a kérdés: Te Béla, mikor együtt voltunk, nem volt véletlenül sebes a nyelved..ohh az az isteni nyelved..vagy az ujjad...jajjj az ujjad... mert valszeg elkaptam valami xart tőled...Béla itt bánta meg, hogy fel akarta venni a telót..
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2019. dec. 22. 20:43
Szerintem ez nem telefon-téma, hanem komoly dolog, jobban szeretem ezeket személyesen kérdezni. Vagy az tolakodó lenne?
10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 20:39

Már ha ő emlékszik ezekre.

Azért ehhez nem kell találkozó, megkérdezheted telefonon is.

9. Guruljka (válaszként erre: 6. - Orsi2017)
2019. dec. 22. 20:38
Miért, ma lenne a találkozó? Nem írt ilyesmit a kérdező.
2019. dec. 22. 20:38
Igazából csak próbáljuk az orvosommal leszűkíteni a tényezőket, ami miatt már fél éve nincsen menstruációm. Illetve fertőzést is vélt felfedezni, ami talán fontos szerepet játszhat a volt némi életemmel. Kiélezett arra, hogy volt-e seb az ujján, amikor kielégített vagy a nyelvén, száján fertőzés. De nem biztos, többet tudna ezekre a kérdésekre válaszolni, mint én. És az orvosom is mondta, ezek nem fontos részletek, de a pontosabb válasz persze előny.
7. tamtamano (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 20:24
Ki nem szarja le, hogy kellemetlen lehet a légkör? Baszpikula, az egészséged a tét, gyanitom elkaptál tőle valami gyedvát...Minimum egy ollóval mennék, és levágnám a micsodáját,azt ledugnám a torkán. De a válaszát azért elöbb megvárnám...
6. Orsi2017 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. dec. 22. 20:23
Szerintem sem de tudod vasárnap fél kilenc van 😂😂
5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 20:23
Írod, két hónapja nem beszéltetek, azért az még nem az a "régóta" távlat.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 20:22
Hát írj neki üzenetet, hogy a segítségére van szükséged, egyébként nem zaklatnád.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. dec. 22. 20:18
Csak mert már régóta nem beszéltünk egymással én meg ilyen kérdésekkel kényszerülöm bombázni. Biztos kellemetlen légkör fog kialakulni.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 20:12
Miért lenne gáz?
2019. dec. 22. 20:10
Sajnálom, ha esetleg nem jó kategóriába írtam, most vagyok először az oldalon és nem igazán tudom mi hogy működik. A lényeg, hogy barátommal két hónapja mentünk szét, én azóta voltam nőgyógyásznál, és olyan kérdéseket kaptam, amire a volt barátom valószínűleg jobban tudna válaszolni (természetesen intim kérdések). Nagyon gáz lenne találkozni vele egy tíz perc erejéig? Végülis az egészségem forog kockán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook