Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezt magyarázza meg nekem valaki! fórum

Ezt magyarázza meg nekem valaki! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. zumbi (válaszként erre: 3. - Vkatka)
2010. jún. 27. 14:02
Sajnos meg is tudok sértődni és elég látványosan, de több is mint sértődés, elkeseredettség van bennem most.Mivel szóvá mertem tenni férjemnek az egészet még ő állt a kert felől, egyszerüen nem értette meg, hogy nekem ebbe milyen szerepem lett volna
2010. jún. 27. 14:00

Nos! A férjed nem haragudhat,hiszen pont az ő szülinapját szervezték meg,igy csak megköszönheti nekik, és szerintem örül is, hiszen ki nem örülne neki?

Viszont nem egyértelmü,hogy neked szóltak-e ,vagy nem voltál beavatva? Ha nem akor én nem mennék el,bár akkor pont a férjed szívja meg,és nem lesz szülinap a szülinap. Lehet,hogy nem kellene megmérgezni azt a napot. Esetleg utólag zsörtölődhetsz,de akkor meg már ugyis leszarja mindenki,hiszen megvolt a nagy meglepi. Szóval te össz ki szarul mindenképp, csak a férjedet ne bátsd mert ő nem tehet erről.

Anyósommal azért elbeszélgetnék.

10. zumbi (válaszként erre: 8. - Homokóra)
2010. jún. 27. 14:00
bocsánat,süteményt egy ünnepre
9. zumbi (válaszként erre: 6. - Homokóra)
2010. jún. 27. 14:00
hidd el én is ha őszinteség volna benne, de sokkal több van mögötte, igaz nem most kezdődött de úgy néz ki még nem is ér véget, kérdés h meddig birom
8. homokóra (válaszként erre: 7. - Zumbi)
2010. jún. 27. 13:59
Milyen tésztát?
7. zumbi (válaszként erre: 4. - Homokóra)
2010. jún. 27. 13:59

sajnos nem, h ők engem kiméljenek? nem

csak egy pl, szülés után három héttel a kedves mama megkért süssek tésztát neki

2010. jún. 27. 13:58
Részemről örülnék, ha anyósomék ezzel lepnének meg minket:)
5. zumbi (válaszként erre: 2. - B2076ec79b)
2010. jún. 27. 13:57
férjem mit szólt? semmit, bejelentette h megyünk
4. homokóra (válaszként erre: 1. - Zumbi)
2010. jún. 27. 13:55
lehet, hogy meg akatak kímálni a készülődéstől..nem?
2010. jún. 27. 13:54

Persze hogy nem helyes. De ha a férjed őket pártolja, akkor semmit nem tehetsz. Én látványosan megsértődnék...

Nálam egy fokkal rosszabb a helyzet mert a sógornőm az esküvőnk szervezésébe pofátlankodott bele. Nem lehet leállítani, azt akarja hogy minden az ő kedve szerint legyen...

2. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Zumbi)
2010. jún. 27. 13:54

Férjed mit szólt?

Vagy nem volt még meg a szülinap?

2010. jún. 27. 13:52

A kedves anyósom és a sogórnőm, aki a férjem ikertestvére a tudtom nélkül megszervezték a férjem szülinapját a saját portájukon, anélkül, hogy eszükbe jutott volna, hogy a kedves fiúknak van már családja és hat éve már vki más szervezi meg neki a szülinapot.Ez csak most jutott eszükbe,mert a kedves sogórnő most ugrott haza külföldről.Itt senki más nem számit, én végképp nem még a fanatikus férjnek sem, csak ők.Azért annyit el vártam volna , hogy meg kérdezzenek ez ügyben, hogy részt vehessenk e nemes szervezésbe.

Most meg csomagolnék és mennék szivem szerint merre látok, mert ezek szerint én nem létezem.

Legyen már vki okosabb, mondjátok meg helyes volt ez igy?

Én már kimerültem...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook