Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez a megcsalás előszobája? fórum

Ez a megcsalás előszobája? (beszélgetős fórum)


1 2 3
25. Mytusz
2013. nov. 21. 14:47

Ne várj sok jóindulatú vagy semleges hozzászólást, itt az emberek imádnak köveket dobálni, ha kell, ha nem.

Ezzel együtt, szerintem jó úton vagy a megcsalás felé. Azt ugyan nem tudom, mi történt köztetek pontosan, de érzelmileg és fizikailag is vonzódsz valakihez, és engedsz ennek az érzelemnek valamilyen fokon.

Hogy mit szeretnél a végére ebből kihozni, azt neked kell tudnod, de a legegyszerűbb az lenne, ha végiggondolnád

a.) elhagyom a párom és összejövök a sráccal

b.) a srácot hajtom el, maradok a párom mellett

c.) megcsalom a páromat a sráccal.


A d verzióban mindenkit elhajtok, de gondolom, ez nem áll :). Több esetet nem tudok elképzelni, de abban biztos vagyok, hogy a hezitálás és a "hagyom történni a dolgokat" (meg nem is) az nem vezet sok jóra.


Sok sikert a jó döntéshez.

2013. nov. 21. 14:46

azért mert 4 év után,ez történt velem,akkor már minek vagyok kapcsolatban?

Nem túlzás ez egy picit?

23. ca728c0145 (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 14:45

Gondold át, mi lenne, ha Te lennél a párod helyében. Megcsalva éreznéd - e magad ilyen esetben? Fájna - e, hogy valami újra vágyna? Ha 2 - 3 napig valaki más járna csak a fejében, miután vele volt? ... és nem Te.

Ha minden válaszra "nem" a válaszod, akkor tök mindegy, hogy mit csinálsz.

2013. nov. 21. 14:38

Milyen helyzetben?

Nő vagy, kapcsolatban.

A helyzet) a párodon kívül nem érdekelsz mást, vagy ha igen, észre se veszed, mert szerelmes vagy

B helyzet) van, aki próbálkozik, de lepattannak rólad, mert nem érdekel

C helyzet) nem pattan le rólad, kifejezetten érdekel - akkor minek vagy kapcsolatban????

Ha érdekelne az elmúlt X év, amit a pároddal töltöttél, érdekelne a párod, akkor azzal törődnél, hogy a nehézségeket megoldd vele. Ha meg ez nem érdekel, akkor már rég ki kellett volna adnod az útját, hogy nyugodtan flörtölhess akár ezzel a pasival, akár másikkal.

Nem olyan nehéz a képlet: ha szeretek valakit, és együtt akarok maradni vele, nem adok esélyt se a megcsalásra, nem lépek be még ennek az előszobájába se - amin te meg már rég túl vagy.

Mit szólnál, ha a párodról derülne ki, hogy egy kolléganőjéhez járogat fel, és azt csinálja vele, amit veled kéne, csak épp nem dugnak? Ha nem zavarna, felesleges a kapcsolat. Ha zavarna, szégyelld magad, és gondolkozz el, mit akarsz egyáltalán.

2013. nov. 21. 14:33

dehogy az várom!

csak ilyen még nem fordult elő velem,és nem vagyok ilyen helyzetekben jártas

20. 7a3a05277b (válaszként erre: 14. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 14:33
Az nem komoly kapcsolat, ahol együtt alszotok másokkal.
19. Perseida (válaszként erre: 17. - Manó2000)
2013. nov. 21. 14:32
Azonkívül rögtön világos lenne a helyzet. Lehet, a pasi le is lépne a szex után, és megszűnne a huzavona játék...
2013. nov. 21. 14:31

Azt várod, hogy a hozzászólások majd zöld utat adnak??

Senki nem tudja, mit érzel, mi jár a fejedben.

Akármit is teszel, legyél korrekt: ha eldöntöd, hogy "kavarsz" a másik pasival, előtte szakíts a mostanival.

Elég baj, hogy a nehézségekre az a megoldás, hogy egy másik pasi karjaiba veted magad - vonakodva, merthátugye lek*váznának, ha nem vonakodnál...

17. manó2000 (válaszként erre: 16. - Perseida)
2013. nov. 21. 14:31
Igazad van, ha bárhol ottalszik és a párja tolerálja, akkor miért ne? :D
2013. nov. 21. 14:30
Ha a helyedben lennék, én biztos nem hagynám ki a pasit.
15. Perseida (válaszként erre: 11. - Megi04)
2013. nov. 21. 14:28
10 pontos hsz:))
2013. nov. 21. 14:28

megi04!

Köszönöm a hozzászólásodat és,hogy őszintén leírod amit gondolsz.

Én egy étterem+szállodában dolgozom,zárás után term. én sem lehetek ott.

Nekem volt már olyan,hogy elmentem valakihez,vagy jött hozzánk,és nem történt semmi.Olyan is történt velem 1x,hogy egy fiú barátommal egy ágyban is aludtunk,mégsem történt semmi.Mert nem éreztünk olyan vágyat egymás iránt,csak így hozta a helyzet.

A párommal is beszéltük,h neki is volt ilyen eggyüttalvós sztorija.Ez nem megszokott a mai világban de én ilyen vagyok,így kell elfogadni.

2013. nov. 21. 14:21

köszönöm a hozzászólásokat!A párommal majdnem 5 éve vagyunk együtt,eddig is volt aki próbálkozott,de annyira hidegen hagyott...

Még azon gondolkoztam,h lehet-e amiatt,h mostanában elég sok gondunk volt,csalódtam benne nem is egyszer,nem is kicsit,és talán emiatt.

12. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 14:19

Jaaaajjj, car ugy :(

Izze,a jelenlegi paroddal mennyi ideje vagytok egyutt?langol meg? Langolt?

Feltetelezem, parhuzamosan nem szetned a ket pasast.

En azon a elemenyen vok, ha mar gondolatban eljatszadozol, akkor a jelenlegibol hianyzik vmi, a tuz, az ujdonsag varazsa,

Vagy vmi meghatarozhatatlan...

11. megi04 (válaszként erre: 7. - Fatima.)
2013. nov. 21. 14:18

Ha többször felmegy kávézni??? Miért? Kávézóban nem lehet?:D:D Csak a fickó lakásán?:)


A másik meg az,hogy bezzeg,ha egy pasi ezt csinálná,,,aztán magyarázkodna,hogy bocs drágám,ez a nő csak a haverom...igaz,150 a mellbősége,60 a csípője,de én CSAK kávézni megyek fel...Vajon sokan elhinnék?:D:D:D Ugyan már!:D:D


És a topik indítójának:Ahol tartunk,így 2013 ban,erkölcsi téren:NEM MEGCSALÁS....Csináljátok állva,ülve,és nyugtasd meg a fantáziád,hogy nem FEKÜDTETEK le...:D:D:D:D

2013. nov. 21. 14:16
Egyesek szerint a megcsalás ott kezdődik, hogy kuki betesz. Hát nem. De sok sztorit hallottam, lányoktól, akiknek pasijuk van, hogy bár elmennek más srácokkal, de odáig nem jutnak el. Persze az előjáték megvan, és minden egyéb, idézek egyet: már a farkán pörögtem, de kibírtam, és nem történt semmi. Ja, ez a semmi? Akárcsak egy másik sztori kapcsán: néhány egyetemi kolléganőm mesélte (mélyen vallásosak, és a házasság előtti szexet nem preferálják), hogy ők nem szexelnek, nem, soha, kizárt, ő még szűz, hisz Isten...blabla...aztán meséli, hogy azért orál és ujjazás nincs kilőve a palettáról. Ez ám a szűzies élet. Nem attól a pár centi péniszmérettől lesz valaki hűséges, ami bár ott van, de nem hatol be...és nem is attól a kis hártyától lesz szűzies.
2013. nov. 21. 14:05
Szerintem gondold át,hogy mi lenne veled,ha már nem lenne melletted a párod.Hiányozna az életedből?Ha igen,küldd el a másikat.Ha nem,szakíts a pároddal.De mihamarabb lépj,mert ez csak nehezebb lesz.
2013. nov. 21. 14:04
Ha régóta vagytok együtt normális, hogy megkívánsz egy másikat. Persze nem 1-2 évre gondolok, hanem 8-10 év utánra.
7. Fatima. (válaszként erre: 2. - 7a3a05277b)
2013. nov. 21. 14:04
Dehogy megcsalás az még, hogy megisznak egy kávét.
6. manó2000 (válaszként erre: 2. - 7a3a05277b)
2013. nov. 21. 14:03
Egyetértek!
2013. nov. 21. 14:00

"talán nem szeretem már a párom,vagy csak valami újra vágyom?fogalmam sincs."


Azért ennyire nem tudni, hogy szereted-e, akit a "párodnak" nevezel, elég nagy probléma.

2013. nov. 21. 13:59

Ha felvetődött benned a gynú, hogy nem szereted a párod, akkor már lehet nem is kell nagyon gondolkodnod.

De, szerintem nincs a kettőnek egymáshoz köze.

Most lehet én is kikapok, de az edzőteremben amikor úgy jön egy srác edzeni, hogy pl felül nincs rajta semmi és úgy edz, hát én rögtön bele olvadok a bugyimba és rögtön rávetném magam, de hát nem lehet, házas vagyok.

De ha még Ő is nyomulna, nehéz lenne, biztos én is megzavarodnék. De ha szeretem a férjem, akkor kitartok és nem csalom meg továbbra sem.

Engem is hívtak már randira és remegő hanggal, de visszautasítottam, de hát amit utána éltem át. Vagy 1 hétig csak vigyorogtam és másra nem is tudtam gondolni. bármennyire is ciki ez egy feleségtől. pedig imádom a férjem és bizony még mindig szerelmes vagyok belé. De lehet, hogy pont ezek a kis dolgot tartják életben a tüzet.

2013. nov. 21. 13:59

Szia! Nem kövezlek meg, az vesse Rád az első követ akinek semmi hasonló élménye vagy gondolata nem volt...


El kell gondolkodnod szerintem, hogy csak az az indok, hogy "Van Párom!", vagy az, hogy "Szeretem a Párom!" mert nem mindegy. A legjobb kapcsolatokba is be tud lépni egy harmadik, mert az újdonság erejével hat.


Ha szereted a Párod, és vele szeretnél élni, megöregedni, 'nemistudom', akkor szüntesd meg a kontaktot a másik féllel. Ha pedig már nincs mit adjon neked a mostani kapcsolatod, akkor lépj, nincs mit vesztened.

2. 7a3a05277b (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 13:58

Nem, ez már maga a megcsalás. Felmentél többször egy férfihoz... történt, ami történt... ő jár a fejedben...


Amikor felmentél hozzá, akkor csaltad meg a barátodat, mert úgy döntöttél, hogy ezt az idegen férfit beengeded az életedbe.

2013. nov. 21. 13:52

Ne kövezzetek meg...

a problémám,h van egy ismerősöm,kb.3 hetente találkozunk.Már az elején összehaverkodtunk,órákat beszélgettünk és többször felhívott magához.

Éppen még nem feküdtünk le.mindig mikor közeledett felém megszólalt a vészcsengő,h innen menekülni kell.Nekem van párom!

Megbeszéltük szépen,nyugodtan,h ebből nem lehet semmi.Ennek ellenére ő is próbálkozik,nekem pedig nagyon nehezemre esik ellenállni.

Nem tudom miért,ilyen még nem fordult elő velem,már amikor a közelembe ér,felizgat.A hangja,a tekintete,stb.pedig nem lehetne,nekem párom van!!!tudom,h ez a hormonokat k.rvára hidegen hagyja...

talán nem szeretem már a párom,vagy csak valami újra vágyom?fogalmam sincs.

a legrosszabb az,h miután hazamegy még 2-3 napig csak rá gondolok.

csak szeretnék ötleteket,h esetleg,hogyan kezeljem a helyzetet,mitől lehet ez,segítsen aki már átélt ilyet vagy hasonlót.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook