Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez a megcsalás előszobája? fórum

Ez a megcsalás előszobája? (beszélgetős fórum)


1 2 3
55. ca8f748537 (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 17:41

Ez egy figyelmeztető jel, hogy nincs minden rendben a párkapcsolatoddal.

Keresd meg, mi lehet az. Biztosan tudtok változtatni.

54. 848af36cf9 (válaszként erre: 52. - Selena78)
2013. nov. 21. 17:15
Az, hogy kell vmi más és az hogy meg is teszed az két külön dolog. Nyilván nincs olyan ember, aki ne kezdene el néha bizseregni más láttán, de az nem azt jelenti, hogy meg is kell tenni...tisztelem annyira életem párját, hogy nem teszem ezt meg vele.
2013. nov. 21. 17:13

Szerintem feltettél egy olyan kérdést, amire tudod a választ, különben nem merült vna fel.

Nekem olyan mintha már nem szeretnéd a párodat, mert ha szeretnéd nem tennéd meg ezt vele - hiába hogy nem tud róla.

Beszélgessetek egy nagyot, rátok fér.

52. selena78 (válaszként erre: 48. - Beautykiss)
2013. nov. 21. 17:09

Ja, ha szex közben Brad Pitt jut az eszedbe, az már megcsalás....értem én.:)))


De..., hidd el, van olyan, hogy minden rendben van, mégis kell valaki más.

2013. nov. 21. 16:49

A vágyaknak úgysem lehet ellenállni.

Szexeljetek egy jót és akkor ki van pipálva a tiltott alma dolog.

50. geranna7 (válaszként erre: 11. - Megi04)
2013. nov. 21. 16:42
:D, :D ,:D
49. Beautykiss (válaszként erre: 48. - Beautykiss)
2013. nov. 21. 16:40
Én azt mondanám neked lépj ki a kapcsolatodból és ha izgat a pasi próbáld ki aztán ha mégis a barátod az igazi akkor azt érezni fogod..sokszor akkor jövünk rá ki a fontos ha elveszítjük. Én meg hiszek abban h akik összetartoznak visszatalálnak egymáshoz!
2013. nov. 21. 16:35
Szerintem is ez már megcsalás..a megcsalás nem feltétlen az ha lefekszel vki mással.Szerintem az érzelmi megcsalás sokkal súlyosabb..ha már másra gondolsz másra vágsz mást kívánsz. Én nem ítéllek el ezért velem is volt már ilyen..de ez szerintem akkor van ha valami már nem jó a kapcsolatodban. Azt ne feledd el ahol minden rendben van (persze tökéletes kapcsolat nincs) ott nincs 3.fél! Nekem nem tökéletes a kapcsolatom sőt...de nincs más és nem is kell mert próbálom megoldani a dolgokat reménykedem h jó lesz pedig nem úgy tűnik de mégsem kéne más mert őt szeretem. szerintem te már vhol magadban mélyen lezártad a barátoddal..
47. genliqs (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 16:32
Hát, előszoba. Mentálisan már megcsaltad, fizikailag még nem. Innen a kíváncsiság, vagy éppen egy rosszul sikerült nap miatt fizikai szintre léphetsz egy nap.
46. githaj (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 16:29
Egyszer élunk!, vagy maradj hu,ezt sajnos csak Te tudod eldonteni.
45. selena78 (válaszként erre: 40. - Bomba05)
2013. nov. 21. 16:10

Ez mind szép, és örülök, hogy a többség ennyire becsületes.


Soha nem hagytam volna el a páromat, mert egy remek társ volt. Egy kis izgalom kellett pluszban. És igen, pont az a lényege, hogy titokban csinálom.


Megértem, ha nem érted.:)))

44. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Mytusz)
2013. nov. 21. 16:06

Ez nem kődobálás. Kérdezte, hogy "szerintetek ez a megcsalás előszobája?"


És van, aki azt mondja, igen, van, aki meg azt, hogy nem.:)

43. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Mazsinka)
2013. nov. 21. 16:01
:DDDDD
42. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 15:58

Ahogy irtad a cimben, ez a megcsalas eloszobaja. Csak azert szaladtal el, amikor mar elesben voltatok, mert egy kicsit meg kelletni szeretned magad, vegulis azzal, hogy felmentel hozza tobbszor, mar te is erzed, hogy akartad, akarod ot.


Hogy ez csak szex lesz vagy komolyabb, azt nem tudhatjuk, mindenesetre csak ido kerdese, hogy keresni fogod a kontaktot te is es szex az biztos lesz, ha nem vagy esznel. Utana lehet, hogy szanod-banod majd, de nekem ugy tunik, hogy kivancsi vagy ra nagyon.


Teljesen mindegy, hogy erzelemmel vagy sem, de ez az egesz, amit leirtal, a megcsalas eloszobaja, igen

41. ina87 (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 15:48
Ez még nem megcsalás,visszont az h titkolod párod elött inkább arra terel h meg is fogod csalni párodat,hisz sokáig nem tudsz majd ellen állni a vonzalomnak,anyival tudnád lezárni ezt a dolgot ha mindent kapcsolatot megszakitanál ezzel a férfival.de ha visszont több érzelmet táplálsz iránta mint párod iránt hát lépj ki a kapcsolatbol.nyilván ha megcsalod már nem szereted,hazudni titkolozni pedig nem éri meg hisz a párod sérülne ezvégett ami nem meg oldás!
2013. nov. 21. 15:35
Itt szerintem nem azzal van a gond, hogy más kell! Valószínűleg már nem vagy szerelmes a párodba jött valaki aki felkavart akivel megértitek egymást és kialakulóban van valami! Itt azzal van gond hogy nem vetsz véget a kapcsolatnak és titokban azokat a dolgokat csinálod amiket leírsz, vagy éppen nem írsz le!
2013. nov. 21. 15:31
akkor sajnálom,h így éreztél!
38. selena78 (válaszként erre: 36. - Szafaripók)
2013. nov. 21. 15:30

Szépen írtad le. Jó neked.


Csakhogy nem vagyunk egyformák.


Neked nem hiányzott az ébredező szerelem izgalma, miután megállapodtál, nekem igen.

37. selena78 (válaszként erre: 34. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 15:24

Nem, cica, nem volt szép. Fájdalmas volt, és zavaró, és elbizonytalanodtam tőle.


Úgy éreztem, feladtam a az újdonság varázsát, az egymásrabámulás hipnótikus erejét, az új szerelmek kezdeti izgalmát. Szenvedtem miatta.

36. szafaripók (válaszként erre: 33. - Selena78)
2013. nov. 21. 15:19

Szerintem nem túlzás. Miért? Azt gondolom, hogy ha egyszer előfordul veled, hogy elmész egy barátodhoz/ismerősödhöz, akivel jól érzed magad, és akár több is lehetne ott a dologból, de nem lesz, az egyszer TÖRTÉNIK meg veled. Ha ez rendszeressé válik (márpedig itt erről van szó), ott ez már nem történik veled, hanem te csinálod, te teremtessz olyan helyzetet, viszont ebből adódik a kérdés, hogy akkor minek vagy a pároddal, ha ezt a romantikázást nem vele intézed.


Én több, mint 11 éve vagyok a férjemmel. Gyerekünk is van. De nem szorul el a szívem szerelmes tinik láttán, mert még mindig látom a szemében a szerelmet. Múlt hétvégén hosszú idő után szórakozni voltunk, bálban, és 11 év után is úgy néztünk egymás szemébe, mint az a te fiatal párod az esőben. Hogy lehet ez? Mert szeretjük egymást, és ha valamelyikünknek valami baja van, vagy zabszem a s*ggében, hogy csinálni akar valamit, akkor tiszteljük egymást annyira, hogy megbeszéljük, megoldjuk, és nem kalandozni indulunk...

35. nbandus (válaszként erre: 10. - Mazsinka)
2013. nov. 21. 15:15
Én hallottam olyan sztorikat, hogy a tinilányok úgy maradtak szüzek, hogy a másik testnyílást használták... Hát komolyan mondom, hetekig ezen röhögtem... :)
34. cirmoscicajaj (válaszként erre: 33. - Selena78)
2013. nov. 21. 15:13
ez szép
33. selena78 (válaszként erre: 24. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 15:12

De, túlzás.


Az ember eredendően nem monogám, csak dönthet úgy hogy monogám lesz. És viseli ennek következményeit.


Sosem felejtem el....3 éves boldog házas voltam, kisgyerekem volt, és egy nap kiléptem a teraszra...ömlött az eső, és a szemközti járdán a fa alatt, ott állt egy fiú meg egy lány, bámulták egymást, és lesz...rták, hogy dörög, villámlik, zuhog. Csak bámulták egymást.....


Elfacsarodott a szívem, arra gondoltam, nekem ilyenben már soha többé nem lesz részem.

32. 7a3a05277b (válaszként erre: 24. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 15:03
Harminc év után is túlzás lenne egy másik férfihoz feljárogatni, róla ábrándozni, némi szexuális kapcsolatba keveredni. Ez nem az időn múlik. Annak a függvénye, hogy hoztál egy olyan döntést, amivel beengeded ezt a harmadik felet az életedbe. Annak pedig oka van.
2013. nov. 21. 15:02

köszönöm!

és tényleg lehet az,h ez a kísértés.

a kisördögöt meg majd lecsapjuk,ha egy szót is szól...

30. licsi (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 15:01
Ha ez az ismerősöd többet akarna tőled a szexnél, te nyitott lennél rá, elhagynád a párodat? Mert ha nem, és az "ismerős" sem akarna semmi komolyabbat tőled, akkor kár ezért a szexuális fellángolásért eldobni a kapcsolatodat.
29. megi04 (válaszként erre: 14. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 14:58
cirmoscicajaj,én nem bántani akartalak a hozzászólásommal,hanem sajnos valóban ezt gondolom.Azt hiszem,az lehet a baj sokakkal,hogy nem igazán tudnak különbséget tenni,a:Szeretem,és a "csak" vágyom rá-között...:( Ha pároddal minden oké,és nagyon jó a kapcsolatotok,esetleg együtt képzelitek el a jövőt,akkor szerintem a "járt utat a járatlanért" nem érdemes kockáztatni..
2013. nov. 21. 14:57

Úgy gondolom, hogy mindenkinek - legyen férfi vagy nő - jólesik, ha a másik nem képviselői észreveszik, csinosnak/jóképűnek gondolják. És még azt sem nevezném megcsalásnak, amikor picit kétértelműbben fogalmaznak, de nincsenek benne olyan célzások, amik a másikra vonatkoznak, tehát általánosságban kétértelműek, nem az jön le belőlük, hogy basszus, jót szexelnék veled.

Ami veled történik, az a kísértés tipikus esete. Hogy ellenállsz-e neki vagy sem, rajtad múlik. Abban nem találok rosszat, hogy jól érzed magad másokkal, és akár egy férfival is lehet jóban lenni nőként, ha mindketten betartják a megbeszélt szabályokat. De ha találkozol vele, és a kisördög mindig ott sutyorog a füledbe, akkor neked kell eldöntened, hogy hallgatsz rá, vagy inkább távolságot tartasz. Tisztázd le magadban - ahogy mások is írták -, hogy mennyire szereted a párod, mennyire akarsz vele maradni. Próbáld meg a gondokat vele megoldani, a kellemes érzéseket ne másnál keresd. Persze, hogy a pasi nyomul, ha tetszel neki, még ha finoman is.

Nekem is volt olyan időszak, amikor csalódtam a páromban, én se kicsit, és többször is. Volt, hogy chateltem, egyszer találkoztam is valakivel, akivel csak sétáltunk és beszélgettünk, de abban a pillanatban tudtam, hogy nem is lesz több - találkozás sem. Főleg, hogy mindig a párom járt az eszemben, és még róla is beszéltem. :)

27. szafaripók (válaszként erre: 24. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 14:53

Nem.

És nem azért, mert ez "történt" veled. Hanem azért, ahogy gondolkozol róla.

26. cirmoscicajaj (válaszként erre: 25. - Mytusz)
2013. nov. 21. 14:51
köszönöm
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook