Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Esmya tapasztalatok fórum

Esmya tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
540. Mackóbandi (válaszként erre: 536. - Jessica333)
2015. jún. 19. 22:12
Jessica! Neked is volt már azóta műtét vagy embolizáció? Nekem a műtét, Vivának az embolizáció óta kevesebb.
539. Icus (válaszként erre: 538. - Töprengő)
2015. jún. 19. 09:36
Igen olvastam. Azt mondta a dokim, ha nem szünik az erős vérzés, akkor nincs miről beszélni. Bármi mellékhatást észlelek, akkor vissza hozzá. Itt kérdeztem mégis mit ? Erre mondta a vérzést, de nem szokott lenni mellékhatás... Na most persze ez az, hogy mindig van az az 1!!! No én most úgy állok neki, nem én leszek az az a1 !! :D
2015. jún. 19. 08:41

Dokihoz ultrahagra nem mostanában megyek, szabin van...

Icus, lejjebb írtam valahol a sajátomat, hogy hatott a gyógyszer, mit okozott..

Azt gondolom nekem levált a mioma. És annak a " cuccnak " távoznia kellett valahol, valahogy....

( szerintem táskába készenléti csomag, és próbálok a legkevesebbet foglakozni a betegségeimmel ( van több is sajna )

537. Icus
2015. jún. 19. 07:26

Sziasztok!

Nekem tegnap írta fel a doki az Esmyat. Én 48 éves leszek a nyáron, én már nem szeretnék szülni, viszont ha lehet a méhemet megtartanám. Dokim, azt m ondta bármikor elkezdhetem szedni a gyógyszert, erre most olvasom a használati útasításában, hogy a ciklus első hetében kell. Május utolsó hetében volt küretem, (erős-hosszantartó-kiszámíthatatlan vérzés, azóta kiderült a myómák mellett volt ott egy polip is), azóta még nem jött. meg. MOst már erősödik a medencetájéki fájdalmam, szerintem várható. Nekem már sok küretem volt, azért is merült fel a méhkivétel. Én már próbálkoztam a Mirénával is, amíg nem löködött ki nagyon jó volt, sajnos csak fél évig tudtam használni. Most utolsó mentsvárként az esmya-t próbáljuk meg a dokival. Szerinte, lehet, hogy ettől el is marad a mensim és akkor lehet nem is lesz szükségem a méh kivételre. A küretek után, nekem is általában 1-2 évig rendben volt minden, csak aztán elszabadult a pokol és annyira elegem van már...

536. Jessica333 (válaszként erre: 529. - Viva70)
2015. jún. 18. 16:56
Nekem is megváltozott a ciklusom azóta. 3 napig maszatol, közben végig úgy érzem, hogy most már jön, aztán nagy kínlódva megjön. Előtte nem volt ilyen. Én is 70-es, és még nagyon nem kell a változókor. Baba kell.
535. Pusza72
2015. jún. 11. 14:40

Sziasztok!

Nekem van két sértetlen doboz ESMYA tbl.Ha valakinek kell eladnám reális áron.

534. viva70 (válaszként erre: 533. - Mackóbandi)
2015. jún. 4. 21:55
Nekem is kevés van, sőt mondhatni, hogy szinte semmi... Ez még nem lenne baj, ha nem lenne ez az állandó mellfeszülés, meg kiszámíthatatlanság.:(
2015. jún. 4. 19:20
Nekem a műtét óta kevesebb a mennyisége. 1 évvel ezelőtt, mikor felkerestem dokit, olyan erős volt, hogy fél óránként cseréltem, még azt is gondoltam, hogy vetélés van vagy ilyesmi ... baba még sehol. De tény, hogy a műtét óta nem vészes a vérzés.
532. viva70 (válaszként erre: 531. - Töprengő)
2015. jún. 4. 07:17
Ilyentől félek én is mindig...:(
2015. jún. 4. 06:57

Nagyvonalakba leírom mi történt. Részletekbe nem mennék bele...

2 hét van még vissza a bogyóból. Ma megyek vissza az orvoshoz, fejezzem be a kúrát, még egy adag, vagy mi legyen...

Teljesen váratlanul bejöttek a " vörösök ". ;)

Na ez nem volt vicces helyzet. :'(

Még jó hogy a lakáshoz nagyon közel voltam, haza tudtam jönni átöltözni...

Telefon az orvoshoz : Ergamm csepp. Max 20 csepp 3 X..

530. töprengő (válaszként erre: 529. - Viva70)
2015. máj. 23. 10:40
Nem kizárt a változókor. Állitólag jóval korábban kezdődnek a tünetek mostanába a nőknél...
529. viva70
2015. máj. 22. 22:51
Sziasztok! Nektek rendben van a ciklusotok? Mert nekem az rendesen felborult...:( Márciusban 43 napra jött meg, áprilisban 29 napra, most meg 45-49 nap között volt egy kis maszatolás, amit erős jóindulattal sem lehet vérzésnek nevezni. A mellfeszülés viszont megmaradt. Tavaly szeptemberben már voltam egyszer így... Ez már a változókor előjele lehet? Erős az érzésem, hogy igen..., 45 éves leszek az ősszel...
528. Mackóbandi (válaszként erre: 525. - Cipruska)
2015. máj. 20. 21:44
Megkérdezem majd a Mika Pétert, nélküle nem szedek be semmit. De azért köszi. Ha előbb nem, júliusban úgyis megyek citóra, úgy beszéltük meg.
527. töprengő (válaszként erre: 524. - Cipruska)
2015. máj. 20. 08:43

Köszi a választ.

Holnap kezdem meg az utsó dobozt.. tehát kb 1 hónap múlva megyek. Kell mennem. ( terveim szerint. ha csak nem kérek időpontot, mert a közelbe leszek. És " kierőszakolok " 1 ultrahangot. legyen ott valami nyoma, rám hogyan hatott. Csökkent, stagnál stb. Főleg, mert ahogy már többen írtuk, nem olyan régi ez a tabi )

2015. máj. 19. 15:01
Sziasztok!Szeretnék érdeklődni,hogy nincs-e valakinek eladó Esmya gyógyszere.Olyanra gondolok aki kiváltotta de mégsem szedte be.Én egy 3 hónapos kúrát végigcsináltam,nekem jó volt,mellékhatása szinte semmi.A miómám mérete minimálisan,de csökkent tőle.Ha valakinek lenne eladó jelezze.Köszönöm!
525. cipruska (válaszként erre: 518. - Mackóbandi)
2015. máj. 19. 14:21
Nagyon szurkolok Nektek, remélem mielőbb összejön a bébi. Nem tudom hallottál-e már a Gynex gyógynövény-koncentrátumról, nekem ezt nőgyógyász ajánlotta, ha majd ott tartunk, hogy a babán 'dolgozunk'. Több ismerősömnek is segített a fogamzásban.
524. cipruska (válaszként erre: 521. - Töprengő)
2015. máj. 19. 14:17
Töprengő, nekem is van ilyen mellékhatásom, a dokihoz nem mentem vele vissza, de lehet igazad van, érdemes lenne rákérdezni. Nekem 2,5 hét múlva fogy el a 3. havi adagom, akkor megyek ellenőrzésre. Rákérdezek a dokinál, és megírom mit mondott, ha addig nem jutsz a válasz birtokába :).
2015. máj. 14. 22:14
" Valami mellékhatás kell "! Nehogymán anélkül legyen... ;)
2015. máj. 14. 18:28
Nekem nem volt.
2015. máj. 14. 06:37

Fehérfolyás szerű, nem büdi, nem erős, inkább pecsételő.

Volt ilyesmi valakinek? mármint folyása...

Azt gondolom, az a mioma ( valami kis daganat ) zsugorodik, folyadék van benne, annak valahol távoznia kell...

Vagy menyjek vissza a dokihoz? Azt kellene. Fele bogyón már túl vagyok, megvárnám míg elfogy.

2015. máj. 5. 18:29
Okés.
519. viva70 (válaszként erre: 518. - Mackóbandi)
2015. máj. 5. 08:17
Majd írd meg, ha van valami...:)
2015. máj. 4. 22:31
Szia! Szedem az egyik fajta terhesvitamint, és igyekszünk.
517. viva70 (válaszként erre: 516. - Mackóbandi)
2015. máj. 4. 21:49
Szia! Mi újság? Babaprojekt elkezdődött...?:)
2015. máj. 4. 21:15
Nekem nem jött meg a három hónap alatt amíg szedtem.
2015. máj. 4. 21:07
Kösz a bíztatást Cipruska...csak azért furi,mert nem a rendes isdőben jött meg.Ha nem múlik,felhívom a dokim.Ma próbáltam,de nem vette fel.(jó lett volna,ha egy kis vér is marad bennem :P )Én is reménykedem h használ a gyógyszer.Mellékhatás nálam a hőhullámok,puffadás,fáradság...de semmi elviselhetetlen.
2015. máj. 4. 20:11

Március végén kezdtem el. ( írtam már )

Második doboz, első levél vége. 2 X 14 db levél / doboz. Áprilisba nekem se volt mensi. Végig csinálom a felírt 3 doboz kúrát. Remélem csökken az a mioma.

513. cipruska (válaszként erre: 512. - Rencsi 41)
2015. máj. 4. 10:17

Szia Rencsi 41!

Az Esmya betegtájékoztatója szerint, a menstruáció kimaradása mellékhatás, de nem törvényszerű, szóval szerintem nincs gond, ha neked megjön mellette. Én a 2. hónap végénél tartok, nekem teljesen kimaradt azóta a menstruációm, más mellékhatást szerencsére nem érzek.

2015. máj. 3. 20:36

Sziasztok! Új vagyok itt,bár pár hónapja olvasgattam a fórumot,amikor előszőr szóba került nálam az Esmya szedése.

Most egy probléma miatt regisztráltam és kérdeznélek Titeket,volt e valakinél olyan,h a szedés közben rendesen megjött.Második hónapja szedem a közepénél tartok,de sehol nem írtak ilyesmiről.Néhány oldalt végigböngésztem,de nem nagyon merült ez fel ahogy láttam,egy valakinél volt hasonló csak.Picit megrémültem.

511. viva70 (válaszként erre: 510. - Gabcsibi)
2015. ápr. 27. 21:52
Tudom.:)
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook