Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes-e ma kineziológusnak tanulni? fórum

Érdemes-e ma kineziológusnak tanulni? (tudásbázis kérdés)


15. Shally
2023. jún. 11. 16:30
Nyilván nem csodaszer a kinezilológia sem, de nagyon jól oldja stresszt. Ezt tapasztaltam.
14. pteri (válaszként erre: 11. - Globus)
2023. jún. 9. 21:59

Nem.

De személyes ismerőseim között van, akinek hasznàlt.

Persze olyan is van, akinek nem. És olyan is, aki sose próbàlnà ki.

De nem is ez volt a kérdés.

Hanem, hogy megéri e ezzel foglalkozni?

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Shally)
2023. jún. 9. 18:43

Szerintem írj ki szavazást, hogy jársz-e kineziológushoz?


Nagyobb lesz a rálátásod.

igen

nem

igen, nem használt

igen használt

nem hiszek benne

nem hallottam még róla

én nem, de ismerek akinek használt

én nem, de ismerek, aki járt, de semmit sem ért

Ezeket a kérdéseket tenném fel én


Én egyébként nem hiszek benne.

12. Burrit0 (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
2023. jún. 9. 17:44

Az lehetett mar huszon-harminc eve, de az apam egy tarssal biorezonancias csodamasinat tervezett, epitett. Maga a megrendelo sem tudta, mit kellene merni vagy miben.

Etikus vagy sem, a ket villamosmernok nekiugrott, a csaladoknak a penz nagyon kellett. A rendelo elegedett lett, szamla kifizetve. Neki lett vevokore.


En a hitben hiszek. Es az kell mindenkinek. Barmi legyen is az. Mert az elet igazabol ertelmetlen.

11. globus (válaszként erre: 5. - Pteri)
2023. jún. 9. 16:58
Jó volt, megérte? Használt?
10. alinka01 (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
2023. jún. 9. 16:41
Miért, az agysebészetet érted? Na, ugye, hogy nem! Én sem! Mégsem ócsárolom! Szóval, silány ez a piaci kofa szintű érvelés, amit itt előadsz!
9. K-né Zsóka (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
2023. jún. 9. 16:32
javítás: azonban
8. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - Alinka01)
2023. jún. 9. 16:31
Egyet azonmba ne hagyjunk figyelmen kívül, amit az ember nem ért, azt hajlamos azonnal ócsárolni, kigúnyolni. E mindig is így volt, pláne a magyaroknál.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Shally)
2023. jún. 9. 16:04
Persze. Sok elkeseredett ember van. Kínjukban már minden hókuszpókuszba képesek kapaszkodni.
2023. jún. 9. 15:55

"A kineziológia soha nem tudta meggyőzően, tudományosan bizonyítani működésének alapelveit, technikái hatékonyságát, gyógyítási képességeit, így a áltudományos elméletek és technikák világába tartozik."


Forrás: [link]

5. pteri (válaszként erre: 1. - Shally)
2023. jún. 9. 15:50
Az elmúlt években az emberek egyre jobban fordulnak az alternatív gyógyàszat felé. Van több ismerősöm, aki sikeresen meglovagolta ezt a hullàmot. Azóta főàllàsban tisztességesen keresnek vele és azt csinàljàk, amit szeretnek. Én 10 éve jàrtam kineziológushoz és akkor még nehéz volt talàlni, volt , aki màs vàrosokba utazott miattuk. Most màr nagyvàrosokban van több ilyen szakember, de szerintem van még üres piac. Azt, hogy megéri-e? 10 éve 1 havi fizum hagytam ott kb. a kezeléssorozat végére.
4. alinka01 (válaszként erre: 1. - Shally)
2023. jún. 9. 15:48
Mindig vannak behülyíthető páciensek! :)
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Shally)
2023. jún. 9. 15:33
Induláskor inkább csak mellékállásban. Nem árt, ha mellette van egy főállású jövedelmed.
2023. jún. 9. 15:29
Szerintem érdemes.
2023. jún. 9. 15:22

Nagyon érdekel a kineziológia, szívesen megtanulnám. Viszont nem tudom mennyire könnyen indul be egy ilyen praxis? Mennyire lehet belőle megélni?

Már kineziológusként dolgozók válasza is érdekel. 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook