Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epilepszia - A teljesebb életért fórum

Epilepszia - A teljesebb életért (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Epilepszia - A teljesebb életért

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
8300. Martian (válaszként erre: 8297. - Aliza43)
2011. márc. 25. 21:29
azt gondolja, hogy mi is emberek vagyunk
8299. agnes1219 (válaszként erre: 8297. - Aliza43)
2011. márc. 25. 20:39
aliz43-szerintem,is,sókat jelent az összefógás ,és igaz,mire góndólnak,igy az eberek.}móst is a vila lakók,is atvben gyüjtést szerveztek. nem kis sikerrel.üdv mindenkinek.ágnes
8298. border05 (válaszként erre: 8297. - Aliza43)
2011. márc. 25. 19:59

szia Aliza

ma kb 50 felszalagozott szórólapot osztottunk ki a barátommal, holnap folytatjuk.

a saját kis eszközeinkkel próbálunk tenni valamit, de Martiannak igaza van, hogy nem hagyja magát.

és valóban, a klubban hála Istennek csak normális emberek vannak

8297. aliza43
2011. márc. 25. 19:45

Sziasztok!

Ugye nem akarjátok ezt folytatni?Holnap Lila nap kérlek inkább erről a jó dologról beszéljetek.Mi tartsunk össze könyörgöm.Ha valaki uj tag ezt elolvassa mire fog gondolni szerintetek?Egy békülést kérek tőletek hiszen ugye az életben nem ilyenek vagytok szerintem!Na puszi mindenkinek és holnap akkor lila szalagot viseljetek,vagy bármi más /poló,csat ,karkötö/lényeg a színe.Tünetmentes hétvégét kivánok!

8296. Martian (válaszként erre: 8295. - Timcsike89)
2011. márc. 25. 11:54

próbálj már meg légy szíves civilizált módon szólni hozzám, különösképp, hogy nem neked írtam utoljára, hanem bordernek


észrevehetnéd, hogy itt rajtad kívül senki nem balhézik, csak nem hagyom, hogy úgy beszéljenek velem, mintha a seggedben teleltem volna,

ezt később se fogom szó nélkül hagyni, csak azért, hogy béke legyen

2011. márc. 25. 11:37

én is azt mondom h jó lenne már abbahagyni...

miután ezt másodszor is leírtam(most már harmadszor) örülök h felfogtad...

8294. Martian (válaszként erre: 8292. - Border05)
2011. márc. 25. 10:23
border hagyd a fenébe, már úgy se tudunk jót tenni/írni, majd legközelebb a zárt epi klubunkban offolunk, ott toleránsabb társaság van
2011. márc. 25. 09:09

Épp azt mondom hogy ez a hozzáálás olyan számomra mintha azt írnád hogy: "hihihi habzik a szája és rángatólózik" hidd el kb egy szinten van. Csak egy kis példát hoztam fel összehasonlításként, és rosszul esik? Hidd el ha nem is szándékos volt a hozzászólásaid, de én úgy látom hogy igenis gúnyolódás volt. Én már nagyon unom amúgy ezt a vitát!!!

Oh, és írtam aliasdjnek ha bármiben segíthetek neki, akkor megteszem, csak szóljon, de most ebbe ne menjünk bele, hanem hagyjuk már abba, vagy írj privit, mert ez már vitatkozás és nem fórum téma.

8292. border05 (válaszként erre: 8291. - Timcsike89)
2011. márc. 25. 00:04

amikor laci írta a purple day-t, te mondtad a leghangosabban, hogy az hülyeség.

én legalább megpróbálok tenni valamit a magam szerény eszközeivel.

és tudod, én szoktam rángatózni, és bizony a szám is habzik.

ráadásul ezt átlag 2 naponta eljátszom.

azért, mert Martiannal hülyéskedtünk,az még nem azt jelenti,h az epit gúnyoljuk.

nagyon is jól tudom,mit jelent episnek lenni.

2011. márc. 24. 23:33

"azon tűnődök, hogy vajon rollerozni szabad?

vagy az is túl veszélyes tevékenység ?

DDDDD" "előbb mindenképp kikérem a szakorvos véleményét :DDDD" Tudod vannak akik tényleg kikérik a szakorvos véleményét más témákban, és ha szerencséjük van meg is adják, de más orvosok nem, pl egy üzemorvos. Tudod nem viccelődnél ezen ha azért rúgnának ki a suliból mert epis vagy, vagy az üzemorvos nem adja meg az engedélyt, holott szabad csinálnod a tevékenységet, de Ő mint üzemorvos nem vállal felelősséget egy epilepsziásért. Hidd el ez egyáltalán nem vicces. Ez nálam olyan szinten van kb mintha azt írnád h : hihihi habzik a szája és rángatólózik" és nem sok választja el a kettőt.


Ha pedig teszel valamit az episekért akkor legyél rá büszke, és csináld maximálissan, de ne ilyen hozzáálással.

Másrészt nem ismersz, nem tudod h mivel foglalkozok, mit csinálok, ugyh eléggé gyér feltételezés volt ez így.


Nem hinném hogy mások erre a kis nézeteltérésre, vitára kiváncsiak ezért javasoltam a privit, hadd beszélgessenek a többiek arról amiről ez a fórum szól : az epilepsziáról, és ne azt nézzék hogy itt veszekszünk...

8290. border05 (válaszként erre: 8289. - Timcsike89)
2011. márc. 24. 22:25

eszembe sincs privit küldeni neked.

tényleg nem veszed észre, h nem gúnyolódtunk az epin?

egyébként ha már itt tartunk, szerintem én többet teszek az epiért, mint te.

2011. márc. 24. 22:20

Gúnyolódni az epilepszián? szerintem undorító, de neeem főbenjáró bűn. Mit vársz? hogy majd"veszem a lapot" és én is elkezdek viccelődni az epin...na ne már .

Nagy parasztok lehettek. És már nem azért de aliasdj attól függetlenül h "kiáll az episekért" nem fog a hátad mögött ott állni mindig. Nem hinném hogy az ő szava szent lenne, az övé is csak egy vélemény mint bárki másé, függetlenül attól hogy mit csinált eddig életében.


UI: megkapod a jelet, már küldöm is ha ennyire akarod

UI2 sztem ne terheljük "ilyennel" a fórumot ha legközelebb is akarsz ilyen jellegő hozzászólást privitbe küld nem tartozik ez a témához.

8288. Martian
2011. márc. 24. 21:46

Laci, ha már kiállsz értünk az episekért, akkor minimum annyi, hogy Timcsikét felvilágosítod, hogy mi is episek vagyunk, és esetleg túl lőttünk a célon


mivel ez egy nyitott fórum, akkor ennyi belefér, nem hinném, hogy főben járó bűnt követtünk el

8287. Martian (válaszként erre: 8283. - Aliasdj)
2011. márc. 24. 21:43

Laci ne viccelj mindkettőnket ismersz, te is tudod, hogy mi szitu, remélem


nem volt itt vita, legalábbis szerintem nem

8286. Martian
2011. márc. 24. 21:28

először is nem martin, hanem martian a nicknevem


aztán hozzászóltam a kérdéshez, és utána borderrel hülyültem


nem volt itt vita, csak borderrel offoltuk a fórumot, amúgy mindketten episek vagyunk, tehát tudjuk milyen betegség az epi


ha nem veszed a lapot, akkor a te szellemi teljesítményeddel van baj, ja és ha már voltál kedves megkérdezni, van érettségim, és nem az ecseri piacon vettem

8285. border05 (válaszként erre: 8284. - Timcsike89)
2011. márc. 24. 21:23
fúúúú, most megint mérges jeleket fogsz küldözgetni nekem ?
2011. márc. 24. 12:32
Azért érdekes h alisdj érti hogy miről beszélek, csak border és martin nincs azon a szinten hogy megértse. Ha valakinek nehéz a felfogása az úgy látszik te vagy border, és martin. pfff
8283. aliasdj (válaszként erre: 8282. - Timcsike89)
2011. márc. 24. 12:04

Kedves Timcsike89 maximálisan egyetértek veled, és úgy látom a vita nem is kettőnk között zajlik és nem is arról amiről mi írtunk!

Sajnálom hogy ez a téma ilyen reakciókat vált ki másokból

2011. márc. 24. 00:30

Kedves fórumozók, alisdj!

Én azt hangsúlyozom hogy epilepsziás létünkre nem szabadna a jogosítványon gondolkodni, hadd ne ecseteljem hogy miért, mindenki tudja elég jól a veszélyeket. Vagyis ez nem gyógyítható barmikor jelentkezhet újra, sok-sok év után is.


Martin!

Természetessen tudom hogy csak bemásolta, hülye nem vagyok, tudom hogy mi az a rendelet. Ha ilyen jellegű válaszod, hozzászolásod van olvasd már el előtte rendessen a hozzászolást. Írtam én olyat hogy ezt alisdj/Laci írta a rendeletet??? Te hülye vagy? van érettségid? sztem tuti nincs, akkor nem lennél ilyen hülye. olvasd vissza a hozzászolást és rájössz hogy nem írtam ilyesmit. Amúgy ezt írtam: " köszönjük a rendeletet nagyon precíz vagy" itt a precízség alatt azt értem hogy utánajárt bemásolta, maximálissan utánajárt a kérdésnek. Azaz nagyon precíz volt.

Nem kérem én alisdj számon ezt, de a véleményemet elmondhatom, nem? ez egy fórum.



Nagyon jól tudtok gúnyolódni olyanon ami nem is úgy történt gondolkozzatok sztem el egy kicsit mielőtt lehülyéztek (kis híján)


nem tudom hogy milyen emberek vagytok, de gondolkozzatok el azon hogy egy autóval mekkora balesetet okozhat egy epis MÁSNAK. van akit érvekkel se lehet meggyőzni. Ez a rolleres beszolás azt bizonyítja nekem hogy a témában te nagyon hülye vagy. Ezzel normális ember nem viccel. Ez egy betegség, épp itt kell hogy magyarázzam? és vannak korlátok amik tudod valóban nem jogosak, és kegyetlenek, és ez a rolleres beszólásodtól pedig felfordul a gyomrom, undorító


na pá

8281. border05 (válaszként erre: 8280. - Martian)
2011. márc. 23. 22:49

ezeket már használom.

nélkülük egy lépést se teszek

8280. Martian (válaszként erre: 8278. - Border05)
2011. márc. 23. 22:32
majd felír neked bukósisakot, meg térd- és könyökvédőt :P
8279. Martian (válaszként erre: 8278. - Border05)
2011. márc. 23. 22:29
örülni fog :)
8278. border05 (válaszként erre: 8277. - Martian)
2011. márc. 23. 22:17

na-na, csak óvatosan.

előbb mindenképp kikérem a szakorvos véleményét :DDDD

8277. Martian (válaszként erre: 8276. - Border05)
2011. márc. 23. 21:52
menj pár kört, és megtudod :P
8276. border05
2011. márc. 23. 21:50

azon tűnődök, hogy vajon rollerozni szabad?

vagy az is túl veszélyes tevékenység ?

DDDDD

8275. Martian
2011. márc. 23. 21:43
eredeti kérdésre a legegyszerűbb módszer a szakorvos, már csak azért is, mert úgyis neki kell elbírálnia
8274. Martian (válaszként erre: 8273. - Border05)
2011. márc. 23. 21:41
:P
8273. border05 (válaszként erre: 8272. - Martian)
2011. márc. 23. 21:32

hát jött ahhoz, hogy bemásolja?

az lenne az igazi, ha ő írná a rendeleteket.

DDDDDDDDDDDD

8272. Martian (válaszként erre: 8271. - Border05)
2011. márc. 23. 21:30
csak láttam, hogy megvitatta Lacival a rendelet szövegét, és nem értettem, hogy miért Lacin kérte számon mikor ő csak bemásolta
8271. border05 (válaszként erre: 8270. - Martian)
2011. márc. 23. 21:25

hát tudod, van akinek túl nehéz a felfogása.

nem tehet róla.

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook