Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én nem értem! Szerintetek ez normális? fórum

Én nem értem! Szerintetek ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
114. ac808a6b30 (válaszként erre: 105. - 2656c806ea)
2011. ápr. 8. 09:51

Igen, ebben is van valami, de mondjuk nekem nem sült volna le a képemről a bőr.

Szerintem addig, amig a fiatalok eltartottak, ugy lenne normális, ha minden anyagi kaidást feleznének (idegen tollakkal ne ékeskedjünk már), a mozit, egy cukit, egy dizsit, mindenki fizesse magának a balépőt, meg amit rendel, és ez alól miért lenne kivétel a védekezés, ami mindkét fél érdeke.

113. 06718ca650 (válaszként erre: 105. - 2656c806ea)
2011. ápr. 7. 22:33
így igaz általában. :)
112. orsolya33 (válaszként erre: 1. - *niki*)
2011. ápr. 7. 22:20
Hát nem kötném vele össze az életem. Te szedd csak továbbra is a gyógyszert ,de én a helyedben azt mondanám,hogy mivel nem tudod finanszírozni és az ő érdeke is a fogamzás gátlás,legyen oly kedves és vásároljon gumit,ha nem akar apuka lenni. :)))
111. ac808a6b30 (válaszként erre: 11. - 3a92f8d690)
2011. ápr. 7. 22:17
Én sem, de azért lássuk már be, mindkettőnk érdeke a védekezés, védekezhetne ő is, ha nem akar gyerektartást fizetni, vagy korán apuka lenni! Ez azért nem filléres dolog, örüljön, hogy ennyivel megússza, és nem neki kell mérgeznie magát! Én tudnék mesélni még abbahagyás után jelentkező mellékhatásokról is, és hogy azok eltüntetésére mennyi pénzt költök vagy 10 éve!
110. 2656c806ea (válaszként erre: 108. - Df2a740c00)
2010. ápr. 1. 18:14
Maradjunk annyiban hogy tapasztalatból beszélek. ugyanis minden nap ilyen tini kiscsajokkal találkozok és beszélek a munkám által. De nem baj. Még neked is kell pár év,hogy rájöjj mitől férfi egy férfi és mitől nő egy nő.
109. 2656c806ea (válaszként erre: 106. - Df2a740c00)
2010. ápr. 1. 18:10
Azt se tudod miről beszélsz, egyik mondatoddal cáfolod a másikat. Igenis az én fiam olyan lesz,hogy megfogja hívni a lányt és nem fogja tőle elkérni a felét. elég szomorú,hogy ez már másképp van,bár nem tudom,hogy te milyen fiukkal találkoztál már,de tőlem még soha nem kérték el semminek a felét. Biztos azéert mert engem nőnek néztek. és aki intalligens az tudja még 2010-ben is,hogy ilyet nem illik.
108. df2a740c00 (válaszként erre: 107. - 2656c806ea)
2010. ápr. 1. 18:10
Jah, azt hittem, legalább tapasztalatból beszélsz a mai lányokkal kapccsolatban. Persze, nekem teljesen mindegy, hogy neveled a fiadat. Tégy belátásod szerint. Minden jót.
2010. ápr. 1. 18:07
Na szerintem kúrvára ne mond meg,hogy hogy neveljem a fiamat,mert azt se tudod hogy mi van. egyenlőre a fiam még 12 éves,ugyhogy nem kéne személyeskedni. és nem attól lesz felelősségtudata,meg következetes mert kifizeti a nőjének a tablettáját. az életben ettől sokkal komolyabb dolgok vannak.
106. df2a740c00 (válaszként erre: 105. - 2656c806ea)
2010. ápr. 1. 17:59
Talán nevelhetted volna úgy a fiadat, hogy ne ilyen lányokkal legyen igénye ismerkedni. Az nem a mai lányokat minősíti, hogy te így látod, hanem azt, hogy a te fiadnak ilyen barátnői voltak. Vajon miért? Ő választotta őket..Az meg manapság egyértelmű, hogy nem mindent a fiú áll, hanem megoszlanak a költségek.
2010. ápr. 1. 17:49
ja hagyjuk már ezeket a mostani lányokat csak kihasználják a fiukat meg a lehuzás megy állandóan. ha nem fizet akkor szakitunk, milyen hozzáállás ez? anno nekem a képemről lesült volna a bőr ha pénzt kérek a fiumtól fogamzásgátlóra. jó lenne már ha észre vennétek,hogy amugyis normál esetben a fiu hívja meg a lányt moziba,vacsorázni, a buliba ő veszi az italt és még az sem mindegy hogy milyen kocsija van. meg még vegye meg a tablettát is . a kaját ne ő tegye a szájába? valamit a lány is vállaljon már fel ha már az igények megvannak. és ezt most nem rád értem niki. a közös majd akkor lesz közös ha nem az anyja tartja el a gyereket,hanem amikor mindegyik dolgozik és együtt laknak.addig meg rohadtul álljon meg a menet szerintem!!!!!!!!!!
104. df2a740c00 (válaszként erre: 103. - 2656c806ea)
2010. ápr. 1. 17:42
Nem:) Egyszerűbb felelősségre és a tettei következményének vállalására nevelni;)
103. 2656c806ea (válaszként erre: 101. - Df2a740c00)
2010. ápr. 1. 17:41
szerinted olyan egyszerű.
2010. ápr. 1. 17:31
Egyébként fiús anyaként is inkábba adnék pénzt a fiamnak, hogy fizesse ki a fogamzásgátlót, minthogy egy nap egy nem tervezett babával "lepjenek meg". Aki nem látja ezt be, az utána ne sírjon, hogy "bepalizták" a gyereket.
101. df2a740c00 (válaszként erre: 78. - 2656c806ea)
2010. ápr. 1. 17:29
Akkor ne engedd meg a fiadnak, hogy szexeljen. Egyszerű:)
2010. ápr. 1. 17:22
Szerintem egy fogamzásgátló megvétele ugyanúgy közös ügy, mint elmenni nyaralni, vagy vacsorázni, moziba, kivenni egy DVD-t, stb. Ezért vagytok egy pár (többek között), hogy a közös dolgaitokat közösen oldjátok meg. Nem is értem az olyan véleményeket, akik azt írják, hogy a férfinek semmi köze a tabletta megvételéhez. Akkor a férfinek semmi köze a védekezéshez sem? Ha gyereket akartok, az is közös döntés, így ha nem akartok, az is. Ez nem egy gesztus, hanem kutya kötelessége a tabletta felét kifizetni. Ha nem teszi, találjon ki mást, ahogy védekezhettek, és annak a költségeit állja teljesen ő.
99. 2656c806ea (válaszként erre: 98. - *niki*)
2010. ápr. 1. 17:02
csak okosan!!!!!!!!!!!:):):)
98. *niki* (válaszként erre: 97. - 2656c806ea)
2010. ápr. 1. 12:14

Hát van benne valami.


Igazad van. DE ez tényleg hamar ki fog bukni és akkor már nem lesz beszélgetés!

2010. ápr. 1. 11:22
ha másképp fog viselkedni az már nem lesz önmaga és azt nem is tudja sokáig csinálni. előbb-utóbb ugyanezek lesznek a problémák. mindenesetre elég hamar belement,hogy legyen vége.
96. bf5264a5b9 (válaszként erre: 95. - Mitzike)
2010. ápr. 1. 08:49
Csatlakoznék. Én anno 6 évből 4 évig hallgattam, hogy változik. Ideig-óráit tartott, aztán rosszabb lett mint korábban :(
95. Mitzike (válaszként erre: 94. - *niki*)
2010. márc. 31. 22:11

Szia!


Nem akarlak elszomorítani, de szerintem változás nem lesz. Lehet próbálkozik, és fog is neki menni ideig-óráig, de nem fog megváltozni szerintem. Ez az én tapasztalatom.

94. *niki*
2010. márc. 31. 21:37

Vannak fejlemények!


Tegnap történt köztünk egy nagy beszélgetés. Elmondtam neki mindent és úgy gondolom,hogy megértette. A beszélgetésünk telefonon történt,mert nem találkoztunk. Mondtam neki,hogy nem vagyok teljesen boldog ,mellette. Azt mondta,h. teljesen megért.


Mikor letettük a telefont írt egy smst,hogy Hogy ő próbál változni, d enem megy egyik napról a másikra. De ha nem vagyok mellette boldog akkor legyen vége inkább ,mert nem akarja,hogy szenvedjek. És hogy ő boldog mellettem.


Erre a válaszom az voilt,hogyha úgy érzem hogy tesz ellene és tényleg akarja akkor nem lesz semmi baj.


Ma találkoztunk és tényleg sokkal figyelmesebb volt.


Szerintetek fog változni? Én úgy érzem,hogy van rá esély, de én lehet csak elfogult vagyok?

2010. márc. 29. 22:16
akkor ezek szerint a lányomnak fizethetem az egész havit a fiamnak meg a felét vagy az egészet. na ez sehogysem okés.
92. SDitti
2010. márc. 29. 22:11

Szerintem is, közös a felelősség, közösek a költségek, illetve éppen ezért jó lenne ha közösek lennének.


A legtöbb fiatal lány azonban ezzel ellentétben maga fizeti. Pedig hébe-hóba azért a pasi is bevállalhatná a költségek egy részét (nem csak az élvezetet).


Egy jól működő kapcsolatban az tudja vállalni leginkább a költségeket, aki már keres, többet keres stb. (Persze ez sincs kőbe vésve.) Viszont a lényeg: nem szabadna, hogy ez gondot jelentsen...


Érdekességképpen: Olvastam már itt a hoxán olyat, hogy egy fiús anyuka azt írta, hogy a fiataloknak (mind a kettő tanult) kifizeti a tabletta árát.

2010. márc. 29. 19:35

HA valaha is gyogyszert szedhettem volna...(habár nekem ezt a szervezetem nem engedi meg) 100% hogy a párom beált volna fél hozzájárulással...mert szeret és fontos számára az én biztonságom is a magáé mellett...! mert a fogamzásgátló kell nekem hogy ne legyek csak ugy terhes...de az neki is hosszú távon kifizetődő...szóval egy kapcsolatba ahol még nem kell a gyerek nem árt vigyázni és ez nem csak egy személy dolga...


MI ovszert használunk...általában ő veszi meg...de van ugy hogy közösen..mlég ugy is hogy én és még sem döl össze a világ..


ps: ha egy csajnak nincs állandó kapcsolat...csak mondjuk itt-ott becsuszik...akkor természetes hogy egy vadidegentől nem kérheti el a fél beszállást...akkor mindenképpen csak magára számithat...de egy kapcsolatban...kettőé a felelősség...:)

90. *niki* (válaszként erre: 89. - Andi6020)
2010. márc. 29. 16:49

Tudom,igazad van.

DE tudod szokták mondani,hogy a remény hal meg utoljára.

És én még reménykedem. Nem sokáig.

Kíváncsi vagyok ,hogy hogy fog viselkedni.

De ha így folytatja...


De sokszor meg olyan aranyos.


Nehéz az élet...

89. andi6020 (válaszként erre: 86. - *niki*)
2010. márc. 29. 16:24
76-os hozzászólásomat olvasd el légyszi még egyszer.
88. 2656c806ea (válaszként erre: 82. - McKenzi)
2010. márc. 29. 15:57
igen te kifizetnéd,de az ő párja nem akarja. ennek is megvan az oka nem? és itt szerintem már rég nem a pénzről van szó.
87. McKenzi (válaszként erre: 86. - *niki*)
2010. márc. 29. 14:40

abból amit leírtál, azt gondolom tőle ennyit várhatsz. Neked kell eldönteni, hogy megéri-e, meddig éri meg. Az a baj, hogy ha majd megérik benned a döntés, akkor meg valószínűleg neki fogsz hiányozni és vissza akar majd kapni, de ez általában nem jár azzal, hogy meg is változnak.

Lehet egy másik lánnyal már másmilyen lesz, de veled szemben már megengedte ezeket a dolgokat, abból amit leírsz ezek a tisztelet (és a szeretet) hiányára utalnak. Anélkül meg nem tartható egyensúlyban egy kapcsolat.

86. *niki*
2010. márc. 29. 14:03

Vagy nem tudom,hogy mégis mit tegyek.

A szívem csak azt diktálja,hogy várjak még egy kicsit.

85. *niki*
2010. márc. 29. 14:01

Tudom,hogy nem arról van itt szó. Viszont ha még húzom egy kicsit akkor valamikor úgy is szóba fog jönni.


És arra gondoltam,hogy ha beszélünk telefonon én igazából nem fogok neki mondani semmit semmiről kíváncsi vagyok,hogy mennyire fogja érdekelni,hogy hogy vagyok,mert igazából ő úgy részletesen ritkán kérdez rá dolgokra. Annyit megkérdez,hogy mizujs?

Na ez sokat takar. Én mindig megkérdezem,hogy mi volt a suliban, hogy mit evett ma , ha nem evett akkor egyen,mmert nem jó ha nem eszik, hogy van az apukája, hogy van a nővére,aki 2 hónap múlva szülni fog. Meg igazából mindent, de ő csak ennyit,hogy mizujs. Pedig nekem is beteg papám, nekem is van 3 testvérem. Pl: tegnap beszéltünk róla,hogy lehet jön ma apa haza külföldről,mert ott dolgozik és kíváncsi leszek,hogy érdeklődik e majd iránta anélkül,hogy én ne mondanám.


Szóval ez az alapvető érdeklődés. Vajon fog e kérdezni valamit,mert én ugyan nem fogom mondani,mert unom, és kíváncsi vagyok,hogy csak úgy simán lefogja e tenni a telefont vagy érdeklődni is fog.


És azért hoztam fel a gyógyszert az előbb,mert úgy gondoltam,hogy várok még egy két hetet,hogy észreveszi-e rajtam az,hogy valami más. És ezalatt az idő alatt úgy is szóba fog jönni a gyógyszer is.


érted?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook