Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én nem értem! Szerintetek ez normális? fórum

Én nem értem! Szerintetek ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
54. JaneBond (válaszként erre: 53. - 2c2de63135)
2010. márc. 28. 21:24
Ez akkor lenne szerintem a "nő dolga", ha kvázi csak használná a férfit! Mintha pl. -kisarkított példa, csak hogy érthetőbb legyen:- ha buszon akar utazni, az ő dolga, hogy jegyet vegyen! De az együttlét mindkét félnek jó, tehát mindkét fél dolga az ezügyben történő KÖZÖS
53. 2c2de63135 (válaszként erre: 49. - 236fe2f68e)
2010. márc. 28. 21:20

mert ez a nő dolga...és igen drága dolog, stb, de mint írtam miért ezt a módszert kell választani? ezer más olcsóbb megoldás is van... és persze a pasi is "benne" van, hiszen szexelni nem egyedül szoktunk(általában), de az ilyenfajta védekezés a nő dolga, nem közös

bár én be is fejezem itt a vitát, mert én ezt így gondolom, attól még tiszteletben tartom azok véleményét, akik nem így látják.

52. 2c2de63135 (válaszként erre: 47. - McKenzi)
2010. márc. 28. 21:17

lehet más a véleméynünk, hiszen ezért is indulnak a fórumok, ki hogyan vélekedik 1-1 dologról.

nekem akkor is az a véleményem, hogy nekem soha egszer sem jutott volna eszembe erre a dologra a pasimtól pénzt kérni, ennek a megoldása a nő dolga.

és feltettem azt a kérdést is, minek havi 8ezret kiadni gyógyszerre, mikor léteznek már sokkal olcsóbb megoldások is, és azok ráadásul a szervezetet sem mérgezik...na erre nem válaszoltál se te sem, a fórumindító

8ezret az költsön, akinek van rá pénze, és ne mástól várja a megoldást.

Amúgy inkább a szüleimtől kérnék rá, ha már nem telik, vagy dolgoznék, semmiképp sem a barátomtól, ez a nő dolga...

51. JaneBond (válaszként erre: 46. - *niki*)
2010. márc. 28. 21:15

Niki!


Szerintem, Te teljesen pontosan látod, hogy mi a helyzet, csak még nem volt erőd meghozni a megfelelő döntést! Én azt gondolom, ha eljön az ideje, meg fogod tudni tenni! Lehet, hogy kövér vagy (én is, és nyilván még jónéhányan!!!) de nem ez a legfontosabb tulajdonsága egy embernek! Nyilván nyolcmillió más is van, ami miatt meg imádhatna, ha venné a fáradtságot, hogy mégjobban megismerjen, és elismerjen (megbecsüljön). Én azt vettem észre, hogy ez az idő előrehaladtával nem lesz jobb, tehát, ha most a húszas éveidben nem kapod meg azt a szeretet és figyelem-mennyiséget, amire szükséged van, és ami természetesen JÁR is neked, akkor nincs miről beszélni, az én(!) véleményem szerint! Nem ismerlek, de azt gondolom, ennél csak jobbat érdemelsz, jogod van boldognak lenni, és ez teljesen független a kilóid számátók! Ez a fiú egyszerűen nem a "méreted", de szerencsére, nem csak ez az egy pasi van a világon! (A saját boldogságodért Te vagy a felelős! Tuti, hogy sikerüni fog!!!)

2010. márc. 28. 21:10

Közös ülésnél közös a felelősség!

Aki ezt nem így gondolja az menthetetlen hülye!

2010. márc. 28. 21:04

Nem tudom megérteni egyesek felfogását...a csajszika nem saját javára szedi azt a gyógyszert, nem csokira kéri a pénzt, a támogatást, hanem valami olyasmire, amibe azért mind a ketten benne vannak egyaránt.


Nem a pénzen van a hangsuly, hanem azon, hogy kis áldozatot vállajunk már be egymásért, ha szeretet van. Ha az egyik fél, ebben az esetben a csaj "mérgezi magát" annak érdekében, hogy egy nem kívánt terhesség legyen, akkor a fiu legalább néha támogathatná, hogy a csaj érezze, hogy nem csak az ő felelősége az egész. Ha a fiu semmi módon nem vállalja be a saját részét az már lassan olyan, hogy a csaj még fizet is, hogy nemi élete legyen...végül is a gyogyszer nem olcsó....


Nem értem, hogy lehet logikus egyesek számára az, hogy a csaj vigye a "csomagot" egyedül, annak ellenére, hogy ketten utaznak...

48. *niki* (válaszként erre: 44. - 2c2de63135)
2010. márc. 28. 21:01

A házat? Én úgy gondolom,hogy egy kis segítségkérés,ami neki is érdeke nem egyenlő azzal,hogy elkérek tőle mindent. Arról meg nem is beszélve,hogy csak hónapos a kapcsolat,így úgy gondolom,hogy egy komoly kapcsolatban lehet a másik fél felé fordulni ilyen dologgal. Vagy kihez forduljak?


Én támogatom mindenben! Az anyukája meghalt 6 éve. Megpróbálok kicsit helyette is gondoskodni róla. Mindent próbálok megoldani mindig. Mindenemet beleteszem ebbe a kapcsolatba és többet már nem tudom. Sajnálom, de úgy gondolom,hogy ennyit már csak elvárhatok.

47. McKenzi (válaszként erre: 44. - 2c2de63135)
2010. márc. 28. 20:55

".legközelebb a házat fogod kérni tőle? "

bocs, de ez elég undorító feltételezés


"ez olyan megalázó szerintem"

egyáltalán nem az.

46. *niki* (válaszként erre: 39. - JaneBond)
2010. márc. 28. 20:54

Köszönöm Jane!


Igazából egy hete volt egy komolyabb veszekedésünk.

Én diákmunkára járok suli mellett. múlthéten úgy volt ,hogy hétvégn nem jön nálunk(30kmre lakunk egymástól) így megyek dolgozni hétvégén is,hogy több legyen a zsé. úgy volt hogy péntek délután találkozunk, szombat ,vasárnap délután meg megyek dolgozni. szerdán felvetettem neki,hogy lehet a szombat délutánt átrakom délelőttre és akkor pénteken ott alszom nála(úgyis abban a városban dolgozom ahol ő lakik nekem meg hajnali 4kor kellene kelnem,meg így többet is lehetünk együtt)

Na neki erre az első szava az volt,hogy jó de én azért nem kelek fel olyan korán,hogy kivigyelek. hát érdekes pedig hazament volna és lefeküdt volna aludni na mindegy. Nekem ez nagyon rosszul esett és írtam neki egy smst,hogy azért kicsit szarul eisk,hogy én azon gondolkodom,hogy minnél többet legyünk együtt neked meg ez az első szavad.


nem keresett még csütörtökön sem. Hát én sem .pedig ha ő sértet meg engem eddig akkor is én kesűrestem hamarrab,mert ő nagyon makacs. Na de elegem lett. arra gondoltam,hogy hétfőn elviszem az összes cuccát,keressen olyat aki ezt elviseli. mert én nem vagyok hajlandó eltűrni,hogy így viselkedjen velem mikor mindent megteszek érte.

Pénteken jött a suli elé egy szál rózsával bocsánatot kérni,mert érezte,hogy baj van. megbeszéltük,hogy én ezt az utolsó esélyt adom ennek a kapcsolatnak.


Lehet,hogy kövér vagyok, de soha semmi olyat nem kapok tőle,hogy csinos rajtad ez a ruha,vagy hogy jó a hajad, vagy hogy szép vagy, és nekem ebből elegem van. és azóta sem. Igaz még csak egy hét telt el, de vagy 2 napig meghúzta magát, de már megint kezd a régi lenni.

45. McKenzi (válaszként erre: 34. - *niki*)
2010. márc. 28. 20:52
szerintem is kérés nélkül is segítenie kéne. Nekem nem is lett volna rá pénzem ennyi idősen.
2010. márc. 28. 20:50

én andi 6020-szal értek egyet...

nekem soha nem jutott eszembe, hogy ilyenre a barátomtól kérjek pénzt...legközelebb a házat fogod kérni tőle?

és igen, sok pénz a 8ezer FT, de vannak más olcsóbb módszerek is, ráadásul azokkal nem is avatkozol be a hormonjaidba, és teljesen felesleges ezt a módszert választanod, ha csak ennyit vagytok együtt..

az már egy más kérdés, hogy biztos erre a fiúra kell e pocsékolnod az idődet, de nem emiatt a téma miatt, szerintem ez a nő dolga, nem a fiúé...(én még ilyet nem is hallottam, hogy valaki a fiújával felezné a védekezésre szánt pénzt...vagy ráadásul a fiú venné..ez olyan megalázó szerintem.)

43. andi6020 (válaszként erre: 40. - *niki*)
2010. márc. 28. 20:50

Ne haragudj, de szerintem itt FŐLEG MÁS BAJ VAN!!!

Az, hogy ki veszi meg a bogyót, csak a jéghegy csúcsa.

42. andi6020 (válaszként erre: 36. - *niki*)
2010. márc. 28. 20:47
Amíg csak a nő esik teherbe, hordja ki, majd szüli meg a gyereket, megy abortuszra, marad esetleg különböző egészségügyi problémája, addig kutya kötelessége gondoskodni a fogamzásgátlásról. Dönthet az olcsóbb gumi mellett is, de a saját testéről magának kell gondoskodni. Igazságtalan dolog, elismerem, de ez van. Főleg, ha "csak" járnak. Házasságban közös kasszánál megoldódnak az ilyen problémák. De addig mindenkinek magáról kell gondoskodni.
2010. márc. 28. 20:46

jav.: az elején szinte kinyaltam a fenekét az exemnek


(hű, úgy felhúzott a téma, h folyton kimarad valami!:)

40. *niki* (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2010. márc. 28. 20:44

Igen mostmár, de régebben nem így volt. De következő hónaptól újra így lesz.

Én nem fogok könyörögni senkinek. Majd meglátjuk,hogy fog rá reagálni.


De lehet,hogy észre sem fogja venni. :(


Na mindegy egy kicsit elvagyok keseredve,mert szerintem más baj is van itt. :(

39. JaneBond (válaszként erre: 34. - *niki*)
2010. márc. 28. 20:42

Niki! Bocs, hogy ezt írom, tényleg elnézést ezerszer, de én kiraknám a francba! Ha szeret, és elkezd "kaparni", akkor eldöntheted, hogy (esetleg kicsit új szabályok szerint) akarod-e folytatni a "játékot", vagy sem! Ha meg nem izgatja, hogy szakítottatok, jobb, ha hamarabb eltűnik a képből, és nem rabolja az idődet, amit esetleg egy tényleg normális pasival tölthetnél! (Egyébként, azt hiszem, az elején kell ezeket a dolgokat tisztázni, és ragaszkodni hozzájuk! Én csak tudom, én is egy csomószor elcs.sztem!!! Az elején pl. az exemnek, mert nulla volt az önbecsülésem, aztán a végén már semmi sem volt jó, vagy elég! Nyolc évig ültem a "döglött lovon"! Nem vagyok rá büszke, csak azért írom meg, hogy akinek több esze van, mint nekem volt annó, profitálhasson belőle! És milyen az élet? Most itt van nekem lassan 6 éve T., akit szeretek, és boldoggá tesz! Jó nyálas, de attól még igaz!) Ha te nem értesz egyet a srác viselkedésével, igazad van, és ne engedj az elveidből! Én neked drukkolok!!!



Jane

38. andi6020 (válaszként erre: 35. - 6f731e9185)
2010. márc. 28. 20:40
Elhiszem, hogy sok az a pénz. Akkor miért nem használnak óvszert? Keveset vannak együtt, felesleges a bogyó.
37. d560948772 (válaszként erre: 35. - 6f731e9185)
2010. márc. 28. 20:40
8 ezer forint rengeteg pénz egy iskolás leánynak.. :o( ... szóval kérés nélkül kellene segítenie, főleg, ha ő már esetleg keres.
36. *niki* (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2010. márc. 28. 20:40

Hát nem tudom,szerintem te elég érdekesen látod a dolgokat.

Én úgy gondolom,hogy egy kapcsolatban az egyik félnek gondja van akkor a másikhoz fordul,mert kihez forduljak??? menjek a szomszédhoz kölcsön kérni? Vgay a szegények már ne is "legyenek együtt"???

Én nem vele vetetem meg csak néha megkérdem mikor kicsit szűkösebb a keret. És szerintem meg aza szarrágás ha megkérem erre és ő még nekem áll, bezzeg egy hónapba ugyanannyi pénzt eltud költeni pl: tippmixre.



Azért ilyenkor ez elgondolkodtató! És tudod azért kicsit rosszul esik. Ilyenkor lefut az ember egyán hogy számíthat- e rá egyáltalán majd esetleg valamilyen nagy dologban.

35. 6f731e9185 (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2010. márc. 28. 20:37

tudod valakinél 8000 ezer forint kiadása vitatéma...

nekem sem lett volna anno diákkoromban könnyű előteremteni egyszerre annyi pénzt...


Bár én könnyű helyzetben voltam, mert minden pasim dolgozott és megvette. Szerintem így fer...

34. *niki*
2010. márc. 28. 20:34

Nem vagyok egy pénzéhes liba ezt jobb ha tisztázzuk és ezt ő is nagyon jól tudja.


És tényleg nem is azon van itt a hangsúly,hogy kifizeti- e vagy nem hanem, a gesztuson, azon ahogy reagál.


Igazad van JaneBond, teljes mértékben.

Miért nem tudja elmondani normálisan, nem így nekem esni.

2010. márc. 28. 20:33

Hahó! Lányok!!!


Azért álljunk már meg egy pillanatra! A bogyót azért szedi, hogy ne foganjon meg olyan baba, akit nem várnak! A bogyó szedése a pasiknak nem rizikó, a lányoknak sokkal inkább! Nem használ óvszert? Az neki elhiszem, hogy kényelmes! Csakhogy, ez a történet két emberről szól! Ha az egyik hajlandó magára vállalni némi rizikót egy közös ügy érdekében, akkor nehogy ne lehessen megbeszélni, elvárni, hogy közösen vállalják a döntésük minden jó és kevésbé jó következményét! Mitől várható el pl. egy gimis lánytól, hogy 8.000Ft-ot költsön a bogyókra???

(Más kérdés, hogy ami Mo-n megy ezügyben, az röhej! Hollandiában -kicsit jobb pedig az életszinvonal, mint nálunk!- ingyen adják a tablettát, ha az orvos felírta!)

32. Manon
2010. márc. 28. 20:33

Niki! így nem szabad gondolkodni! beszélj vele szerintem mindenről nyíltan.


Mi nem ismerjük őt, téged se, nem látunk bele a kapcsolatotokba sem.


Őszintén kell beszélni mindenről, arról is hogy miért vagytok keveset együtt...

2010. márc. 28. 20:33
Ez nekem nagyon furcsa, hogy valaki a pasijával akarja megvetetni a gyógyszerét. Ez a szarrágás csúcsa, már bocsánat. Egyáltalán, hogy jut ilyen eszébe valakinek? Vitaminokat nem neki kellene venni, hogy több legyen benned a vitalitás, meg az életerő? Tiszta gáz. Megette a fene az ilyen kapcsolatot, ahol ez képezi a vita tárgyát.
30. *niki*
2010. márc. 28. 20:29

Bocsi,hogy eddig nem írtam.


Szóval én lassan 20 leszek ő pedig 22. Mind a ketten tanulunk. Neki meghalt az anyukája és csak az apukája van neki, de igazából vele ilyesmiről nem beszélgetnek sőt semmilyen fontos dologról. Nekem olyan furcsa volt ahogy felháborodott ma,mert nagyon jól tudja,hogy nem szoktam kérni tőle allandóen. én suli mellett diákmunkán dolgozom, de azt is odaadom anyáéknak, mert szükségük van rá. Ehez képest ő nem jár velem,mert "rossz2 hát persze hogy az 3 műszakban hogyne lenne, és ő heti 5000ft zsebpénzt kap.


Egyébként ő ilyen sóher. és azért rosszul esik. Nagyon jól tudja,hogy hogy állunk anyagilag és azért ezt nem vártam volna tőle. Sőt még jól esett volna hogy megkérdezze,hogy ne vegyem most én meg.


Bár mondjuk nincsen sok értelme.

Én túlsúlyos(kövér) vagyok és hamar elfáradok, szerintem ezért is van az,hogy alig vagyunk együtt,szerintem már unja:(.

2010. márc. 28. 20:28
Nos,álljunk már meg egy egész pillanatra...én mindenki beírását elolvastam figyelmesen...tulajdonképpen ÉN ...nem is azon szarakodnék,hogy ki veszi meg a gyógyszert,vagy kinek a pénze,meg,hogy normális -e ez.Az nem merült fel senkiben,hogy ezen két emberke között vannak-e érzelmek....szerelem?Talán előbb ezt kéne tisztázni.
2010. márc. 28. 20:24

Hát, én is csodálkozom rajta, hogy a pasiddal akarod kifizettetni a bogyót. Nekem annak idején eszembe sem jutott volna, hogy a pasival vetessem meg. Ha óvszerrel védekeznétek, Te beszállnál annak a költségébe?

Egyetértek az előttem szólókkal: ha majd együtt éltek, akkor közösen fizethetitek. Ha pedig olyan ritkán vagytok együtt, miért nem használtok óvszert?

27. Tjudor
2010. márc. 28. 20:24

Soha nem vetettem meg párommal a gyógyszerem...

Ez az én érdekem is és ha magától megvetette, megköszöntem.

De soha nem kértem, hogy ő vegye meg...

2010. márc. 28. 20:22

Hát én se vetettem meg anno a pasimmal a gyógyszert amig csak jártam velük. Egyrészt mert hamar kierült, hogy bezavarja a hormonháztartásomat, másrészt az én dolgom. És így biztosabb volt.

Én azt mondom, hitesd el vele hogy bezavar a bogyó és használjon ő gumit. Lássuk szeret-e eléggé hogy megtegye...:-)))

2010. márc. 28. 20:22
javítás: feleségül vesz
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook