Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elveszett, talált kutyák fórum

Elveszett, talált kutyák (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. máj. 5. 11:59

SOS elveszett!!


Május 1-jén este elveszett Gyálon családunk kedvence Snoop egy 4 éves Amstaff !A kutya rendkívül szelíd, barátkozó!!!!! Nyakában beültetett chip található. Kérlek titeket aki látta vagy tud róla valamit értesítsen!

0670-380-0131


kép:


[link]

[link]

2009. márc. 19. 09:15

[link]

Hogy többen lássák ide is nézzetek be.

2009. márc. 14. 22:36

Tündéri foxi keverék kislány gazdit keres! Három hónapos, rettentő játékos, puszilkodós, garantáltan kiapadhatatlan viccforrás, igazi kis csibész! Jelenleg ideiglenes befogadóinál várja szerető gazdiját, sajnos ők nem tudják megtartani, mivel a család régi kutyája nagyon féltékenykedik rá. Oltási sorozata megkezdődött, parazitamentes és chipelve van. Kertes házban érezné igazán jól magát, mert túlteng benne az energia, vagy olyan gazdi mellett, aki elég időt tudna rászánni, hogy játsszon a kis bohóccal.


Információ:

E-mail: zokni007@indamail.hu

Tel.: 06/20-555-4825

Képtár: www.gallery.site.hu/u/acsadri/jagd

2009. márc. 9. 18:45

A barátnőm megért, hogy ide is írjam ki!!!!


ELTŰNT Mosonmagyaróváron, 03. 04-én Magyar utca környékéről egy ezüst színű, 2 éves Yorkshire Terrier kiskutya. (Képeim között látható)

Rajta volt egy fém nyakörv, egy sárga bolha nyakörv, és egy kék kabát is, ami belül piros.

Ha valaki látta, vagy esetleg megtalálta kérjük hívja a : 0630-948-89-98 telefonszámot, vagy írjon az eltuntkutya@gmail.com e-mail címre.

A megtalálónak MAGAS pénzjutalom jár!!!

Előre is köszönet.

2009. febr. 5. 14:19
a menhelyek honlapján nem mindig van az összes kutya feltüntetve különböző okok miatt (pl. még rehabilitálják, mert nagyon sovány, vagy egyszerűen nem volt idejük még fotózni-feltölteni, vagy az időjárás nem engedte meg...stb.) ezért érdemes betelefonálni és érdeklődni ha valami konkrét elképzelés van (gyerek mellé, cica és kisállatkompatibilis legyen, idősebb ember mellé szeretnétek kutyut), tudnak segíteni! a legjobb meg persze ha személyesen mész oda és nézed meg kik csóválnak még bent gazdira várva :)
31. Zarahell (válaszként erre: 30. - Sz.ildi76)
2009. febr. 3. 16:21

Köszi.. Annyira filózom még.. Nagyon jófej kutya.

Köszi az infót. :)

2009. febr. 3. 16:09

[link]

Vagy itt mindenkit megtalálsz

[link]

29. sz.ildi76 (válaszként erre: 28. - Zarahell)
2009. febr. 3. 16:08

Szia

Hol találtad a kutyát van az ország külömböző pontjain állatmentől ajánlóm ezt a lapot

[link]

2009. febr. 3. 15:53

Sziasztok!


Itt van egy kutyan nálam.. imádnivaló!

Most jött ide az udvarba miközben pakoltunk a kocsiból roti keverék lehet..


Nem tudom, hogy meg tudnám-e tartani.. Mit lehet ilyenkor tenni??


Szegénykét szerintem elütötte egy autó, mert sántít, és fél az autóktól.


Most itt alszik mellettem.

2009. febr. 2. 22:36
Pedig mindig ezt mondják. Én már voltam ott, amikor kerestem a saját kutyusomat, akkor áldatlan körülmények között voltak a kutyák, majd elhánytam magam, alig vártam, hogy kijöjjek a házból. Nagyon sajnálatra méltóak, ahogyan abban a pici ketrecben tartják őket. Az ember szíve majd meg szakad tőlük. Én sírva jöttem el onnan.
2009. febr. 2. 17:51
nem altatnak, többnyire kimentik onnan a kutyusokat, ideiglenes befogadók, állatmenhelyek, állatmentők veszik át őket :) rengeteg szép kisebb-nagyobb kutyus vár szerető gazdára, Pest megye teli van menhelyekkel, de vidéken is van jópár. Ha valaki meg nem akar tenyészteni, de szeretne egy fajkutyát nagyon ,annak érdemes a fajtamentőket keresnie :) nagyon szép fajkutyák vannak néhol, bár amennyire elhanyagolta őket az előző tulaj (mert ez nem gazda aki szenvedésbe taszítja az állatát) néha utógondozást igényelnek. Mégis, sokszor sokkal kedvesebbek és ragaszkodóbbak, mint egy normális környezetben nevelkedett-szocializálódott társuk. :)
25. linksys (válaszként erre: 24. - Sz.ildi76)
2009. jan. 31. 22:03
Akkor ez most durva vicc volt? Mert én is elhittem :(
2009. jan. 31. 18:03
Irtam nekik és ők mondták hogy nem igaz.
23. linksys (válaszként erre: 22. - Sz.ildi76)
2009. jan. 31. 17:16
Nagyon remélem én is!
22. sz.ildi76 (válaszként erre: 21. - Bnedora)
2009. jan. 31. 14:50
NEM IGAZ HOGY ELALTATJÁK ŐKET!!!!!!!!
2009. jan. 28. 15:00

Sziasztok!

Az iwiwen találtam:

Ezek a Kiskutyák Gazdit keresnek, és ha nem találnak,

akkor elaltatják Őket.... Neked csak egy kattintás, Nekik

az Élet! Megérdemelnek még egy esélyt, mert nem Ők

tehetnek róla, hogy kidobták Őket! Több Felelősséget az

Állatok iránt! Remélem sok jó ember van, és kiteszi!

LÉGYSZI TEGYÉTEK KI! SEGITSETEK GAZDIT TALÁLNI!


Elérhetőség, és a kenelszám az oldalon! illatosut.hu


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


MÁSOLJÁTOK BE TI IS LÉGYSZI, MERT 30.-ÁN ELALTATJÁK ŐKET!!!!!


január 27., 17:43

2009. jan. 21. 20:32

Fajtája:Stafford-jellegű kölyök

- Neme: szuka

- Szőr szine: fekete színű, mellkasa és mancsa alsó részén pedig fehér.

- Ismertetőjegy: 2009.01.20-án 18:00 körül egy 6-7 hónap körüli szuka Stafford-jellegű kölyök kutyát találtam,fekete színű, mellkasa és mancsa alsó részén pedig fehér.

Szigetszentmiklóson a Csépi és Vénusz, Boroka utca környékén találtam.Képet még sajnos nem tudtam feltölteni.

- Érdeklődni: 06-70-3344-682

- Aktuális életkor: 6-7 hónap körüli

- Bejelentő neve: Szabó Olivér

- Bejelentő elérhetősége: 06-70-3344-682

- Bejelentés oka: talált

- Eset időpontja: 2009.01.20-án 18:00

- Pontos hely és körülmények: Pest megye, Szigetszentmiklós

2009. jan. 8. 21:23

Két erdőben talált kiskutya, kedvesen eléjük téve egy adag befagyott lötty... (Az ilyen embert simán éh- és fagyhalálra ítélném.) A kutyák kedvesek, 6-8 hetesek. Gazdát, akár rövidtávú átmenetit is, keresünk. Elhelyezésük nem megoldott, jelenleg ketrecben bezárva vannak, így csak napokig tarthatók. Ha nincs jelentkező, a leghumánusabb megoldás a túlaltatás...

Képek itt: [link]

2009. jan. 8. 18:54

ma 17:15-kor csepelen találtak egy kb kétéves BD kant.chip nincs benne,leadták egy csepeli orvosi rendelőben.

tel.:06-20-399-71-30

2009. jan. 8. 16:32

Talált bullterrier keverék!



Megtalálás ideje: 2009. I. 1. - saccolták, hogy nagyjából akkor látták először


Megtalálás lehetőleg pontos helye: Tatabánya - ??? étteremnél etették napokig


Megtalált kutya neme: szuka


Megtalált kutya chipezett/tetovált: ???


Megtalált kutya ismertető jegyei: Extrásan bolhás volt... Nagyon játékos, kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.


Megtalált kutya kora: 2 év körüli


Megtalált kutya színe, mintázata: csíkos, kevéske fehér jeggyel a mancson, mellkason


Talált kutyáról érdeklődni! Nálunk a fórumon: [link]

vagy

Fekete Andrea: 06-30/338-1810


Neve a B. B. T.-nél: Ramóna



Ramóna képei ITT!

16. linksys (válaszként erre: 15. - Sz.ildi76)
2009. jan. 5. 22:06
Ennek örülök, remélem a többiek is sikerrel járnak :)
2009. jan. 5. 20:22
A hasky ottgon van már.
2009. jan. 3. 13:32

Sziasztok! Mint kutyákat kedvelő ember, érdekelne, hogy valaki közületek sikerrel járt-e, sikerült-e megtalálnia a kutyusát?

Alexa77,sz.ildi76,eva56? Sok sikert hozzá!

2008. dec. 17. 11:08

A MEGTALÁLÓNAK KÉSZPÉNZJUTALOM!!!


Továbbra is keresem eltűnt, 1 éves, kan, zsemle színű shar-pei kutyámat. A megtalálónak PÉNZJUTALMAT ajánlok fel.

A visszajelzések alapján Nagyvenyim Szőlőhegy, Szedrespuszta és a községháza mögötti kiserdőben látták.

Elérhetőségeim: 06-20/412-1089 vagy 06-30/57-57-165

KÉREM, AKI LÁTJA, HALL RÓLA AZONNAL ÉRTESÍTSEN!!!

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

Kérek mindenkit, hogy tegye ki saját üzenőfalára is

2008. dec. 17. 11:07

Továbbított üzenet:

Elveszett Husky

"Egy hete költöztünk Hegyhátszentpéterre Hajdúszoboszlóról.

Tegnap az az 14-én reggel kiszökött a haskym és nem jött vissza. Látták a Vasvár-Zalaegerszegi út mellett a vetéseben, de mire én odaértem, már több kilométerre nyoma sem volt.

Akárhol lehet, mert szeret autózni, barátságos, a macskákkal jól megven, szobatiszta, szeret a lakásban lenni.Egy kék színü hám volt rajta. Szeme szine barna.

Itt keresik a vadászok, a mozgó árusok, és én is két faluban, de nem talállom. Elképzelhető, hogy kocsiba szállt.

[b]06/ 30 263.1905 [/b]"

[link]

2008. dec. 12. 18:17

Sziasztok!

Önkéntesek jelentkezését kérném plakát ragasztáshoz országosan. Az alábbi kutya gyakorlatilag bárhol lehet már .A média is közzétette többször , most már csak az lehetséges , hogy idős nem internetezős személy vehette feltételezhetően magához .Gazdája már nagyon szeretné együtt tölteni a karácsonyt elveszett imádott kutyájával.

Segítsünk Wolfgangnak hiszen odakintről Ő nem tud plakátolni .

Segítségetek előre is nagyon köszönöm.



Jimmy plakát!

[link]


[link]


kép:

10. sands (válaszként erre: 9. - Ec5575b969)
2008. dec. 9. 00:31
Kérd meg a Hoxát,hogy egy képet a kutyáról hagy tehess be,nagy segítség lenne.
2008. dec. 9. 00:23

HOL VAN JIMMY ?



Talán valóra válhat egy 2008 –as karácsonyi mese ?


Az Önök segítségét szeretném kérni.


Egy nagyon jóbarátunkkal kibabrált a sors. Mi történt ?


Barátunk Wolfgang minden évben Zalaegerszeg környékén szerzi be a karácsonyfákat, amiket aztán az ausztriai piacon értékesít.


Idén is. Hűséges kutyája mindig vele volt, ugyanis Wolfgang a kutyája nélkül egy lépést sem tesz.


2008. október 3-án este egy vendéglőbe mentek, ahonnan a kutya hirtelen eltűnt. A rendőrségen és állatotthonokban való keresés mindeddig hiábavaló volt.


Utolsó reményünk Zalaegerszeg lakossága. Lehet, hogy egy karácsonyi mese valóra válhatna.


Ezért kérjük Jimmy eltűnésének nyilvánossá tételét.


A kutyát barátunk, Wolfgang vette Görögországban, ahol láncra volt kötve, de barátunknál 4 évig élt Ausztriában boldogan, lánc nélkül.


Jimmy egy farkaskutya és berni pásztor keveréke zsemlyeszínű szőrrel és foltos fejjel. Feltűnően hűséges szemei vannak.


Egy csip-et hord a bal nyakán. Ezzel a csippel minden állatorvos és állatmenhely azonosítani tudja.



Jimmy megtalálójának ezennel 500 € jutalmat ajánlunk fel.



Kérem segítsenek egy kétségbeesett állatbarátnak !!


Mellékelten küldünk egy képet Jimmy-ről.



A csip száma : ( kérem csak állatorvosoknak vagy állatmenhelyeknek kiadni )


0400 981010 149706



Köszönjük, hogy elolvasták levelünket, örülünk, ha hallunk Önökről és néha a mesék is valóra válnak.



Baráti üdvözlettel :



Rudi Spreitzer


Stock im Eisen 7


3340 Waidhofen/Ybbs, Austria


Tel. 0043 (0) 699 113322 20


spreitzer@airplay.at


kép:

[link]

2008. nov. 25. 10:54

Menhelysegítő karácsonyi vásár


Segíts Te is, hozz valamit!

Várunk könyvet, CD-t, játékokat, sporteszközöket, használati- és dísztárgyakat, bármit!


2008. december 13. (szombat) 9-17-ig Ferencvárosi Művelődési központ IX.

ker., Haller utca 27. (Óbester utca felőli bejárat) 2008. december 14. (vasárnap) 9-17-ig Fővárosi Művelődési Ház XI. ker., Fehérvári út 47.


Karácsonyi állatmenhelysegítő vásárainkon adományként felajánlott tárgyakat adunk rendkívül kedvező árakon, az így befolyt összeget a menhelyi állatok orvosi költségeire fordítjuk.

A vásáron lesz gyerekkvíz, vetélkedő, kézműves foglalkozás, játékos állatvédelmi előadások, gyerekfoglakozások, állatsimogató, valamint kutyás bemutató a Cerberos kutyaiskola és Népszigeti kutyaiskola bemutatásában, és a Mancsos Segítőtársaink terápiás kutyáinak részvételével.


Jön a tél, segíts átvészelniük az állatoknak!

Várunk tárgyi adományokat: takaró, pléd, szalma, forgács, táp, edény, felszerelési eszközök, stb.


Bővebb info: www.zoldzebra.hu [ [link] ] vagy 30/447-64-92,

20/582-63-84

7. sz.ildi76 (válaszként erre: 6. - Alexa77)
2008. nov. 24. 10:43

Meg egy képet róla.Hova tetted fel?Én a netbordon szoktam hírdetni a barátaink elveszett bulldogját

[link]

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook