Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elveszett, talált kutyák fórum

Elveszett, talált kutyák (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. Alexa77 (válaszként erre: 5. - Sz.ildi76)
2008. nov. 24. 10:12
A neten fönn van... A kiplakátolt hirdetéseken is. Tudsz esetleg valamit róluk? Mert priviben elküldöm a számot.
5. sz.ildi76 (válaszként erre: 3. - Alexa77)
2008. nov. 23. 19:30
Ehez a kutyushoz kéne egy elérhető telefonszám.
2008. nov. 23. 14:02

Továbbitott üzenet! Bíró Péter [topper] (462) Üzenek Küld tovább!!! Ma este(21én) a pólus center bejárata előtt találtam egy szép rottweiler szukát, piros szegecses nyakörv volt rajta. Nemrég ellett. Kérlek küldjétek tovább. november 21., 22:40

iwiwews üzenet.

2008. nov. 21. 18:17
Még nem adtuk fel: kb. 3 hónapja Jászberényből tűnt el két kaukázusi kutyus, egy szürke-fehér kan, Rocky és egy vöröses színű szuka, Becky. Mindenütt kerestük, de ha élnek még, akkor talán megalálhatjuk. Plakáton, hirdetésben, menhelyeken is próbáltunk a nyomukra bukkanni. Akár fizetnénk értük, csak hadd kapjuk vissza!
2008. nov. 21. 17:09

Nyesés dűlői éhező kutyusok


Szombat délelőtt Salgótarján-Nyesés dűlőben kezdtem a napot. Szívszorító látvány fogadott: 3 felnőtt és 6 kölyök az úton heverészett a napsütésben és amikor begördültem az autóval körbefogtak, mint a gyerekek, és várták, hogy mit kapnak...

Ehhez sajnos már hozzászoktak, mivel tudják, hogy aki autóval érkezik, az ennivalót hoz. Én se tettem másképp, kipakoltam a kocsiból a 40 kg kutyatápot és 10 doboz konzervet, amit vittem.

A bejelentő hölgy édesapja kint volt, ő vette át a kutyakaját, majd elmondta, hogy a kutyák most először lettek jóllakva. Ők a szomszédokkal ugyan etetik, de csak maradékot tudnak hozni, mivel többre nekik sem futja. 9 kutyának pedig a maradék nem túl sok...

A kutyáknak elvileg van gazdája, akit nem találtam otthon, csak a 80 éves édesanyjával tudtam beszélni, aki ráadásul nagyot hall. Annyit megtudtam, hogy a kicsiket (3 hónaposak) most akarják agyonütni, mivel ennyi kutyára nincs szükségük. Bár ők maguk is borzalmas körülmények között élnek, gyanítom, hogy 1 kutya etetése is problémát jelent. Ezek a kutyák csakis az állatszerető szomszédoknak köszönhetően vannak még életben.

A képeből látszik, hogy tündéri a csapat, van itt mindenféle: rövid szőrű, hosszú szőrű, kicsi, nagy...

A feladat adott: minél előbb gazdit kell nekik találni.

Üdv

Andi 20/213-6626

[link]

2008. nov. 21. 17:07

Még mindig keressük

Okt.15-én elveszett Tatabányán egy 14 hónapos bézs Francia Bulldog szuka kutyus,Alma névre hallgat,chipezve van!Ha valaki tud róla valamit,kérem hívjon a 06-70/6356093-as tel.számon bármikor!!!

[link]

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook