Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elszaladtak mellettem az évek. Más férjnél van és gyerekei vannak. Én meg nem tudom elérni, hogy valaki megszeressen. fórum

Elszaladtak mellettem az évek. Más férjnél van és gyerekei vannak. Én meg nem tudom elérni, hogy valaki megszeressen. (beszélgetős fórum)


1 2
nov. 27. 00:31
sose keso parra talalnod!ne add fel!
34. Regin_a (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 19. 12:38

Ne add fel! Igaz hogy megy az idő és jó ha van társ

Befrelé forduló vagy bizonyára/introvertált/ Mások is vannak igy és sikerülhet


"Van 2 macskám, és azon kapom magam, hogy úgy veszem őket a kezembe mint egy babát"

Én ennél vadabbat tudnék irni magamrol, nem teszem mert nő ezt nem nagyon értené, de megértelek

2023. szept. 19. 11:46

Szia kérdező!

Lenne egy pár kérdésem privátban, rám írnál?

32. 8a5caeb182 (válaszként erre: 29. - Bdsmlover30)
2023. szept. 14. 08:23
Attól függ, hány éves vagy, minden életszakaszban más más az igény/vágy...
31. Ágio8405 (válaszként erre: 29. - Bdsmlover30)
2023. szept. 14. 08:09
Csakhogy benne magától is ott az érzés, ösztön hogy szeretne családot.
30. Bdsmlover30 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 21:52
Az èn cicàm 16 èves volt. :D
2023. szept. 13. 21:51
Szia! Magaddal foglalkozz, ne màssal. Nekem Pl nem kell se felesèg, se gyerek. Èn így szeretem, èn nem èrdekel, hogy ez màsnak nem tetszik. Èld úgy az èleted, ahogy neked tetszik. Ne úgy, ahogy mások szerinte kellene èlned.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 13. 21:39

Utaztam tavasszal 5 napot Belgiumba. Sokat dobott a kedvemen. :)

Csak a macskákat nem szívesen hagyom már itthon. Az egyik 14 éves és betegeskedik. Szerencse, hogy az 5 napot átvészelte.

27. Sirga
2023. szept. 13. 19:03

"Elszaladtak mellettem az évek" - azonnal beugrott az Edda Fémszívűje. És beakadt, azóta is ezt dúdolom. :D


Bocs az offért!

26. Hattori (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 16:29
A macskák sokkal cukibbak, mint a pasik.
2023. szept. 13. 16:28

Szerintem amin nem tudunk változtatni, azt egy kicsit rá kell bízni a feljjebvalóra, vagy nevezzük akárhogyan. 35 évesen még nem vagy elkésve semmiről.Van olyan kapcsolat, amiből hossz évek után lesz házasság, vagy család, majd szétmennek és van olyan is, amikor viharos egymásratalálást követően pár hónap vagy fél évet követően alapítanak családot és lesznek egymáséi...Nem tudhatjuk, és a környezetedből ne vonj le következtetést. Amit látsz ezen emberek életéből, az csak a felszín...nem biztos ám, hogy boldogok is,...hogy nem bántak semmit és mindenük a másik vagy mindent megtaláltak benne. Ez annyira összetett. Én is azt mondom, értékeld magad, mert szerintem különleges vagy, egyedi! Hidd is el ezt kérlek magadról! Igazából ez könnyű is, mert tényleg mind egyediek vagyunk...

Mozdulj ki azért, csináld amihez kedved van, menj akkor könyvtárba, vagy táncolni, vagy kirándulni, utazz, bármi, amit szeretsz. Ha inkébb visszahúzódsz, akkor meg használd az online teret. Szerintem nincsen veszve semmi...


Ölelésem :)

24. Napsugár8 (válaszként erre: 22. - Hattori)
2023. szept. 13. 15:33

Na igen. De egyrészt azóta eltelt már pár év(tized), változott a módi. Másrészt pontosan azért viselkednek így a férfiak, mert az "egyenjogúság" címén sok nő, lány adja könnyen magát, és felcserélődtek a szerepek.

Őszintén? Nem szívesen lennék ma fiatal.

23. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 15:27

A kedvenc munkahelyemen volt egy kolléganő, akinek nem sikerült társat találnia. Kicsit kifutott az időből, de nagyon szeretett volna egy kisbabát.

Többnapos kiránduláson voltunk, ahol kijelentette, hogy ő örökbe akar fogadni egy kisbabát, mert neki már nem lehet. A csoportból néhány férfi rögtön ajánlkozott, hogy melyik ablakon kopogtathat be.

Végül tényleg örökbe fogadott egy kisfiút, szépen felnevelte egyedül. Menet közben rátalált egy társra is az idők folyamán. Egyszer találkoztam vele a strandon, és elújságolta, hogy bringával jöttek le a társával.

Ez a történet jutott eszembe.

Szerintem még nálad sincs veszve semmi.

22. Hattori (válaszként erre: 18. - Napsugár8)
2023. szept. 13. 14:53
Én meg azt látom, hogy egyre több házasság,kapcsolat jön úgy létre, hogy a nő fut a férfi után.
21. c4da557d31 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 14:52

Én ennyi idősen adtam fel a tarskeresest 🤐

Rá másfél évre jelent meg a férjem. Addigra jó hülye voltam 😵‍💫

2023. szept. 13. 14:50

Ez hülyeség a nem szereted magad eléggé!!

Volt akinek a fogam nem tetszett mert görbe-megcsinàltattam igaz nem miatta magam miatt aztàn lehet nagyobb hülyeséget csinàltam hisz az eredeti is jo volt még..

A màsiknàl olvastam mikor kibeszél hogy kövér vagyok-én elfogadtam hogy ő létra piros orral és szerettem de ő nem a balesőm nézte hanem a külsőségeket..

A màsiknak jo voltam mert épp nem volt màs (de màr a màs is kitette mert az mellett is màs nőket nézegetett)


Szoval mind az ilyen pasik a kik a külsőségekkel vannak elfoglalva tiporjàk földbe a nők önbecsülését!!

Viszont nekem annyival jobb vannak gyerekeim és soha többet nem elégszek meg ilyen bunkokkal inkàbb leszek egyedül (lassan 2éve)minthogy potlék legyek..azota legalább többet làtok :) és marad én időm .. -még igy is kevés .akkor néha leültet az élet egy egy betegséggel dehàt màr nem 20vagyok nem birok annyit..

2023. szept. 13. 14:43
42 évesen találkoztam a páromnál. Mondjuk nekem nem volt sürgős, nem akartam gyereket soha.
18. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 13:50

"Ne fuss a fiúk után! Többre értékelik, jobban akarják azt a lányt, akiért meg kell küzdeniük, akiért meg kell harcolniuk. Ami, aki náluk könnyen jön, azon könnyen túl is adnak! Légy velük kedves, de ne érezzék azt, hogy bármikor megkaphatnak!"

Valahogy így szólt anno édesanyám tanítása, amikor kamaszlány lett belőlem.

És még egy mondata volt:

"Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni! Várd meg, míg ő szalad te utánad!"

Ha mégsem szalad, az felejtős. :))


Az igaz szerelem akkor talál rád, ha nem futsz utána, nem kergeted, hanem helyben maradsz, és vársz rá! Légy nyitott, figyelj éberen, járj társaságba, de ne gondold, hogy aki pár szót váltott veled, az már egy biztos kapcsolat. A szoros kötődéshez, érzelmek kialakulásához idő kell.

17. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 13:30
A probléma benne is van az első mondatodban. Ne kuncsorogj a szeretetért, hanem szeresd magad annyira, hogy elmondhasd, hogy 1 valaki biztosan szeret, vagyis te saját magadat. Ha ez megvan, akkor nem azt sugárzod, hogy neked mindenáron szeretet kell. Nem azt mondom, hogy ha így teszel, akkor biztos, hogy "5 perc" alatt találsz valakit, aki szeretni fog életed végéig, de ha szereted magad, akkor nem fogod magad értéktelennek sem érezni.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 13:19

Ha nem lennél társaslény, nem vágyakoznál a társra.

Valami igazság van abban, hogy nem szabad görcsösen akarni.

Kicsit lazíts, találj magadnak elfoglaltságot, utazz, vagy sportolj, kirándulj...és lehet rád talál majd a leendő párod.

2023. szept. 13. 13:06

Jóga, futás, tánc...


Nem lesz időd sajnálni magad, ellenben jobban fogod érezni magad, több önbizalmad lesz.


Szívesen! :D

2023. szept. 13. 13:04
A cím alapján azt hittem 50+ vagy. Egy csomó csajt ismerek akik a harmincas éveikben találták meg a párjukat.
13. csemár (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 12:57

No és?!

Előtted az Élet!

2023. szept. 13. 12:50

Az a baj nem tudom ezt elfogadni, mert olyan jó volna valaki. Olyan jó volna anyukának lenni. Van 2 macskám, és azon kapom magam, hogy úgy veszem őket a kezembe mint egy babát.


Vagy csecsemő gondozási videókat, baba cuccokat nézek. Babakocsikat meg ilyesmi. Vagy hogy rendezném be a gyerekszobát. Teljesen kattantnak érzem magam.

11. birebora (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 12:50
Majd eljön az aki olyan mint te és rád van szüksége. Járj nyitott szemmel, ismerkedj, levelezz, társkeresőzz, beszélgess. Lehet ott és akkor fogod megtalálni ahol és amikor nem gondolod és nem számitasz rá. Drukkolok:)
10. 3066f49f9a (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 12:45
Rendben.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Csemár)
2023. szept. 13. 12:45
Én már 35 vagyok. :(
8. csemár (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 12:43

Kb. ugyanilyen voltam én is.

Aztán - 26 éves voltam - megjelent a nagy Ő... Feleségül mentem hozzá... 70 éves koráig éltünk együtt. Akkor meghalt. Én még élek, nélküle is szeretem a gyerekeinket, unokáinkat...

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Csemár)
2023. szept. 13. 12:39
Gyerekként az voltam, aki amíg a 10 másik gyerek sikítva együtt játszott, én ültem a szőnyegen és egymagam babáztam. Nem azért mert utáltak. Hanem az érdekelt. Kiskamaszként sem a téren lógtam a többiekkel, hanem otthon olvastam. Gimiben sem a jártam társaságba.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 3066f49f9a)
2023. szept. 13. 12:35
Én nem hiszem, hogy az a sok millió házas nő mind szereti és értékeli magát.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook