Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elszaladtak mellettem az évek. Más férjnél van és gyerekei vannak. Én meg nem tudom elérni, hogy valaki megszeressen. fórum

Elszaladtak mellettem az évek. Más férjnél van és gyerekei vannak. Én meg nem tudom elérni, hogy valaki megszeressen. (beszélgetős fórum)


1 2
5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 12:34

Szerintem semmiről sem maradtál le.

Az élet változatos.

2023. szept. 13. 12:33
Nézem a barátnőimet, a rokon csajokat (30 körüliek mint én). Mindnek van férje, gyereke. Támasz, akire számíthatnak. Akivel este meg lehet beszélni, hogy milyen napja volt.
3. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 12:32

Jobb lesz mindenkinek, főleg Neked magadnak, ha elfogadod, hogy Te ilyen vagy.

...Azonban én a helyedben nem adnám fel; ha nyitott szemmel jársz, lehet, hogy már holnap találkozol Valakivel, aki mindent megváltoztat...

2. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 12:30
Amíg te nem értékeled magad, ők sem fognak.
2023. szept. 13. 12:28

Az életem folyamatos szeretet kuncsorgásból áll. Megismerkedek valakivel, megtetszik. Vagy alakul valami, és azt érzem végre révbe érek, de kiderül hogy ő nem így érzi.


Vagy totál belezúgok viszonzatlanul, ő meg észre sem vesz és egy másik nővel jön össze.


Mindkét esetben sérülök, nyominak, rondának, értéktelennek érzem magam. És így telnek el az évek. Már a rokonság fiataljait is eljegyezték, a velem korúak mind családosak. Én nem tudom senkiből kiváltani azt, hogy azt érezze jobban meg akarna ismerni, vagy belém is szeressen.


Engedjem ezt el? Van olyan aki nem társas lény és fogadjam ezt el?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook