Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elsiratott ikerterhességem története fórum

Elsiratott ikerterhességem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elsiratott ikerterhességem története

1 2 3
43. banyoka (válaszként erre: 40. - Izabella73)
2008. márc. 13. 09:36
Izabella!Nagyon sajnálom ami történt veled!Szemetek az orvossok tisztelet a kivételnek!Sajnos a kezükben vagyunk!
42. izabella73 (válaszként erre: 41. - RLindi)
2008. márc. 12. 13:40
IGEN ZÁROT NEM ADTÁK KI CSAK IGAZOLÁST HOGY SPONTÁN VETTELÉS TÖRTÉNT A MENTÖSÖK ÉS A KISKÖNYVEM BIZONYITTOTA CSAK AZ ELLENKEZÖJÉT.MIVEL ABBAN A KORHÁZBA NEM HAGYHATAK VOLNA.DE HA ÁT VITTEK VOLNA KIDERÜLT VOLNA ,HOGY KISÉRLETI NYUL VOLTAM.8-HO IG 35 20 15 10 DKGRAMOK VOLTAK eszt nem látták.azotta született két gyermekem amit köszönök a jó istenek,de ha ilyen dolgokat olvasok akaratlanul az elvesztett gyermekeim jutnak az eszembe ezt egy anya amig él nem felejti el.csak azt sajnálom nem pereltem be a korházat a szegényekkel mindent meg lehet csinálni föleg,ha még roma is.
41. RLindi (válaszként erre: 40. - Izabella73)
2008. márc. 12. 12:06

:-(( Hát ez meg,h.lehet nemadtak zárójelentést sem? Kiskönyvedben gondolom benne vannak az adatok..

Hogy derült ki,h. már az uh-n sem volt minden rendben.

Borzasztó..nagyon sajnálom,h.ilyen megtörténhetett. Pedig a 32.hét már szép betöltött idő ikreseknél.

2008. márc. 12. 11:57
NEKEM 4-ES IKREIM LETTEK VOLNAHA AZ ORVOSOK ODA FIGYELTEK VOLNA RÁM 32-DIK HÉTEN SZÜLTEM MEG HALVA SZÜLETEK DE MEGSEM NÉZHETTEM ÖKET 40 GENETIKAI ULTRAHANGON VOLTAM ÉS AZT MONTÁK MINDEN RENDBEN DE NEM VOLT, ÉS NEM SZOLTAK A VÉGÉN MÉG AZT MONTÁK NÁLUK ÉN NEM IS SZÜLTEM MIVEL NEM VITTEK ÁT A KORASZÜLÖT KORHÁZBA PEDIG KÉRTEM, MINDENT ELTÜNTETTEK.EHEZ MIT SZOLTOK?
2008. márc. 11. 07:43

Nem is tudom, hogy kecmereg ki az ember egy ilyen tragédiából lelkileg. De egyszer biztosan sikerül.

Ne mondd, hogy nem akarsz többé gyereket! Hasonló helyzetben én egyedül akkor tudnék megvigasztalódni.

2008. márc. 8. 07:35
Sziasztok!Köszönöm mindenkinek az együttérző szavakat vigasztalásokat!Ez a dolog velem Cegléden történt!Bár ott is vannak rendes orvosok!A meghalt kicsik emléke mindig a szivemben fog élni,már nem szeretnék gyereket!Azért irtam le a történetem hogy lássátok ti is hogy sajnos azt hiszem a sorsunk valahol meg van irva!Drukkolok minden kismamának anyukának,hogy még csak hasonló helyzetbe se kerüljön!Sziasztok!És köszi
2008. márc. 7. 13:17

Szegénykém! :(

Jól tetted hogy másik orvoshoz mentél!

2008. márc. 7. 08:28
Igen,élve született,ezt nem vették észre,de egyébként koraszülött volt,és csak egy hetet élt a születése után.A halálának egyébként nem volt köze a születésének a körülményeihez.
2008. márc. 7. 07:58
Nagyon sajnálom.Remélem nemsoká örülhetsz egy vagy két babának is.Az az állat orvos pedig süllyedjen a föld alá.Bízok benne,hogy vele szörnyűbb dolog is meg fog történni.KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!
34. 9ac093e955 (válaszként erre: 32. - Dee7182d35)
2008. márc. 6. 20:42
Bocsika,de most nekem sem teljesen tiszta,hogy végül mi történt a babáddal?
33. Bernuska (válaszként erre: 32. - Dee7182d35)
2008. márc. 6. 19:19
De azt írtad a 16.hozzászólásodban, hogy élt a babád, csak először azt mondta a doki, hogy halott...
32. dee7182d35 (válaszként erre: 31. - Munya)
2008. márc. 6. 15:20
Igen,bár sajnos hiába,megmenteni nem sikerült.
31. Munya (válaszként erre: 17. - Dee7182d35)
2008. márc. 6. 13:26
Még jó, hogy észrevették!!!
2008. márc. 6. 13:21
Fogadd őszinte részvétemet.
29. ancy
2008. márc. 5. 20:52
Részvétem.A reményt nem szabad sosem elveszíteni. Nekem is van kettő fiam 13 éves, és 19 hónapos.16 voltam amikor gyerekfejjel terhes lettem,csak arra gondoltam ez az életet nem szabad elvenni.Rábeszéltem a családot is.28 hetes uh-on doki:gyerek nincs meghalt,meg kell szülni.Kérdeztem fájni fog erre igen,és ha nem tetszik menjek haza dögöljek meg a gyerekemmel együtt.Hát mellebevágó volt,és ez a doki sokáig dolgozott még.Következő pedig kisebbik fiam születése előtt (most 33 évesen) genetikai uh.Doki :Tudja,hogy vérzik ?Nem mondom.Hát most tudja.Még hazaküldtek ruhákért,azután nem akartak felvenni az osztályra,mert nem voltam magánrendelésen.Ekkor már nagyon véreztem.4-kor felvettek, és 21 órakkor került rám sor.A falat kapartam.Ez Pest 12 ker.Vigyázzatok magatokra és kitartást.
2008. márc. 5. 18:21
Nagyon sajnálom ami veletek történt! nem is tudom ilyenkor mit lehet mondani!v Talán csak annyit: Kitartás!!
2008. márc. 5. 18:00
Borzalmas, hogy milyen világban élünk! :(( Végig sírtam a történetet és a hozzászolásokat! Öszintén sajnálom és részvétem mind a kettötöknek! Tudom, hogy a Gyönyörü gyermekeitek adnak erőt átvészelni ezt az egészet, mert nekem is a kis picurkám adott erőt, mikor decemberben meghalt Apu, nélküle én sem bírtam volna ki. Sok erőt kívánok neketek!
26. 9ac093e955 (válaszként erre: 24. - Törpikék)
2008. márc. 5. 17:53

Hidd el nagyon sok engem az eset után megkerestek,és

felajánlották,hogy mindenben segítenek és tegyek valamit,hogy mások ne járjanak így. Akkor a bánatommal voltam elfoglalva és az akkor 5 éves kisfiammal akivel szintén meg kellett értetnem,hogy miért nincsenek testvérei. Mostmár tudom hibáztam és végig kellett volna járnom az utat,hátha sikerült volna és nem jártak,vagy járnának így emberek.

2008. márc. 5. 17:27
Istenem! Hová süllyed ez a világ? Nekem 2 egészséges gyermekem van, de a hideg rázott, ahogy végigolvastam a történetedet és a hozzászólásokat. Sajnálom!
24. törpikék (válaszként erre: 16. - 9ac093e955)
2008. márc. 5. 17:22

Ritus40!!!!

Te is fogadd részvétem!!!

Egyszerűen hihetetlen, hogy két ilyen eset is megtörténik és még hány amiről nem tudunk???????

2008. márc. 5. 16:43

Nagyon sajnálom, ami veled történt!!! Részvétem!!!

Ne add fel!!!!

22. winny
2008. márc. 5. 16:09
Részvétem.Ez nagyon szomorú
2008. márc. 5. 15:26
SAJNOS ELŐFORDUL AZ ILYEN ÉRZÉKETLEN ORVOSI MAGATARTÁS! PEDIG, HA MÁR MEGVAN A BAJ, NEM MINDEGY, HOGY MONDJÁK MEG, HISZEN SZÉPEN MONDVA IS BOZASZTÓ ILYET ÁTÉLNI!
20. raniko
2008. márc. 5. 15:16
A diploma nem jár együtt az emberséggel és sajnos a tudással sem.Részvétem és azt kívánom neked,hogy minnél hamarabb heverd ki ezt a megrázkodtatást.Bár elfelejteni sosem lehet, legalább enyhüljön egy kicsit a fájdalom.
19. RLindi (válaszként erre: 17. - Dee7182d35)
2008. márc. 5. 15:04

:-o

Hát ez nem semmi,komoylan mondom,tényleg hihetelen!!!

18. RLindi
2008. márc. 5. 15:03

Neked őszinte részvétem..sajnos én sem tudok mást mondani mint amit már leirtak,remélem valamelyest begyógyulnak a sebek..

Mélységesen felháborít,h.ilyen érzéketlen (bár ez enyhe kifejezés) orvos van:-((

2008. márc. 5. 14:56
Sziasztok!Döbbenet,ami néha történik velünk!Az én koraszülésem után oda jött az orvos,hogy sajnos vetélés,őszinte részvéte.10 perc múlva jöttek,hogy bocsánat,él a baba,mi legyen a neve.Senki nem hiszi el,hogy ilyen megtörtént,bárkinek mondom.
2008. márc. 5. 14:50

Szia!


Sajnos van ilyen velem is hasonló eset történt,de én ráadásul állítólag orvosi felügyelet alatt kórházban tartozkódtam. Hiába mondtam,hogy valami nincs rendben az orvos válasza az volt,azért érzem magam furcsán,meg hogy csak egy baba mozgását,mert biztos a kisfiú lustább. Saját kérésre mentem ultrahangra,és ott közölték velem,hogy az egyik baba halott a másik pedig elkezdett visszafelé fejlődni.Azonnal hívták a fogadott orvosom,de ő úgy jött be,mint Ti.Lejött a fő-fő fejes és megkérdezte tőlem miért sírok:elszállt az agyam és azt mondtam a k.... anyjáért.Természetesen senki nem vállalta fel a szülésemet a férjemet értesítettem én és átküldtek egy másik kórházba,de még csak át sem szóltak,hogy megyek.Ott szültem meg a gyermekeimet,illetve a halott kisfiút kiszedték belőlem hallottam,ahogy ropognak a csontjai,amit a legnagyobb ellenségemnek nem kívánok.Végig zokogtam és az orvosok mondták nyugodjak meg,hiszen vár otthon egy kisfiú és éppen az én életem mentik,hiszen már én vagyok veszélyben.A kislányom megszületett 32cm.75dkg.-mal,felsírt és amilyen kicsi volt olyan szép és gyönyörű.Kittynek neveztük el.Sajnos 2 hétig élt,soha nem lehet elfelejteni őket és tudom,hogy az angyalkák vigyáznak rájuk.


Teljesen együtt érzek veled,én tudom milyen érzés,ha kimegyek a temetőbe állok és kérdezem magamtól miért pont én???????????????????????????

2008. márc. 5. 13:58

Szia!

Mélyen megrendített a történet, sajnálom ami veled történt!!Nagyon sok erőt kívánok neked és hittet, hogy elhidd lesz még kisbabád!

Ami viszont mélységesen felháborít az az orvos viselkedése!!!!!!!!!!!!!!!Létezik, hogy ez az orvos életeket segít a világra????????????

2008. márc. 5. 13:36

Sajnálom ami veled történt.

Nálam is volt 1 hasonlo szitu,de én is mint te nem hittem az orvosomnak.

Egy évvel ezelőtt történt az egész.Terhes lettem, de csak kesön tudtam meg.Bekerültem a korházba mehenkivüli terhesség gyanujával az orvosom már müteni akart mikor fizettem neki hogy halaszuk el az egészet 1-2 nappal.Megszöktem a korházból,és másnap a szomszéd megyébe utaztunk a férjemmel más orvos tanácsát kikérni.A doki megvizsgált,és azt mondta hogy nem lát semmi gyanusat, de megbeszelt egy találkozót a kollégájával aki még alapossabban kivizsgált.Megállapitották hogy terhes voltam de elvetéltem.A vetélés idöpontja egybe esett a havivérzéssel.Mikor megkaptam az igazolást és megmutattam az orvosomnak azt mondta a szemembe hogy nem valosok az adatok.

Igy ha nem szököm meg a korházból és nem kérem ki más orvos véleményét ma nem várnám a kis fiam születését.Szülni is a másik megyében fogok.

Az ilyen esetek gyakoriak nálunk(Ukrajnában).De valamiért az emberk még nem jutottak el arra a szintre hogy biróság elé vigyék a hasonló ügyeket.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook