Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elsiratott ikerterhességem története fórum

Elsiratott ikerterhességem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elsiratott ikerterhességem története

1 2 3
2008. márc. 5. 12:53
Őszinte részvétem, mélyen megrendített a történeted. El sem hiszem, hogy egy ember képes az ilyesmire. Az nem orvos volt, hanem egy állat. Kérlek írd meg, hogy hol volt, hogy okulhassunk belőle.
2008. márc. 5. 11:51

Ilyenko mit is lehet mondani? Az őszinte részvétem elcsépelt, a sajnálom egyértelmű. Persze, hogy mindenki sajnálja a történteket. Csak te ismered a saját fájdalmadat. Nem tudom, én hogy tudtam volna feldolgozni ezt. Az én kislányom 2 hónapos lesz, és kérdés volt, hogy egyáltalán megszülethet-e. 4 éve volt egy rosszindulatú daganatom, és ha én akkor nem megyek a dolgok után, hanem a dokira hallgatok, most ki tudja mi lenne.

Együttérzek veled, sok erőt kívánok. Talán a gyönyörű gyermekeid erőt adnak neked!

2008. márc. 5. 11:47

Szia!

Borzasztó dolog,ami veled történt. Nagyon sajnálom.Sok erőt kívánok neked!

10. Munya
2008. márc. 5. 11:39

Szia!

Nagyon-nagyon sajnálom! Szoktam mondani, hogy néha a diplomával együtt jár a taplóság! Most is!

2008. márc. 5. 11:38

Szia!


Nagyon elszomorított amit olvastam!

Nem is találok megfelelő szavakat!


Szerintem azért írd meg,hogy melyik kórházban volt ez! A többi kismamára való tekintettel...


Én már két terhességet elvesztettem, mondjuk nem így, de nagyon fájó tud lenni minden tekintetben!


Mielőbbi felépülést kívánok Neked, és sok-sok erőt!

2008. márc. 5. 11:35

Hello!


Sajnalom ami tortent!

Tudom,h sok esetbe "visszataszito" ellatast kap az ember.

2008. márc. 5. 11:33

Szia! Őszinte részvétem,olvastam a történeted és nagyon sajnálom ami veletek történt.

Kívánom nektek hogy a sebek mihamarabb gyógyuljanak,sok erőt és kitartást kívánok!

2008. márc. 5. 11:27

Szia!

Szabad tudni, mi volt a baj?:o(

nagyon sajnálom!

2008. márc. 5. 11:27

Szia!


Nagyon megdöbbentett és megrendített, amit leírtál!

Kívánom, hogy hamar begyógyuljanak a sebek a lelkeden, még ha a heg ott is marad......

Sok erőt, kitartást kívánok neked!


Van magyarázat a történtekre?

2008. márc. 5. 11:24
Szia. Őszinte részvétem nektek. Nagyon sajnálom ami veletek történt. Sok erőt és kitartást, jó egészséget kívánok nektek. Kis angyalkák biztos felkeresnek még benneteket.
2008. márc. 5. 11:15

szia

nagyon sajnálom :((( lehet tudni, mi volt az oka? Mindenesetre kitartást neked!

2008. márc. 5. 11:09

SZia

Nagyon sajnálom ami veled történt.. öszinte részvétem. Igazad van abban, hogy a doki ne csak a pénzért legyen kedves, hisz egy orvosnak az a dolga, hogy meggyógyitson, segitsen, hisz ezért választotta ezt a szakmát és ezért foglalkozik emberekkel. Az ilyen orvos nem orvos.Igaz nekem még nincs gyerekem, de a párommal már sokat beszélunk rola és már tervezgetunk, hogy mi lesz HA. Nem is tudom mit kivánjak neked... sok erőt és kitartást és persze ha lehet ilyet irni egy ilyen történet után: egy uj boldog és egészséges terhességet.

Szép napot,Emese.

2008. márc. 5. 11:03
Egy tanulságos történet, ami a mai világban tanult emberek kapcsán velem esett meg. Ha nem velem történik, valószínűleg el sem hiszem. Szomorú tapasztalat, hogy mégis van ilyen. Nem kívánom senkinek.

Ugrás a teljes írásra: Elsiratott ikerterhességem története
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook