Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elmennétek hajóra dolgozni? Csak wellness munkák. Tapasztalatok is érdekelnek fórum

Elmennétek hajóra dolgozni? Csak wellness munkák. Tapasztalatok is érdekelnek (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
133. bowie (válaszként erre: 129. - Pengő Gyöngyi)
2017. jún. 11. 20:38
A bátyám nemrég jött haza egy luxushajóútról. :) Facér jelenleg. :D
132. bowie (válaszként erre: 128. - Fincsi5)
2017. jún. 11. 20:37

A 99 válasz arra, hogy Channa azt írta irigyli őt grib.

A 104es meg egyértelműen semmi bántó. Te szeretnél beteg ember helyében lenni? És itt most függetlenítsd magad Channától és gribedlitől. Mert én nem. De szerintem te sem. Én nem szeretném a te migrénjeidet, más térdfájását vagy fülfájását, de szerintem ezen nem sértődtök meg.

Mint ahogyan én sem sértődök meg azon és nem frusztrál, hogy te nem irigyled mittudomén, hogy meghalt a gyerekem apja. Az lenne a furcsa, ha én ezen megsértődnék, hogy de bezzeg ezzel most mindenkit megbántasz, aki hasonló cipőben jár.

131. fincsi5 (válaszként erre: 129. - Pengő Gyöngyi)
2017. jún. 11. 20:33

Azt én is kihagynám, főleg ha van elég pezsgő. D


Nyerj 2 jegyet, én meg szétnézek a Bónuszbrigádon. DD

130. andi6020 (válaszként erre: 128. - Fincsi5)
2017. jún. 11. 20:25
Drága, annyit abszolút nem ér :)
129. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2017. jún. 11. 19:58

Én utasnak jelentkeznék!

Ha valaki befizet, és ha nem muszáj edzeni.

:)

128. fincsi5 (válaszként erre: 127. - Andi6020)
2017. jún. 11. 19:51
Engem továbbra is a 99. és 104. bosszantott fel.
127. andi6020 (válaszként erre: 122. - Fincsi5)
2017. jún. 11. 19:41

Fincsike, Channa esett neki Gribedlinek.

Channa, a tökéletes.

126. jozsi.38 (válaszként erre: 125. - Fincsi5)
2017. jún. 11. 19:21
hol látod ezt? mert én sehol. Inkább fordítva van, Channa esett neki Gribedlinek
125. fincsi5
2017. jún. 11. 19:12
A 99. és 104. hozzászólást is? :))
124. bowie (válaszként erre: 122. - Fincsi5)
2017. jún. 11. 19:02

Fincsi drága. Sehol nem fikázta grib a betegeket, csak azt mondta, hogy nem irigyli, mert mit irigyelne rajtuk. De sztem senki sem irigyli őket és senki sem akar a betegek helyében lenni.

Most olvastam végig a fórumot.

Kár lenne belemagyarázni mást.

2017. jún. 11. 18:05

Lányok!


Miért van az, hogy mostanság egyre több fórum orbitális vitába, hatalmas perlekedésbe, méltánytalan személyeskedésbe torkollik?


Kár érte, régen azért ennyire nem volt ez ilyen mérvű és ennyire gyakori.

122. fincsi5 (válaszként erre: 99. - Gribedli***)
2017. jún. 11. 17:12

Ez lennél te? :(((

Hát azért még neked is előjöhet pajzsmirigy probléma, esetleg gerincbetegség is, attól, hogy most még csak a fitnes-menüvel és gyerekek oviba, iskolába való furikázással vagy elfoglalva.

Valamiért viszont előrenézel, mintha kezdenéd unni a palota sikálását.

Azért vitapartnered már felnevelt egy gyereket, a magyar lét minden bajával, áldásával együtt.

Be vagy sózva a hajóúttól, valamiért mennél, de azt elhiheted, hogy nem azért képeznek ki embereket, hogy csak egy 9 hónapos útra menjen, csak úgy brahiból. Nem, ettől komolyabb elvárásaik vannak. Az előadás, amin voltál, elég hevenyészett lehetett.

121. Channa*
2017. jún. 11. 16:17

És folytatod és folytatod és folytatod....


Azaz dobálod a sarat....


És megint azt akarod bizonygatni, hogy én teszem, pedig nem így van.

120. gribedli*** (válaszként erre: 113. - 0c1986a06c)
2017. jún. 11. 16:07
Ööö, bocsi, sárdobálást tőlem nem láthattál, ez tuti. Normálisan írtam eddig is. Lévén, hogy engem érdekel ez a téma, sőt, át is pörgettem egy ideig a hülyeségeken, de akkor tovább nyomja.
119. gribedli*** (válaszként erre: 105. - Channa*)
2017. jún. 11. 16:03

Mi ezen a sunyi? Neked az a fixa ideád, hogy mindenki rivalizálni akar veled, csak elmondtam,hogy nem így van, és megindokoltam, hogy miért nem. Ennyi. Nincs ezen mit ragozni, se rákos gyerekeket belekeverni, elég lett volna a témánál maradni, kihagyni a szokásos öntelt maszlagot és nem lett volna semmilyen baj.


Kötöd az ebet a karóhoz, jó, képzeld csak be nyugodtan ezt a rivalizálást, szerintem meg ovi.

118. 124637ff9b (válaszként erre: 117. - Gribedli***)
2017. jún. 11. 16:02

Ezt mondtam én is.

Végül is így is lehet értelmezni meg úgy is mindkettőtök szavait, ügyesen megfogalmaztátok mindketten :) De én nem szeretnék ebbe a méltatlan dologba beszállni, csak gondoltam hátha megálljt tudtok parancsolni magatoknak. Ha nem, hát nem.

117. gribedli*** (válaszként erre: 107. - 124637ff9b)
2017. jún. 11. 15:59
Én senkit nem nyomorékoztam le, bocsi, ami igaz, az igaz, de ami nem...
116. lapbarna (válaszként erre: 115. - Unom)
2017. jún. 11. 15:52
Elvégre vasárnap van.
115. unom (válaszként erre: 114. - Andi6020)
2017. jún. 11. 15:51
Oké, hogy front van, de mindenhol? :D
114. andi6020 (válaszként erre: 110. - Channa*)
2017. jún. 11. 15:49
Aztaqurvaélet, de unalmas már ez.
2017. jún. 11. 15:43

Mi értelme ennek a veszekedésnek?

Aki akar menjen hajózni, aki nem, az maradjon otthon vagy vonatozzon, vagy repülőzzön.

Két felnőtt nő.

Tényleg olyan méltatlan az ilyen irányú sárdobálás. Magatokról állítotok ki szegénységi bizonyítványt.

Szomorú:(

112. Channa* (válaszként erre: 107. - 124637ff9b)
2017. jún. 11. 15:35
Én nem kívántam neki, csak azt írtam, hogy ő is megkaphatja.
111. 0c1986a06c (válaszként erre: 109. - Andi6020)
2017. jún. 11. 15:35
Ezen mindig akkorát röhögök:)
110. Channa* (válaszként erre: 104. - Gribedli***)
2017. jún. 11. 15:35

És még az agy is egy nagy kincs, neked meg olyanod nincs.


Szánalmas és sunyi vagy. Próbálod magad most is fényezni, de remélem mindenki látja, hogy milyen aljas vagy.


Tudok itt sok ember betegségéről és eszembe nem jutna felsorolni neki lépten-nyomon és az orra alá dörgölni, hogy milyen szerencsétlen.


Én egészséges vagyok, nem úgy mint te. Az én betegségeimre vannak tabletták. A vérnyomásom lecsökken, ha beveszem reggel a gyógyszerem. A nem létező pajzsmirigy hormonom is pótolva van tablettával, illetve a cukromat is tablettával kordában tartják, de a te betegségedre nem létezik gyógyszer....sajnállak:)


Hidd el, én tök jól el vagyok így és még véletlenül sem szeretnék a helyedben lenni, mert akkor azon kellene gondolkodnom, hogy el kellene menekülnöm egy hajóra melózni, mert gondolom meg van az oka annak, hogy gondolkodsz rajta a csilivili életedben.


Csilivili? Nem hinném, sőt!

2017. jún. 11. 15:34
Medve anyám...
2017. jún. 11. 15:34
Nem mennék, nem az én világom és rosszul is lennék az imbolygó hullámok miatt.
107. 124637ff9b (válaszként erre: 106. - Channa*)
2017. jún. 11. 15:32
Ő legalább annyira nyomorékozott téged, mint amennyire te kívántál itt most neki egy jó kis rákot. FFÚÚÚ, DE GUSZTUSTALAN DOLOG EZ. Némi kis nézeteltérés miatt, menrt egyikőtök menne hajóra dolgozni, a másik nem. Jó kis vasárnapi program mindkettőtöknek, gratula.
106. Channa* (válaszként erre: 104. - Gribedli***)
2017. jún. 11. 15:26

Engem te ne sajnálj!


És igen is vagdalkozol. Nem az első, hogy úgy állítasz be itt a Hoxán, mintha egy nyomorék lennék, pedig sokan szeretnének nálam fiatalabb korukban is ilyen fittek lenni, mint én.


De ez mellékes.


Abba kellene belegondolnod, hogy amikor engem nyomoréknak titulálsz a nem létező túlsúlyom miatt, akkor rengeteg kövér embert megsértesz szándékosan, mert ugye ha az én túlsúlyom szerinted nyomorékság, akkor másé is, nem?


Vagy, ha szerinted az én pajzsmirigy vagy cukor vagy gerinc betegségem a nyomorékságot jelenti, akkor itt a hoxán is rengeteg nyomorék embert megsértettél.


Azaz, simán sértegetsz, de tudd, hogy ezzel az összes ilyen betegséggel rendelkező embert megsérted, amin nem csodálkozok, mert neked ez a "stílusod".


Csúnya dolog!


Hidd el nekem leszel beteg, és örülj majd neki, ha csak ilyen bajaid lesznek mint nekem és nem egy jó kis rák, mert ugye azt nem tudhatod, hogy nem ér e utol. És ha valaki nem szeretne beteg lenni, akkor az nem a másikat piszkálja a betegségeivel.


Simán bemehetsz egy gyermek kórházba és ott bibibízhetsz szegények, hogy ti rákosok vagytok, bibibi, de én nem bibibi. Ugye milyen klassz programod lehetne? Mert most itt azt csináltad!


Érzed, hogy miről beszélek?

Nem hinném. Ha valaki nem szeretne beteg lenni, akkor vigyáz magára, megpróbálja megelőzni (bár nem mindet lehet), de nem dörgöli azok orra alá, az összes nyavajájukat, akiknek van valami bajuk, mert a megelőzés ellenére sok betegséget nem úszhatunk meg.


Empátia = 0!!!!

105. Channa* (válaszként erre: 102. - Gribedli***)
2017. jún. 11. 15:14

Remélem a következő moderálásnál látják majd, hogy te csinálod, hiszen egyértelmű.


Miért kell neked idecitálni más fórumokba írt hozzászólásaimat?


Megkértelek rá, hogy foglalkozz a betegségeimmel?


Kértelek, hogy tartsd számon a gyógyszereimet?


Semmi közöd hozzám!

Ezt kellene felfognod.


Tudom, hogy te mindent csinálhatsz itt büntetlenül, nem is értem miért tűr itt meg Hoxa, hiszen te ugyan olyan vagy mint Vanessza volt. Közönséges, sunyi, és rosszindulatú.


Szerintem nagyon kevés embert nem kezdtél még itt ki.


Nézz magadba, és gondolkodj el.


És ha írok ide, akkor se szólj hozzám, mert a hozzászólásaim nem neked szólnak.


Rendben?

104. gribedli*** (válaszként erre: 100. - Channa*)
2017. jún. 11. 15:13

Nem vagdalkoztam, csak leírtam, hogy miért nem lehet szó rivalizálásról. Sajnálatos betegségek ezek és inkább sajnállak miattuk, nem is tudom, hogy jut eszedbe, hogy rivalizálásra adnak okot. Szerintem az egészség a legnagyobb kincs, neked az sincs.


És hogy ezt egyáltalán nem sértésből mondom, nincs abban semmi sértő, hogy nem szeretnék beteg ember helyében lenni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook