Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Élet a halál után? fórum

Élet a halál után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. mazsi-drazsi (válaszként erre: 13. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 30. 09:58
akkor te is ritka madár vagy:-)
2007. ápr. 30. 09:52
Nagy rokonságban vagyunk. Ha tudnád...
12. mazsi-drazsi (válaszként erre: 10. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 30. 08:38
köszi:-) flugosságban jó vagyok:-)))
11. Cinka (válaszként erre: 4. - H MAYA)
2007. ápr. 30. 00:38
Valakinek azért mégiscsak sikerült... azt hiszem, Jézus Krisztus a neve...
10. ec63a7fc29 (válaszként erre: 9. - Mazsi-drazsi)
2007. ápr. 29. 21:57

Kicsit ejtőernyős, de azért leesett.


Igen, nagyon fontos ÉLNI a halál előtt. Jó poén volt:))))) Hozod a formádat mazsika!


S most, hogy mondod!!!

2007. ápr. 29. 19:55
élet a halál előtt????
2007. ápr. 29. 14:20

Több olyan embert ismerek, akik átélték, de nem akarták. Mivel eléggé máshogyan gondolkodunk errefelé erről, ciki beszélni róla.

Ha érdekelnek a részletek, keress meg priviben.


klassz világ, s ahogyan a DOORS mondja:

...s a halállal még nincs vége.

7. druida (válaszként erre: 6. - H MAYA)
2007. ápr. 6. 18:34

Pedig nem vagy az. Akik annak néznek, nekik ajánlj valami jóféle szakirodalmat. Rengeteg van, de közöttük sok a mellébeszélés.

Amit éreztél, az a valóság volt. De mivel az érzések nem láthatóak (csak az általuk kiváltott testi jelenségek némelyike), így a tudomány nem is vesz róluk tudomást.

6. H MAYA (válaszként erre: 5. - Druida)
2007. ápr. 6. 17:21

Tudod ez kényes téma,mert nemszivesen beszélünk a megtapasztalt de megmagyarázhatatlan jelenségekről

Elmondhatnám,hogy a férjem halálát követően :

-Éreztem a simogatását a bőrömön,

-különböző rendkivüli zörejek, zajok

-álmok amik előrejeleztek eseményeket,

De inkább elhalgatom, mivel sokan dilisnek hinnének.

5. druida (válaszként erre: 4. - H MAYA)
2007. ápr. 6. 16:57

Jöttek. Nem is kevesen. Dokumentálva vannak az esetek.

Sok dolog, ami megmagyarázhatatlannak tűnik pontosan meghatározható okok és folyamatok eredménye. Csak materialista alapokon tűnik megmagyarázhatatlannak. És csak ők nem értik.

Még én is tudok, pedig nem tartom magamat nálad okosabbnak. Például a regressziós eljárások által dokumentált és bizonyított esetek tízezrei azért némi kételyre adnak okot.

Naponta kb. 60-70 dokumentált eset történik a nyugati demokráciákban arra nézve, hogy a déja vu érzéseknek komoly valóságalapja van. Ezek kb. 10 %-a ellenőrzött körülmények között történik.

2007. ápr. 6. 16:22

Igaz, hogy még senki nem jött vissza a másvilágról, (legalább is nem tudják bizonyitani),tehát csak találgatunk,de kell valami amiben higgyünk,ez megkönnyiti a halál elfogadását.

Másrész vannak olyan jelek, amiket nemtudunk megmagyarázni,és a holtak visszajáró lelkének hisszük.

Ezzel a témával kapcsolatban, tőlem sokkal okosabb emberek sem tudnak,biztosat, bizonyithatót, mondani.

2007. ápr. 6. 16:01
Erre a választ csak akkor tudjuk meg, amikor meghalunk,sajnos előbb nem áll módunkban 100%-os biztonsággal meggyőződni erről. Én nem tudom elfogadni, hogy a lelkem egyszerűen megsemmisül. Lennie kell valaminek. Én ebben hiszek.
2007. márc. 29. 10:27

Én nem hiszek benne. A reinkarnációban lehet hogy van valami, de igazából nem tudom...

Engem is élesztettek már újra, de semmi alagutat meg fényt nem láttam. Tény, hogy azóta kicsit másabb az életszemléletem.

Szerintem ezt azoknak találták ki, akik betegesen rettegnek a halál gondolatától, az elmúlástól és az elkerülhetetlen megsemmisüléstől.

2007. márc. 29. 10:15

Sokszor lehet hallani arról mostanában, hogy a

"halál kapujából" az életbe visszajött emberek mindig egy hosszú alagútról és a végében a szikrázó fényről mesélnek. Nekem is van egy ilyen barátnőm aki ezt vallja (de ő csak meggyőződésből), hogy az embereknek is több életük van. Vmilyen pontgyűtésekről szokott mesélni (mint a hoxán:))

meg öreg lelkekről. Én vok csak ilyen szkeptikus ezzel kapcsolatban? Érdekelne mások véleménye..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook