Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El tud juttani téged partnered az orgazmushoz? fórum

El tud juttani téged partnered az orgazmushoz? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2009. júl. 21. 13:55
iigggggggggggeeeeeeeeennnnnnnnnnnn!!!!!!!!többbsssssszzörrrrr is!
35. jakere
2009. jún. 15. 12:54
hát...
2009. jún. 14. 18:04
Igen,szinte mindig :)
2009. jún. 14. 16:53
Igen, mindig...
2009. jún. 14. 16:21
IGEN:)
2009. jún. 14. 15:32
IGEN SZINTE MINDEN ALKALOMMAL
2009. jún. 14. 12:18
mééég nem tudom... :D
2009. jún. 14. 08:05
igen mindig :)
28. Annaaa
2009. jún. 8. 18:07
Azért irigylem azokat, akiknek ez nem okoz gondot...
27. Annaaa (válaszként erre: 15. - Caravell)
2009. jún. 8. 09:53
Hétvégén volt az első gumi nélküli szeretkezésünk..(fogamzásgátlóval), és tényleg sokkal jobb volt... Még nem volt meg az orgazmus, de lényegesen közelebb jártam hozzá, mint gumival..Ugyhogy szerintem nem lesz itt gond a későbbiekben!
26. o.andi
2009. jún. 6. 16:41
igen...szinte mindig
2009. jún. 6. 14:55
Igen.
2009. jún. 6. 12:22
igen,el tud :)
23. d1cc056cf3 (válaszként erre: 22. - Marjann)
2009. jún. 5. 17:57
Nemis értem ezt miért nekem mondod, hiszen pont azt mondtam, hogy nem a partner hibája! Énis tudom, hogy nem kellene rajta görcsölnöm, hiszen orgazmusom van csak nem "olyan", de nem tudok kikapcsolni. Nem tehetek róla... És ugye ahogyan ez a fórum is indult, mindenki csak elmondta neki milyen jó, de ők nem dicsekedni akarnak... Nos... biztos nem:)
22. Marjann (válaszként erre: 11. - D1cc056cf3)
2009. jún. 5. 17:30

Szerintem ez a dolog nagyon fel van fújva. Sok helyen olvasni, hogy van aki nem is képes rá. Máshol azt, hogy a kettő tulajdonképpen ugyanaz, csak az egyiknél kívülről izgatják a csiklót, a másikon belülről.

Én azt mondom, hogy nem szabad ezen görcsölni, hiszen nem lóverseny. Sok nő azt hiszi vele nem stimmel valami, mert nem sikerül. Egyszerűen élvezni kell, hogy másmilyet adott az ég (meg a pasid). Persze lehet tenni a dolgoért (intimtorna pl), de sikítok amikor azt magyarázza valaki, hogy biztos a partnerben van a hiba le kell cserélni...


Na mielőtt lehurrognátok, úgy mondom ezt, hogy én is olyan helyzetben vagyok, mint te/ti.

21. d1cc056cf3 (válaszként erre: 20. - Annaaa)
2009. jún. 5. 17:26
Az biztos, hogy mindenképpen probléma. Nem élvezem, hanem arra koncentrálok, hogy most most most...mikor lesz már?:) Akkor csináld magadnak mikor ő is ott van veled és nézze. Ez is egy megoldás...
20. Annaaa (válaszként erre: 19. - D1cc056cf3)
2009. jún. 5. 14:07

Beszélgettünk róla már sokat... lehet, hogy nálam is az lesz a gond, hogy túl görcsösen akarom...

Nemtudom...

19. d1cc056cf3 (válaszként erre: 14. - Annaaa)
2009. jún. 5. 09:56
Tehát akkor a pároddal még orálisan vagy kézzel sincsen orgazmusod? Az a tanácsom hogy mindenképpen beszéljétek meg hogy neked mi lenne a jó vagy hogy egyedül hogy szoktad csinálni. Vezesdd oda a kezét, vagy ha orálisan csinálja mondd nyugodtan hogy hol,merre. Lehet hogy nehéz vagy kellemetlen ezt így elmondani, de ha megteszed biztos lesz eredménye! Nállunk volt:)
2009. jún. 5. 09:52
Hmm, nos az az igazság, hogy az én ismerőseim között is nagyon kevés az a nő aki el tudna vaginálisan élvezni! Ez nem feltétlenül pár függő! Az én párom mindíg odafigyel rám, megbeszélünk mindent ezért is sikerült legalább a csikló orgazmus! Ahogy angelina22 is írta, én is görcsösen akarom hogy sikerüljön és valószínű ezért nem is megy, mert nem tudok kikapcsolni és élvezni. Ez nagyon sok nőt érint, és nem egy esetről hallotam már hogy sok év után, de sikerült megélni a vaginális orgazmust, tehát nem hiszem hogy lehetetlen lenne egyes nőknél....
17. Annaaa (válaszként erre: 15. - Caravell)
2009. jún. 4. 13:49
Háát majd meglátjuk remélem jobb lesz! :)
16. mgagi
2009. jún. 4. 13:36
Nekem 1 éve sikerül vaginálisan is feljutni. Pedig nem hittem benne hogy ilyen velem történhet.Mondhatni mindig csak vaginálisat szeretnék.
15. caravell (válaszként erre: 14. - Annaaa)
2009. jún. 4. 13:06
Gumi nélkül biztos jobb lesz, a terhességtől sem fogsz félni tudat alatt. Ha egyedül megy, tanítgasd a párod, jó esélyetek van!
14. Annaaa
2009. jún. 4. 12:41

Sziasztok!


1, 5 éve vagyunk együtt a párommal és még nem sikerült elérnem vele az orgazmust! (Egyedül minden további nélkül megy, vele nem)

Sokat beszéltünk erről, kipróbáltunk már mindenfélét: Új pozíciókat, péniszgyűrűt, sikosítót. . . Próbáltam már intimtornával "edzeni" magam, de eddig semmi nem vált be!

Nagyon jó vele a szex, de a csúcsot sose érem el. .

Nem tudom mi lehet a gond. . (általában mindennel együtt tart a szeretkezés 30-45 percig)

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni. . .

Szerintetek van esély rá, hogy gumi nélkül majd jobb lesz?

Tudtok adni valamilyen tanácsot?

2009. jún. 4. 07:06
Vajon mit nem csinál jól a párod? Pedig ez komoly problémákat fog okozni ha nem tesz ellene.
12. angelina22 (válaszként erre: 11. - D1cc056cf3)
2009. jún. 3. 22:03

Szia!

Ugyanez a problémám nekem is..lassan 2 éve vagyok együtt a párommal, de még nem sikerült eljutni az orgazmusig, csak kézzel és orálisan...de még ugyis minimum 20perc...egy évig úgy voltam vele, hogy jó a szex orgazmus nélkül is, ugyhogy nem is törekedtem rá annyira, de ez megváltozott..Mostmár tudatosan törekszem az orgazmusra..de még nem sikerült.így viszont felmerült egy új probléma..elkezdtem kevésbé élvezni a szexet, hiszen minden alkalommal egyre kielégületlenebb vagyok.már nem kívánom annyira a szexet és ezt a barátom is észrevette...

2009. máj. 27. 23:42
Hmmm, de jó nektek csajok:) A mostani párommal akivel több mint két éve vagyunk együtt vele sikerült egyálltalán odáig jutnunk, hogy orálisan illetve kézzel kitud elégíteni, mivel elmeséltem nki hogy jó nekem. Mindent megbeszélünk, jó a szex, de a hüvelyi orgazmus nem megy bármit is tesz! Úgy gondolom, hogy velem van a hiba valamiért nem tudok átesni azon a ponton. Volt már hogy rettenetesen jó érzés volt már remegtem de mégsem ment... Volt valaki akinek ilyen nehézkesen, de végül sikerült az orgazmus?
10. kobagabi (válaszként erre: 8. - Vipera-1991)
2009. máj. 27. 21:23
ez a tuti nálam is, csak sajna mostanában annyit rohanunk a munkánk miatt, hogy egymásra alig jut időnk. Pedig kellene:(
2009. máj. 27. 21:13
igen. Így is, úgy is! :)
2009. ápr. 28. 21:32
Nyelvvel nagyon gyorsan(3-4 perc).
7. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 6. - Agis)
2009. márc. 12. 16:49
Ez így van. Én sem akarok dicsekedni ezzel, de bizony egyre több helyről hallok ilyet hogy a nőnek nem jó. Persze olyan is van biztosan hogy elmondja a hölgy neki hogy jó, de bizony a férfiak is hibásak ebben ha még ennek ellenére sem tudja a nőt csúcsra juttatni.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook