Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El tud juttani téged partnered az orgazmushoz? fórum

El tud juttani téged partnered az orgazmushoz? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2010. júl. 30. 08:07

hmm..hát arra is gondoltam,hogy azért mert nem új már..mert ugye 18 éves vagyok,és nem fogok és nem is akarok még megállapodni,szóval lehet hogy meguntam vele,és már nem tartom annyira férfiasnak,mint akkor[megváltozott mióta megismerkedtünk,nem jár el haverokkal soha,mindig otthon van,és úgy mond csak velem tőrődik meg a munkájával,meg kondiba jár stb]..AZ előző barátom meg csak a haverjainak élt,kijelentette hogy én csak3. vagyok az ő fontossági sorrendjében,és úgymond le vagyok szar.a..ÉS mostanában lelki ismeretfurdalásom is van,mivel van egy pasi aki valahogy vonz..nem ismerem ,de mondjuk nagyon hasonlít apámhoz minden téren..és talán apa hiányom miatt a tudatalattimban olyat akarok keresni...persze olyannal nem illenénk őssze,mert azt nem viselném el ha valaki mellettem csajozik,kocsmázik,meg a focinak és haveroknak él...:S

Tehát kérdésedre válaszolva konkrétan nem tudom..tőbb okból is lehet..Egyszerűen már félek ha látom hogy kőzeledni akar úgy..mert tudom hogy nekem úgyse jó,a tőbbi barátnőm meg az új pasijával virít hogy ők jajj de jó,hogy elmennek:[..és már nagyon rossz:[

95. f54d0e6a81 (válaszként erre: 94. - Bujamaja)
2010. júl. 30. 07:54

Miért nincs kedved??

Megtudod fogalmazni???

2010. júl. 30. 07:53

hát ez ütős kérdés:D

Hát általában mi csak hétvégén találkozunk,szóval jó esetben akkor..hetente1x,de akkor van amikor tőbbszőr is..Általában csak úgy jőn,és akkor előjáték,csók stb.utána pedig belevágunk a lecsóba:D:D tőbb pózban is..az elejét még élvezem,de utána már nem,és most már addig jutottam,hogy nincs is kedvem,mert minek..A párom mindig megkérdezi nekem hogy jó,meg mit csináljon,de általában már nincs is kedvem..

2010. júl. 30. 07:39

A fő kérdésre válaszolok!

Igen eltud juttatni az orgazmushoz,de ez nem nehéz

csak nem kell közben stresszelni,agyalni,csak koncentrálni kell,kellene...

Görcsösen sajnos nem megy,de ha laza vagy és nem gondolsz a napi bajokra,azt a pár percet imádni fogod,és nem mellesleg a partnered is jobban szereti úgy...

Sok-sok sikert hozzá!!!

92. 021a029148 (válaszként erre: 90. - Bujamaja)
2010. júl. 30. 07:10
És megkérdezthetem, hogy nálatok egy aktus hogyan zajlik? A párod mit tesz azért hogy neked jó legyen?
2010. júl. 29. 16:02
Igen, mindig, sőt többször is. :)
2010. júl. 29. 15:51

Hali!szeretném ha segítenétek, mert az elmúlt időben van egy hatalmas dilemmám amit úgy érzek nem tudok már magam megoldani, és már a szakításon gondolkodom, pedig ezen kívül tényleg minden király

. .

A témával kapcsolatos:19éves leszek a barátommal 1éve vagyunk együtt, előtte másfél évig egy olyan pasival voltam akivel egyáltalán nem élveztem a sexet, színleltem is és nem is szerettem.


háttértörténetként elmondom hogy nagyon szörnyű gyerekkorom volt, állandó költözések, sehova nem tudtam beilleszkedni, mindenki utált. Anyámék katolikusan akartak nevelni, minden héten mise, és ők is és a nagy szüleim is csak 2-3x szexeltek életükben csakis gyermeknemzés céljából, engem is igy neveltek, mikor megtudták hogy van barátom 17évesen azóta és előtte is mondjuk, én vagyok a kur. a meg a fekete bárány a családba, lelkileg és testileg is terrorban tartottak mindig. kikészültem az évek alatt.


Apám egy papucs, anyám midnig azt csinált vele amit akart, mindig csak veszekedéseket láttam és hogy egymást verik. kémkednem kellett apám után, ő pedig csalta anyámat stb.

Ebből kifolyólag halálosan félek attól, hogy olyan leszek mint ők, ugyanis a mostani barátom akivel 1éve vagyok együtt ő is szótlan és határozatlan és mindent megtesz értem, nem bulizik, nem haverozik, nem csajozik, én vagyok neki csak. Én heves, hirtelen haragú vagyok, és anyámra hasonlítok, és egyre jobban rettegek a ténytől, hogy olyan kapcsolatom lesz mint az övék(mert ált. a lány gyerek olyan férfit választ akaratlanul mint az apja)Nem találkozunk sűrűn ezért meg sem unjuk egymást.


De van egy hiba ami egyre jobban fáj, főleg az elmúlt hónapban. Vele sem mentem el az 1év alatt. . Vele élvezem a szexet, bár van amikor nem(főleg mikor anyámék felhúznak idegileg, ami szinte napi rendszerességű, és úgy érzem az életem össze van kuszálódva), de már nem tudom elviselni, hogy nem jutok a csúcsra, és egyszerűen koncentrálni sem tudok a szexre és kedvem sincs sokszor. miért van ez?


már arra is gondoltam hogy öröklődött a frigidség vagy másik pasival talán élvezném aki idősebb pl és még ismeretlen?Van egy ember aki úgymond megtetszett az elmúlt egy hétben, de nem ismerem csak láttam párszor, és sokszor eszembe jut, hogy vele talán jobb lenne vagy bármi?De lelkiismeret furdalásom van, hogy így érzelmileg megcsalom a barátomat, és hogy talán kiszerettem volna belőle?

kérlek adjatok tanácsot mit tegyek?

89. 021a029148 (válaszként erre: 82. - Vivien007)
2010. márc. 25. 07:33

Igen, tényleg hozzátartozik a szexhez. Azt is jó lenne tőle megtudni, hogy miért nem szereti orálisan csinálni? Zavarják a testillatok, vagy miért? Max. ezt tudom elképzelni, de azon is könnyen lehet segíteni. Én nem találkoztam még olyan pasival, aki undorodott volna az orális kényeztetéstől. Főleg miután tudják, hogy ez az egyik legjobb dolog a nőknek...

Olyannal már találkoztam, aki aktus közben nem tudta, hogy segítsen, hogy jó legyen, na meg azt gondolta, hogy húz egyet-kettőt, és 1 perc alatt a csúcsok csúcsára juttat... Na mindegy, lényeg, hogy mondd el neki, mi a probléma és majd meglátos, hogy reagál, illetve változik-e. Mert ha nem változik semmi, akkor nem érdemes erőltetni, mert boldogtalan leszel vele az ágyban.

88. 090716 (válaszként erre: 82. - Vivien007)
2010. márc. 24. 21:50
Én még olyan pasival nem találkoztam. De 2 év után meg pláne nem.
87. 090716 (válaszként erre: 78. - Vivien007)
2010. márc. 24. 21:48
El lehet hagyni. Mi köt hozzá?
86. féknyom (válaszként erre: 73. - Vivien007)
2010. márc. 24. 19:31

Szia!

Ne haragudj, de ez nagyon gáz. Te nem egy tárgy vagy...ezt így megmondanám neki a helyedben, igenis figyeljen Rád. Az intim együttlét nem kiszolgálás, hanem kölcsönös örömszerzés, alap.

85. caffi (válaszként erre: 84. - Vivien007)
2010. márc. 24. 16:35

Hááát ak mindenképp beszélnetek kell...

A pasik általában nem olyan sértődősek,nem bánják ha elmondod mi nem jó.....a legtöbb pasi szereti tudni,és tenni érte h jó legyen a nőnek is:)

84. Vivien007 (válaszként erre: 83. - Caffi)
2010. márc. 24. 16:30
Hát nem sajnos..
83. caffi (válaszként erre: 82. - Vivien007)
2010. márc. 24. 16:27
És ha te elégíted ki orálisan....akkor se kap kedvet hozzá?
2010. márc. 24. 16:25
Hát köszi nektek! Beszélek vele majd akkor és meglátjuk mi lesz..de ha nem szeret csókolózni meg orálisan kielégiteni akkor nem várom el tőle hogy megcsinálja lehet undoritónak tartja vagy nem tudom.Van olyan pasi aki tényleg nem szereti ezeket csinálni? Mert sztem ezek hozzá tartoznak a szexhez..
81. caffi (válaszként erre: 73. - Vivien007)
2010. márc. 24. 16:25

Háát pedig ha nem mondod el neki,nem is lesz jobb a helyzet....

Én ha nem is aznap,de másnap bizti h arra terelem a beszélgetést,és mondom h mi volt jó,és mi nem.....valamikor,látom h veszi az adást....de valamikor,mintha meg se hallaná:)....de ez a ritkább:))))

80. 021a029148 (válaszként erre: 75. - Vivien007)
2010. márc. 24. 16:09

Könnyen lehet, hogy azt hiszi, Neked ez így jó. Nálunk ugyanez volt anno, és hidd el, jobb ha most beszéltek erről, mert mindig csak nehezebb lesz szóba hozni, ahogy megy az idő. Ráadásul addig sem jó neked, dehát ezt mindenképp tisztázni kell. Tudom, ciki, de nehogy már ezen bukjon el egy kapcsolat, ha egyébként működik...

Lehet, hogy tök tudatlan, mint tapasztalaim szerint sok pasi, és ha így van, jobb minél előbb felnyitni a szemét.

Persze azért nem árt, ha azt is elmondod majd, hogy mi lenne jó neked. Magyarul add a kezébe a megoldást. Ha szeret, akkor változtat.

79. survivor3 (válaszként erre: 75. - Vivien007)
2010. márc. 24. 16:03

Persze.

Csodálkozom is, hogy ez 2 év alatt nem került szóba.

2010. márc. 24. 16:00
Tudom meg kellene mondanom neki,de olyan kellemetlen ezt elmondani,lehet megsértődik,pedig én csak előjátékot szeretnék és akkor már jobb lenne,de ő nem szeret csókolózni és nyalni sem..és ez igy annyira rossz,de nem kényszerithetem rá ha nem szereti csinálni akkor nem tudom mit lehet ezzel kezdeni..
77. 090716 (válaszként erre: 75. - Vivien007)
2010. márc. 24. 15:43
Beszélj róla, mert ő el fog kényelmesedni ,és neked sosem lesz jó. Azért elég szomorú, hogy 2 év után,ilyen fiatalon ilyn gondjaid vannak.
76. 090716
2010. márc. 24. 15:42
Ha megfelelő a hely, és az idő, akkor IGEN.
75. Vivien007 (válaszként erre: 74. - Survivor3)
2010. márc. 24. 15:33
És szted mit csináljak ez ellen? Mondjam a szemébe,hogy nem jó vele a szex,meg nem élvezek el? vagy ő azt hiszi hogy elélvezek és minden tök jó vagy nem is érdekli már hogy jó e nekem vagy nem értem..
74. survivor3 (válaszként erre: 73. - Vivien007)
2010. márc. 24. 15:27
nem csodálkozom rajta
2010. márc. 24. 15:26
Sziasztok! Én 2 éve vagyok együtt a párommal és eddig kb.3-4szer volt orgazmusom vele,az is úgy hogy kézzel elégitett ki,mert hüvelyi orgazmusom még nem volt sajnos..:( Valahogy nem tudok vele ellazulni,zavarban vagyok előtte még 2 év után is és nem tudok elélvezni,meg mostanában nem is csinál semmit hogy jó legyen nekem is,semmi előjáték meg csók és igy fel se izgulok legtöbbször..10-15 perc és ő elélvez,még nem beszéltem vele erről..de ha szeret akkor többet is tehetne azért hogy engem is kielégitsen..nem?? úgy érzem magam néha mint ha csak egy gumibaba lennék..
72. Manilu
2009. szept. 3. 13:37
IGEN:)
2009. aug. 25. 10:56
4 hónapnyi próbálkozás után tegnap volt az első. kézzel...
2009. aug. 23. 00:12
Igen!
2009. aug. 18. 23:56
el
2009. aug. 18. 23:04
eddig még minden esetben sikerült :D
2009. aug. 17. 21:37
Minden esetben IGEN!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook