Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyszerre szeretni két férfit - lehet? fórum

Egyszerre szeretni két férfit - lehet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. 915e4d9553 (válaszként erre: 27. - Oneman)
2017. jan. 9. 12:20

Na ja!

Hasonlóan, mint ahogyan a fórumtéma nyitója... az egyiket szereti, a másikhoz meg hajtja a vágy.


Általában nős férfiak nyilatkoznak így, mit most Te.

A feleséget szereti, a szeretőt meg kívánja.

27. oneman (válaszként erre: 1. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 22:19
Két férfit nem tudom lehet-e, de két nőt igen. Sőt többet is. :-)
26. 915e4d9553 (válaszként erre: 1. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 20:34

A pillangókat a hasadban, a szenvedélyt, a kémiát nem az exed, hanem a mostani párod iránt kellene érezned.

Mivel az exed iránt érzed ezt, ez arra utal, hogy még mindig odavagy érte, nem zártad le.

Szerintem az, hogy az újat mindennél jobban szereted - egyszerűen nem igaz. Legalábbis nem szerelemmel szereted. Márpedig ha ez a helyzet már most, a kapcsolat kezdetén, akkor én ennek a kapcsolatnak nem sok jót jósolok.

Az új párod iránt kellene lángolást, szenvedélyt érezned. Ehhez képest te "csak" szereted. Az ember szerethet egy barátot, testvért, szülőt, gyereket, sőt még kollégát, szomszédot is kedvelhet.


Tanács: ne hazudj magadnak! Mert ahogy írtad is: a mostani szereted, de a kémia az exszeddel működik. Kémia nélkül pedig a mostani kapcsolatod olyan szinten fog ellaposodni, hogy megbánod, ha nem időben lépsz ki belőle.

Mindkettőtöknek jobb lenne, a mostani pároddal szemben gerincesebb is volna.

Így gondolom.

25. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Bichter1)
2017. jan. 8. 20:13

nem latok abban rosszat, ha valaki lezarja a kapcsolatat, mert tudja, nem fog mukodni, de az uj mellett meg gondol a regire es erzesei is maradtak. ez idovel elmulik, ha az ujjal szorosabbá válik a kapcsolat


abban viszont rosszat latok, ha valaki direkt riszalja magat az exenek, es elmegy vele kettesben iszogatni, feldobva a labdat. akkor ne vagjon uj kapcsolatba.


nem kell buntudatot erezni, egyszeruen nem kell a pasival szemetnek lenni. nem olyan nagy onmegtartoztatas, hogy nem vedelem meg flortolok az exemmel, akit allitolag mar nem szeretek es nem akarok vele kapcsolatot. millio egy pali van, akivel meglesz a kemia, a kulso vonzalom, nem muszaj minddel kezdeni :D

24. Bichter1 (válaszként erre: 23. - Massalhangzo)
2017. jan. 8. 19:46
...csak saját magát akarja bebiztosítani és magának bizonygatja azt amit ő is tud.
23. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 19:35

szerintem hulyeseg azt mondani valakirol, akivel csak 4 honapja vagy egyutt, hogy fontosabb neked mindennel. ez inkabb arrol szol, hogy magad elott bizonygatsz


elofordul egy uj kapcsolatban, ha alig telt el par het az elozo ota, hogy meg gondolsz a regire es vannak fele erzeseid, nem jelent semmi extrat


de attol, hogy egy helyen dolgoztok, meg nem kell vele hulyulnod meg flortolnod, plane eljarogatnod kettesben pialni. te mit szolnal, ha az uj parod az exevel ezt tenne?


ha nem akarsz semmit az exedtol mar, akkor keruld el, tarts fenn kollegalis kapcsolatot, ennyi. senki nem kenyszerit, hogy dugjal felre es bantsd meg az uj pasit, csak magad mesz abba az iranyba, te teszel ezert

22. moonlight13 (válaszként erre: 18. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 19:31
Akkor ez csak kémia. Ne ez vezessen, ha már az érzelmek kihűltek a régi kapcsolatban.
21. túrógombócka (válaszként erre: 18. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 19:18
akkor csak az derült ki, h az új barátod se az igazi.
2017. jan. 8. 19:17
3. a megoldás.
19. csikil4ny (válaszként erre: 18. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 19:17
Azt hiszem megválaszoltad a saját kérdésed....
18. fb932346a6 (válaszként erre: 15. - Csikil4ny)
2017. jan. 8. 19:15

Úgy éreztük mindketten, hogy kihűlt valami. A testi vonzalom mindig megvolt (és mindig meg is lesz, azthiszem, ezt kár tagadni), de érzelmek már nemigen voltak - max. annyi, hogy szerettük egymást, mint két ember. Pont emiatt, azt teljesen elképzelhetetlennek tartom, hogy mi újra együtt legyünk, mert sok értelme úgyse lenne.

Meg hát szerintem kicsit egymás agyára is mentünk, együtt is laktunk, ugye amellett, hogy a munkában is folyamatosan együtt voltunk.

2017. jan. 8. 19:07
Lehetni lehet, de akkor egyik sem az igazi.
16. e36c6ad80e (válaszként erre: 1. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 19:01
Minek vagy a pároddal, ha más férfi iránt érzed ezt, nem pedig iránta? Én nem tudnék úgy lefeküdni valaki mellé, hogy közben másra gondolok. Hallgass az érzéseidre, gyere össze újra az exeddel, a párodat meg hagyd, találjon olyat ő is, aki szerelmes belé. Mert te nem vagy szerelmes a párodba.
15. csikil4ny (válaszként erre: 12. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 18:32

Nehéz kérdés.


Az exeddel miért váltatok szét? Bocs, ha írtad már, nem láttam.

14. 31bc25d879 (válaszként erre: 10. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 18:17

Úgy, hogy megmondod neki: "figyi...keress magadnak másik munkahelyet mert szerintem még szeretlek és húzz el innen, te vagy a férfi vagy mi a szöcske"...kb. így:)

Egyenesen, őszintén. Abból baj nem lehet...vagy de:)

2017. jan. 8. 18:17
Hát, ez a helyzet igen nehéz, de ebben mi nem tudunk neked tanácsot adni, mert ezt neked kell érezned..át kell gondolnod, hogy tulajdonképpen kitől, mit akarsz, mit érzel..
12. fb932346a6 (válaszként erre: 9. - Csikil4ny)
2017. jan. 8. 18:15

Ennyire azért nem durva a különbség köztünk, lehet azt egy kicsit eltúloztam. Inkább az olyan dolgokra igaz, hogy amíg én nagyon spontán vagyok, meg forrófejű, meg ilyenek, ő megfontolt, higgadt, stb. Ettől függetlenül mindketten ugyanolyan társasági életet élünk, ő sem otthon ülős :)

Az exemmel viszont személyiségre is nagyon egyformák vagyunk, persze tudom, hogy ez nem mindig jó.

Rengeteg féle tanàcsot kaptam, olyat, hogy még most zàrjam le valamelyiket, olyat, hogy teszteljek, ki az, akinek "borzongok" az érintésétől, meg hasonlók...ezt sem akarom, mert nem akarok egyikkel se játszadozni.

2017. jan. 8. 18:13
Persze, akár többet is.
10. fb932346a6 (válaszként erre: 8. - 31bc25d879)
2017. jan. 8. 18:12

Ez lenne a megoldás, csak hogyan? :D


Az hogy nem vagyok túl rajta.....nem tudom... 6 hónapig eszembe se jutott vele kapcsolatban semmi, pedig akkor is minden nap egymást kerülgettük.

9. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 18:10

Nem zártad le a régi kapcsolatod. A régit szereted nem az újat, nem kellett volna ilyen hamar belevágni egy új kapcsolatba, óhatatlanul az újat fogod bántani. Ha nem vagytok mindketten bulizósak, előbb-utóbb ki fog ütközni, amikor mennél te bulizni, ő meg otthon ülne tévézni.


El kell dönteni, hogy mi a fontos.

8. 31bc25d879 (válaszként erre: 7. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 18:08
Akkor küld el az exedet, keressen ő másik munkát:)
7. fb932346a6 (válaszként erre: 2. - 31bc25d879)
2017. jan. 8. 18:07

Megfordult a fejemben, de ha lehet ilyet mondani, "álommunkám" van...szeretem csinálni, nem szakadok meg, és teljesen jól megélek belőle...ezt azért nem szeretném beáldozni.

Persze valamit valamiért..

2017. jan. 8. 18:07
Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak igen, lehet egyszerre szeretni két férfit. Hosszú távon jóra nem vezet, valaki(k) sérülni fog(nak).
2017. jan. 8. 18:05
Egyébként nem lehet.
2017. jan. 8. 18:05
Mindent lehet...
3. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Fb932346a6)
2017. jan. 8. 18:05

...kár, hogy nem zártad le a múltat (új kapcsolatba addig sosem kezd az emberlánya).

Mi a megcsalás? Mi fér bele? (lehet, hogy már ez is az, hogy az ex-ről fantáziálsz és gondolkodsz? ) Arra gondolj, hogy fordított helyzetben neked hogy esne, ha a jelenlegi párod ugyanezt tenné veled?


Ha vége, akkor vége. Miért keresitek" egymás társaságát? Nem kell elmenni egymással munka után, hanem irány haza. ...

2017. jan. 8. 18:04

Nem vagy még túl rajta.

Döntsd el melyikük a fontosabb.

Válts munkahelyet.

2017. jan. 8. 17:59

Annyian vagytok itt Csajok, valami használhatót csak kapok :( :D

Az exemmel 1,5 évig voltunk együtt, 7 hónapja szakítottunk. 4 hónapja van új kapcsolatom. Teljesen más, mint az előző, tök ellentétes személyiségek vagyunk (én pörgök ezerrel, tök spontán csinálok mindent, a párom pedig sokkal megfontoltabb, nyugodtabb), de így egészítjük ki egymást. Nagyon jót tesz ő nekem, az meg természetes, hogy mindennél jobban szeretem, sose tudnám bántani. Egy két apróbb vitán kívül nagyon jól megvagyunk, kiegyensúlyozott, nyugodt a kapcsolatunk, tehát mondhatni tényleg rendben van minden. De körübelül egy hónapja kezdenek furcsa érzéseim lenni. Azt tudni kell, hogy az exemmel 2,5 éve egy helyen dolgozunk. Ez így volt akkor is, mikor együtt voltunk, a szakításunk után is, a mai napig ez a helyzet. A szakítás után kezdetben kerültük egymást, de aztán szép lassan elkezdtünk közeledni, persze csak mint barát, egyikünk se akarta, hogy rossz legyen a légkör. Mostanra szinte baráti a viszonyunk, de ahogy írtam, egy hónapja kezd bennem változni valamit. Ahogy nézem őt, meg dumálunk/hülyülünk/akármi, akaratlanul is eszembe jutnak a közös dolgaink, a régi emlékek. Néha azon kapom magam, hogy akkor is ezekre gondolok, ha nem is vagyunk épp együtt. Konkrétan érzem a "pillangókat" a hasamban, ha beszélgetünk, vagy a közelemben van. Péntek este munka után elhívott, hogy igyunk meg valamit, ketten. Volt már ilyenre példa, de akkor többen voltunk, a többi munkatársunk, stb., de most csak ketten. Olyan szinten éreztem a kémiát, meg a szenvedélyt, konkrétan forrt a levegő közöttünk, nem tudom, mi történt..

Nyilván egyedül mentem haza, és semmi nem történt köztünk, de így is megöl a bűntudat, és utálom magam az ilyen érzések miatt. Soha nem tudnám megcsalni a páromat, eleve nem csinálnék ilyet, mert tényleg nagyon szeretem őt, de kezdem elveszteni az irányítást, és fogalmam sincs mi történik bennem. Nem tudom, mi lenne a megoldás, de ezt nem tudom hosszú távon kezelni, és senkinek sem akarok fájdalmat okozni.

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben? Egyáltalán, lehetséges ilyen, amit a címben írtam?(bocsi a hosszúságért, kiszakadt belőlem..)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook