Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló kismamák fórum

Egyedülálló kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. dec. 31. 19:17
Ja és nem utolsó sorban ez az egész is vicc hogy nem egyben vannak ezek a tárgyalások apasági utána gyermekelhelyezési és gyermektartásdíj per ,most itt álok tök jó meg lett állapítva amivel ő is tisztában volt hisz egyből megszerette volna tagadni amit persze nem lehettet ...
486. 3c3e631065 (válaszként erre: 484. - Niki29)
2012. dec. 31. 19:14
Ha az apa ebbe bele egyezik ha nem akkor a gyámhívatal dönt a pici nevét illetően melyiket viselje !!! Ha az apaság megállapítást nyer akkor vannak jogai és azt csak ritka esetben tudod inditványozni hogy ne legyen pl : gyermekveszélyeztetés vagy ha ő mond le a láthatás jogairól,DE vannak jogai és kötelezetségei és a gyermektartás díj az nem neked jár ezt a bíróságon is elfogják mondani hanem a közös gyermeketeknek ! Én is írtam az édesapjának levelet választ kaptam? nem még arra sem vedte a fáradságot :(
485. 3c3e631065 (válaszként erre: 484. - Niki29)
2012. dec. 31. 19:08
Na igen nekem sem kell a pénze csak a bíróságon azt mondják hogy nem magának jár hanem a gyereknek ... A gyámügyesek sajnos tapasztalat nincsenek azért tisztában hogy mik folynak élesben a bíróságon :( Na igen te nem tartasz igényt a nevére így ha vége az ügynek akkor azt nyilatkozod hogy szeretnéd a továbbiakban is hogy a te nevedet viselje ,de megkérdezik "édesapát " is aki ha azt nyilatkozza hogy ragaszkodik hogy viselje a nevét akkor viszont ebben az esetben a gyámhívatal dönt ! Nálunk mai napig nem nyilatkozott és azt mondták vegyem kezembe az ügyet pontossan az anyakönyvi hivatal mondta ezt nekem de nem én avgyok az aki le..... az egészet hanem ő de hát ezt honnan is tudhatnák de akkor minek vanak a hivatalok !!!Ha nem mond le a jogairól akkor te ezt magad sajnos nem tudod elérni hisz nem veszélyeztette a gyermeket és jogai vannak addig , sok részben gusztustalanok a törvények én mai napig taposom a dolgot,meg vagyunk az összeg nélkül is nagyon szépen nem erről szól de örülnék ha végre befejeződne az egész ,mivel 1 éves kora után csinálnak hivatalból Dns tesztet...
484. Niki29 (válaszként erre: 483. - 3c3e631065)
2012. dec. 31. 17:49
nekem nem kell a pénze, sőt a neve sem a picinek, csak annyit szeretnék,h.az anyakönyvi kivonatába ott legyen az apja neve, de az én vezetéknevemmel, a gyámügyben azt mondták így lehet. de miután az apaság megállapítást nyer, megilleti az exemet a felügyeleti jog, na ebből nem eszik, 18 év hosszú idő, kizárólagos felügyeleti jogot akarok, tudom,h.ez csak bíróság útján megy. remélem menni fog. egyébként tudod mit nem értek? írtam neki egy üzit,h.lemondok a gyerektartásról,ő meg mondjon le a jogairól,és nem reagált rá. nem értem! ha neki ennyire nem kell ez a gyerek, itt volt a lehetőség,h.lemondjon mindenről, és arra nem volt képes,h.azt írja ok. vazze. pfff nem értem!
483. 3c3e631065 (válaszként erre: 482. - Niki29)
2012. dec. 31. 15:03
Sok erőt kívánok hozzá nem egyszerű és nálunk még a mai napig nem zárult le vagyis az apaság megállapítása igen de most jelenleg közös a szülői felügyeleti jog és semmit nem tudok csinálni elindítani a gyermekelhelyezésit és a gyermektartásdíj iránti pert sem tudom elindítani ... Óvodába nem tudom be íratni és átjelenteni sem tudom az ő beleegyezése nélkül ,egyenlőre !!
482. Niki29 (válaszként erre: 481. - 3c3e631065)
2012. dec. 31. 14:15
én
2012. dec. 31. 13:42
Lesz valaki aki apasági pert fog indítani az édesapa ellen ??
480. 3c3e631065 (válaszként erre: 449. - Aduska00)
2012. dec. 31. 13:16
Mindenki ezt mondja ,teljesen jól érzi magát így nem vágyik "sajátra " de ha lenne közös gyerek az sem tart össze két embert ugye bár ,egyszóval félnék kettő gyerekkel egyedül maradni és kettő apától ,bőven elég nekünk a kisfiú ő is nagyon ki szívja napi szinten az energiánkat és legyen meg egy gyereknek mindene ne kettő gyereknél aggodalmaskodjunk hogy jaj ezt nem lehet most egyszere stb... :) Reméljük nem lesz semmi baj nálad sem tudom könnyű azt mondani hogy ne idegeskedj :( de tartani kell magadat én volt hogy négykézláb nagy hassal hánytam mikor telefonba felidegesített kedves édesapja de mégis tovább hordtam és makk egészséges lett :) Meg akart születni :)
479. lepke99 (válaszként erre: 474. - Niki29)
2012. dec. 30. 22:22
megérdemli, hogy magányosan egy öregek otthonában végezze, ahol lenne alkalma átgondolni a meghozott döntéseit
478. lepke99 (válaszként erre: 477. - Rtikos)
2012. dec. 30. 22:21
Előd :) a családból sok mindenkinek nem tetszik, de végül úgy döntöttem, hogy nem hagyok beleszólást másoknak, egyedül az apukának lenne hozzá joga, de hát a jelen helyzetben neki sincs
477. rtikos (válaszként erre: 473. - Lepke99)
2012. dec. 30. 21:21
:))) Elhiszem már nagyon várod :) Hogy fogod hivni? :)
476. rtikos (válaszként erre: 474. - Niki29)
2012. dec. 30. 21:21
De szívtelen :( De a remény hal meg utoljára ha hamarabb nem is majd öregedő korára meg fogja bánni hogy nem foglalkozott a saját vérével...! Fel a fejjel :)
2012. dec. 30. 21:11

Véget ért egy év, ezernyi élménnyel.

Kezdődik egy új, millió reménnyel.

Remény van örömre, vidámabb jövőre.

Sok szerencsét mindehhez már most jó előre!

BOLDOG ÚJ ÉVET Kívánok!!!

474. Niki29 (válaszként erre: 472. - Lepke99)
2012. dec. 30. 19:24
az enyém "megtagadta" a létezését is,kétlem,h.vha a lányom apja lesz :(
473. lepke99
2012. dec. 30. 18:58
meg képzeljétek mi történt... tegnap álmodtam először a kisfiammal úgy, hogy már megszületett az álomban, olyan jó volt :)
472. lepke99 (válaszként erre: 471. - Rtikos)
2012. dec. 30. 17:33
amúgy ez később még változhat, anyukám mesélte, hogy amíg meg nem születtem nem érdekeltem apukámat, de nagyon jó apukám lett végül :) ehhez a pasiknak idő kell szerintem
471. rtikos (válaszként erre: 470. - Lepke99)
2012. dec. 30. 16:12
Nevére veszi meg gyerektartás 2hete felém se nézett ma jutott eszébe hogy meglátogat de jobban teszi ha most békén hagy nagyon dühös vagyok...
470. lepke99 (válaszként erre: 469. - Rtikos)
2012. dec. 30. 16:01
bocsi, hogy rákérdezek, de ha vállalja a babát, akkor hogy-hogy egyedül fogod nevelni?
469. rtikos (válaszként erre: 468. - Lepke99)
2012. dec. 30. 15:40

Értelek. hát sajnálom :(

Attól függetlenül h igy gondolkozik és ha baba van a dologban én is egyedül fogom nevelni eléggé úgy tűnik!

468. lepke99 (válaszként erre: 459. - Rtikos)
2012. dec. 30. 13:08

egy pár éve ismerem. nem akarom, hogy az ő nevén legyen a gyerek, ha nem foglalkozik vele. ha már egyszer egyedül fogom felnevelni akkor az én nevem legyen a gyerekemé. persze ha érdeklődést tanusítana akkor másképp állnék a dologhoz.

az jó, hogy a barátod így gondolkodik, remélhetőleg így is marad :)

467. lepke99 (válaszként erre: 460. - Aduska00)
2012. dec. 30. 13:04

nekem anyukám lesz bent velem.

azért is félek a koraszüléstől, mert az első 5 hétben nem tudtam a kicsiről, és nem éppen bababarát életet életem, így aggódok az egészsége miatt, bár idáig minden rendben nagyjából.

én magándokihoz járok ő rendes nagyon, szerencsére azt még ki tudom fizetni, de amikor először voltam dokinál akkor az sztk-ban voltam, ahol elég bunkók voltak velem, akkor még amúgyis teljesen össze voltam zavarodva, előző nap tudtam meg mi a helyzet. de szerencsére fogadott dokim lesz, bár a rossz tapasztalat miatt még így is tartok attól, hogy a többi ember, hogy fog ott velem viselkedni.

466. aduska00 (válaszként erre: 465. - Rtikos)
2012. dec. 30. 12:44
Elvileg mindenhol lehet kapni, de én konkrétan Dm-ben vettem. Van ára, közel 2000 Ft, de nagyon szuper.
465. rtikos (válaszként erre: 464. - Aduska00)
2012. dec. 30. 11:49

Már én is ;) de már nem sok van holnapig :D és vége a kételyeknek remélem :D


Am ez a clearblue-t bármelyik patikában lehet kapni?? (mondjuk nekem a patikus azt mondta hogy mindegyik érzékeny de szerintem hülyeség mert nem hiáába vannak drágább és olcsóbb tesztek) :)))

2012. dec. 30. 11:36

Megírtam mail-ben.

Nincs gyereke.


Na drágám, nagyon várom már azt a tesztet! :)

463. rtikos (válaszként erre: 462. - Aduska00)
2012. dec. 30. 11:04

Mit dolgozól? ha szabad tudnom? :) majd megbánja ha nem is mostanában majd ha a gyerek fel nő...! Vagy neki van már gyereke??


Még semmihasam az nem fáj de a mellem annál inkább! képzeld el tegnap barátnőm elcsalt egy szórakozó helyre kicsit kikapcsolódni leerezteni a gőzt mondjuk legtöbbet ültem meg csak kóláztam de figyu ilyen se volt még hajnali 1kor olyan éhség tört rám hogy chipset ettem meg kekszet jól nézhettem ki a sarokba a bőrfotelbe majszoltam mikor a többiek táncikáltak :D aztán 3fele olyan hasgörcs tört rám hogy azt hittem megbolondulok hamar haza is jöttünk aludtam 3órát és arra keltem hogy éhes vagyok pedig mielőtt lefeküdtem aludni ettem jó sokat ilyen se történt még velem-!!:DDD

462. aduska00 (válaszként erre: 458. - Rtikos)
2012. dec. 30. 10:55

jajjj bocsánat, nem emlékeztem. :(

hát akkor ez nem egy mai kapcsolat. még mindig semmi? :)

461. aduska00 (válaszként erre: 459. - Rtikos)
2012. dec. 30. 10:53

nagyon intenzív volt abból a szempontból a kapcsolatunk, hogy minden pillanatban együtt voltunk és nagyon kiegyensúlyozottan éltünk. nem voltunk régóta együtt, de nagyon bíztam benne és abban a szakmában amelyikben én is dolgozom, ismert ember így abszolút nem tartottam attól, hogy egy ilyen dologban nem gondolná komolyan az ilyen felelős kérdést.


még nem tudom, hogy mit fogok tenni...de most nem is akarok ezen agyalni. mindenesetre egyáltalán nem hív fel és nem érdeklődik felőlünk. talán jobb is így, mert könnyebben zárom.

460. aduska00 (válaszként erre: 457. - Lepke99)
2012. dec. 30. 10:49

jajjjj dehogynem! nagyon félek a szüléstől. az egyik barátnőm nagyon szeretne velem bejönni. ő már szült így vannak tapasztalatai, örülök neki és jólesik, hogy ott lesz velem és nem kell egyedül lennem. :)

szerintem ez annyira speciális élethelyzet, hogy nem mindenkit engedsz ennyire be a privát szférádba. ő aranyos ezer éve jóban vagyunk, mindent tudunk egymásról. örülök neki. :)


a koraszüléstől ne félj! ma már annyira felkészültek az orvosok, hogy nem lehet semmi baja a kisbabádnak. a lényeg, hogy próbálj meg minél többet relaxálni :)


hát én korábban magánklinikára jártam és amióta apuka elhagyott minket már állami kórházba és fogadott orvos nélkül csinálom. őszintén szólva nagyon meglepődtem, hogy mennyire kedvesek és figyelmesek.

szerintem ez függ attól is, hogy mennyire vagy együttműködő velük. mindenesetre felkészültem arra, hogy bunkók lesznek, de akkor is meg fog születni a kisbabám és nem érdekel senkinek sem az aktuális idegrohama :)

459. rtikos (válaszként erre: 455. - Lepke99)
2012. dec. 30. 10:44

Régóta ismered az apukát??? Ezt nem szabad hagyni legalább a nevét adja már a babához ha megcsinálta na meg a gyerektartást huhh ...!


Vállalni fogja... azt mondta hogy az ő vérét nem hagyná el sose! Mondjuk ha még is megpróbálná apukámmal lenne egy érdekes beszélgetése!!!:)

458. rtikos (válaszként erre: 456. - Aduska00)
2012. dec. 30. 10:42
igen tudja korábban már irtam neked róla :D 7éve lassan de nem volt felhőtlen pár szünet volt közte volt hogy fél évig külön voltunk de mindig össze hozott minket a sors! Most jelenleg nem vagyunk együtt vagyis ő szeret azt mondja...! Tudja hogy lehet jön a baba mivel neki köszönhetően vagyok most ebben a szituban azt hitte hogy szedem még a gyógyszert holott elmondtam neki előtte hogy már egy ideje nem de a bambaság benézte ...! Akkor mintha megéreztem volna valamit mert és számolgatás alapján peteérésem is akkor volt ha volt...! szóval igy ennyi...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook