Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy gésa beszámolója fórum

Egy gésa beszámolója (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy gésa beszámolója

1 2 3
83. SZER.
2012. febr. 16. 06:32
Közhely, hogy a kurvák mind nagyon nehéz sorsú lányok és csak valami gonosz, erőszakos ármány hatására jutottak ide. Nekem régebben volt néhánnyal kapcsolatom szalonokban...Egyetlenegy sem volt kényszerített, az volt a közös bennük, hogy általában jó nők voltak, szerettek b..ni és imádták a pénzt és ez volt számukra az optimális megoldás. Olyan nő, aki utál b...ni, egy óráig nem tud megmaradni a pályán...
82. Binky
2011. máj. 4. 19:59

nem a címnél kéne leragadni:)

lehet hogy tökéetesen tisztában vana jelentéssel, csak így jobban hagzik.

Az életem a szexiparban talán nem olyan csábító cím.


ez is egy munka

2011. ápr. 5. 12:21

K.rvák voltak, vannak lesznek. Egyszerűen azért mert van rá igény. Erkölcsileg elítélendő? Személyes válaszom erre:nem. Odamegyek és szolgáltatást vásárolok. Ha sok pénzem van jobb minőségüt, ha kevesebb, akkor rosszabbat.

Mennyivel erkölcstelenebb az a magatartás, amikor egy ember addig nem ereszti el az egyik ágat, amíg a másikat biztosan nem fogja?!

Amúgy a gésákról annyit tudok, amennyit Egy gésa élete című filmből tudok. Abból nekem a gésáról annyi jött le, hogy művelt k.rva.

2011. márc. 30. 12:58

na jóvan,már megbocsásson mindenki,de azért,mert nincs pénzem nem mennék k*rvának...inkább járnék suliba,hogy megérdemeljem a pénzt,amiért dolgozok.és tanulnék.

és ez a nő nem gésa,csak egy útszéli,vagy éppen "kellemes légkörű" szobai prosti.

Tanulj!

79. sundance (válaszként erre: 78. - 6752c58fe3)
2011. márc. 28. 14:27
:DDDDD Nagyon jól megfogalmaztad! A legtöbb prostinak annyi esze van, mint egy zsák molylepkének...
78. 6752c58fe3 (válaszként erre: 77. - J357)
2011. márc. 27. 21:53
ha nekem valaki azt mondja, hogy aerodinamikai tezvezo a stewardess helyett (es meg komolyan is gondolja), akkor azt mondom, hogy ostoba. pedig hat mindketonek van koze a legi forgalomhoz.
77. j357
2011. márc. 27. 10:16
nem mondanám, hogy ostobák, csak tényleg fogalomzavar hogy a gésa és a prostitúció közé egyenlőséget tesznek, a gésáknak elég sok mindenhez érteni kellett (kultúra, szépítkezés, illem, stb.)és az általuk nyújtott szolgáltatás lényege nem a szexualitás volt, hanem inkább a kellemes időtöltés, kikapcsolódás és valamilyen szinten a meghitt pillanatok szerzése is.
2011. márc. 26. 16:27
Ékes példa, hogy a prostik általánam ostobák. Pl. fogalmuk sincs róla, hogy mit is jelent a gésa.
2011. márc. 26. 16:17
Ez a történet inkább tényleg csak kalandozás,a sűrűjébe nem nyúltál bele szerintem,illetve nem is csináltad sokáig,úgyhogy ez pszichésen se tört meg ha jól érzem.Azért vannak ennél durvább dolgok is.Amúgy meg teljesen rendben van az egész,hiszen már a főiskolások java részének is olyan idősebb palija van,aki fizeti a lakást meg viszi az ajándékokat szexért cserébe,úgyhogy lassan kimegy a divatból hogy valaki az úton álljon:)
74. j357
2011. márc. 26. 15:02
a cím nem stimmel, a gésa kifejezés nem ezt takarja...a gésák jóval többet nyújtottak szexuális szolgáltatásnál...
2011. márc. 25. 10:35
Itt általában nem ítélték el, csak korrigálták a fogalomzavart:)
2011. márc. 24. 21:56

Én nem ítélem el a cikkírót, sőt. Fel merte tenni ide a történetét, ami önmagában egy bátor dolog.

Sokfajta élethelyzet van. Néha nem vagyunk elég empatikusak egymással. Nem lehet tudni, hogy őt mi vezette a szexiparba, milyen szülei voltak, milyen férfiak voltak az életében, hogyan élte meg a szexualitást a hétköznapokban.

Lehet, hogy 48 évesen, magányosan azt érezte, hogy legalább ezt tegye meg, hamár kapcsolata nincs (főleg ha fizetnek érte). Amint kapcsolata lett abbahagyta.

71. 7e1c989bea (válaszként erre: 70. - 6b006fc769)
2011. márc. 24. 21:03
Igazad van...
70. 6b006fc769 (válaszként erre: 69. - 7e1c989bea)
2011. márc. 24. 20:47

nem az enyém a téma:)))

csak "kicsit" beleoffoltunk a gésa témába:)))

69. 7e1c989bea (válaszként erre: 68. - 6b006fc769)
2011. márc. 24. 20:46
Nem akartalak kizökkenteni a témából ne haragudj
68. 6b006fc769 (válaszként erre: 67. - 7e1c989bea)
2011. márc. 24. 20:43

Az a baj, hogy az erőszaktevők nagy része ismeri és lesi az áldozatát. Sajnos eléggé degeneráltak - pszichésen- így nehéz "kidumálni" egy ilyen próbálkozást. Bár valószínű, hogy az elvárt sikoltozás és könyörgés helyett más reakció esetleg kibillenti őket, ami esélyt ad a menekülésre.

Kicsit nem gésás a téma:)))))

67. 7e1c989bea (válaszként erre: 66. - 6b006fc769)
2011. márc. 24. 20:37

A lélek jelenlét dönt el szerintem mindent


Ha nem mer kiabálni csapkodni kitartóan akkor legyőzték


Nem lehet mindenki karatés de a 90%-ban az ellenállásal meg lehetne törni szerintem


És persze még ott vannak a női praktikák is...

66. 6b006fc769 (válaszként erre: 65. - 7e1c989bea)
2011. márc. 24. 19:07
Na igen, nem ártana testi-lelki önvédelem oktatás a fiatal lányoknak.
65. 7e1c989bea (válaszként erre: 62. - 6b006fc769)
2011. márc. 24. 17:31

Ezt nem értem hogy a fiatal lányokat miért nem készítik fel kicsit jobban az önvédelemre...

Azért kis határozottsággal sok mindent meg lehetne előzni...

64. bettike2007 (válaszként erre: 53. - Kirizsu)
2011. márc. 24. 17:29
hm,na igen...
63. bettike2007 (válaszként erre: 51. - Sundance)
2011. márc. 24. 17:29
Hát látom ma nem a te napod,fátylat rá:)
62. 6b006fc769 (válaszként erre: 59. - Kri76)
2011. márc. 24. 17:13

Igazából csak az a baj, hogy a nemi erőszaknál nem a nemin, hanem az erőszakon van a hangsúly.

Aki oda tud menni egy konzumhölgyhöz és tisztességesen leteszi a pénzt az asztalra és nemi vágyait kielégítteti, az általában pont a te szomszédod, akiről eszedbe sem jutna ilyesmit feltételezni, mert utána hazamegy és megpuszilja anyut a konyhában, aki a rántást kavargatja. Aki meg erőszakra vágyik az vagy elkapja az alsó szomszédod 17,5 éves lányát, amint botladozik haza a szórakozóhelyről, vagy szerez magának egy szerencsétlen nőt, akit az apja is vert, és azt hiszi, csak akkor szeretik, akkor foglalkoznak vele, ha megütik...

Na ez a szomorú.

Egyébként szerintem is jobb lenne, ha lennének ilyen negyedek rendes orvosi ellenőrzéssel és adózással. Akkor pl. ritkábban fertőzné meg a szomszédasszonyt a hites ura.

61. Kirizsu (válaszként erre: 60. - Sundance)
2011. márc. 24. 16:46
Ne ítélj, hogy ne ítéltess!!!! :DDDD
60. sundance (válaszként erre: 59. - Kri76)
2011. márc. 24. 15:39
Van igazság abban, amit mondasz! Igény mindenképpen van rá. Márpedig, amire igény van, arra szolgáltató is akad mindig. Határozottan jobb lenne, ha ez szeparált helyen történne és nem az utcán. Attól függetlenül én mélyen elítélem az összeset, aki ezzel keresi a pénzét.
59. kri76 (válaszként erre: 54. - Sundance)
2011. márc. 24. 15:30

A különbség annyi, hogy a sarki miatt magyarázod a gyereknek, hogy miért áll ott a néni...

Aki meg a 4 fal közt csinálja, nem zavar, mert nem látja, csak akinek igénye van rá.

Egyébként legyenek, mert így legalább a kiéhezett vagy perverz pasik pl. nem az utcán erőszakolják meg a nőket kényükre-kedvükre.

Erre is van igény és nem feltétlenül rosszabb, mintha szeretőket tartanának. Ott érzelem is van, nem csak a puszta testiség.

Plusz azok a pasik, akik oda járnak, nem vesznek legalább palira szerencsétlen nőket, akiket etetnek a dumájukkal. Így megkapják, ami kell nekik és nem ámítanak nőket, csak azért, amit így szolgáltatás formájában megkapnak.

Én pl. jobbnak látnám, ha lennének ilyen negyedek. (Persze, senki nem szeretné, ha ez a háza szomszédságában lenne kijelölve.)

58. sundance (válaszként erre: 57. - Kirizsu)
2011. márc. 24. 15:21
:DD Sosem lehet tudni! Bár elképzelhető, hogy a "hivatás" tényleges gyakorlása lesz a feltétele annak, hogy elnök lehess. Érdemes elgondolkozni...
57. Kirizsu (válaszként erre: 56. - Sundance)
2011. márc. 24. 15:17
Nem ezen dolgoztam eddig...de most, hogy így mondod...:DDD
56. sundance (válaszként erre: 55. - Kirizsu)
2011. márc. 24. 15:06
:DDDDD Lehet, hogy szép karriert futnál be!!!
55. Kirizsu (válaszként erre: 54. - Sundance)
2011. márc. 24. 15:02

Nem tudom, mert még soha nem próbáltam egyiket sem...de ki tudja mi jön még!:DDD


Rosszul fogalmaztam...mert igazából a kis sarki azért nem tud úgy tisztálkodni, vállogatni sem.


Azért az ilyen helyen kicsit kulturáltabb és talán a vedégkőr is letisztultabb.


Na de hagyjuk is mert még felkérnek a prostik ember jogi szervezetének elnökségébe!:DDD

54. sundance (válaszként erre: 53. - Kirizsu)
2011. márc. 24. 14:57
Szerintem semmi különbség nincs a sarki kis piszkosak meg a kulturált körülmények között tevékenykedők között. Max. annyi, hogy többet kér el, meg nem vizes flakonnal mosakodik utána, hanem fürdőszobában. Ezen kívül mi a különbség közöttük?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook