Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy gésa beszámolója fórum

Egy gésa beszámolója (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy gésa beszámolója

1 2 3
2011. márc. 24. 13:24
Az ide írók 90%-a nem arról beszélt, hogy elítéli a dolgot vagy sem. Csak hülyeség, hazugság, önámítás a cím.
22. kri76 (válaszként erre: 20. - Kri76)
2011. márc. 24. 13:15

Nagyon könnyű egyébként bárkit elítélni ezért vagy bármi másért.

Mi "emberek" olyan könnyen ítélkezünk. Bezzeg ha valaki ránk mond kritikát!!!

Picit mindenkinek magába kellene néznie, mielőtt mást kritizál.

Nem hinném, hogy lennének olyanok, akik erre születnek és olyanok, akik nem. Az élet hozza az ilyen helyzeteket. Hiszen az életben a képzettségen és dolgozni akaráson kívül szerencse is kell.

Elítéljük, aki a szexiparba keveredik, elítéljük, akinek abortusza van, aki nem talál munkát...stb.

De milyen rosszul esik, ha rólunk ítélkeznek.

"Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess."

21. CsillagTM (válaszként erre: 20. - Kri76)
2011. márc. 24. 13:15
én nem ítélem el a cikkírót, de azért hasonlót se tennék soha.
20. kri76
2011. márc. 24. 13:06

Nekem tetszett a cikk.

A gésák ugyan nem ezt a munkát végezték, de azért sejteni lehetett, miről fog szólni a cikk.

És igen! Bátor dolog felvállalni, hogy valaki a szexiparba bekukkant.

De az vesse az első követ a cikk írójára, aki még soha nem tett életében olyan dolgot, amit néha maga előtt is titkolna. (Ha tudna.)

19. sara1986 (válaszként erre: 18. - Mzperxxx)
2011. márc. 24. 12:59

kb ez jutott nekem is eszembe.

Ritka, hogy vkki megosztja velünk ilyesfajta élményeit. Én köszönöm, bár a gésától tényleg messze áll a dolog, de személyes véleményem, hogy a gésákat sem kell azért az egekig magasztalni!!!

2011. márc. 24. 12:48

Remek,mondhatom és közben legyezgetem itt magam.

Viszont arra gondolok,hogy végeredményben rengeteg nő él hasonlóan 'változatos' életet,bár ők nem pénzért teszik.Mégsem ítélkeznek fölöttük. Pedig ugyanarról van szó.Ha így fogjátok fel,akkor a cikkíróra még fel is nézhetünk,hiszen ő pénzt is keresett azzal,amit mások ingyen csinálnak.

17. sundance (válaszként erre: 16. - Limma)
2011. márc. 24. 12:19
Ja... Hát ha van gyorma hozzá... :)))
16. limma
2011. márc. 24. 12:17
Összeszorított foggal :-) Hűha... érdekes lehet....
2011. márc. 24. 12:17

Hát ez volt az én kalandozásom a szexiparban.


Ez lett volna a megfelőbb cím, amit a cikkírója az utolsó mondataként leírt.

....de sokan és sokszor rossz címet adnak meg. Ítélkezni meg nem szabad, mindenki azt tesz a testével amit akar és amennyit a gyomra elbír, és amennyira szüksége van mindenáron a pénzre. A cikkíró bevállalta, és megosztotta,kicsit zavaros lett az tény.

2011. márc. 24. 12:12
Kedves fórumindító, Te 48évesen közönséges prostinak álltál, nem pedig gésának!!!! Undorító... (szerintem) Igazuk van az elöttem szólóknak, a gésák teljesen más kategória!
13. Kis Cidri (válaszként erre: 12. - Tótágas)
2011. márc. 24. 12:10
Szegény nem tudja mit beszél.
2011. márc. 24. 12:06

Ekkora sértést a gésákra nézve!!!

Pont a napokban volt egy film róluk.Műveltek,kifinomultak volta.Gyermekkoruktól zenét,táncot,irodalmat,társalgást, tanultak,teaszertartásokon,közéleti eseményeken kísérték,szórakoztatták a vendégeket.Mikor már közismertté váltak,sokan keresték a társaságukat,akkor

szüzességüket"áruba"bocsátották.A legtöbbet kínáló kaphatta meg őket és azontúl mint"másodfeleség" kísérte a férfit.

Cseppet sem hasonlítottak a cikkíróra.

2011. márc. 24. 11:58

A gésák magasan képzett művészek, sokféle szórakoztató tudományhoz értenek magas szinten, maguk is mozgó műalkotások, nem pedig a testüket és a szexet áruló nők.

A testüket eladók a prostik.

10. Veronika27 (válaszként erre: 5. - 0525bacddd)
2011. márc. 24. 11:54
Igen, ez érdekes... :)
2011. márc. 24. 11:28
A gésák nem adnak szexet, azok csak a társaságukkal szórakoztatnak.
2011. márc. 24. 11:25
Valamiért többet vártam, érdekesebb (nem részletekbe menően) cikket. Nem bontakozott ki számomra. A gésa tényleg túlzás. :) Ők nagyon profik, az élet minden terén.
2011. márc. 24. 11:24
Az ilyen munkát végző személyeket nevezzük prostituáltnak. A gésa egész más.
6. zsanci79 (válaszként erre: 5. - 0525bacddd)
2011. márc. 24. 11:21

Igen, nekem is ez jutott eszembe, meg az hogy másodjára már nem zavarta at sem, hogy ki nézi meg a neten.

De az Ő dolga, ha tudta csinálni, egészségére

2011. márc. 24. 11:16
Az első munkalehetőségnél az zavart téged,hogy 'csak'orálisan kellett volna kielégítened a vendéget,de aztán már a másiknál szexet vállaltál...ez kicsit ellentmond,de ez csak az én megfigyelésem volt:)
4. bige
2011. márc. 24. 11:15

azért amit Te itt leírtál nagyon messze van a gésa-ságtól.

....máshoz közelebb....

2011. márc. 24. 10:47
Hát igen :)
2011. márc. 24. 10:22
Nem semmi...
2011. márc. 24. 10:08
Tavalyelőtt erotikus munkát vállaltam. Kilenc hónapig voltam a "szakmában". Két évvel ezelőtt olyan anyagi helyzetbe kerültem, hogy reményem sem volt arra, hogy saját erőből rövid időn belül kilábaljak belőle. Mivel az albérletemet sem tudtam fizetni, anyámhoz költöztem. Szeretem őt, de már nehéz vele együtt élni. Öreg, sok a rigolyája, csak beszél egész nap anélkül, hogy engemet meghallgatna, stb. Párkapcsolatom nem volt, csak egy szeretőm, akit havonta egyszer láttam. A munkám nem fizetett jól. Szóval, minden összejött.

Ugrás a teljes írásra: Egy gésa beszámolója
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook