Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy cukorbeteg lábszárfekélyes lábra tudnátok valamit ajánlani? fórum

Egy cukorbeteg lábszárfekélyes lábra tudnátok valamit ajánlani? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. kszb (válaszként erre: 17. - 17aadc1082)
2013. aug. 24. 11:31

no igen, én is megnézném azt a sebészt, aki a műtétnél használja ezt a spray-t....

Az, h utána a beteg mit használ, a saját pénztárcája, és hasonlók dolga.



A témához hozzászólván:

A háziorvos írhatna fel nektek nedves kötéseket. Nagyon jók vannak, és kifejezetten fekélyekre tervezték őket.

17. 17aadc1082 (válaszként erre: 14. - Shisha)
2013. aug. 24. 11:21
A first az piszkosul csíp, ha sebbe fújod. Egyébként meg nem ajánlják a sebészek, csak már max varrasodott sebre, mert nem steril. Úgyhogy ezt nehezen hiszem, hogy sebészeten használják. 4-szer műtöttek életemben, egyik helyen sem használták, és nem is mondták, hogy használjam a sebre.
16. Jázmin1975 (válaszként erre: 14. - Shisha)
2013. aug. 24. 11:15

Köszönöm de a First én egyszer probálltam ki azóta se .

Egyszer mikor le égtem a napon hogy az mennyíre jó napégés ellen is hát még jobban égtem le kellet azonnal mosni mert annyíra csípet égetett.

Meg a vitamin gyogyszereit is ki probálltam nekem azok se válltak be csak azt vettem észre hogy a gyümölcsöket nem kívántam.

15. Jázmin1975 (válaszként erre: 13. - CsillagTM)
2013. aug. 24. 11:11
Éppen most azt használjuk mi is a medifleur krémet már egy két hete de semmi még.
14. Shisha
2013. aug. 24. 11:10

Szép napot mindenkinek!

Bocsánat, de nem tudok visszaolvasni,és segítség képpen szólok hozzá. Én a Forever termékét a First-et ajánlanám, ezt sok szebés is használja műtéteknél, ez egy pumpás flakonban lévő folyadék, nem csíp.Másodiknak ajánlanám a neten rákeresni "Gyuri bácsi füvesember" honlapjára, (Most kapott komoly elismerést)aki betegségenként tesz ajánlást a gyógykezelésre vonatkozóan. Budapesten is van üzlete, és vidéken is, ahol személyesen vagy postán is meglehet vásárolni az ajánlott termékeket. Gondolom, most is tart még rendszeresen Budapesten személyesen előadásokat.

Remélem tudtam segíteni. Jobbulást kívánok.

2013. aug. 24. 11:10

nagyimnak semmi nem segített (több évtizede fekélyes a lába), csak a MediFleur. eleinte csípte, de aztán elkezdett gyógyulni!!

meg kompressziós harisnya...?

12. Jázmin1975 (válaszként erre: 11. - Rozália)
2013. aug. 24. 11:09

A sebbe bele lehet kenni a mézet?

Méz is van 100fajta melyiket az se mindegy mi is csak házi mézet veszünk ismeröstől.

2013. aug. 24. 11:07
Amikor az anyósomnak kb. hasonló korában kifekélyesedett a lábaszára, mézet ajánlottak. Azzal kentük be (nem bolti mézzel, piacon vásárolttal), majd bekötöttük. Szépen javult tőle.
10. Jázmin1975 (válaszként erre: 8. - Emi75)
2013. aug. 24. 11:06

Érszűkületesek a lábai értágítás kellene de nem javasolják ebben a kórba már.Szed arra is gyógyszert de semmit nem ér.Már őt éve folyamatossan kezelik a lábát meg mondta az orvos ezzel együtt kell tudni élni élete végéig ilyen lesz.

Probálltuk a kék lukács krémet vagy 4 tégellyel használltunk el de nem tudott az se segíteni.

9. patapucs (válaszként erre: 5. - Jázmin1975)
2013. aug. 24. 10:57
Ha szemrehányásnak érezted sajnálom, nem annak szántam.
8. emi75 (válaszként erre: 2. - Jázmin1975)
2013. aug. 24. 10:56

Sajnos a cukorbetegek érfalai másképp működnek, mint az egészségeseké, ezért mindig nagyon nagyon lassú a gyógyulás :(


Apukámnak harmadik hónapja van egy ilyen fekély a lábujján, csak kidörzsölte a cipő, és nagyon lassan gyógyul, pedig diétázik, pihen, stb.


Nagyon komolyan kell venni az ilyet, írtad, hogy orvostól orvoshoz jártok, de talán mégis tovább kéne menni még további orvoshoz, amíg nem mond konkrétumokat, hogy mire lehet számítani. Azt biztosan nem lehet várni egy cukorbetegnél, hogy bekenik valamivel, és pár napmúlva meggyógyul, mint egy egészségesnek :(


Kitartás, és jobbulást kívánok a betegnek :(

7. patapucs (válaszként erre: 4. - Jázmin1975)
2013. aug. 24. 10:55
Jaj értem. Egy idős emberrel nem könnyű, valóban.
2013. aug. 24. 10:53
Kék Lukács féle kék krém. Steril tályogra tuti jó, erre sem lehet rossz. Állatpatikában kapható, vagy a saját boltjukban a XI. kerületben.
2013. aug. 24. 10:51
Nem szemrehányásokat várok ne haragudj ha nem segítséget te se tudhatod még hogy hova jutsz!
4. Jázmin1975 (válaszként erre: 3. - Patapucs)
2013. aug. 24. 10:50
83 évesről van szó azzal,hogyan értheted meg ,hogy ezt ne egyen azt ne egyen?
2013. aug. 24. 10:49

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de hogy jutottatok el idáig?

Nem diétázott az illető? Egyszerűen el sem tudom képzelni.

2013. aug. 24. 10:46
Már orvosról orvosra jártunk de már ott tartunk be sem gyógyul a seb vagy a seb környékére mert a környéke nagyon ég és fáj.
2013. aug. 24. 10:44
Egy cukor beteg lábszár fekélyes lábra tudnátok valamit ajánlani?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook